Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İnanç Benim | Yay 2009
Yazar Mesaj
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: İnanç Benim | Yay 2009
Hava civa maden suyu gaz burçların başını yay çekmez kendini pek göstermez hele bir iki kişi için sahneden göstermesi başkadır...

Lakin araştırmada yüzeysel olduklarını düşünmüyorum ...

Aklı kıt olanın Egosu güçlü olur....

Her burcun bir kelek yani oluyor ...
01-08-2010 08:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: İnanç Benim | Yay 2009
(01-08-2010 08:21 PM)Almira Yazılan:  Lakin araştırmada yüzeysel olduklarını düşünmüyorum ...

Her burcun bir kelek yani oluyor ...

yok yüzeysel demedim, zaten 9.ev burcu... ama her insan herşeyi bilemez demeye getirdim.bazen ısrarcı olduklarına rastladım bir de inanç konusunda akıl verme olayı.yayın çok göze batan gölgeleri.

gölge işte her burcun var.
01-08-2010 08:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

evet ikizler burcuna benzeyen yanımız var oda aeonun dediği gibi bilmediğimiz bi konu hakkında bile konuşucak bişeylerimizin olması ask
bunun nedenini de;bir çok şeye ilgi duyabiliyoruz ve meraklıyız buna bağlıyorum gülücük yani bi konu hakkında bilgimiz olmasada yorum gayet yapabiliyoruz :D şahsen ben bunun faydasını çok görmüşümdür :D
01-08-2010 09:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zembul Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

İnanç Benim | Yay 2009
(01-08-2010 07:47 PM)Almira Yazılan:  Ebil müslüm tinkil tos Yayların en iyi niteği ağır dindar oluşlarının yanında....
Bir sürahi suyu merkür retrosunda altığı telefonun üzerine boşaltmakta olabiliyor....
Bu kaçıncı sakarlık.... en son elimden asvalta düşürmüştüm cep telni :(
Biri düşmeyen ıslanmayan telefon yapsın yada merkür retrolarında taşınıp uzay boşluğuna gidelim yada ....
Yaylar sakar olmasın artıkgülücük)
Ben bu yay'ların dindarlığı meselesinde de farklı düşünüyorum çünkü belli bir dinin fanatik taraftarı olan yay'a pek rastlamadım.. evet maneviyat sahibidir, evet evrensel bütünü hissetmek ister ama yay kendisini de düşüncesini de kafa yapısını da sınırlamaz, ikizler kadar olmasa da her düşünceye eleştirel bakar, dolayısıyla din de bu eleştiri ve mantık sürecinden payını almak zorundadır..

sakarlığa gelince; ahhh sakarlık:-)) ama kendimde ve çoğu yay'da gözlemlediğim gibi, sakarlık zamanla azalıyor, 30'unu geçtikten sonra yay'lar da diğer insan evlatları gibi biraz daha derli toplu olmayı öğreniyorlar.. hem yaş ilerledikçe akılları da başlarına geliyor; eskisi gibi saf-salak pozisyonlarına da fazla düşmüyorlar..
(01-08-2010 09:25 PM)ginka Yazılan:  evet ikizler burcuna benzeyen yanımız var oda aeonun dediği gibi bilmediğimiz bi konu hakkında bile konuşucak bişeylerimizin olması ask
bunun nedenini de;bir çok şeye ilgi duyabiliyoruz ve meraklıyız buna bağlıyorum gülücük yani bi konu hakkında bilgimiz olmasada yorum gayet yapabiliyoruz :D şahsen ben bunun faydasını çok görmüşümdür :D

yay'lar da bilmedikleri konu hakkında konuşabilirler ama ikizler kadar boş konuşmazlar:-)) aslında ikizleri lise öğrencisi yay'ları da üniversite öğrencisi yerine koyabiliriz bu bakımdan..

hem bilmediğimiz bir konu hakkında konuşurken bile, mutlaka diğer deneyimlerimizden ve bildiklerimizden yararlanıp, az-çok mantıklı bir çerçeve çizebiliyoruz..

bir yay-yükselen ikizler olarak bu ayrımı yapmam ne kadar doğru bilmiyorum ama yine de yay'lar adına konuşasım geldi..

"Aklınız size hakikati göstermemişse, inancınız sizi koruyamaz"
HARİTAM:
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=76&y=17
01-08-2010 09:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Neye inanırsan inan ister su bardağına inan ister Hakikata inan total adına din denmiş ...

İnanç sisteminde diyebilirsin....

Bu tip şeylerle yay,balık,kova çok haşır neşirdir....

Kendini hakikatini anlamaya çalışır
01-08-2010 10:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

aslında yaydaki inancı , güven kavramı olarak düşünmek daha iyi olur.

neye inanırsan inansın , evrenin ,kaderin veya hayatın kendisine iyi davranacağına inanmak.secret burcu gülücük
güven ve iman etmek olarak düşünülebilir.

islamda tefekkür olarak anlatılan kavram olarak da düşünebiliriz..bilimin soğuk analitikliğinde bile mana aramak bence hep yaya özgü konular.
01-08-2010 10:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Yay burcunun gölgeleri hakkında söylenenlere katılıyorum ne diyeyim.
2 günlük bilgisayarsız zamanımın birkaç saatini arkadaşımın yanında ( onun pc'sinin başında ) geçirdim ve bana ikram ettiği güzelim çayı ( bardak doluydu ) döküverdim sakarlıkla =)
şükür ki bilgisayara bişi olmadı gülücük

01-08-2010 11:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: İnanç Benim | Yay 2009
(01-08-2010 11:14 PM)Yıldırım Yazılan:  Yay burcunun gölgeleri hakkında söylenenlere katılıyorum ne diyeyim.
2 günlük bilgisayarsız zamanımın birkaç saatini arkadaşımın yanında ( onun pc'sinin başında ) geçirdim ve bana ikram ettiği güzelim çayı ( bardak doluydu ) döküverdim sakarlıkla =)
şükür ki bilgisayara bişi olmadı
gülücük

hehee
,ben dökseydim kesin o bilgisayar bozulur ve bir daha da iflah olmazdı.

yaylar cidden ballı oluyor.
01-08-2010 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zembul Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

cenabı allah bir dert verdiğinde, onun dermanını da birlikte veriyor.. bütün sakarlığımıza, şaşkınlığımıza, hatta salaklığımıza rağmen şanslıyız, ben de şimdi su döktüm klavyeye ama bişey olmadı:-)

"Aklınız size hakikati göstermemişse, inancınız sizi koruyamaz"
HARİTAM:
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=76&y=17
01-09-2010 05:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Ben yayın etkilerini yoğun yaşadığım için Allah(c.c.) şükür borçluyum gerçi her kul bunu borçlu rabbine ,ama, cidden bu anlamda çok şanslıyım yaradanını tanımayı tercih edenlerin arasında olmak benim için bir ayrıcalıktır
01-09-2010 04:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir