Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potansiyel
Yazar Mesaj
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Potansiyel
aeon Yazılan:
Miss Merkury Yazılan:Bende potansiyel yorumu alabilirmiyim malum artık seçim arefesindeyizgülücük)

çok klasik bir yorum olacak ama senin iletişime geçip, insanları ikna eebileceğin bir bölüm olur gibi geldi.
ne olur ; halkla ilişkiler olur
ayrıca güneş venüs kavuşumndan ötürü sanata karşı ilgi duyabilirsin.ama sanatçılar bu ülkede aç kalıyorgülücük)

okuduğun bölümü bilmiyorum ama sende eşitağırlıkçı tipi sezdim gülücük)
hukuk düşün derim.gerek ikizlerin dil konusunda kıvraklığı çabuk anlama, okumaya
ilgisi ve merak , venüs+ikizlerden gelen ikna edicilik gibi...

Sanata ilgim yüksek ama ailemde sizin gibi aç kalırsın prim yapmak içinde bin türlü rezillik yapman gerekir diyor.Ah tiyatro oyunculukask

Çok süper sezmişsiniz direk öyleyimgülücük) hukuk bilemiyorum hmmhımm ikna kabiliyetim yüksektir evet,ama hep içimden bir ses sahnede ol diyor.Oyun yazarı senarist tarzı birşeyde olabilir:D Öf çok kararsızım:(
08-26-2009 03:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Miss Merkury Yazılan:
aeon Yazılan:
Miss Merkury Yazılan:Bende potansiyel yorumu alabilirmiyim malum artık seçim arefesindeyizgülücük)

çok klasik bir yorum olacak ama senin iletişime geçip, insanları ikna eebileceğin bir bölüm olur gibi geldi.
ne olur ; halkla ilişkiler olur
ayrıca güneş venüs kavuşumndan ötürü sanata karşı ilgi duyabilirsin.ama sanatçılar bu ülkede aç kalıyorgülücük)

okuduğun bölümü bilmiyorum ama sende eşitağırlıkçı tipi sezdim gülücük)
hukuk düşün derim.gerek ikizlerin dil konusunda kıvraklığı çabuk anlama, okumaya
ilgisi ve merak , venüs+ikizlerden gelen ikna edicilik gibi...

Sanata ilgim yüksek ama ailemde sizin gibi aç kalırsın prim yapmak içinde bin türlü rezillik yapman gerekir diyor.Ah tiyatro oyunculukask

Çok süper sezmişsiniz direk öyleyimgülücük) hukuk bilemiyorum hmmhımm ikna kabiliyetim yüksektir evet,ama hep içimden bir ses sahnede ol diyor.Oyun yazarı senarist tarzı birşeyde olabilir:D Öf çok kararsızım:(
Astrolojik değil ama ebeveynsel bir tavsiye gülücük
Genel kabul görmüş bir bölümü seçerek 4 yıl hayalin olan sahneye amatör olarak devam etsen daha sonra sahne için aynı arzuyu duyuyorsan sadece 4 yıl kaybetmiş olacaksın ki eğitim aldığın ve kendini geliştirmen için fırsat olarak kullanabileceğin bir 4 yıla kayıp denmez ...
Hayallerinin peşinden gitmek güçlü insanların yapabileceği bir yolculuk ...Cesaretli olmak adına da gözünü karartmak yerine hayallerini ve gerçekleri aynı derecede önemseyen yöntemler bulmak hem cesareti hem senin gibi merkür zekasına sahip olmayı gerektirir..
Seçimin ne olursa olsun başarı ve mutluluk getirsin inşallah
08-26-2009 04:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: Potansiyel
Merkury,Senin mc kovada ve 10.evin bir kısmında balık burcu da var.Az da olsa yorum yapmaya çalışayım.

Kendini bilginle ispat etmek isteyebilirsin ve bilgi dağarcığın arttıkça başkalarından daha üstün olursun.Zekanla ve sezgilerinle birlikte yeteneklerini ve fırsatları değerlendirerek istediğin konuma gelebilirsin.İş hayatında sık sık değişiklik yapma isteği olabilir,işinde kimsenin sana karışmasını istemeyebilirsin,bilinmeyenlere,değişik ve yeni konulara ilgin olabilir.Elektrik-elektronik alanında,bilim alanında,araştırmalar yapmak, teknolojiyle ilgili işler, felsefe, psikoloji, astronomi, astroloji, mühendislik, arkeoloji,antrolopoloji alanlarında çalışabilirsin.İyi bir öğretmen de olabilirsin ,sosyal organizasyonlarda görev alıp insanlara yardım etmek istyebilirsin.,uluslararası finans işlerinde,güneşin ikizlerde olduğu için iyi konuşmacı,yazar olabilirsin.Ayrıca güneş-merkür kavuşumun olduğu için ,seki,pratik ve her şeyi çabuk anlayabilirsin.
ayrıca 10.evin bir bölümünde yer alan Balık burcu da,güzel sanatlar, matematik, tiyatro,sinema,dans gibi sahne sanatları, tarih, hemşirelik, reklam,medya sektörlerinde başarılı olabilirsin.10.evin kariyer evinin yöneticilerinden biri neptün olması sebebiyle, kararsızlıklar, vazgeçmeler olabilir eğer vazgeçmez ve kararsız kalmazsan başarılı olabilirsin.
10.ev yöneticisi Uranus ve neptün 8.evde ve oğlak burcunda bulunuyor.Profosyonel başarında etkili sebeplerden biri değişikliklikler olabilir,mali açıdan destek görebilirsin,eşinin parasından yararlanabilirsin ya da diğer kaynaklardan yararlanabilirsin.Oğlakta olduğu için biraz kararsızlık,vazgeçme çok fazla etkili olmayabilir ,gayret ve sabır verebilir.
08-26-2009 05:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Miss Merkury Yazılan:Sanata ilgim yüksek ama ailemde sizin gibi aç kalırsın prim yapmak içinde bin türlü rezillik yapman gerekir diyor.Ah tiyatro oyunculukask

ailenin haklılık payı var evet malesef Türkiye şartları , yaratıcılığı bloke ediyor..

5.evinde Terazi burcunu görüyoruz ve Yöneticisi Venüsü Asc üstünde Güneşle kavuşum yaparken görüyoruz.

sırf bu bağlantılar bile sahne motivasyonunu açıklamaya yeterli görünüyor.

üstelik MC üzerindeki Satürnün Güneş-Merkür-Venüs üçlüsüyle güçlü HAVA üçgeni bağlantısı yaptığını görüyoruz.
İletişim Fakültesi okumak senin güçlü bir seçenek olabilir.

Transit Satürn Terazi burcuna giriyor ve yaklaşık 2 buçuk sene boyunca senin 5.evinde ilerleyecek.
üstelik 5.evindeki Transit Satürn , İkizler ve Kovadaki gezegenlerini de uyaracak ve BÜYÜK HAVA ÜÇGENİ oluşturacak..

Satürnün istediği olgunlaşmak , disiplin , iş ve başarı odaklı yaşamak gibi dersleri geçersen Satürnün ödülü olan başarıyı yakalayabilirsin.

zor evet ama neden olmasın diyorum ;)

08-26-2009 05:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KoçAslanı
Kayıtsız

RE: Potansiyel
bu sene öss ye gireceğim, beni ileride mutlu edebilecek seçimi yapmalıyım gülücük bakabilirseniz çok makbule geçer gülücük
08-26-2009 06:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Sagittarius Yazılan:ya banada bi potansiyel yorumu ben çok kararsızım

sagittarius, sen teoloji oku.-)verygood

tam senlik alan.
08-26-2009 09:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Bence basın-yayın,edebiyat alanında olabilir,araştırmalar da yapabileceğin bir meslek olabilir ..
08-26-2009 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
açelya Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

RE: Potansiyel
Potansiyelliğinin farkında olupta farklı alanlarda olanlar ne yapacaklar iş işten geçmiştir duurmu olsa gerek sonuç gülücük

08-26-2009 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Bence psikoloji,din bilimleri,tıp olabilirgülücük
08-26-2009 10:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Potansiyel
Sagittarius Yazılan:
aeon Yazılan:sagittarius, sen teoloji oku.-)verygood

tam senlik alan.

Lavinya Yazılan:Bence basın-yayın,edebiyat alanında olabilir,araştırmalar da yapabileceğin bir meslek olabilir ..

Miss Merkury Yazılan:Bence psikoloji,din bilimleri,tıp olabilirgülücük

teşekkür ederim dinle ilgili yetrince okudum zatnn daha fazlası beni delirtebilir..edebiyattan pek anlamıyorum..tıp güzel ama ben biraz korkağım gülücük psikoloji hep ilgimi çekmiştir ama gerçekten ne istediğimi bilmiyorum..uzuun uzuun düşünmem lazım sonrada çalışmam gülücük

sanada iş beğendiremiyoruz gülücük

bir ara sana da bir değerlendirme yapacağım ok ;)

08-27-2009 03:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir