Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars Burcunuz
Yazar Mesaj
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

RE: Mars Burcunuz
' pid=' dateline= Yazılan:bu bilgece sözler ve bu kadar doğru yorum ancak alkışlanır -alkýþ
çok teşekkür ederim..

Rica ederim. Bir parça fayda ettiyse , mutlu olan ben olurum gülücük

Aslında bir de... lafı uzatmak istemiyorum ve yanlıs anlasılmakta...kimseye akıl veriyor gibi görünmek yada olmak değil amacım,bundan korkarım... ama tamamlayıcı ve belki ne demek istediğimi tam ifade edebilmek açısından şunu da yazmak istedim... Ve belki kendime de... gülücük

Genel konuşuyorum...

Bence önemli olan şu şartlanmadan kurtulmaktır...

Ezilmemek-ezdirmemek = Baskın çıkmak (çoğunlukla bağırarak- sindirerek ,son sözü söyleyip kulaklarını tıkayarak vs )

Bazen sadece bir bakış , veyada sadece bir susuş... Yada tamam abartmıyayım... Tek bir kelime , tek bir cümle, tek bir gülüş... gülücük Yok yok yine abarttım ... Tamam sadece söyleyeceğini sakince (bağırmadan) söyleyebilmek...

Bazen sen sinirlendiğinde , bağırdığında insanlar mutlu olurlar... içten içe gülerler gülücük

\"Ezilmek-altta kalmışlık hissi\" nin ise sadece bir \"his\" olduguna ise hiç girmiycem... gülücük

Allah hepimize nasip etsin...

Affola...
05-03-2010 03:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

\'tiyatral_gitarist\' pid=\'81609\' dateline=\'1272886595\ Yazılan:
'Serena' pid='81600' dateline='1272879005 Yazılan:bu bilgece sözler ve bu kadar doğru yorum ancak alkışlanır -alkýþ
çok teşekkür ederim..

Rica ederim. Bir parça fayda ettiyse , mutlu olan ben olurum gülücük

Aslında bir de... lafı uzatmak istemiyorum ve yanlıs anlasılmakta...kimseye akıl veriyor gibi görünmek yada olmak değil amacım,bundan korkarım... ama tamamlayıcı ve belki ne demek istediğimi tam ifade edebilmek açısından şunu da yazmak istedim... Ve belki kendime de... gülücük

Genel konuşuyorum...

Bence önemli olan şu şartlanmadan kurtulmaktır...

Ezilmemek-ezdirmemek = Baskın çıkmak (çoğunlukla bağırarak- sindirerek ,son sözü söyleyip kulaklarını tıkayarak vs )

Bazen sadece bir bakış , veyada sadece bir susuş... Yada tamam abartmıyayım... Tek bir kelime , tek bir cümle, tek bir gülüş... gülücük Yok yok yine abarttım ... Tamam sadece söyleyeceğini sakince (bağırmadan) söyleyebilmek...

Bazen sen sinirlendiğinde , bağırdığında insanlar mutlu olurlar... içten içe gülerler gülücük

\" nin ise sadece bir \" olduguna ise hiç girmiycem... gülücük

Allah hepimize nasip etsin...

Affola...

çok doğru söylediklerin..
sakin bir dille kendimi ifade etmeyi öğrenmem lazım..
sanki o an bütün haksızlıklar bana yapılıyormuş gibi korkuyla öfke kusmaya başlıyorum. kontrolümü kaybediyorum. eskiden çok beterdi, şimdi iyice törpülendim. törpülenmeye gayret ediyorum.
aynen dedigin gibi, ezilme ya da kendini ifade edememek korkusuyla panik yaşayıp ileri atılmaktan başka bir şey değil..
ve bunun en etkili panzehiri de, sanırım zaman zaman ezilmeyi umursamamak. gülebilmek. başka birinin senin üzerinde üstünlük sağlayarak mutlu olmasını , dışarıdan bir gözle , gülümseyerek ve olgunlukla izleyebilmek. durumla dalga geçebilmek, öfkenin kontrolünün senin elinde olması.
işte beni ne yazıkki genellikle öfkem yönetiyor. ben başkasına üstünlük kurdugumu zannederken aslında en büyük yenilgiyi yaşıyorum. çünkü öfke beni yenmiş oluyor.
böyle böyle, yontulucaz işte naabalım.. gülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-03-2010 04:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

\'Serena\' pid=\'81616\' dateline=\'1272888844\ Yazılan:aynen dedigin gibi, ezilme ya da kendini ifade edememek korkusuyla panik yaşayıp ileri atılmaktan başka bir şey değil..
ve bunun en etkili panzehiri de, sanırım zaman zaman ezilmeyi umursamamak. gülebilmek. başka birinin senin üzerinde üstünlük sağlayarak mutlu olmasını , dışarıdan bir gözle , gülümseyerek ve olgunlukla izleyebilmek. durumla dalga geçebilmek, öfkenin kontrolünün senin elinde olması.
işte beni ne yazıkki genellikle öfkem yönetiyor. ben başkasına üstünlük kurdugumu zannederken aslında en büyük yenilgiyi yaşıyorum. çünkü öfke beni yenmiş oluyor.
böyle böyle, yontulucaz işte naabalım.. gülücük

Bu msjı ayakta alkışlar vaziyette burnumla yazıyorum sevgili serena(y)... gülücük

Sen işi bitirmişsin zaten... adeta tokat niteliğindeki cevabınla gülücük

Bundan sonrası nasibinde varsa \"olay\"ların karşına çıkmasıdır inşaAllah bence...ki çıkıyorda gibi...

Allah tamamına (12. ev) erdirsin... ;)
05-04-2010 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

inşallah diyelim sevgili tiyatral..
allah herkese kendindeki eksikleri bulup, tamamlayıp, özgür bir şekilde buradan ayrılmayı nasip etsin.. gülücük

05-04-2010 01:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

' pid=' dateline= Yazılan:tiyatral bende düğümlerimle ilgili yorum alabilir miyim? gülücük

Bunu adıma yapılmış hoş bir temenni , iyi bir dilek olarak aklgılıyorum sevili daily..

Yani ;

\"İnşaAllah birgün harita okuyabilecek bilgi birikimi ve işleme kapasitesine ulaşırsında , haritamı değerlendirsin\" gülücük

Zira ay düğümlerinin ne anlama geldikleri aşşağı yukarı belli olup , asıl iş haritayı değerlendirmek diye düşünüyorum. Artılar - eksiler değerlenirilip \"bilindikten\" sonra belki bir dost görüşü şeklinde naçizane fikrimi ifade edebilirdim..

Serenaya da yazdıklarım haritasındaki mars vurgusuna dikkat etmekten ziyade kendi yazdıklarıyla hareket etmemledir... Yani kendi davranıs biçimini yazmamıs olsa , mars vurgusu olsada , bu onun bu şekilde davranacağı- düşüneceği anlamına gelmeyebilirdi heralde diye düşünüyorum... Yani başka etkilerle belkide bunu ekarte edebilmişti , bilemezdim ben...

Yani sonuç olarak bilginin olmadığı yerde bir fikir ileri sürmek imkansız... gülücük

Sen işin ehline danış bence ;)
05-04-2010 12:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(07-10-2010 01:43 AM)Messa Yazılan:  Mars akrepte 5. evde ve mars venüs aslanla kare durumda.

5. ev hem akrep burcunda, hem plüto ve marsın da burada yer almasından dolayı ilişkilerde kontrolcülük, yönetme arzusu, zorlayan, yakıcı ilişkiler, çekişmeler vb. gibi mars-plüto eksenli ilişki deneyimlerin olabilir.
marsın venüsle de kare durumda oldugu için, ilişkiler üzerine indirilmiş mars perdesinin çifte vurgusunu görüyoruz.
tutkulu, ateşli, sahiplenici bir yapın olabilir. tabii, cinselliğin de altı çiziliyor.
tensellik oldukça önemli olabilir. ilişkilerin hareketli ve mücadeleli olabilir.
buradaki jüpiter yine de rahatlama sağlayacaktır.

4. ev çocukları, sporu, hayatın eğlenceli alanlarını temsil ettigi için çocuklarla da çekişmeler sözkonusu olabilir. spora yatkınlık, çocuklarla hareketli ilişkiler, jüpiterle beraber şans oyunlarına, eğlenceye, cinselliğe, aşka, sevgiye merak gibi etmenler de sözkonusudur.
tipik bir başağa oranla bu tür konulara daha coşkulu yaklaşımların olabilir

07-10-2010 10:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Mars'ım oğlak burcunda retro.7. evde mars_neptün kavuşumum var gezegenlerin ikiside retro ve oğlaktalar.Haritadaki en manyetik en güçlü açı olduğu söyleniyor.Ama retro olunca sanırım durum değişiyor.Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
10-08-2010 04:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Benim Marsim da Akrepte arkadaslar.. intikam su bu duygularimin olmasini istemem ama hayat sürüklüyor... örnegin suan evliyim (konu hep buna dayaniyor ama) esim beni bu halde kabul etmiyor cok hircinmisim gibi, sucluluk duygusu yükleniyor haliyle..(tam anlamiyla anlatamadim ama neyse)ve is hayatimda basladi kendimi disa vuramadim haliyle.. bu da akrep oldugundan kendi icimde patliyor.. ve beyin sagligimin bozulmasina kadar gitti.. kendimi istedigim sekilde ortaya koyamadigim alanlarda...
Mars balikta uyku denmis... oysa ben de uykuyu cok severim... Enerjim gercekten yoktur fiziki boyutta...hemen yorulurum, bir sey yapamam... Mars 3. evde.. buda herseyi sanirsam bu disa vurma enerjisini düsünceye veriyorum...fiziksel icin bir sey kalmiyor...
Ne kadar dogrudur tartisilir...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-08-2010 11:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Benimde marsım akrepte ama fiziksel güç filan bende de yok. Annem tembel der benim içingülücük Uyku felaket severim. Öle fiziksel işlerde çok iyi değilimdir.
10-09-2010 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

Oy oyy mars akrepler doluşmuş gülücük bende bi mars akrebimm paranoya yapar insanı bu mars :D
10-09-2010 12:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars 8.evde ilerizekali 18 38,537 08-28-2019 03:58 PM
Son Mesaj: ilerizekali
  Mars Evlerde vivienleigh 87 137,009 05-24-2018 02:37 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz Serena 53 68,233 04-15-2018 06:37 PM
Son Mesaj: shinigami
  Mars Boğa burcunda astrosohbet 17 27,610 11-12-2017 02:55 PM
Son Mesaj: Merau
  Mars İkizler burcunda astrosohbet 24 37,701 09-20-2017 12:14 PM
Son Mesaj: Gulsen
  Mars Terazi burcunda astrosohbet 10 20,359 04-04-2017 09:19 PM
Son Mesaj: Libra
  Mars Akrep burcunda astrosohbet 23 34,309 03-25-2017 10:52 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Mars Oğlak burcunda astrosohbet 8 14,386 08-27-2016 01:23 AM
Son Mesaj: Alejandro
  Mars Koç burcunda astrosohbet 5 12,269 08-11-2016 02:12 AM