Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

neydi-bir-arada-tutan-sey-ikimizi
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

RE: neydi-bir-arada-tutan-sey-ikimizi
(05-11-2010 02:08 AM)Yıldırım Yazılan:  kirlenmek ve evlenmek güzeldir gülücük

Başak stelyumun, seni bekarlığa mahkum etse de..bi gün sende inşallah gönlündeki ile evlenir ve kirlenirsin:D
05-11-2010 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-11-2010 02:24 AM)Félicé Yazılan:  

Başak stelyumun, seni bekarlığa mahkum etse de..bi gün sende inşallah gönlündeki ile evlenir ve kirlenirsin:D

Amin gülücük

05-11-2010 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ya siz ne diyonuz ben aşık da oldum, aşk acısı da çektim makara
hem de en beterinden.o satürn duvarlarının ardında, ay-pluto karesine sahip duygusal bir balık var. koptum.w

bakın sonsuz aşka vs. inanmam.harita da çekim oluyor tabi.bence , zor unutulan kişiler olur ama , sonsuza kadar kimse unutulmaz değildir.

atıyorum tipinize uygun , mars venüsü uyumlu biri geldi.:D çekilirsininiz.
bir de erkek, kızın babasına ; hatun da erkekğin annesine benziyorsa iş tamamdır. :D biraz da satürn sosu , uzun olsun.
ya ,ıssız ada filmlerini hiç izlemediniz mi ? haha .mavi göl falan , hemen bir şeyler olur makara
05-11-2010 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(05-11-2010 02:30 AM)Yıldırım Yazılan:  
(05-11-2010 02:24 AM)Félicé Yazılan:  

Amin gülücük

gülücük Evlilik, dileğin hayırlısıyla olur inşaAllah .... Ama tecrübeli birinden sizlere tavsiye çokta istemeyin şu evlilik kurumu, bazen hayatın en korkunç zindanlarında hapis cezası gibidir, bazen de insanın ayaklarını yerden kesecek kadar olmayan hülyalarda gezdirir, hiç bir zaman aynı tınıyı tutturamazsınız, aceleci olmamanız sizin hayrınıza, gerçi Yıldırım sen biraz müzmin bekar sınfına dahil olamaya başlamadan , evliliği düşünme zamanına adım atmış gibisin, şaka bir yana hakkınızda hayırlısı neyse o olsun....
Bu yazı bana plüton ve ayın sahiplenici yönlerini daima düşündürmüştür, bu şekilde birbirinden bir türlü kopamayan insanların kompozitlerin de bugün de tahlil ettiğimiz bir sabırtaşı dost sayesinde bir kez daha ıspatlanmış bir satürn kopmaz bağı da dahil oluyor malesef ki, gerçi Esmeralda yazısında elizabeth Taylor u işlemiş olsa da bu durumda yaşayan bir çok çift var ve kimi dönem çok aşık, kimi dönem düşman gibiler birbirlerine, kopamamanın diğer bir ucunu bana kalırsa neptünün hayalci belkileri, jüpiterin de bitmeyen iyimser umudu büyüten yönünün etkisi de var.....
05-11-2010 03:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Aşk kimyası gereği bir zaman sonra bitmeye mahkum..
Yazıda bahsedilen ilşkide de bitmiş zaten zaman zaman ..aeonun söylediği cinsel ve entellektüel zevklerden sadece birinde bile bir insanla mükemmel yakalanmışsa, yakalayamadığın diğer ikisi için başka kapılarda dolaşırsın,buralarda da bulamayınca en baştakinin en iyisi olduğunu düşünürsün geri dönersin.
Yani bence kendi kendimize kurduğumuz bir döngü. Bunu biraz romantik anlatınca ölümsüz aşk gibi dursada biyolojik temelli şeylere zihnimizin uydurduğu masallar..
05-11-2010 12:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(05-11-2010 01:56 AM)aeon Yazılan:  filmin adını unuttum.ancak , adını hatırlamasam da konusu şöyle ;
iki kardeş seri katil var.birisi daha karizmatik diğeri çirkin.güzel bayanları kaçırıyorlar ve hücre gibi bir yerde tutsak ediyorlar.yakışıklı olan da yan hücrede duruyor ve bayanla iletişime geçiyor ve yol bulup yan hücreye de geçiyor. hatta , çirkin kardeş inandırıcı olması için yakışıklı olana da işkence ediyor.sonra hatunla halvet olup , aşık oluyorlar.tabi işin sonunda hatunun yüzüne haykırıp onu öldürüyorlar.bunun gibi bir ton hatunu kaçırıp aşık ediyorlar.

Artık merak etmiyorum dil çýkarma

Alıntı:örneğin çok sert konumların olduğu bir haritanız var gerilimi dengelemekte zorlanıyorsunuz.
mesela güneş-mars kavuşumu ( koç burcunda ) ile Ay-Uranüs Kavuşumu ( terazi burcunda ) zıt açı yapıyorlar..
bu müthiş gerilim hayatınızın bir parçasıyken ve kontrol etmekte zorlanıyorken , hayatınıza hem terazi hemde koç burcuna HOŞ açılar yapan bir insan girdi ( örneğin bu kişinin Güneşi , Venüsü Yay burcu olsun )
Gerek Yay burcunun , Koç-Terazi ikilisinin uyumlu olduğu bir potansiyeli olması , gerek Güneşin ve Venüsün pozitif karakterli ( uyumlu ) gezegenler olması , bu kişinin hayatınıza girmesiyle birlikte o müthiş zıtlaşmanın HAFİFLEYEBİLECEĞİNİ ve hatta renklenebileceğini söyleyebiliriz.

Ya da yengeç-oğlak zıtlaşmaları olan birini hayatına sokar. şahken şahbaz olur.Yok zaten bu kişi bana pek huzur arıyormuş gibi gelmedi.Rahat batar buna.Neyse aradığı gerilim natalda da sinastride de bol mevcut.:D

Alıntı:kirlenmek ve evlenmek güzeldir

Sanırım artık başakların neden müzmin bekarlar olduklarını anladım.Herşey temiz kalabilmek için.:D İnşallah bulursun gönlüne göre Yıldırım.
05-11-2010 03:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

o zaman bu konuda yazılan tüm msjlara göre ne diyebilriiz ? kompozit haritada mı vurgular olmalı, evetse ne tür vurgular hangi etkileşimler ?

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
05-11-2010 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

(05-11-2010 02:08 AM)Yıldırım Yazılan:  pek çok insan vardır , evlendikten sonra değişir ( nikah ve keramet gülücük )

kirlenmek ve evlenmek güzeldir gülücük
nikahtaki kerameti anlayamaıştım yıllardır çok açıklayıcı oldu hımmmm... evlenince değişmek büyük kerametgözkýrpma

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
05-12-2010 10:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Patnerimle aramda...

Jüpiter satrün 60'lığı var...Onun balık satürnü benimde oğlak jüpiterim arasında 0 derece toleranslı...

Onun plutosu ile benim satünün 60'lık venüsüm ise 120 yapıyor...

benim plutom ise onun venüsüne kare marsına 120 mı...

ayrıca onun satürünü benim venüsüme 60 lık yapıyor ...

Sanırım uzun vadeli bir yol için gereken kimyasallar var aramızdagülücük

Şükür
05-12-2010 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(05-27-2010 02:59 AM)Vena Yazılan:  Tümüyle katılıyorum ama ;

(05-11-2010 12:26 AM)aeon Yazılan:  ya ben böyle şeylere hiç inanmıyorum.

bu kısmı anlayamadım, sinastriye mi inanmıyorsun, nesilsel gezegenlere mi =))

hayır tabiki sinastriye inanıyorum. kabul etmemem mümkün değil.
ancak , ruh eşi gibi kavramlara çok katılamıyorum.tabi belli arketiplere sahibiz ve , bu kalıplara en çok uyan veya yaklaşan kişilere çekiliyoruz.ancak , biyolojik olayları fazla abartmaya da taraftar değilim.bir söz vardı , tam hatırlayamıyorum ama şöyle diyordu , " bir bahçedeki güzelliği görebilmek için illede meleklerin uçtuğunu mu hayal etmek gerekir diye ." bu ruh eşi kavramını da , insanın kendisini özel hissetme takıntısı ve bitişleri kabullenememesi olarak bakıyorum.biyolojik olaylara bizim yüklediğimiz anlamlar olarak da bakabiliriz.ayrıca, biyolojik çekim olması benim gözümde değerini düşürmüyor.
tabi bana göre :D
05-27-2010 08:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir