Değerlendir:
  • 21 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Susuz Kadınlar, Ateşsiz Erkekler
Yazar Mesaj
Venüs
Kayıtsız

RE: Susuz Kadınlar, Ateşsiz Erkekler
(05-12-2010 12:23 AM)melis_bk Yazılan:  
(05-11-2010 11:44 PM)Félicé Yazılan:  
(05-11-2010 10:48 PM)melis_bk Yazılan:  Gözü kömür karası olan biri olarak üç çocuğum var üçü de dik başlı ve zor çocuklar ancak dünyaya bir daha gelsem yine doğururum onları hatta belli olmaz 35 i geçmeden 4. yü yapabilirim(nihan sanırım ben ruhsal damızlığım:D)

puhahakoptum.w
Sana mübarek olsun canım 4.süde..Ben çocuktan sonra sabırsızlığı, depresyonu, obsesyonu, bağımlılığı öğrendim..Bunlardan pekte memnun değilim..Egomu kendim yüceltip, kendim yerin dibine sokabilme kapasitesine sahibim..
Ben böyle kişisel gelişim istemeeeemmm...........
Uyurken sana sokuluşunu syret depresyonun geçer..Mesela şu an en küçük kucağımda yazmamı engelliyor ama yazdıklarına gülümsüyorum tam konuşamadığı için hem sırıtıyor aynı anda anne niye demek için ellerini kullanıyor ve bende bu manzaranın hatrına sabrediyorum..
Aynı zaman manyağımda sanırım seni doğurtma yemini etmiş gibi konuşuyorum koptum.w
Zaten ben doğuruyorum birileri de doğurmasın denge korunsun şekerimçiçek

gülücük
05-12-2010 02:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(05-12-2010 01:33 AM)Phoenix Yazılan:  toprak eksikliği var bende. demir eksikliği de gülücük

Demir eksikliğinin Neptün ve Balık burcuyla ilgili olabileceğini düşünüyorum.Bende de çocukluğumdan beri Demir eksikliği var.Balık burcuyum sizin de Neptün 1. evinizde.

--------------------------------------------------------------------------
4. evimde Ay ,5. evimde Venüs var,çocuklarla çok iyi anlaşırım.Erkek kardeşlerime annelik yaptım sayılır.İlki doğduğunda ben 10 yaşımdaydım annem de rahatsızdı biraz.Onu kucağımda sallayarak uyutmaya alıştırmıştım(Sıkça da düşürüyordum ama)Bu yüzden bensiz uyumazdı.İkincisi doğduğunda ben 17 yaşımdaydım.Annemden daha çok baktık kızkardeşimle ben.Kızkardeşimin Ayı 1. evinde Balıkta ve Venüsü Yengeçte.O da oldukça anaçtır.

Nin.Me.Sar.Ra
05-12-2010 04:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(05-11-2010 03:39 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
Alıntı:Su dişil, ateş eril özellikte elementler olduğu için, haritasında su elementi (Yengeç, Akrep ve Balık) eksik kadınlar, ve ateş elementi (Koç, Aslan, Yay) eksik erkekler bu eksikliği çok güçlü biçimde hissederler.

Eşcinsel erkeklerde su burçlarının güçlü olabileceği söylenilir.Bu yazıdan sona lezbiyenlerde de Ateş gurubunun güçlü olabileceğini düşünmeye başladım.

neden öyle düşünmeye başladın,yani ateş grubu fazlalığı lezbiyen vs ben pek anlamadım.

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
05-12-2010 09:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(05-12-2010 09:39 AM)Nar_Rengi Yazılan:  
(05-11-2010 03:39 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
Alıntı:Su dişil, ateş eril özellikte elementler olduğu için, haritasında su elementi (Yengeç, Akrep ve Balık) eksik kadınlar, ve ateş elementi (Koç, Aslan, Yay) eksik erkekler bu eksikliği çok güçlü biçimde hissederler.

Eşcinsel erkeklerde su burçlarının güçlü olabileceği söylenilir.Bu yazıdan sona lezbiyenlerde de Ateş gurubunun güçlü olabileceğini düşünmeye başladım.

neden öyle düşünmeye başladın,yani ateş grubu fazlalığı lezbiyen vs ben pek anlamadım.

Yani şöyle anlatayım.Su burçlarının dişil özelliklerinin fazla olması bu burçları güçlü erkeklerin hayatta/ilişkilerinde kadın rolü oynamaya yatkın olabilecekleri fikrini akla getiriyor.Ama bu demek değil ki bütün eşcinsel erkekler kadınsı davranır ya da bütün eşcinsel erkeklerde su burçları güçlü olmalıdır.Aynı şekilde lezbiyenlerde de (özellikle fazlasıyla erkeksi davrananlarda) ateş gurubu burçlar güçlü olabilir.

Nin.Me.Sar.Ra
05-12-2010 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Bende su var ama ona bir gram bile ateş yok ...bazen oolmadığı iyi diyorum..

Zaten balık ele avuca gelmiyor..KOVA ÇOK HAVAYİ birde ateşi olsa artık...Mercekle adamı araki bulasın..

Benim %35 ateşik kısmından nemalansın...

Hem kadınlarda kudret melekesi erkeklerde himmet oluşmuş...

O yüzden şükür diyorum ya hu ...

%100 LÜK iNSAN ilişki , mükemmel bir olgu yok ama...

Bilgi evet bunu mükemmel derece paylaşabileceğin ..dostane insanlar var..

Kendimi çok arkadaş canlısı buldum ya hu gülücük)
05-13-2010 12:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

ateşi bilmem ama erkekte toprak elementi yetersiz oldugunda gerçekten çok havai, sebatsız ve ele avuca sığmaz oluyorlar..
ateş elementi , bi erkeğe atılganlık ve aileyi çekip çevirmek gibi özellikler verebilir ama güvenilirlik ve sağlamlık açısınından toprak baskınlığı daha önemli gibi geliyor..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-13-2010 08:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Topraksız adam yüzde yüz tutumsuz olur ...

Gökte yiyip havada ..yapan cinsinden..

Ateşsiz olması atak olmasına engel değil..ateşin adı çıkmış ...havalar bu konuda hızlıgözkýrpma
05-13-2010 09:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Bende de hava ve toprak çoğunlukta,ateş ve su neredeyse hiç.Belki bu yüzden kendimi zaman zaman ''odun'' gibi hissederimkoptum.w

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
05-13-2010 12:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
miyase Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Bende su fazlaligi ve hava eksikligi var.. Gecen tatil yaslilar evinde gonullu yardimci olarak calistim (tatilde belirli bi sure calisabiliyorum) Bu yaztatilinde ise anaokulunda calisacagim. Yani anaclik sanirim bende simididen belli oluyor (gunes, merkur, venus yengecte) Gunesim 6. evde oldugu icin okulda bi etkinlikte beni bulasik yikarken gorebilirsiniz :D

Haritam;
[Resim: withlilith.th.gif]
05-13-2010 08:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(05-13-2010 08:48 PM)miyase Yazılan:  Bende su fazlaligi ve hava eksikligi var.. Gecen tatil yaslilar evinde gonullu yardimci olarak calistim (tatilde belirli bi sure calisabiliyorum) Bu yaztatilinde ise anaokulunda calisacagim. Yani anaclik sanirim bende simididen belli oluyor (gunes, merkur, venus yengecte) Gunesim 6. evde oldugu icin okulda bi etkinlikte beni bulasik yikarken gorebilirsiniz :D

senin ''fedakarlıkları'' anlatan 6 ve 12. aksın kuvvetliydi diye hatırlıyorum..
haritanda, gönüllü çalışmalar yapabileceğin net olarak görünüyor sevgili miyase.. verygood

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-13-2010 08:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir