Değerlendir:
  • 21 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Susuz Kadınlar, Ateşsiz Erkekler
Yazar Mesaj
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Susuz Kadınlar, Ateşsiz Erkekler
Felice;"ruhsal olarak kısırdır"cümleni çok beğendim...orjinal bir tarzın var.
benimde sahip olduğum bir toprak,bi ateş,2 de su elementinde olan olanlargezegenim var.kalanın hepsi hava-civa...
saturnü yengeçte kulubune bende dahilim.ve evle ilgili,çocuk bakımı,yemek aile kavramları bana hepp zor gelmişt .iş yemek ve çocuklara gelince hep yüksünmüşümdür.
ben siftahı yapıp,bire gözünü kararlartanlardanım.2 çocuğum var

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=
05-11-2010 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(05-11-2010 07:14 PM)merikeklik Yazılan:  Felice;"ruhsal olarak kısırdır"cümleni çok beğendim...orjinal bir tarzın var.
benimde sahip olduğum bir toprak,bi ateş,2 de su elementinde olan olanlargezegenim var.kalanın hepsi hava-civa...
saturnü yengeçte kulubune bende dahilim.ve evle ilgili,çocuk bakımı,yemek aile kavramları bana hepp zor gelmişt .iş yemek ve çocuklara gelince hep yüksünmüşümdür.

;)) Yoğun hava elemnti olunca da, insan rasyonel ve entellektüel konulara daha fazla yatkınlık duyuyor. Satürnün yengeçte anlatmak istediği de ailevi konularda, bakılma- bakma, beslenme- besleme, büyütme- büyütülme, gibi durumlarda engel ve sorun çıkartmak...ama satürnün bu burçta verdiği ders anlaşılırsa, çaba ve engeller yenilerek duygusal anlamda güçlü ve başarılı bi aile oluşturabilirsin;)
05-11-2010 08:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

(05-11-2010 08:38 PM)Félicé Yazılan:  [quote='merikeklik' pid='82292' dateline='1273590853']
Felice;"ruhsal olarak kısırdır"cümleni çok beğendim...orjinal bir tarzın var.

;)) Yoğun hava elemnti olunca da, insan rasyonel ve entellektüel konulara daha fazla yatkınlık duyuyor. Satürnün yengeçte anlatmak istediği de ailevi konularda, bakılma- bakma, beslenme- besleme, büyütme- büyütülme, gibi durumlarda engel ve sorun çıkartmak...ama satürnün bu burçta verdiği ders anlaşılırsa, çaba ve engeller yenilerek duygusal anlamda güçlü ve başarılı bi aile oluşturabilirsin;)

sevgili nihan benimde satürnüm yengeçte.ve bende erken yaşta evlenip gözünü karartarak(belkide çocukluktan dolayı) erkenden 3 erkek evlat sahibiyim.gerçi yedirme bakma besleme konularında iyi olduğumu söyleyebilirim.ancak sanırım şu an olsaydı değil 3 tane 1 tane bile yapabilirmiydim bilemiyorum.ağır sorumluluk.helede ergenlik çağına geldikleri şu günlerde fıttırmak üzereyim diyebilirim koptum.w

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
05-11-2010 08:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

ya arkadaşlar çevreme bakıyorum, her yer öbek öbek çocuk..
çocuktan geçilmiyor. nolacak bu popülasyonun hali:D
yapmayın artık. etmeyin eylemeyin:D

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-11-2010 10:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Gözü kömür karası olan biri olarak üç çocuğum var üçü de dik başlı ve zor çocuklar ancak dünyaya bir daha gelsem yine doğururum onları hatta belli olmaz 35 i geçmeden 4. yü yapabilirim(nihan sanırım ben ruhsal damızlığım:D)
EYY... forumumuzun genç nüfusu anne olmak kişisel gelişimi baltalamaz aksine daha gözlemci daha sabırlı olmanızı sağlar hatta kişisel gelişim bilgilerini içsalleştirebilmenin önündeki en büyük engel olan egoyu törpülemnin en etkin ve kalıcı yoludur.
Bu toplumun dayattığı anne modeli olan bir elinde tabak bir elinde terlemiş sırta koyulmak üzere gezdirilen havlu saçları roventa olmadan yapılmaz annelik moduna girmezseniz hiç sorun yok..
Çocuklar sürekli "nereden ceyran yapsa da hastalansam" veya "annem yan bakınca psikolojim bozuldu" modunda hayat mahvedici canlılar değil..
Siz rahat ve mutluysanız doğal olan hayatı yaşıyorsanız onlarda normal ve mutlular..
Hikayemizin ana fikri en az üç cocuuukkoptum.w
05-11-2010 10:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(05-11-2010 10:48 PM)melis_bk Yazılan:  Gözü kömür karası olan biri olarak üç çocuğum var üçü de dik başlı ve zor çocuklar ancak dünyaya bir daha gelsem yine doğururum onları hatta belli olmaz 35 i geçmeden 4. yü yapabilirim(nihan sanırım ben ruhsal damızlığım:D)

puhahakoptum.w
Sana mübarek olsun canım 4.süde..Ben çocuktan sonra sabırsızlığı, depresyonu, obsesyonu, bağımlılığı öğrendim..Bunlardan pekte memnun değilim..Egomu kendim yüceltip, kendim yerin dibine sokabilme kapasitesine sahibim..
Ben böyle kişisel gelişim istemeeeemmm...........
05-11-2010 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Benim haritamda en eksik element hava %18 payı var...

Eksikliğini konusunda fikrim yok....

Genel dağımı haritamın dengeli çünkü ...
05-12-2010 12:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(05-11-2010 11:44 PM)Félicé Yazılan:  
(05-11-2010 10:48 PM)melis_bk Yazılan:  Gözü kömür karası olan biri olarak üç çocuğum var üçü de dik başlı ve zor çocuklar ancak dünyaya bir daha gelsem yine doğururum onları hatta belli olmaz 35 i geçmeden 4. yü yapabilirim(nihan sanırım ben ruhsal damızlığım:D)

puhahakoptum.w
Sana mübarek olsun canım 4.süde..Ben çocuktan sonra sabırsızlığı, depresyonu, obsesyonu, bağımlılığı öğrendim..Bunlardan pekte memnun değilim..Egomu kendim yüceltip, kendim yerin dibine sokabilme kapasitesine sahibim..
Ben böyle kişisel gelişim istemeeeemmm...........
Uyurken sana sokuluşunu syret depresyonun geçer..Mesela şu an en küçük kucağımda yazmamı engelliyor ama yazdıklarına gülümsüyorum tam konuşamadığı için hem sırıtıyor aynı anda anne niye demek için ellerini kullanıyor ve bende bu manzaranın hatrına sabrediyorum..
Aynı zaman manyağımda sanırım seni doğurtma yemini etmiş gibi konuşuyorum koptum.w
Zaten ben doğuruyorum birileri de doğurmasın denge korunsun şekerimçiçek
05-12-2010 12:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

felice demişgülücük

[/quote]
engel ve sorun çıkartmak...hımmmm benim de anaç hallerim var yoğun entel dantel dünyama rağmen , yedirim bakim destek olim hizmet edim yüksünmem severim yalnız ben satürnün 2. evimde kendileri ve yengeçte tabi ki bana vermek istediği dersi pek anlamadım sanırım 16 yaşında ergenliğini yaşıyan bir oğlum var 3çocuk 5 çocuk bende de olurdu bu kafayla ama 7. ev müsait olmadıgülücükgülücükoğlumla ilişkim son derece iyi ama ergenlik hallerinde bazı bazı anlaşılamayan bir ilişki tarzına girmiyo değiliz, neyse benim haritamda bana satürnün vermek istediği dersi anlatabilen olursa minnettar olurum muzdaribim medet yaaa forum ehliaðla...

bu arada 'ruh hali kısır' betimlemesini çok sevdim gözkýrpma

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
05-12-2010 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Phoenix Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 1

toprak eksikliği var bende. demir eksikliği de gülücük

İdrak edebilmek en büyük zenginliktir!

''hell is other people.''