Değerlendir:
  • 21 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Susuz Kadınlar, Ateşsiz Erkekler
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Susuz Kadınlar, Ateşsiz Erkekler
(05-11-2010 12:59 AM)Félicé Yazılan:  
(05-10-2010 11:51 PM)JoMaJa Yazılan:  ama cidden suyun nitelediği konularda doğuştan bir yeteneksizlik vardı.beslemek, büyütmek, annelik etmek (empatide fena değilimdir)

galiba benden iyi bir anne olmaz.çocuğum onu sevmediğimi falan sanır.sonra eminem gibi bişey olur.şarkılarında bana saydırır.aman aman evlerden ırak.hazır olana kadar bekliyeyim.sadece 1500 yıl falan sürer muhtemelen.

İlk iki cümlen su elementi eksik biri olarak benim de yaşadığım şeyler;)

Hazır olamazsın..ama olmadan olduruyor yaradan..bana yaptığı gibi..
İkinci çocuk yapmam için baskı yapıyor şu an çevrem.. Su elementim eksik, etmeyim eylemeyin desem de anlamayacaklar...Bi psikiyatristten 'Ruhsal olark kısırdır' raporu alıp duvarıma asacağım:D Aaa, yeter artık ya..önüne gelen çocuk yap diyo ya...Bende ikinciye ancak 1500 sene sonra hazır olacam gibi geliyor..

Baskılar bizi yıldıramaz dil çýkarma

Siftah yapmışsın Felice .Asıl zor kısım orası.Valla deneyimliler öyle diyor.Tek çocuğu olanlara bitane daha yapsana diye ben de derim.Bana neyse-çocuğu ben yapmıyorum nasıl olsa demesi kolay oluyor utandým Daha çok çocuğu düşündüğümden diyorum.Çünkü insanın kardeşinin olması önemli ve kıymetli bence.

Böyle mevzularda belki de hazır olmaya çalışmak yerine bodoslama dalmak daha iyidir.:D
05-11-2010 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(05-11-2010 02:04 AM)JoMaJa Yazılan:  
(05-11-2010 12:59 AM)Félicé Yazılan:  
(05-10-2010 11:51 PM)JoMaJa Yazılan:  ama cidden suyun nitelediği konularda doğuştan bir yeteneksizlik vardı.beslemek, büyütmek, annelik etmek (empatide fena değilimdir)

galiba benden iyi bir anne olmaz.çocuğum onu sevmediğimi falan sanır.sonra eminem gibi bişey olur.şarkılarında bana saydırır.aman aman evlerden ırak.hazır olana kadar bekliyeyim.sadece 1500 yıl falan sürer muhtemelen.

İlk iki cümlen su elementi eksik biri olarak benim de yaşadığım şeyler;)

Hazır olamazsın..ama olmadan olduruyor yaradan..bana yaptığı gibi..
İkinci çocuk yapmam için baskı yapıyor şu an çevrem.. Su elementim eksik, etmeyim eylemeyin desem de anlamayacaklar...Bi psikiyatristten 'Ruhsal olark kısırdır' raporu alıp duvarıma asacağım:D Aaa, yeter artık ya..önüne gelen çocuk yap diyo ya...Bende ikinciye ancak 1500 sene sonra hazır olacam gibi geliyor..

Baskılar bizi yıldıramaz dil çýkarma

Siftah yapmışsın Felice .Asıl zor kısım orası.Valla deneyimliler öyle diyor.Tek çocuğu olanlara bitane daha yapsana diye ben de derim.Bana neyse-çocuğu ben yapmıyorum nasıl olsa demesi kolay oluyor utandým Daha çok çocuğu düşündüğümden diyorum.Çünkü insanın kardeşinin olması önemli ve kıymetli bence.

Böyle mevzularda belki de hazır olmaya çalışmak yerine bodoslama dalmak daha iyidir.:D

Sana da hayırlı siftahlar;) Sen bi siftah yap, ben o zaman sana soracağım bi tane daha yapmayı;) Ay kovası senidil çýkarma
05-11-2010 02:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Alıntı:Su dişil, ateş eril özellikte elementler olduğu için, haritasında su elementi (Yengeç, Akrep ve Balık) eksik kadınlar, ve ateş elementi (Koç, Aslan, Yay) eksik erkekler bu eksikliği çok güçlü biçimde hissederler.

Eşcinsel erkeklerde su burçlarının güçlü olabileceği söylenilir.Bu yazıdan sona lezbiyenlerde de Ateş gurubunun güçlü olabileceğini düşünmeye başladım.

Nin.Me.Sar.Ra
05-11-2010 03:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(05-10-2010 11:04 PM)aeon Yazılan:  benim hiç bir elementim az değil.sadece satürnüm fazla koptum.w

Aynen katılıyorum, satürn bana da fazla geliyor, hele ki yengeçte yerleşmiş olması beni tilt ediyor...:D Elementlerimin hepsinin olması yetmiyor...dil çýkarma
05-11-2010 03:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

ben çocuk pek düşünmüyorum Felice, eşimde aman aman olsun durumunda değil arada bir çevredekiler sorunca aklımıza geliyo, sahi ya biz 2 yıllık evliyiz hala bi çocuğumuz yok falan gülücük senin dediğin gibi yaradan ne zaman münasip görürse, o da görmemiş olucak ki henüz olmadı gülücük

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
05-11-2010 09:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

(05-11-2010 03:53 AM)venüs_ Yazılan:  
(05-10-2010 11:04 PM)aeon Yazılan:  benim hiç bir elementim az değil.sadece satürnüm fazla koptum.w

Aynen katılıyorum, satürn bana da fazla geliyor, hele ki yengeçte yerleşmiş olması beni tilt ediyor...:D Elementlerimin hepsinin olması yetmiyor...dil çýkarma

satürnü yengeçte olan birini duymak ii geldi kendimi tek zannetmeye başlamıştım , başka da su yok bende ama yengeçteki satürn yetti

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
05-11-2010 10:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 0

bende de 1 gram su yok,pluto akrepte ama o da çağı etkileyen bi gezegen olduğu için sayılmaz sanırsam

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
05-11-2010 11:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(05-11-2010 02:26 AM)Félicé Yazılan:  Sana da hayırlı siftahlar;) Sen bi siftah yap, ben o zaman sana soracağım bi tane daha yapmayı;) Ay kovası senidil çýkarma

Pekiutandým
05-11-2010 02:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(05-11-2010 10:21 AM)Mavi Yazılan:  

satürnü yengeçte olan birini duymak ii geldi kendimi tek zannetmeye başlamıştım , başka da su yok bende ama yengeçteki satürn yetti

gülücük
05-11-2010 04:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

(05-11-2010 04:20 PM)venüs_ Yazılan:  
(05-11-2010 10:21 AM)Mavi Yazılan:  

gülücük

benimde satürnüm yengeçte üstelikte 12. evde.çok vahim bi durumsürprizzz

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
05-11-2010 04:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir