Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

neydi-bir-arada-tutan-sey-ikimizi
Yazar Mesaj
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

neydi-bir-arada-tutan-sey-ikimizi
Uzun süren ilişkiler vardır, ne ondurur ne öldürür, ne vuslata erilir,ne de ayrılık tam ayrılıktır, Yüze küskün kalben barışık devam eder gider, ayrılsalar da hala sevgili, hala bir ufacık izde canlanıverir geçmişin üstü örtülü hazinesi, gözlerin içinde. Birlikte ya da ayrı kopamayan çiftler vardır, duyarız, görürüz, şaşırıp kalırız, öyle ya, insanın insana üç günden fazla tahammül gösteremediği şu zaman diliminde, herkesin dinlemekten çok konuştuğu, çözüm üretmekten ziyade sorun ürettiği günümüzde insan insandan kaçarken peki ya bu ilişkiler niye böyle uzun ya da onca sıkıntıya zorluğa imkânsızlığa rağmen nedir bir arada tutan onları.

Yazının devamı için tıklayınız...
http://astrolojistik.blogcu.com/neydi-bi...zi/7054001

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
05-11-2010 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: neydi-bir-arada-tutan-sey-ikimizi
(05-11-2010 12:18 AM)yezda Yazılan:  Uzun süren ilişkiler vardır, ne ondurur ne öldürür, ne vuslata erilir,ne de ayrılık tam ayrılıktır, Yüze küskün kalben barışık devam eder gider, ayrılsalar da hala sevgili, hala bir ufacık izde canlanıverir geçmişin üstü örtülü hazinesi, gözlerin içinde. Birlikte ya da ayrı kopamayan çiftler vardır, duyarız, görürüz, şaşırıp kalırız, öyle ya, insanın insana üç günden fazla tahammül gösteremediği şu zaman diliminde, herkesin dinlemekten çok konuştuğu, çözüm üretmekten ziyade sorun ürettiği günümüzde insan insandan kaçarken peki ya bu ilişkiler niye böyle uzun ya da onca sıkıntıya zorluğa imkânsızlığa rağmen nedir bir arada tutan onları.

Yazının devamı için tıklayınız...
http://astrolojistik.blogcu.com/neydi-bi...zi/7054001

Daha eklediğin linkteki yazıyı okumadım ama burnuma çok fena saturn kokuları geliyor.
05-11-2010 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Böyle aşklarda plüto daha büyük görev üsleniyor gibime geliyorgülücük))

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
05-11-2010 12:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ya ben böyle şeylere hiç inanmıyorum.

aynı sosyal sınıftan , benzer fiziksel özelliklere sahip karşı cinsten iki kişiyi bana versinler.tanrı gibi hayatlarını yönlerndirme şansım da olsun;
3-5 olay yaşatırım onları aşık ederim.

iki kişi cinsel yönden anlaşırsa , 3-5 olayda da sadakatlerini ispatlasınlar , birazda benzer entelektüel konulara ilgileri olsun, kolay kolay birbirlerinden kopamazlar.
esmeralda çok iyi bir astrolog olsa da , bir balık bayanını duygusallığıyla yazmış gibi geliyor.

bir film önereyim izleyin.böyle sonsuz sevgi , ruh eşi ve bendenimi alabilirsin ruhumu asla tadında şeylere inaqnmazsınız.
hormonsal şeyler.
hayatta 3 zevk vardır.entelektüel zevkler , cinsel zevkler ve damak zevkleri.bu 3 konu uyumlu olsun gerisi fasa fiso :D

çok ukala bir toprak bükücüyüm :D
05-11-2010 12:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(05-11-2010 12:26 AM)aeon Yazılan:  ya ben böyle şeylere hiç inanmıyorum.

aynı sosyal sınıftan , benzer fiziksel özelliklere sahip karşı cinsten iki kişiyi bana versinler.tanrı gibi hayatlarını yönlerndirme şansım da olsun;

iki kişi cinsel yönden anlaşırsa , 3-5 olayda da sadakatlerini ispatlasınlar , birazda benzer entelektüel konulara ilgileri olsun, kolay kolay birbirlerinden kopamazlar.
esmeralda çok iyi bir astrolog olsa da , bir balık bayanını duygusallığıyla yazmış gibi geliyor.

bir film önereyim izleyin.böyle sonsuz sevgi , ruh eşi ve bendenimi alabilirsin ruhumu asla tadında şeylere inaqnmazsınız.
hormonsal şeyler.
hayatta 3 zevk vardır.entelektüel zevkler , cinsel zevkler ve damak zevkleri.bu 3 konu uyumlu olsun gerisi fasa fiso :D

ahahahahah:D
ay-merkür kişisi döktürdü yine

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-11-2010 12:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

hormonsal şeyler.

söylediklerine bende katılıyorum sanki ya ehe gülücük
05-11-2010 12:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(05-11-2010 12:22 AM)JoMaJa Yazılan:  Daha eklediğin linkteki yazıyı okumadım ama burnuma çok fena saturn kokuları geliyor.

Yanlış koku :D Genel olarak Richard Burton ile Elizabeth Taylorın haritaları arasındaki açılarından bahseden bir yazı.Sanırım yazı veya zemin renk ve biçiminden okumakta biraz zorlandım.Ama bitirdim.Cidden bayağı bir açı varmış çiftin haritaları arasında.

(05-11-2010 12:26 AM)yezda Yazılan:  Böyle aşklarda plüto daha büyük görev üsleniyor gibime geliyorgülücük))

ben sinastride saturn ötesi gezegenleri biraz daha geri plana koyuyorum.Ama kompozit ve davisonda iş değişir.ve meraktan baktım .Evet çiftin davisonı da kompoziti de pluto yerleşimi bakımından etkili.

hormonsal şeyler.

müthişsin kör haydut dil çýkarma da bayan ne kadar balık etkisiyle yazısını yazmışsa sen de o kadar toprak yerleşimlerinle(boğa+oğlak) bu mesajı yazmışsın.

mümkünse tanrı katında görevlendirme almanı istiyorum.çok net ve kesin yöntemlerin varmış gibi geldi.zaten bu ruh eşi şeysini kim çıkarttıysa meşe odunuyla dövmek lazım.

Hangi film merak ettim.:D
05-11-2010 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(05-11-2010 12:26 AM)aeon Yazılan:  hayatta 3 zevk vardır.entelektüel zevkler , cinsel zevkler ve damak zevkleri.bu 3 konu uyumlu olsun gerisi fasa fiso :D

Bu üç zevkin, karşılıklı iki kişide de paralel olduğunu hiç görmedim..3ünde birden uyum olsa, tadından yenmez..Yalan lan bukoptum.w
05-11-2010 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

jomaja;

ehehe ya iletin okurken güldüm çok.
ben aslında çok duygu yoksunu değilimdir.hatta içten içe inanmak da isterim ama , bu sıralar freuda sardım..insanını masumiyetine inancım sarsıldı makara
şaka bir yana ,
filmin adını unuttum.ancak , adını hatırlamasam da konusu şöyle ;
iki kardeş seri katil var.birisi daha karizmatik diğeri çirkin.güzel bayanları kaçırıyorlar ve hücre gibi bir yerde tutsak ediyorlar.yakışıklı olan da yan hücrede duruyor ve bayanla iletişime geçiyor ve yol bulup yan hücreye de geçiyor. hatta , çirkin kardeş inandırıcı olması için yakışıklı olana da işkence ediyor.sonra hatunla halvet olup , aşık oluyorlar.tabi işin sonunda hatunun yüzüne haykırıp onu öldürüyorlar.bunun gibi bir ton hatunu kaçırıp aşık ediyorlar.

mesela dizilerde de olur.esas kızla , esas erkek gerçek hayatta da aşık olur.

şüphesiz venüs- mars vs. sinastri kabul ediyorum.ancak, sonsuz aşk vs. biraz inandırıcı gelmiyor.
05-11-2010 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

kesin Freudun yada onun takipçisinin hayat hikayesini anlatan bir filmdir gülücük

İlişkiler konusuyla ilgili aylar öncede yazmıştım , SİNASTRİ etkileşimleri ( bağların kuvvetine göre değişmekle birlikte ) en az Transitler kadar önemlidir sizin hayatınızda.

yo yo aeon duygusal şeyler yazmayacağım yada aşkın kutsallığından bahsetmeyeceğim ( aşk çok güzel bişeydir onu söyliim gülücük )
bir toprak-bükücünün anlayacağı şekilde ifade etmeye çalışayım ,

örneğin Yıldız haritanızda pek güçlü açısı olmayan bir Merküre sahipseniz , sizin o Merküre 120 derecelik üçgen açılar yapan bir Mars-Uranüs bağlantısı ( üçgen açı olsun ) sahibiyle ilişki yaşarsanız , bibirinizi Büyük Şans Üçgeniyle tamamlarsınız..
artık o çiftte ( her ikisinde de ) Merkür-Mars-Uranüs büyük şans üçgeni var gibi hissedilir hayatlarında ( benim fikrim bu yönde )
dikkat edin açısız bir gezegen , ilişki sayesinde büyük şans üçgeninin aktörü konumuna geliyor..

örneğin çok sert konumların olduğu bir haritanız var gerilimi dengelemekte zorlanıyorsunuz.
mesela güneş-mars kavuşumu ( koç burcunda ) ile Ay-Uranüs Kavuşumu ( terazi burcunda ) zıt açı yapıyorlar..
bu müthiş gerilim hayatınızın bir parçasıyken ve kontrol etmekte zorlanıyorken , hayatınıza hem terazi hemde koç burcuna HOŞ açılar yapan bir insan girdi ( örneğin bu kişinin Güneşi , Venüsü Yay burcu olsun )
Gerek Yay burcunun , Koç-Terazi ikilisinin uyumlu olduğu bir potansiyeli olması , gerek Güneşin ve Venüsün pozitif karakterli ( uyumlu ) gezegenler olması , bu kişinin hayatınıza girmesiyle birlikte o müthiş zıtlaşmanın HAFİFLEYEBİLECEĞİNİ ve hatta renklenebileceğini söyleyebiliriz.

pek çok insan vardır , evlendikten sonra değişir ( nikah ve keramet gülücük )

bu sebeple sinastri etkileşiminin ( sevgiye dayalı birliktelikten bahsediyorum ) hayatımızı ( ve yıldız haritamızı ) zenginleştireceğini düşünüyorum.

kirlenmek ve evlenmek güzeldir gülücük

05-11-2010 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir