Değerlendir:
  • 42 Oy - 3.45 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars Evlerde
Yazar Mesaj
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

Mars Evlerde
Mars boğada 12.evde:bu evde sıkışmış bir mars var 12. evin kanalında bastırılmış..mars şifreleri içgüdüler ve enerjidir..tutkuları ve eylemleri bilinçaltından etkilenecek bir mars..boğadaki bir mars koçtaki gibi ateşli hararetli olmayacak sahip olduklarını kaybetmeme konusunda enerjisini tüketecektir.eğer rahatını kaçıran bir durum olursa öfkelenir üzerine bir de öfkeni bastırmaya çalışıp öfkesini gizler.. kendisine karşı gelinmesini engellemek için bazı şeylerini gizleme isteği olabilir.marsın açıları zor ise:çabuk üzülen,kadınlarla sorunlar ,kendine güvenen bazen asi,sinirli haller verebilir.....
05-27-2007 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: mars 12 evde
zaten boğadaki mars yöneticisi olduğu akrep in karşısında olduğu için zararlı çalışacaktır.enerjisini kolay boşaltamayacaktır.buna 12. evde dahil olunca baya içinde biriktirecektir.boğadaki mars aşırı inatçıdır,kolay kolay yolundan dönmez.hatta dönmesi imkansızdır.hele karşısında onun fikirlerine karşı gelen biri varsa iyice inatlaşır.işte bu tür davranışlar marsın boşa enerji kaybına sebep verir.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-02-2007 02:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: Mars Evlerde
mars 1.evde...

bedensel güçlülük,ataklık,cesaret,kimseye kulak asmama,her durumve yerde benlik ve bencillikle kendini gösterme;iddiacılık,tartışmaya ve kavgaya hazır....kızgınlık anında gücünü,sözünü esirgemez,fakat kin tutmaz.sabırsızlık,çabuk öfkelenme,acele ve düşünmeden hareket ederek boşuna enerji kaybı.başla,gözlerle ilgili sorunlar...

mars 2. evde

kazanma konusunda iddialı,dikkafalı,inatçı.aklına koyduğunu yapmak için engelleri yıkma,kazandığı gibi çabuk yok etme,kendi işini kurma,başkalarının emrinde çalışamama.vermeyi kendi dilerse cömert,zorla istenirse cimri,sinirlenince küfürbaz.para ve mal elde etme hırsı,yüksek çalışma kapasitesi....
mars 3. evde...

daima lider olma tutkusu yüzünden arkadaş bulmada zorlanır;kavgacı,kırıcı...politik bir yorumcu...kardeşler,yakın çevre ile ilişkilerde sorunlar;hep dediğim olsun savaşı içinde...bilimsel konulara meraklı,araştırıcı,keşfedici,cesur ifadelerle yazabilme...keskin zeka,uzunca bir dil,yerli yersiz münakaşaya hazır olma...

mars 4. evde

çabuk öfkelenme,duygulara kapılarak sobradan pişmanlık getirecek söz ve davranışlarda bulunma,çok çabuk değişm,bir küskün bir barışık,bir coşkulu,bir kızgın.aile içi geçimsizlik,anne baba ile anlaşmazlık,erken yaşta evden ayrılma...huzurlu olacağı yeri kurma savaşı,ev ve aile ile ilgili konularda kavgalar...
mars 5. evde

ateşli,iddialı bir aşık,çok kıskanç bir sevgili,bitmeyen kavgalar,cinsel açlıkyüzünden erken evlenme veya evlilik dışı ilişkiler!...yükselme hırsı,risklere cesurca atılma,güç gösterisi,dramatik rol kesme,risklere çekinmeden atılma,kayıplar...çocuklarla geçinememe,çocujların kaza geçirmesi,ölmesi veya nahoş hadiseler..kendinden çok emin olma,sorumluluk yüklenme...
mars 6. evde

kaza tehlikesi,sağlık sorunları,enerji,çalışkanlık,çalıştığı alanda en mükemmele ulaşma hırsı.her şeyde daima en iyiyi bulma çabası,eleştiricilik,acelecilik yüzünden fırsat kaçırma,güvendiği kişilerden zarar görme...para çaldırma veya kaptırma;kesici aletlerle ilgili bir işte çalışma...bilimsel çalışmalar,detaylı işlerde sebatlı olma,metodlu ve ciddi çalışma,herşeyi kahramanlık boyutlarında gösterme.....
mars 7. evde

gürültülü patırdılı bir evlilik!...eşine söz hakkı tanımama,çabuk kızma,kendi anlayışına uygun davranılmasını bekleme....fazla açık sözlü olma yüzünden sosyal ilişkilerde sorunla,ortak çalışmalarda anlaşmazlıklar,kavgacı ve bencil arkadaşlar,kendine zarar verme,düşünceleri ve davranışları arasında bir türli denge kuramama....

mars 8. evde

tutkulu,yıkıcı,yakıcı duygular,cinsel tatminsizlik,normal dışı cinsel arayışlar,aşk ve tutku uğruna her türlü anormal çarelere başvurabilme.istediği şeye mutlak olarak sahip olma...miras konularında sorunlar,kayıplar,bir kavgada veya savaşta hoş olmayan tarzda örnek ölmek veya çok ciddi kayıplar yaşama....
mars 9.evde..

din,felsefe,ilim,eğitim,öğretim alanlarında uğraşmaya yatkın,inançlarının doğruluğuna ve üstün olduğuna inanır,bu yolda savaşmaktan bıkmaz...yüksek not alma,başarılı ve birinci olma hırsı.düşer kalkar,sıfırı tüketir ama hep çalışır,onu köşeye sıkıştırmaya çalışan kişiyi onun silahı ile acımadan vurabilir...be bilirimciliği yüzünden sık sık hatalara düşme....spora ilgi,yarışma zevki,yaptığı işin hakkını verme...acelecilik ve maceraperestlik...
mars 10. evde...

yükselmek,şan şöhret sahibi olmak,zirveye göz dikme!..bunun için hırsl,cesaretle ve önüne çıkan engellerri acımadan yıkarak çalışma,pratik,çabuk düşünebilme....yeti sahibi olma,önderlik yapma,meslek alanında tutkularını elde etme için gözü kara davranabilme,iftiraya uğrama tehlikesi!...kendini çok üstünmüş gibi görme,etrafa meydan okuyucu tavırlar...
mars 11. evde...

hareketli bir arkadaş çevresi,yüksek idealler,umutlar ve bunlara ulaşma savaşı....
kalıplaşmış kurallara,eskimiş geleneklere baş kaldırma,yenilik yapma,insanlığa faydalı olabilecek buluşlar yapma...
dostlukların bozulması,gizli düşmanlıktan kurtulamama....
özgürlük aşkı,herşeye karşı çıkma ve abartıcılık...
mars 12. evde...

iç dünyada yaşanan sıkıntılar,endişeler,duygularını ifade edememe veya yanlış anlaşılma yüzünden incinme!...
kendini savunma gayesiyle düşmanca davranma; zarar görürüm endişesi ile kendine ait şeyleri saklama....
sessiz ve derinden giderek kendini kabul ettirme isteği...
gizli işlerde çalışarak kendine güvenini kazanma...
rahatlık veren alışkanlıklara bağlılık,kendine kolay söz geçirememe,aşk ilişkilerinde dengesizlik...

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
12-16-2007 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Mars Evlerde
hilal demir Yazılan:peki mars ikizler 8 ev de nasıl oluyor açıklarmısınız

sevgili hilal; mars 8. evde güçlü konumdadır,doğaüstü bilimlerle ilgilenirler ve gizemli konuları araştırmaktan zevk alırlar.cinsel yönden güçlü kişilerdir.).eğer kötü açılar almışsa bu tehlike yaratır.8. evdeki mars maddi sıkıntılarıda beraberinde getirebilir.ayrıca ölüm şeklinin ürkütücü olması durumuda muhtemeldir.,

ikizler burcunda olan mars sana bağımsızlığına düşkün bir kişilik verecektir.hırslı olman normaldir.zeki ve sorunlar karşısında çözüm bulmada pratiksindir.ikizlerdeki mars sana özgüven verir.akıcı ve etkileyici bir konuşmacı olman insanları peşinden sürüklemene yardımcı olur.gülücük
çok çabuk yorulursun,kaba kuvvetle mücadele yerine kelimelerle savaşmayı tercih edersin.-alkış

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
02-23-2008 03:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

Ayrıca Mars 4. evde olumsuz açılarla ev kazalarına karşı yatkınlık veriyor. Ben bunu kızımda devamlı yaşıyorum. Mars'ı 4.evde Ay ve Uranüs'le karşıt açısı var. Allah esirgiyor kılpayı kurtarıyoruz. Bir keresinde kapalı dolaptaki babanemin kalp ilaçlarını içmiş midesi yıkandı. Ondan önce bir sürahi suyu ağzından aşağı boşaltırken bir girdim odaya nefes alamıyor hemen ters çevirdim sırtına vurdum öksürmeye ve nefes almaya başladı. Bir keresinde de kapalı pencereyi açmış arkadaşına sesleniyor. Sessizce yaklaşıp tuttum. Evin içinde durup duruken düşmeleri saymıyorum bile.Şimdi bana korku geldi nereye gitse peşinden gidiyorum.

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
06-09-2008 11:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Mars Evlerde
gizem kara Yazılan:benim mars da 1.evde yay da evet hepsi var yazılanların ama sabırsızlık konusunda bişey yapılacaksa yapılsın bitsin isterim de zorluklar güçlükler karşısında çok sabırlıyımdır. yani iş konusunda sabırsız olaylar karşısında sabırlıyım

selam gizem ; bence sen marsını irdelerken olaya neptünüde katabilirsin. çünkü neptün , mars gibi kişisel gezegenlerimize dokunduğunda onları kendine benzetir.
mesela olaylar karşısında sabırlı oluşun , belkide kaderci bir yaklaşım veren neptünden dolayıdır. ben neptünyen biri olarak ki yay sabırsızlığımda vardır gülücük senin tarifine uyuyorum diyebilirim.

06-10-2008 02:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Alya Yazılan:Ayrıca Mars 4. evde olumsuz açılarla ev kazalarına karşı yatkınlık veriyor. Ben bunu kızımda devamlı yaşıyorum. Mars'ı 4.evde Ay ve Uranüs'le karşıt açısı var. Allah esirgiyor kılpayı kurtarıyoruz. Bir keresinde kapalı dolaptaki babanemin kalp ilaçlarını içmiş midesi yıkandı. Ondan önce bir sürahi suyu ağzından aşağı boşaltırken bir girdim odaya nefes alamıyor hemen ters çevirdim sırtına vurdum öksürmeye ve nefes almaya başladı. Bir keresinde de kapalı pencereyi açmış arkadaşına sesleniyor. Sessizce yaklaşıp tuttum. Evin içinde durup duruken düşmeleri saymıyorum bile.Şimdi bana korku geldi nereye gitse peşinden gidiyorum.

Allah korusun diyeyim , büyük şans üçgeni hep yanında olsun ;)

06-10-2008 02:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Yıldırım Yazılan:selam gizem ; bence sen marsını irdelerken olaya neptünüde katabilirsin. çünkü neptün , mars gibi kişisel gezegenlerimize dokunduğunda onları kendine benzetir.
mesela olaylar karşısında sabırlı oluşun , belkide kaderci bir yaklaşım veren neptünden dolayıdır. ben neptünyen biri olarak ki yay sabırsızlığımda vardır gülücük senin tarifine uyuyorum diyebilirim.

evet yıldırm doğru söylüyorsun kaderci bir tarafım vardır. neptünün 1.evde ve onunda yay da oluşu mars ın etkilerini büyük oranda törpülüyor ama yinede mars etkilerini bunun dışında yaşıyorum ve mesela başta ve gözlerde sorun denmiş migrenim var ve sinirsel
benim birinci ev yoğunluğum çok fazla zaten bazen çok bunalıyorum bir an ki düşüncelerim bir anı tutmuyor ama bunları tabiki içimde yaşar dışarı fazla aksettirmem. neyse çözücem kendimi yakında .....
06-10-2008 02:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Mars Evlerde
bir an ki düşncelerinin diğerini tutmaması durumu bazen bende de oluyor gülücük
nacizane tavsiyem ; neptün gezegenini iyi ve kötü özelliklerini sindire sindire okuyun ve öğrenin ve kendi içinizde irdeleyin. neptün bulunduğu yerde karmaşa yaratabiliyor ve 1.evde oldukça kuvvetli çalıştığı için genel anlamda hayata tsunami dalgaları katabiliyor kendimden biliyorum ;)

neptünle ilgili şu yorumu biraz düşünüp fikrinizi yazarsanız çok sevinecem gizem hanım ;

neptünyen olmak , siste yürümek gibidir. bazen etrafınızda olup biteni görmezsiniz. hayat bulanıklaşır. sağlıklı düşünmekte zorluk çekebilirsiniz. gerçeklerle , sorunlarla yüzleşmekten kaçma isteğiniz vardır. siste yürürken , önünüzdeki sorunlarıda - fırsatlarıda göremeyebilirsiniz.

bu yazılanlar %100 size uyuyorsa , bunu paylaşırsanız sevinirim. neptüne bir tedavi bulmaya çalışıyorum da gülücük

06-10-2008 03:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Yıldırım Yazılan:bir an ki düşncelerinin diğerini tutmaması durumu bazen bende de oluyor gülücük
nacizane tavsiyem ; neptün gezegenini iyi ve kötü özelliklerini sindire sindire okuyun ve öğrenin ve kendi içinizde irdeleyin. neptün bulunduğu yerde karmaşa yaratabiliyor ve 1.evde oldukça kuvvetli çalıştığı için genel anlamda hayata tsunami dalgaları katabiliyor kendimden biliyorum ;)

neptünle ilgili şu yorumu biraz düşünüp fikrinizi yazarsanız çok sevinecem gizem hanım ;

neptünyen olmak , siste yürümek gibidir. bazen etrafınızda olup biteni görmezsiniz. hayat bulanıklaşır. sağlıklı düşünmekte zorluk çekebilirsiniz. gerçeklerle , sorunlarla yüzleşmekten kaçma isteğiniz vardır. siste yürürken , önünüzdeki sorunlarıda - fırsatlarıda göremeyebilirsiniz.

bu yazılanlar %100 size uyuyorsa , bunu paylaşırsanız sevinirim. neptüne bir tedavi bulmaya çalışıyorum da gülücük

evet aynen öyle yıdırım ama ben biraz otokontrollüym galiba yani sorunlarla yüzleşmekten kaçma isteği var ama kaçamam ve biraz fazla azimliyim galiba ya o sorun düzelecek yada ben düzelene kadar uğraşacağım pes etmem bırakıp kaçmam ...
06-10-2008 04:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars 8.evde ilerizekali 18 38,027 08-28-2019 03:58 PM
Son Mesaj: ilerizekali
  Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz Serena 53 67,491 04-15-2018 06:37 PM
Son Mesaj: shinigami
  Mars Boğa burcunda astrosohbet 17 27,287 11-12-2017 02:55 PM
Son Mesaj: Merau
  Mars İkizler burcunda astrosohbet 24 37,374 09-20-2017 12:14 PM
Son Mesaj: Gulsen
  Mars Terazi burcunda astrosohbet 10 20,206 04-04-2017 09:19 PM
Son Mesaj: Libra
  Mars Akrep burcunda astrosohbet 23 34,010 03-25-2017 10:52 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Mars Oğlak burcunda astrosohbet 8 14,273 08-27-2016 01:23 AM
Son Mesaj: Alejandro
  Mars Koç burcunda astrosohbet 5 12,192 08-11-2016 02:12 AM