Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars Burcunuz
Yazar Mesaj
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: mars burcunuz
marsım akrepte, okudum ama pek kendimle bağdaştıramadım. sanki akrebi olduğu gibi yapıştırmışlar mevzuya.
01-02-2008 10:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: RE: mars burcunuz
NaFixX Yazılan:marsım akrepte, okudum ama pek kendimle bağdaştıramadım. sanki akrebi olduğu gibi yapıştırmışlar mevzuya.

mars akrepte ruhsal açıdan kararlarını duygusallıkla alır, kurnaz, hedefi gözünden vuran ve yeri geldiğinde affetmeyen ve derinden yaralayan özellikler verir. Bu özellikler sende mevcut olabilir Nafiz. Tutarlı, tutkulu ve son derece kararlı birisin.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
01-03-2008 11:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

RE: mars burcunuz
aries loves leo Yazılan:
Mavi Yazılan:benim marsım da boğada % 50 diyelim doğruluk payına , hele maddi şeyleri kolay elde eder kısmına hiç uymuyor diye not düşelim.) ama baktım haritama mars 0.7 drc boğada yani koç etkisi de var , sanırım drclerin önemi büyük

sanırım bogada guclu degl bende tam uyduramadım...
marsım boğada -güçlü değil-, satürnüm yengeçte-düşer, venüsüm başakta-konumu ii değil, ...haritamla ilgili tüm gerçekler:(

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
02-21-2008 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Mars Burcunuz
aries loves leo Yazılan:bogada guclu olmadıgı konusunda hemfıkırız ozmn?
marsım boğada ama ayla kare yani bilinçaltımda patlıyo mars ve kendime dönüyorum, kendi iç dünyamda kızgınlıklarım yani anlıyacağın kendime zararım öfkem içimde patlıyo sadece öfke konusu güçlü o da ayla kare yaptığı için ama boğadaki mars bana pek uymadı diğer konularda

02-21-2008 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Mavi Yazılan:
aries loves leo Yazılan:bogada guclu olmadıgı konusunda hemfıkırız ozmn?
marsım boğada ama ayla kare yani bilinçaltımda patlıyo mars ve kendime dönüyorum, kendi iç dünyamda kızgınlıklarım yani anlıyacağın kendime zararım öfkem içimde patlıyo sadece öfke konusu güçlü o da ayla kare yaptığı için ama boğadaki mars bana pek uymadı diğer konularda

mars ay karen seni çok çabuk kızan biri yapıyor sanırım mavi.ani patlamalar.hislerinide hemen belli edersin.kimle ilgili ne düşündünse bunu çabucak gösteriverirsin.kontrolsüz davranışların vardır..

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
02-21-2008 02:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

aries loves leo Yazılan:
Mavi Yazılan:marsım boğada ama ayla kare yani bilinçaltımda patlıyo mars ve kendime dönüyorum, kendi iç dünyamda kızgınlıklarım yani anlıyacağın kendime zararım öfkem içimde patlıyo sadece öfke konusu güçlü o da ayla kare yaptığı için ama boğadaki mars bana pek uymadı diğer konularda

benımde acıları var sanırım .... ayla hoş olamayan :(
Mars eğer Ay'la kavuşum, kare yada karşıt açıdaysa Bu insanların biliçaltları gergin olur. Bu açı insan libidosunuda güçlendiren bir açıdır. Bu açıya sahip olanlar farkında olmadan çevresindeki insanlara sataşıp onları istemeden kırabilirler. Horoskobunda bu açıları olanların mars transitlerine dikkat etmesi önerilir astrologlar tarafından

02-27-2008 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Marsın burçlardaki serüvenine kısa kısa değinmek gerekirse :

Mars en çalışkan burç olan Başaktaysa insan enerjisini çalışmaya harcar.Bu konum haritasında tembel burçlar diyebileceğim Boğa,Balık,Terazi ve Aslan burçları güçlü insanlar için iyidir.Yabancı dillerdeki adı bakire olan bu burçta cinsel hayatımızı yöneten Mars cinsellikten uzak bir kişiliği gösterebilir.

Mars sahneyi yöneten burç Aslandaysa insana topluluk önünde rahat hareket etme özelliği verecektir.Eğer kişinin haritasında utangaç burçlar güçlüyse bu konum bu kişi için yararlı olacaktır.Ama haritasında Koç gibi Aslan gibi dikkat çekmeyi seven burçlar güçlü birinde bu konum dikkat çekmek için yapmacık,gereksiz saçma sapan hareketler yapmasına neden olabilir kişinin.

Marsın Boğa ve Oğlak gibi inat ve istikrarıyla ünlü burçlarda olması özellikle haritasında değişken burçları güçlü insanlar için yararlı olacaktır.Bu kişiye birazda olsa sebat etme ve konsantre olma yeteneği verecektir. Ama sabit fikirli burçları güçlü bir insanın haritasında bu konum gereksiz inadı destekleyeceği için olumsuz olabilir.

Marsın Balık ,Terazi gibi zayıf konumda olduğu burçlarda olması haritasında Koç Akrep gibi hırslı ve zaman zaman acımasız olabilen burçları güçlü insanların bu karakterini bir parça olsun dengeleyebilir.

Mars Kova ve İkizlerde zihinsel enerji verip zekayı destekler.Ama bir parça sinirlilik verebilir.

Mars Balıkta öfkesini dışarıya kusamayan bir insan yaratır bu kişi sinirlidir,kızgındır kimi konularda ama bağırıp çağırıp rahatlayamadığı için farklı yöntemlerle ifade etmeye çalışır öfkesini.Sürekli mızmızlanmak,küsmek,hiçbir konuda memnuniyet göstermemek gibi.Balıktaki Mars dansçılar için iyi bir konum olabilir.Fiziksel enerjnin estetik hareketlerle dışavurumu için çok güzel bir konumdur.

Mars Koç,Akrep,Aslan,Boğa ve Oğlaktaysa kişi cinsellikte güçlüdür.

Nin.Me.Sar.Ra
05-13-2008 05:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

MARS yayda, doğruculuk ve işlek bir zeka verir, ama bir konu üzerine uzun süre yoğunlaşamazlar gülücük

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
05-14-2008 07:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SESAME Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

gizem kara Yazılan:benimde marsım yay da ama 1.ev de artı asc ve jüpiterle , neptünle kavuşum yapıyor. güneş,uranüs,plüto ile 60 derece,merkürle 45 aylada 135 derece açıları var.
fazlasıyla doğrucuyum bu yüzden başım beladan kurtulmuyor zaten

mars ile kavuşum yapan gezegenlerine bakarsak, enerji yüklü olduğunu söyleyebiliriz.. çoğunlukla ne yapacağını tam olarak kestiremezken ani kararlar alabilen bu çelişki sebebiyle sonuçta, 'böyle olacağını nerden bilebilirdim ? diyerek sorumluluk almaktan kaçınan bir yapıdan söz etmek mümkün gülücük

Karanlığın en çok arttığı anda, gökteki yıldızları görebilirsiniz.
05-15-2008 10:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lou_salome Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 1

Mars koç ve akrepte yönetici durumdadır. Oğlak burcunda yücelir. Mars bu burçta orduya alınmış, iyi bir eğitim görmüş, disiplinli bir savaşçı olacaktır. Böylece Mars'ın yıkıcı yönü terbiye edilmiş olur. Daha planlı ve stratejik davranabilir. Mars yengeç burcunda düşer, kendini çaresiz ve korumasız hisseder. mars duygusal nedenler yüzünden rahat karar verememeye işaret eder, ürkeklik yaratır. boğa ve terazi burçlarında ise zararlıdır. mars boğa burcunda harekete geçmek ve inisiyatif kullanmak yönünde zorlanır. öfkesini zamanında boşaltamadığı için daha sonra her şeyi bozacak biçimde patlayabilir. terazi burcunda ise durum daha değişiktir. terazi öncü bir burç oldugu için mars bu burçta girişkenliğinden bir şey kaybetmez ama daha tartışmacı ve kışkırtıcı olabilir. bu durum ilişkileri yıpratıcı bir hale sokabilir. bu konumda pek çok usta diplomat da vardır. hızlı manevra yapmak mümkün olur. mars 6. evde bulunmaktan keyif duyar. bu ev aslında zayıflıklarımızın evidir, zira mars malefik doğası gereği hasta etmeyi sever!
05-30-2008 05:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars 8.evde ilerizekali 18 38,157 08-28-2019 03:58 PM
Son Mesaj: ilerizekali
  Mars Evlerde vivienleigh 87 136,143 05-24-2018 02:37 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz Serena 53 67,558 04-15-2018 06:37 PM
Son Mesaj: shinigami
  Mars Boğa burcunda astrosohbet 17 27,340 11-12-2017 02:55 PM
Son Mesaj: Merau
  Mars İkizler burcunda astrosohbet 24 37,404 09-20-2017 12:14 PM
Son Mesaj: Gulsen
  Mars Terazi burcunda astrosohbet 10 20,238 04-04-2017 09:19 PM
Son Mesaj: Libra
  Mars Akrep burcunda astrosohbet 23 34,045 03-25-2017 10:52 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Mars Oğlak burcunda astrosohbet 8 14,290 08-27-2016 01:23 AM
Son Mesaj: Alejandro
  Mars Koç burcunda astrosohbet 5 12,212 08-11-2016 02:12 AM