Değerlendir:
  • 40 Oy - 2.73 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yöneticisi
Yazar Mesaj
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Yükselen Yöneticisi
yükselen yöneticisi kişinin asıl yapmak istediklerini nerede ve nasıl gerçekleştireceği hakkında ipuçları sunar

ASC yöneticisi 1. evde ise; kşinin öncelikli amacı kimlik duygusunu geliştirmek olacaktır. Yaptığı, yaşadığı her deneyim tecrübe kişinin direk kendisi ile alakalı olacak, diğer insanların gözünde nasıl göründüğüne çok dikkat edecek.

2. evde ise, kişi kendini maddi durumlarla ile ifade edecektir. maddi açıdan kendini huzurlu hissetmesi onun için önemlidir. Öncelikli amacı finansal özgürlük kazanmak olacaktır

3. evde ise; kişi kendini öğrenmeye, bilmeye, araştırmaya, yakın çevresi ile sıkı iletişimde olmaya, iletişim alanında kendini geliştirmeye çalışacaktır. Bu yazarak olabilir, konuşarak olabilir...vs

4. evde; kişi için yuva ile, yaşadığı yer ile ilgili konular önem kazanacaktır.Ailesi kişi için oldukça önemlidir. Hayatta ki amaçlarını gerçekleştirmek için maddi manevi ailesinin desteğini arzulayacaktır

5. evde ise; hayatın eğlenceli, keyif verici, spontane yanları ile ilgilenecek, aşk ilişkileri hayatında önem kazanacak, cinsellik hayatında önemli bir yere sahip olacaktır. Yine çocuklar, spor, yaratıcı aktiviteleri de düşünebiliriz

6. evde ise; ana tema başkaları için bir şeyler yapmaktır. hizmet etmektir. Sonra sağlık konuları geliyor

7. evde ise; ortaklıklar, ilişkiler kişinin hayatında önemli rol oynar. kişi kendini ancak bir partner veya ortak ile bir bütün olarak hissedebilir.

8. evde ise, kişi hayatın gizemli konularına çekilebilir. Ölüm ve sonrası konularıyla ilgilenebilir. Kişisel gelişimi krizlerle mücade ile doğru orantılıdır. Başkalarına ait kaynaklarla uğraşabilir, onları yönetebilir.

9. evde ise kişi idealist olabilir. Araştırmacı, bilgiye aç ve seyahat etme potansiyeli olan biri olacaktır. Yabancılarla ilişkiler, yabancu kültürler, yabancı diller kişinin ilgi alanına girebilir.

10. evde ise; itibar, şan, şeref, toplum önünde olmak, iş ve kariyer hedefleri sayesinde kişi kendini gösterebilecektir

11. evde ise; sosyal gruplar, sivil toplum örgütleri, arkadaşlıklarla kişi kendini çok daha iyi bir şekilde ifade edebilecektir.

12. evde ise; kişi kendini soyutlamayı, yalnız kalmayı, kendi başına kalmayı tercih edebilir. Çok ortalıkta görünmekten hoşlanmaz, işlerini hep perde arkasından ya da önemli işlerin mutfak kısmında çalışabilir. Rüyalar, bilinç altı, ökült konulara ilgi duyabilir.

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
10-19-2010 02:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-19-2010 01:54 AM)BBMurder Yazılan:  Anneme defalarca sordum, hala soruyorum diyor ki tam saat 10'du. Ama tabii baktığı saat ileride olabilir şimdi düşününce Koç olarak bakmak daha mantıklı sanırım. Öyle de bakiyim ben hemen.

AS Koç olarak bakarsam yöneticinin Merkür'le üçgeni, Venüs'le karesi, Jüpiter'le sextil'i, Satürn'le üçgeni var. Bir de İkizler'de yönetici ve de 2. evde.

Dediğim gibi Koç olarak düşünmek daha mantıklı sanki :s

Forum içinden gözlemlediğim kadarıyla , Koç davranışları seni daha iyi tarif edebilir fikrindeyim.

Yükselen Koç aldığımızda benim kullandığım ev sistemine göre Marsın İkizler burcunda ve 3.evde olacak , üstelik İkizlerin yöneticisiyle hoş bir bağlantı yapıyor olacak.

İletişim konusunda özgüven , açık sözlülük , kendini ifade etmek için sabırsızlanmak , ellerini yada kelimelerini kullanarak mücadele etme potansiyeli , öğrenmeye karşı heves duymak gibi özellikler kazandırabileceğini söyleyebilirim ?

10-19-2010 02:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:12. evde ise; kişi kendini soyutlamayı, yalnız kalmayı, kendi başına kalmayı tercih edebilir. Çok ortalıkta görünmekten hoşlanmaz, işlerini hep perde arkasından ya da önemli işlerin mutfak kısmında çalışabilir. Rüyalar, bilinç altı, ökült konulara ilgi duyabilir.

evet gerçekten doğru.ancak , 10.evde olmasını tercih ederdim.

12.evde gerçekten zor çalışıyor ve farkedilmek zor oluyor.kalabalık içinde aptallaşabiliyorsunuz.
10-19-2010 04:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(10-19-2010 04:44 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:12. evde ise; kişi kendini soyutlamayı, yalnız kalmayı, kendi başına kalmayı tercih edebilir. Çok ortalıkta görünmekten hoşlanmaz, işlerini hep perde arkasından ya da önemli işlerin mutfak kısmında çalışabilir. Rüyalar, bilinç altı, ökült konulara ilgi duyabilir.

evet gerçekten doğru.ancak , 10.evde olmasını tercih ederdim.

12.evde gerçekten zor çalışıyor ve farkedilmek zor oluyor.kalabalık içinde aptallaşabiliyorsunuz.

yükselen yöneticim 12. evde sayılıyor.Bende kalabalıkları sevmem ortamda birkaç kişiyle çok mutlu olabilirim.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
10-19-2010 07:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Yükselen yöneticim merkür satürne kare açı yapıyor.Satürnün gölge yönlerinden geciktirmeyi, dış görünüşüme ancak 24-25 yaşımdan sonra adım adım dikkat etmeye,rahatlığından ziyade biraz olsun estetiğe önem vermeye başlayarak deneyimledim.O kadar ki 23 yaşımda,millet genç kız olmanın verdiği ince bir zevkle baştan ayağa her türlü detaya dikkat ederken ben,sırf kullanışlı ve rahat oluyor diye klasik siyah erkek çoraplarını,nine gibi allı güllü basma etekleri,ördek burunlu koca adam ayakkabılarını giyiyordum.Ev arkadaşlarım evin rüküşü seçiyorlardı,hatta dedelerine benzetiyorlardı da zerre kadar umruma takmıyordum.gülücük
Şimdi düşünüyoum da nasıl giyinebiliyormuşum öyle,nasıl o halde sokağa çıkabiliyormuşum..aklıma geldikçe utanıyorum bazen dil çýkarma

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
10-19-2010 07:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Yükselenim yengeç, yöneticisi ay 6. evin sonunda 7. evin burcu olan oğlakta. 6. ev mi 7. ev mi tam olarak bilemiyorum.

Ay üçgen Güneş
Ay sekstil Jüpiter
Ay kavuşum Neptün
Ay kavuşum Lilith
Ay karşıt Yükselen
10-19-2010 08:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(10-19-2010 08:22 PM)Messa Yazılan:  Yükselenim yengeç, yöneticisi ay 6. evin sonunda 7. evin burcu olan oğlakta. 6. ev mi 7. ev mi tam olarak bilemiyorum.

Ay üçgen Güneş
Ay sekstil Jüpiter
Ay kavuşum Neptün
Ay kavuşum Lilith
Ay karşıt Yükselen

Astrolojide 5 derece kuralı vardır. Bir gezegen bir ev girişine max. 5 derece uzaklıkta ise onu diğer evde de düşünebiliyoruz.

Haritam

10-20-2010 03:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(10-20-2010 03:33 AM)Dinoo Yazılan:  
(10-19-2010 08:22 PM)Messa Yazılan:  Yükselenim yengeç, yöneticisi ay 6. evin sonunda 7. evin burcu olan oğlakta. 6. ev mi 7. ev mi tam olarak bilemiyorum.

Ay üçgen Güneş
Ay sekstil Jüpiter
Ay kavuşum Neptün
Ay kavuşum Lilith
Ay karşıt Yükselen

Astrolojide 5 derece kuralı vardır. Bir gezegen bir ev girişine max. 5 derece uzaklıkta ise onu diğer evde de düşünebiliyoruz.
Söz konusu gezegen için her iki evle ilgili yorumuna mı bakacağız?Örneğin Messa'nın örneğinde Ay hem 6. evde hem 7. evde midir?Sadece 7. evde midir?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
10-20-2010 05:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Her iki evide değerlendirmek gerekiyor

Haritam

10-20-2010 05:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(10-20-2010 05:23 PM)Dinoo Yazılan:  Her iki evide değerlendirmek gerekiyor

5. ev aksında yerleşmiş bir satürne sahibim. 4. evim yengeç, 5. evimde yengeçte. ilk satürn karemde ailemden ayrıldım, ananemlerle yaşamaya başladım. satürn karşıtlığımda yine evimden ayrılıp yatılı okula başladım v.s.. ben satürnü hep 4. evimde sayıyordum yanlış mı yapıyorum?

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
10-20-2010 06:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini Alya 473 714,976 12-06-2020 01:58 AM
Son Mesaj: daydreaminblue
  YÜKSELEN NE DEMEK vivienleigh 33 51,797 09-02-2019 06:58 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Otuzlu Yaşlarda Yükselen Etkisi plutomania 17 23,396 02-03-2019 05:46 PM
Son Mesaj: say24
  Yükselen burçlar-12. ve 1.evden gelen kavuşumlar... SeLiN 24 38,622 04-10-2018 04:12 PM
  Yükselen burcumun beni engellemesinden nasıl kurtulurum? hilal-e 9 17,222 09-08-2017 06:24 PM
  Yükselen Burcumuz ve Yükselen Burcumuzdaki Gezegenlerin Anlamları.. yaren 96 121,078 02-14-2017 07:02 PM
Son Mesaj: capri
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz Volume 2 :) astrosohbet 11 22,154 11-18-2012 03:44 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Yükselen Burç - Astrolojik Maskeniz astrosohbet 8 23,423 10-17-2012 01:56 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Yükselen Burcumuzu ve 1.Evlerimizi İrdeleyelim astrosohbet 192 227,357 08-23-2012 02:41 PM
Son Mesaj: Liya
  insan, otuzundan sonra neden yükselen burcunun özelliklerini daha fazla taşır(mış)?? bu şarkı yarınlara 28 43,358 05-23-2012 11:32 PM
Son Mesaj: bu şarkı yarınlara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir