Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potansiyel
Yazar Mesaj
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Potansiyel
mümkün olduğunca az şey talep etmeye , sorunları tek başıma çözmeye ve zaten benim dışımda bolca işi olan yorumcuları meşgul etmemeye çalışıyorum ama gelin görün ki şu potansiyel olayını özellikle kendi haritamda bir türlü değerlendiremiyorum yorumcularımızdan tüm potansiyellerimin değil (çünkü bu harita analizigülücük) mesleki alanda potansiyellerimi öğrenmek istiyorum konuşabilme potansiyelim olduğunu sanmıyorum çünkü kelimeleri zar zor bir araya getirdimgülücük) sonuç olarak boş vakti olan arkadaşlardan mesleki potansiyel yorumu alabilirsem çok mutlu olacağımm efemmmutandım

Haritam;

[Resim: astro2gw01medinecam6706.th.gif]
08-24-2009 06:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Potansiyel
harpy Yazılan:mümkün olduğunca az şey talep etmeye , sorunları tek başıma çözmeye ve zaten benim dışımda bolca işi olan yorumcuları meşgul etmemeye çalışıyorum ama gelin görün ki şu potansiyel olayını özellikle kendi haritamda bir türlü değerlendiremiyorum yorumcularımızdan tüm potansiyellerimin değil (çünkü bu harita analizigülücük) mesleki alanda potansiyellerimi öğrenmek istiyorum konuşabilme potansiyelim olduğunu sanmıyorum çünkü kelimeleri zar zor bir araya getirdimgülücük) sonuç olarak boş vakti olan arkadaşlardan mesleki potansiyel yorumu alabilirsem çok mutlu olacağımm efemmmutandım

peki efemm ;) müsait bir zamanımda sana bir Kariyer Analizi yapalım ok

08-24-2009 06:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

harpy Yazılan:mümkün olduğunca az şey talep etmeye , sorunları tek başıma çözmeye ve zaten benim dışımda bolca işi olan yorumcuları meşgul etmemeye çalışıyorum ama gelin görün ki şu potansiyel olayını özellikle kendi haritamda bir türlü değerlendiremiyorum yorumcularımızdan tüm potansiyellerimin değil (çünkü bu harita analizigülücük) mesleki alanda potansiyellerimi öğrenmek istiyorum konuşabilme potansiyelim olduğunu sanmıyorum çünkü kelimeleri zar zor bir araya getirdimgülücük) sonuç olarak boş vakti olan arkadaşlardan mesleki potansiyel yorumu alabilirsem çok mutlu olacağımm efemmmutandım

Sevgili harpyy ben az da olsa yorum yapmaya çalışıyım diğer yorumcular daha iyi sana yardımcı olacaktırgözkýrpma

Mc Terazide ve 10.evinin içinde Akrep burcu var.
Seçtiğin meslekte başarılı olabilirsin , hırslı ve aynı zamanda da kimseyi kırmadığından,politik davrandığından dolayı herkese iyi,hoş görünebilirsin.İnsanlar sana saygı duyar ve nazik,hanımefendi gibi görürler bazen de politik davranışın hoşlarına gitmeyebilir ,samiyetsiz gibi görebilirler.Güzel sanatlar,kadınları ilgilendiren konular,yaratıcılık,sosyal görevlerde çalışma,rol yapma yeteneğinden dolayı sahnede olmak hoşuna gidebilir ve başarılar kalıcı olur.Fiziki,zihinsel,duygusal olarak yaracısındır.Geleceğine yön verecek evlilik yapmak isteyebilirsin,nerede olmak istediğini çok iyi bilirisn ve buna ulaşmak için çalışırsın ama başarısız olduğunda kararsız olabilirsin ya da sabırısz olabilirsin.işbiliklerinde başarılı olabilirsin,yüksek standartlarda bir yaşamın olmasını isteyebilirsin.Yükselenin oğlak olduğu için senden güçlü konumda,senden yaşlı,bilgili kişilerle görüşmelerinde başarılı olabilirsin.Adil olduğun için Adaletle ilgili işlerde başarılı olabilirsin,zevkli olduğun için iyi bir dekoratör,siyasetçi,hukukçu olabilirsin.Mc Ay'la sextile açı yapmış,ailen seçtiğin meslek konsunda sana destek olabilir,insanlaırn neye ihtiyaçlarını olduğunu anlayıp gördükten sonra ihtiyaçları olanı iyi bir şekilde satabilir,pazarlayabilirsin.

10.ev de bulunan Terazinin yöneticisi venüs 1.evde,Göz önünde olacağın bir iş yapmak isteyebilirsin,çabalarınla bir yerlere gelmek isteyebilirsin ayrıca 10.ev de bulunan diğer burç Akrep ve yöneticisi pluton 11.evde;Politikacı olabilirsin,sosyal konularla ilgili bir işte çalışabilirsin.

Devamını getirmeye çalışacağım gülücük)
08-24-2009 08:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Yıldırım Yazılan:peki efemm ;) müsait bir zamanımda sana bir Kariyer Analizi yapalım ok

gülücük) çok teşekkür ederim hocam bu sosyal ilişkiler konusunda çok başarılıyım değil mi?gülücük)

Haritam;

08-24-2009 09:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Lavinya Yazılan:

Sevgili harpyy ben az da olsa yorum yapmaya çalışıyım diğer yorumcular daha iyi sana yardımcı olacaktırgözkýrpma

Mc Terazide ve 10.evinin içinde Akrep burcu var.
Seçtiğin meslekte başarılı olabilirsin , hırslı ve aynı zamanda da kimseyi kırmadığından,politik davrandığından dolayı herkese iyi,hoş görünebilirsin.İnsanlar sana saygı duyar ve nazik,hanımefendi gibi görürler bazen de politik davranışın hoşlarına gitmeyebilir ,samiyetsiz gibi görebilirler.Güzel sanatlar,kadınları ilgilendiren konular,yaratıcılık,sosyal görevlerde çalışma,rol yapma yeteneğinden dolayı sahnede olmak hoşuna gidebilir ve başarılar kalıcı olur.Fiziki,zihinsel,duygusal olarak yaracısındır.Geleceğine yön verecek evlilik yapmak isteyebilirsin,nerede olmak istediğini çok iyi bilirisn ve buna ulaşmak için çalışırsın ama başarısız olduğunda kararsız olabilirsin ya da sabırısz olabilirsin.işbiliklerinde başarılı olabilirsin,yüksek standartlarda bir yaşamın olmasını isteyebilirsin.Yükselenin oğlak olduğu için senden güçlü konumda,senden yaşlı,bilgili kişilerle görüşmelerinde başarılı olabilirsin.Adil olduğun için Adaletle ilgili işlerde başarılı olabilirsin,zevkli olduğun için iyi bir dekoratör,siyasetçi,hukukçu olabilirsin.Mc Ay'la sextile açı yapmış,ailen seçtiğin meslek konsunda sana destek olabilir,insanlaırn neye ihtiyaçlarını olduğunu anlayıp gördükten sonra ihtiyaçları olanı iyi bir şekilde satabilir,pazarlayabilirsin.

10.ev de bulunan Terazinin yöneticisi venüs 1.evde,Göz önünde olacağın bir iş yapmak isteyebilirsin,çabalarınla bir yerlere gelmek isteyebilirsin ayrıca 10.ev de bulunan diğer burç Akrep ve yöneticisi pluton 11.evde;Politikacı olabilirsin,sosyal konularla ilgili bir işte çalışabilirsin.

Devamını getirmeye çalışacağım gülücük)

sevgili lavinya foruma üye olduğum zamandan beri bana o kadar çok yardımcı oldun ki buraya yazmana kesin gözüyle bakıyordumm çook teşekkür ederim çok doğru yorumlarçiçek

Haritam;

08-24-2009 09:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

harpy Yazılan:sevgili lavinya foruma üye olduğum zamandan beri bana o kadar çok yardımcı oldun ki buraya yazmana kesin gözüyle bakıyordumm çook teşekkür ederim çok doğru yorumlarçiçek
Rica ederim harpygülücük
bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum gözkýrpma
08-25-2009 01:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Potansiyel
bende lavinya'nın yazdıklarına ilave tarzında birşeyler ekleyeyim ,

MC yöneticisi Venüsü 1.evinde görüyoruz.. hoş görünmek ve beğenilmek , yaptığın işle anılmak , saygın ve çekici bir konumda olmak gibi vurgulardan söz edebiliriz.
Venüsün Oğlak burcunda olması zamanla ve çabayla gelecek bir Venüsyen başarıyı ifade ediyor.. MC yöneticisi Venüsün 1.evde Oğlakta olması , Lavinya'nın da değindiği gibi DİPLOMASİ potansiyeli veriyor bencede..
üniversitede Halkla İlişkiler , Uluslararası ilişkiler gibi olasılıkları düşünmeni önerebilirim.

MC yöneticisinin Venüs olması ve 1.evde özel bir konumda olması sanatsal potansiyele işaret ediyor bunu zaten biliyoruz ;)
Venüsle Uranüs-Neptün arasında güçlü bir stelyum görünmekte ki sanatsal potansiyeli arttırdığını düşündüğüm bir kombinasyon.

Merkür ile Plütoyu Akrep burcunda görüyoruz + 7.ev yöneticisi AY'ı 12.evde görüyoruz..
bu konumların Psikoloji , Danışmanlık gibi eğilimlere işaret etmesi olasıdır.
tabii önce Şironun işaret edebileceği kendi olası takıntılarını aşmak koşuluyla =)

9.evdeki Jüpiterle 2.evin başlangıcında görünen Satürnün arasında hoş bağlantının , ilahiyat gibi felsefe gibi yüksek öğrenim konularına işaret ettiğini söyleyebiliriz.
aklıma nedense Nikah Memurluğu gibi bir seçenek geldi gülücük

08-25-2009 04:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Cvp: RE: Potansiyel
Yıldırım Yazılan:bende lavinya'nın yazdıklarına ilave tarzında birşeyler ekleyeyim ,

MC yöneticisi Venüsü 1.evinde görüyoruz.. hoş görünmek ve beğenilmek , yaptığın işle anılmak , saygın ve çekici bir konumda olmak gibi vurgulardan söz edebiliriz.
Venüsün Oğlak burcunda olması zamanla ve çabayla gelecek bir Venüsyen başarıyı ifade ediyor.. MC yöneticisi Venüsün 1.evde Oğlakta olması , Lavinya'nın da değindiği gibi DİPLOMASİ potansiyeli veriyor bencede..
üniversitede Halkla İlişkiler , Uluslararası ilişkiler gibi olasılıkları düşünmeni önerebilirim.

MC yöneticisinin Venüs olması ve 1.evde özel bir konumda olması sanatsal potansiyele işaret ediyor bunu zaten biliyoruz ;)
Venüsle Uranüs-Neptün arasında güçlü bir stelyum görünmekte ki sanatsal potansiyeli arttırdığını düşündüğüm bir kombinasyon.

Merkür ile Plütoyu Akrep burcunda görüyoruz + 7.ev yöneticisi AY'ı 12.evde görüyoruz..
bu konumların Psikoloji , Danışmanlık gibi eğilimlere işaret etmesi olasıdır.
tabii önce Şironun işaret edebileceği kendi olası takıntılarını aşmak koşuluyla =)

9.evdeki Jüpiterle 2.evin başlangıcında görünen Satürnün arasında hoş bağlantının , ilahiyat gibi felsefe gibi yüksek öğrenim konularına işaret ettiğini söyleyebiliriz.
aklıma nedense Nikah Memurluğu gibi bir seçenek geldi gülücük

diplomasi evet yapabiliyorum sanırım iki insanın karşılıklı kırılıp dökülmesi en sevimli anlardan biridir bence tabii samimi olmak şartıyla ülkeler arasında gördüğümüz yüzüne gül arkasından mezar kaz şeklinde değil

evet sanatsal potansiyel olayını yüzbin defa söyleseniz yinede bıkmam ben hatta bi ses kayıt cihazı alıp ona şu sözleri kaydedip dinleyebilirim sürekli "sesin sanatsal potansiyelin var","neptün venüs le 1. evde kavuşum yapıyor" ,"yaparsın sen koçum hadi":)) güven takviyesi

psikolojik danışmanlık evet kendime yakın gördüğüm bir dal arkadaş çevresinde falan bile önerilerde bulunabiliyorum sanırım

evet çok felsefe yapıyorumm tr neptün kare yapıp dağıtmasa merkürümü kuram bile çıkarırımgülücük) akademisyenlikte ilgimi çekiyor az biraz

nikah memuru olmak gülücük) o da güzell bir seçenek

tekrar tekrar teşekkürlergülücük

Haritam;

08-25-2009 04:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Potansiyel
Bende potansiyel yorumu alabilirmiyim malum artık seçim arefesindeyizgülücük)
08-26-2009 05:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Cvp: RE: Potansiyel
Miss Merkury Yazılan:Bende potansiyel yorumu alabilirmiyim malum artık seçim arefesindeyizgülücük)

çok klasik bir yorum olacak ama senin iletişime geçip, insanları ikna eebileceğin bir bölüm olur gibi geldi.
ne olur ; halkla ilişkiler olur
ayrıca güneş venüs kavuşumndan ötürü sanata karşı ilgi duyabilirsin.ama sanatçılar bu ülkede aç kalıyorgülücük)

okuduğun bölümü bilmiyorum ama sende eşitağırlıkçı tipi sezdim gülücük)
hukuk düşün derim.gerek ikizlerin dil konusunda kıvraklığı çabuk anlama, okumaya
ilgisi ve merak , venüs+ikizlerden gelen ikna edicilik gibi...
08-26-2009 02:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir