Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars Burcunuz
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Mars Burcunuz
Evet tiyatralin dedigine katiliyorum... Suan Ay'imin kurbani olmus durumdayim... ve günesim Aslan... Can cekisiyor 12. evde yansitamadigi icin savas da veremiyorum mars akrepde kendimi sokuyorum savaslarimda... ama bu ise bir son vermeliyim artik... birinin beni kolumdan cekip hayir duygusallasma düsünme, bu dogru senin icin deyip güzel bir aciklama yaparak icimi rahat bir sekilde hallettirmesi gerek...

Bende ki durum kuyuda bir insan var aaa diyorum yardim etmeliyim mars da akrepde ölümüne hani gülücük atiyorum kendimi zorlaya zorlaya mantik kabul etmesede... sonra ne onu cikartabiliyorum ne de kendimi... anladiniz iste gülücük Simdi problemi haliyle katlamis oluyorum... O kadar da dikkat ediyorum ki böyle olmamasi icin ama her 10 sene de bir tökezleme durumunu yasiyorum...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-26-2010 04:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(10-26-2010 04:14 PM)aeon Yazılan:  
(10-26-2010 03:39 PM)vuslat Yazılan:  bende dolunay da doğmuşum benim güneş(aslan )ay ( kova) bende ne gibi çelişki olur tiyatral

aslan ve kova zıtlıkları , kral ve devrimci kutuplaşmasını kişiye yaşatır. ortak noktaları kişinin kendisini özel hissetmesi olsa da , burada da bir çelişki yaşatır.kova, insanların onayını almayı önemsemeksizin , aidiyet duygularını hiçe sayarak , egoyu aşmak ister ; aslan , sahnede olmak , lider olmak isteyerek , özel olduğunu hatırlamak ister.

yine ay güneş zıtlığı anne babanın farlı kişilikte olduğunu anlatır ve kişinin ben deme şekli ve duyguları arasında bir zıtlık vardır.

Çok doğru tespitler.. En çok dikat edilmesi gereken, güçlü satürn ya da toprak ve su yoksa, fazlaca kendini beğenmişlik, eleştiri alamama, narkissos sendromu gibi gölgeler de görülebilir.. Kişinin kendi istekleri ile diğer bireylerin de istekleri arasında paralellik kurması gerekir..
10-26-2010 04:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

Mars oğlak , görüntüde buzdolabı gibiyim yay burcu olmama rağmen.gülücük Şaka bir yana soğukkanlıyım,temkinliyim vs.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
10-28-2010 11:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

mars oğlak iyidir su sızdırmaz gülücük
10-28-2010 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(10-28-2010 07:43 PM)Mavisahram Yazılan:  Aramizda mars oglak arkadaslar var mi? ve ne diyorlar mars oglaklari icin ilgileniyorum... gülücük simdiden tskler...

oğlak burcunda mars satürn kavuşumum var.

merak ettiğin nedir.?

mücadele tarzı mı ?

mars oğlak burcunda yücelir.mücadelsi oğlak tarzıdır.dirayetli planlı ve uzun vadelidir.
soğuk ve kuru bir öfkesi vardır.otoriter tavırlar olabilir.
dayanıklılk gerektiren konularda başarılıdır.olumsuz olrak kendisini kısıtlayan bir işkoliktir.olumlu oloarak , başladığı işi bitiren bir insandır.
enerjisini boşuna harcamaz.
erkekse , oğlak arketipi görülürü.
kadınsa bu arketipte sahip baylara çekilir.güneşi ve/veya marsı oğlak.kendisinden yaşça büyük beylerden hoşlanabilir veya yaşına göre olgun.
10-29-2010 11:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Aeon tsk ederim evet mücadeleci tarzini merak etmistim peki bu mars oglak 10. evde olsa nasil olur... Ayrica acimasiz bir yani var midir bu mars oglagin... ya da es olarak sectigi insan daha cok koruyabilecegi biri mi olmali, öyle okumustum ve korumasi ne türden olur, bunu sanirim diger faktörlerle beraber ele alabiliyoruz degil mi haritada bulunan...

Defnis anlatir misin biraz kendini mars yönünü ve 7. evde olmasini...

10-30-2010 03:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Aeon tsk ederim evet mücadeleci tarzini merak etmistim peki bu mars oglak 10. evde olsa nasil olur... Ayrica acimasiz bir yani var midir bu mars oglagin... ya da es olarak sectigi insan daha cok koruyabilecegi biri mi olmali, öyle okumustum ve korumasi ne türden olur, bunu sanirim diger faktörlerle beraber ele alabiliyoruz degil mi haritada bulunan...

mücadele tarzını önceki iletimde söylemiştim.,
çalışkan kararlı , fdayanıklı şekilde hedefine ilerler ve uzun planlarını somutlaştırmak ve hayata geçirebilir. mars oğlağı anlamak için maratoncuyu aklına getirebilirsin verygood

10.evde olursa , tabiki bu kariyer açısından hırslı ve tuutuğunu koparan bir insanı anlatır.tabi yönetici satürn ve açıları , mars ve açıları da incelenmeli.

mars oğlak kendi adıma konuşayım.öfkesini kolay kusan bir mars olmadığı için , öfke birikimi olabiliyor.
genel olarak , bir akrep kinciliği veya koç fevriliğini göremesen de , genellikle soğuk bir tarzları olabilir.

mars erkek arketipini vereceğinden , bu erkeğin arketipi de oğlak şeklindedir.yain muhafazakar ve kuralcı yapıda olur ve partnerinin de o yapıda olmasını ister.
tabi oğlağın muhafaza eden yapısını ilişkilerinde de göstermesi kaçınılmazdır.ağır uranüs ikizler etkisi gibi faktörleri dışarıda tutuyorum.

sadece mars oğlağı yazdım .
10-30-2010 12:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Anladim tsk ederim... Evet mars oglagin muhafazakar olmasi ve kuralci olmasi bunu duymak istemistim özellikle de partnerinin de o yapida olmasi güzel bir sey... En azindan bir kararlilik görüyorum... Öfke birikimi yasanir demissin... mars akrep de olan biriyle anlasabilecegini düsündügümden sormak istedim bunu... En azindan ona bu öfkesinin birikmesini önleyip, belirli süre araliklariyla öfkesini bosaltmasini saglayabilir ve durum normalize edilebilir diyorum...

10-31-2010 12:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

mars-yengeç. ne ezik bi insanım iç burç akrep-yükselen koça tamamen ters bi durum.utangaçlık,özgüven eksikliği off
01-01-2011 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

(01-01-2011 08:29 PM)Aisha Yazılan:  mars-yengeç. ne ezik bi insanım iç burç akrep-yükselen koça tamamen ters bi durum.utangaçlık,özgüven eksikliği off

acabao.ne..sizlere şaşırıyorum gerçekten..ben mars başağımı seviyorum o da marsı kısıtladığı için.keşke güneşimde yengeç balık başak gibi burçlarda olsaydı.öfkeden çok annelik duyguları; koruma arzusu acıma falan ağır bassaydı bende.gerçi mars yengeci galiba acıma duygusu falan vermiyo bildiğim kadarıyla.ama yinede koruyucu yönün gelişmiştir.tipik bi koç gibi olmayı dahamı çok isterdin? aşırı özgüven, ölçüsüzlük, öfke, şiddet...mars benim haritamda çok güçlü.emin ol sen de böyle olsaydın bu yönünden dolayı seni üzen çok şey olucaktı

u_u
01-01-2011 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars 8.evde ilerizekali 18 38,537 08-28-2019 03:58 PM
Son Mesaj: ilerizekali
  Mars Evlerde vivienleigh 87 137,008 05-24-2018 02:37 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz Serena 53 68,233 04-15-2018 06:37 PM
Son Mesaj: shinigami
  Mars Boğa burcunda astrosohbet 17 27,610 11-12-2017 02:55 PM
Son Mesaj: Merau
  Mars İkizler burcunda astrosohbet 24 37,701 09-20-2017 12:14 PM
Son Mesaj: Gulsen
  Mars Terazi burcunda astrosohbet 10 20,359 04-04-2017 09:19 PM
Son Mesaj: Libra
  Mars Akrep burcunda astrosohbet 23 34,309 03-25-2017 10:52 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Mars Oğlak burcunda astrosohbet 8 14,386 08-27-2016 01:23 AM
Son Mesaj: Alejandro
  Mars Koç burcunda astrosohbet 5 12,269 08-11-2016 02:12 AM