Değerlendir:
  • 69 Oy - 2.49 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Her Burcun Kadını Farklıdır!
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Ekşi sözlük- burç kadınlarının yorumları
aeon Yazılan:yaw bırakın ekşi bizden alısın.
onların yapacağı yorumdan ne olur.
yükselen ay bilmem ne hepsini karıştırılar.tanıdığı kişiden genellemiştir(yabi büyük kısmı )

bizim sitede bir eleman vardı.sohbet odaları falan da vardı.baş harfi "O" gülücük)

oğlakla ilgili efsane yorumlara imza atan .ondan çok farklı olmaz yazılanlar koptum.w
atıyorum.
"ya ikizler aslında çok gizli bir duygusallığa sahiptir" gülücük).belki de bu kişinin ayı yengeç falandı.bunu tarz subjektif tahminlere güvenilmez gülücük

gülücük ekşi sözlüğü takip etmediğim için yorum yapmayacağım.
sadece genelleme yapılması olasılığını yüksek olarak tahmin ediyorum.

belkide oraya astrosohbetten alıntılar yapmalıyız evet ;)

12-02-2009 12:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Her burcun kadını farklıdır!
(11-28-2009 07:15 PM)plutonik Yazılan:  işte ben de onu diyorum var tabiki...sevgili sesiz gidiş benim en sevdiğim şairler ikizler burcu çıkıyor buna ne diyeceksin?atilla ilhan,özdemir asaf...daha da sayarım.gerçi örneğin atilla ilhan yengeç etkileri de baskın ama adam ikizler burcu...gel de duyguları yok de;a mümkin değil yahugülücük)adam tasvir edip çiziyor duygularını ya...

Genelde şiir ve şairler Balık burcuyla özdeşleştirilsede ben genellikle Merkür burçlarından çok şair görüyorum.Bunun nedeni bu burçların kelimelere hakimiyet yeteneği vermesi diye düşünüyorum.Tek sorun fazla romantik ve duygusal olmamaları bu buçların.Lakin güçlü bir Venüs ve Ay İkizler ve Başakta doğan insanlara şiir yazma yeteneği veren güçlü bir kombinasyon yaratabiliyor.

Nin.Me.Sar.Ra
01-14-2010 05:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ? Alejandro 35 38,227 08-11-2016 12:10 AM
Son Mesaj: Alejandro

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir