Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Atiye Deniz
Yazar Mesaj
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Atiye Deniz
(09-18-2011 02:31 AM)Yldrm Yazılan:  
(09-18-2011 02:20 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(09-18-2011 02:12 AM)Yldrm Yazılan:  
(09-18-2011 12:21 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  peki bu iddialı marsa sahip bayanlar hangi transitlerde rahat edebilir mesela??

bence o bayanlar transitleri beklemek yerine , güçlü marsı nasıl kullanabileceğine odaklanmalı.

örneğin senin ay yengeçin ve güçlü neptünün İÇSEL potansiyelleri zaman zaman dış dünyada dalgınlığa , pasifliğe , duygu ve düşüncelerin içinde kaybolmaya işaret eder.

işte burada güçlü mars , hareketin ve eylemin efendisi olarak seni boğulduğun ama farkında olmadığın o iç alemden kurtarabilir.

teşekkür ederim ama bu benim hiçbir zaman öğrenemeyeceğim bir şey .(!!
marsım, plutom; dengelemeyi bilmiyor. uykuyu seviyor... hadi kalkman gerek dediğimde vur diyorum öldürüyor!!

insan ilişkilerim kıvrılmıyor, kırılıyor...

kırılır tabii , sen foruma normal bir mesaj yazarken bile ünlemler ve üç noktalar görüyoruz gülücük

venüs yay ol biraz , akrepleri satürnleri emekliye ayır , hayat o kadar da ciddiye alınacak bişey değil ;)

venüs yay... uranüsle kavuşum puhaha3... silip atmak istediğim bir açı oysa
ben en iyisi jüpiterimi, neptünden ayıklayıp onunla yaşayayım gülücük

sağol çiçek

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
09-18-2011 02:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

iyiki venüs yay'ım diyorum bazen yoksa çoktan bitmiştim bu mars akreple hehee
09-18-2011 03:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(09-18-2011 12:21 AM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  peki bu iddialı marsa sahip bayanlar hangi transitlerde rahat edebilir mesela??

bu şekilde düşünmemiştim. öncelikle bayanın haritasında erkek belirtileri

- mars

- güneş veya satürndür ( gece - gündüz haritası olmasına göre , baba göstergesi güneş veya satürn olarak değişiyor . tabiki bayan haritasındaki baba göstergesi de , bayanın kafasındaki erkek figüründe etkili . ancak , hangi harita tipinde , hangi gezegenin baba figürünü verdiğini hatırlamıyorum . erkekler için de venüs ve aya bakılır. )

bunun dışında 7.evinde gerçekleşecek veya güneşinle kavuşum yapacak yahut marsına dokunacak bir gezegen , o tipte bir erkeği hayatına sokabilir. ( yaşadığımız gezegen transitinin özelliğinde insanları veya olayları hayatımıza çekebiliriz. )

bununla paralel , rahat etme kavramı aklıma jupiteri getirdi. ama rahat etme nedir. zayıf karakterli bir erkek kast ediliyorsa neptün transiti de bunu sağlar. aynı şeilde kıskançlık istemiyorsan uranüs transiti de bunu sağlayabilir.

ama sağlar diyemem. çünkü bu transitler enteresan olaylar ve deneyimler yaşatır.mesela , uranüs transiti sana kişi değil , olay vermek isteyebilir .

belki , özgürleşirsin ve kıskançlıktan kurtlursun da partnerinin kıskançlığını keşfedersin. bu durumda bir huzursuzluğa sebep olur vs vs. olasılıklar çoğalır. bu durum transitin doğasını anlamayı gerektirir. sert açı sert deneyim , yumuşak açı kolay deneyim verir. kesin bir rahat etmek kavramından söz edemeyiz.

iddialı marsa sahip olmaktan kastım şu , mesela bayan o tipte güçlü veya enterasan nadir bulunan erkek tipini beğeniyor. ( mars pluto akrep , bunu ele alalım )
bu durumlarda aynı özellik bayanda da olduğundan huzursuzluk çıkabiliyor.

mars akrebi manipulasyona uğramayı sevmez . ama beğendiği erkeğin manipulatif hareketler yapma olsılığı yüksektir...

bir de bayanın marsı , erkeğin güneşine de dokunuyosa , erkekte de sinirlenme veya hiddetlenme görülebilir. bayanın marsı akrep , güneş akrebi beğenir . sonra güneş mars etkileşimi ...
09-18-2011 04:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

Erkekler dişil unsuru yoğun kadınlara çekilir sonra onların mızmızlığından şikayet eder,kadınlar güçlü erkeklere çekilir sonra hakimiyet kurmak istemesinden şikayet eder
Transitler sadece gerçekleri unutmayı sağlar öyle olmasa neslimiz tükenirdi:D
09-18-2011 04:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

:D

birde aşırı venüs etkili kadınların aşırı paracı olduklarını fark ettim.

mesela , çok iğrenç ama paralı adamlarla evli bir sürü güzel kadın ögrdüm. bunların hep terazi veya boğa etkisi çoşmuş oluyor.

acaba bayanın en has halini yansıttıkları için bu yönlerini gizleyemiyorlar mı ? mesela venüs güzellik ve finans. güzellikleri ve konformist hayatını finanse edebilmek için mi.. venüs = para konfor güzellik = kadın ...

mesela derler ya , parası için değil , onun kalbini seviyorum :D .çirkin ama kalbi güzel :D

işte bunu diyenin üzerinden bir pluto transiti geçicek , her psiliğni ortaya dökücek , bunları hallaç pamuğu gibi atıcak . o zaman karanlıktaki gerçek açığa çıkıcak gülücük mesela çirkin şişko adamın iflası vs ... ya da maskeleri düşürecek başka bir olay.

ben gerçekten insanlar tarafından art niyetli olmakla suçlanıyorum. ama sonunda benim dediğimin haklı olduğu çıkıyor. natalımda pluto açılı ve tr.pluto mars satürn kavuşumumla kavuşumda. insanların masumiyetine olan inancım yok oldu. kendimize kutsallık yükleyen memelileriz. pisliklerimizi hep inkar ediyoruz. işte tr . pluto 9.evimde , inançlarımı kötü etkiledi gülücük

içimi döktüm :D
09-18-2011 04:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ELF
Kayıtsız

Venüsü boğa olan her iki cinste ben de gözledim gerçi terazileride yabana atmamak gerek gülücük

Hiç bir venüs boğa görmedim evlilikte hesap yapmamış olsun,illa karun tipler olmasada kendi sosoyal konumlarına basamak atlatacak evlilikler bir tutmayan benim herifim var eğer derin sezgileriyle benim mirasa konacağımı falan sezmediysesuna-bak
09-18-2011 04:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

:D erkelerde bu durumu pek görmedim. t
tabi bizim cinsimizin de sizin gözünüzde bir ton gölgesi elbet çıkar.

ama bir terazi ve kocasını gçrdüm. gülmekten ölmüştüm. :D ama doğalarını böyle maskelemiyorlar mı (sözüm mecllisten dışarı ,özellikle bu dolapları teraziler çok yapıyor. hele başak ve terazi etkisi fazla olanlar...) . böyle sahtelikle örülü bir burç gibi geliyor.

işte enteresan doğa böyle..
09-18-2011 04:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(09-18-2011 04:36 AM)aeon Yazılan:  :D

birde aşırı venüs etkili kadınların aşırı paracı olduklarını fark ettim.

mesela , çok iğrenç ama paralı adamlarla evli bir sürü güzel kadın ögrdüm. bunların hep terazi veya boğa etkisi çoşmuş oluyor.

acaba bayanın en has halini yansıttıkları için bu yönlerini gizleyemiyorlar mı ? mesela venüs güzellik ve finans. güzellikleri ve konformist hayatını finanse edebilmek için mi.. venüs = para konfor güzellik = kadın ...

mesela derler ya , parası için değil , onun kalbini seviyorum :D .çirkin ama kalbi güzel :D

işte bunu diyenin üzerinden bir pluto transiti geçicek , her psiliğni ortaya dökücek , bunları hallaç pamuğu gibi atıcak . o zaman karanlıktaki gerçek açığa çıkıcak gülücük mesela çirkin şişko adamın iflası vs ... ya da maskeleri düşürecek başka bir olay.

ben gerçekten insanlar tarafından art niyetli olmakla suçlanıyorum. ama sonunda benim dediğimin haklı olduğu çıkıyor. natalımda pluto açılı ve tr.pluto mars satürn kavuşumumla kavuşumda. insanların masumiyetine olan inancım yok oldu. kendimize kutsallık yükleyen memelileriz. pisliklerimizi hep inkar ediyoruz. işte tr . pluto 9.evimde , inançlarımı kötü etkiledi gülücük

içimi döktüm :D

çok doğru tespitler ya gülücük
09-18-2011 02:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(09-18-2011 04:55 AM)aeon Yazılan:  :D erkelerde bu durumu pek görmedim. t
tabi bizim cinsimizin de sizin gözünüzde bir ton gölgesi elbet çıkar.

ama bir terazi ve kocasını gçrdüm. gülmekten ölmüştüm. :D ama doğalarını böyle maskelemiyorlar mı (sözüm mecllisten dışarı ,özellikle bu dolapları teraziler çok yapıyor. hele başak ve terazi etkisi fazla olanlar...) . böyle sahtelikle örülü bir burç gibi geliyor.

işte enteresan doğa böyle..

gülücük)))

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
09-18-2011 04:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:sözüm mecllisten dışarı ,özellikle bu dolapları teraziler çok yapıyor. hele başak ve terazi etkisi fazla olanlar...) . böyle sahtelikle örülü bir burç gibi geliyor.

:D

böyle olmasın diye bunu yazdım
09-18-2011 07:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Özcan Deniz yükselenbaşak 1 5,644 07-28-2008 02:46 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir