Değerlendir:
  • 23 Oy - 2.39 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitlerin hayatımıza etkileri - hadi paylaşalım
Yazar Mesaj
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

RE: Transitlerin hayatımıza etkileri - hadi paylaşalım
@libr(a)quarius95 geçende şans noktanın Jüpiter kavuşumunu konuşmuştuk, Jüpiter daha ne yapsın;) transitlere gelince saturnun öğretici etkileri vardır. Bunun için zor durumlar yaşatabilir. Bu transitteyken en iyisi alıcı davranmak ve gereken dersleri almak. Evet astrolog gibi yazdım ama saturnle ilgili geçirdiğim tecrübelerden bu sonucu çıkardım, sana da faydalı olur umarım. Uranüs transitleri var. Gelip geçici şeyleri ifade edebilir. Sürprizler, yenilikler olur ama geçer gider. Güneş ve Jüpiter ondan etkilenmenin sebebi olabilir. Yine de 5. evde saturn varken dikkatli hareket etmek lazım.
12-08-2016 02:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

@capri :D Jüpiter bana kalıcı bir aşkla gelebilir :D :D Öhöm öhöm,neyse bugüne geleyim gülücük Dün gece geçen haftaki vatandaştan haber aldım ama düşüncelerimi-güvenmediğimi ve başkasından hoşlandığımı söyledim gülücük

Bugün ise hoşlandığım kişiyle barıştık,gece dayanamayıp şarkı atmıştım,ekleme isteği yollamıştım,kabul etti o da şarkı yolladı gülücük Bakalım artık güzel gidiyor gibi,Satürn'ün verdiği imtihan onun güven problemi olabilir gibime geliyor,doğum saatinden tam emin değiliz ama elimdeki saate göre onun da Satürn'ü 9.evinden geçiyor,yine uzaklarla ilgili bir imtihan olabilir mi kafamda deli sorular gülücük Geçmişteki yarası ve güvensizliği kendinden uzakta olan birinden dolayıydı,belki aşması için varım,o da aşkı anlamam için var bilemedim gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-08-2016 05:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@libr(a)quarius95 kısa olucak belki ama haritada jupiterin bulunduğu ev bereketli oluyor. Hani dokunduğu yeri genişletir diyolar ya işte öyle. 5.evde de tek bi aşk yerine birden çok aşk vermesi daha mantıklı. Jüpiter aynı zamanda yeni yerler, yeni kişiler gibi şeylerle de bağlantılı. Hiç olmamakla çok olması arasında seçim yapsam ikincisini seçerdim. Yalnızlık kötü şey;) Umarım gönlüne göre birini de bulursungülücük
12-08-2016 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Capri fotodaki sen misin dostum eğer sensen

Oğlak burçları hakkındaki kanımı teze çevirip dünya astroloji konseyine sunacağım.

Ben dahil diyorum oğlak burcu temasında güneş ay yükselenn veya venüs olunca kisnin kulakları belirgin ve gülüşü aynı oluyor bende böyle gülüyorum insanlar neden zorla gülüyosun gibi diyo diye hep dişlerimi göstermeye çalışırım

Ayrıca uzun süredir yoktum çok çalışıyorım okul iş ikisini bir arada götürmeye çalışırken hasta oldum yataklara düstüydüm

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
12-09-2016 12:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@capri doğru söylüyorsun,bakalım bu serüven ne kadar sürecek :D

@alejandro Alihan hoş geldin çok geçmiş olsun kardeşim gülücük Sen diyince dikkatimi çekti,gerçekten Oğlak olan birçok arkadaşımda o ifade var gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-09-2016 01:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@alejandro evet benim. Oğlak olunca fotolarda bile bi ciddiyet oluyor. Çok mu çok ciddiyiz;)
12-09-2016 01:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Öyle valla , beren saat mesela tam ay oğlak gülüşü var

Bence insanın hareketlerindeki izlenim ay burcunu yansıtıyor. Bunu çalışırken farkettim. Yavaş ama iş bitiriciyim tezcanlılık yaparsam her şey birnirine karışır ancak işimi yaparken soğuk ve donuğum bunu iş arkdaşlarım söyledi

Oğlak burcu etkisini yansıtıyor. Ve bir yerde yorgun bir iş gününün ardından eve geldiğinizde hissettiğiniz ve yapmak istedikleriniz ay burcunun özellikleri açığa çıkar deniyordu

İştem gelince asabiyim ve mümkünse yalnız kalmak istiyorum.

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
12-09-2016 01:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

@alejandro aynı şeyi bende gözlemledim. Gezegen düştüğü burca göre burcun belli karakteristik özelliklerine büründürüyor. Tabi ki gezegenin temsil ettiği konularda.
12-09-2016 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

8.evimde şu an Mars var ve tahminimce 4-5 gün oluyor geleli (doğrulayıp bakmadım)

2 gün önce az daha kendi kendimi öldürüyordum,hem de kazayla,neyse kurtulduk :D

Haritam
12-30-2016 01:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  EVLERDE TRANSİT TUTULUM ETKİLERİ yezda 2 5,585 09-11-2007 05:08 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir