Değerlendir:
  • 24 Oy - 3.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

neydi-bir-arada-tutan-sey-ikimizi
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: neydi-bir-arada-tutan-sey-ikimizi
(05-27-2010 11:44 AM)Vena Yazılan:  Farklı anlamışım yine,

''bu ruh eşi kavramını da , insanın kendisini özel hissetme takıntısı ve bitişleri kabullenememesi olarak bakıyorum.''

çok beğendim. Zaten belli arketiplere çekiliyoruz ama haritada kombinasyonlar o kadar çok olabiliyor ki, hiç beklenmedik insanlar, hiç olmayacak gibi görünenler olabiliyor. Ruh eşi değil de ben kozmik bir bağa inanıyorum, karma falan bilememem de o konulardan emin değilim, ama kozmik bağ, bilinmeyen bizden belki de önce hesaplanmış ya da tamamen hayatın attığı zarla olan son derece rastlantısal durumlar oluyor. Zaten sonsuz aşk ya da ölene kadar devam eden ilişki kavramı bir kişinin tek başına haritasına da bakar, bu işlerde Satürn, Plüto gibi kötü çocuk gezegenlerin işlevleri var sanırım, hem kişilerin haritalarında hem sinastride, bir balık olarak sen ne dersin, ben değişken Güneşli insanların yine değişkenlerle daha uzun ilişki yaşayabildiğini düşünüyorum ( tabii haritada sabit/su gibi etkenlerle de ) çünkü değişken gruptan birinin sıkılmaması imkansız bu da ya ayrılık ya aldatma olarak dönüyor ama iki taraf da sürekli değişen, değişime yatkın olunca sıkılmıyorlar ?

söylediğin kader gibi konulara inanıyorum ama ,ruh eşi kavramını abartılı buluyorum.gerçekten , bazı kişilerin insanın karşısına çıkması belirlenmiş olabilir.ama içimde inanç ve maneviyat düşmanı bir taraf var.biraz madde- maddeötesi çelişkisi yaşıyorum.tam karar da veremiyorum.

uzun süre için tabiki benim de aklıma satürn ,pluto, toprak ve su etkisi geliyor.aslında şironunda etkisi olabileceğini duymuştum (ama emin değilim )aslında dozunda olmakla birlikte neptün etkisinin de bu etkileri verebileceğine inanıyorum.(tabiki sabit etkilerle de ).aslında olasılık sayısı çok fazla yazarken fark ettim :D

çok değişken yerleşim sahibi insanların sıkılmaması evet , zor görünüyor.güneş yerleşimi konusunda söylediklerinle ilgili tam fikrim yok. ancak , balık ve başağın , ikizler ve yaya göre daha uzun mesafe koşucusu olduğunu düşünüyorum.
05-27-2010 03:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

"NEYDİ BİR ARADA TUTAN ŞEY İKİMİZİ..!?"

Bu başlığa uygun bir hikayem var. Ne bir arada ne ayrı durumu.. Bir Yay'ın dört nala koşarken yanında bir akvaryum taşıması ne kadar zorsa bizim de durumumuz o gülücük
Üniversitede başlayan 10 yıllık mazisiyle ayrılıklar, kavgalar, sancılar, acılar, uçurumlar.. herşeye rağmen birbirimizin kapısına çıkan yollar..

Partnerimin kaleme aldığı, tıklanma rekorları kıran hikayemiz.. gülücük
Ömür geçti şakaya vurulacak tarafı kalmadı artık. Astrologlar "mutlu son" deselerde umudum kalmadı bnm. Yoruldum. Mutlu son da beklemiyorum. Üniversiteli kız büyüdü pempe hayalleri tükendi. Avucumda bir güvercin tutar gibi sahiplenmiyorum artık uçtuğu yere kadar..

YAY BALIK TERAZİ: Venüs:Akrep, Mars:Oğlak, Merkür:Akrep, 7ev:Terazi
BALIK ASLAN BOĞA: Venüs:Oğlak, Mars:Balık, Merkür:Balık, 7 ev:Balık

Sizler de biliyorsunuz Mars Venüs uyumunun açıklayabileceği bir durum değil bu, belki Satürn'ün kelepçeleyen durumu, aslında sinastri de aramıyorum, kendi haritalarımızın beceriksizliği bizi BİZ yapamayan..

SİMYA YILDIZ HARİTASI
09-24-2010 02:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

(09-24-2010 10:12 PM)virgotaurus Yazılan:  
(09-24-2010 02:31 PM)simya Yazılan:  "NEYDİ BİR ARADA TUTAN ŞEY İKİMİZİ..!?"

Bu başlığa uygun bir hikayem var. Ne bir arada ne ayrı durumu.. Bir Yay'ın dört nala koşarken yanında bir akvaryum taşıması ne kadar zorsa bizim de durumumuz o gülücük
Üniversitede başlayan 10 yıllık mazisiyle ayrılıklar, kavgalar, sancılar, acılar, uçurumlar.. herşeye rağmen birbirimizin kapısına çıkan yollar..

Partnerimin kaleme aldığı, tıklanma rekorları kıran hikayemiz.. gülücük
Ömür geçti şakaya vurulacak tarafı kalmadı artık. Astrologlar "mutlu son" deselerde umudum kalmadı bnm. Yoruldum. Mutlu son da beklemiyorum. Üniversiteli kız büyüdü pempe hayalleri tükendi. Avucumda bir güvercin tutar gibi sahiplenmiyorum artık uçtuğu yere kadar..

YAY BALIK TERAZİ: Venüs:Akrep, Mars:Oğlak, Merkür:Akrep, 7ev:Terazi
BALIK ASLAN BOĞA: Venüs:Oğlak, Mars:Balık, Merkür:Balık, 7 ev:Balık

Sizler de biliyorsunuz Mars Venüs uyumunun açıklayabileceği bir durum değil bu, belki Satürn'ün kelepçeleyen durumu, aslında sinastri de aramıyorum, kendi haritalarımızın beceriksizliği bizi BİZ yapamayan..

Bende mi bi sorun var yay, balık, terazi demişsin bunlardan hangisi yükselen ve 7. ev nasıl terazi olduacaba

gülücük Güneş burcum YAY, Yükselen BALIK, Ay burcum TERAZİ. Yani ay 7. evde gözkýrpma

SİMYA YILDIZ HARİTASI
09-24-2010 11:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir