Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 99 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Haritası Analizi...
Yazar Mesaj
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

RE: Doğum Haritası Analizi...
(08-18-2010 08:36 PM)Venüs Yazılan:  
(08-18-2010 07:46 PM)sessizgidiş Yazılan:  Yorumcuya yorum yapmak saçma gibi gelse de yorum borcum olsun demiştimgülücük o muhteşem yorumlarına karşılık olarak nacizane yorumum

Sevgili venüs, Güneşin akrebe dokunur gibi olmuş,terazide kamış öncelikle elbetteki akrep-terazi olarak ikisinden de birşeyler kapmış olabilirsin.sempatik yönünün yanında oldukçada gizemli duruşun akrepten olsa gerek..

güneşinin 7.evde olması toplumsal hayatında iletişimlerinde ne kadar iyi olduğunu gösterir.ki forumdan da anlıyoruz bunu isteklerini kabul ettirebilirsin rahatlıkla.haritalarımızdak GUNEŞ ve AY aslında nasıl bir eşe sahip olacağımızı da gösterir.7.evdeki güneş ve ay yerleşimi EVLILIKLE gelecek saygı ve statüdür.

VENUSümüz nasıl ilişki kurduğumuzdur aslında.venüsünün yay ve 9.evde olmasıyla özgürlüğün senin için önemli olduğunu anlayabiliriz.SEVGI yoluyla yeni şeyler öğrenmeyi deneyleyebilirsin.güleryüzlü,cömert bir yapın vardır.Seyahat etmek senin için önemli olsa gerek canım,doğduğun yerden farklı bir yerde çalışıyor,yaşıyor olabilirsin ya da sık sık yer değiştirmek zorunda olabilirsin.farklı kültürler,gelenekler,dillerin ilgini çekeceğine eminim..

ASC balık kesmiş.merhametli,yardımsever ve nazik yönün burdan olmalı
asc balıklarda gördüğüm bir olay yaratıcılıklarını gerçekten kullandıklarında çok güzel işler başarabiliyorlar.ressam tandıığım bir ablamdan
birazcık gerçeklerden kaçışlar olabilir.benim gibi asc-neptün kavuşumu olmasından daha iyi bir durum
en ufak detaylar üzebilir ama harita bir dengedir...
Chiron hakkında bir iki şey söyleyeceğim..1.evdeki şiron atılımcı ve hep son sözü söyleyen kişi konumuna getirebilir bence engelleri bıkmadan aşma arzusu verir.

MARSımız nasıl ve ne yönce hareket ettiğimizi açıklıyorsa; sevgili venüs'ün marsı da onun tepkilerini ve enerjisini o yönde kullandıracaktır..

Mars boğa 2.evde; bu çok önemli.hırslı,azimli,akılana koyduğunu yapan ve bunun için savaşan(MARS) bir yapı ortaya koyacaktır.GUVEN kavramı önemlidir insan ilşkilerinde.sabırlı olduğuna eminim..gölgelerinde ise aşka kıskançlık verebilir kızdığında sert bir uslubun olabilir.para-ekonomi önemli.
Aynı zamanda marsın boğada olması da sadık,inatçı erkek tipi önemli olduğunu gösterir..

AY duygusal tepkilerimizdir.ay başakta 7.evde.EVLILIK şansı diyesim geldi uyuma önem verirsin.detayların uyumlu olması.Başaktaki duygular DETAYCIDIR.7.evde konumlandığı içinde bunu evlilik konusunda gerçekten iyi düşünüp taşınmak önemlidir.iyi bir ev kadını karşımızda ve güzel yemekler.

MERKUR zekamızın yönüdür.oraya akar gülücük Akrepte.keskin bir görüş.SEZGİLERinin çok kuvvetli olduğunu düşünüyorum ve de sırdaş..
bunun yannıda 8.evde aynı zamanda.GİZEMLİLİK büyük bir vurgu artık sende sevgili venüs =) madde ötesi gizemli konulara ilgi önemli.HUKUK konularıyla uğraşabilceğini düşünüyorum..ayrıca 7.evin yöneticisi olduğu için önemli =)

JUPİTEEER yüzyılın mutluluk formülü koptum.w çok güzel bir yerleşim canım.
KOVA 11.EV .büyük arkadaş toplulukları ve organizasyonların ismi.idealist,bilgili birisi olduğun kesin.çevrendekiler yine dediğim gibi farklı kültürlerden birçok kişi olabilir ama ARKADAŞ kavramı önemli..

ASC yöneticisi NEPTÜNümüz 9.evde yayda.oldukça güzel..yine bir 9.ev ve kültür-dil-seyahatler vurgusu.bnu neptün aracılığıyla denemen muhtemel.BEYİN GÜCÜ ve DÜŞ dünyası yaratıcılığını 9.evde kullanmaya meyilli.dediğim alanlarda.

SATURN yengeç ve 4.ev olarak tutucu bir yapın olduğunu söyleyebiliriz sevgili venüs.çok genç yaşlarda büyük sorumluluklar yüklenmiş olabilirsin.
Satürn gerçekten güzel tecrübeler vermiş olabilir.mideyle ilgili sorunlara dikkat.

URANUS 7.evde ani bir evlilik veyahut sıradışı ve farklı bir eş verebilir gülücük

MARS JUPİTER arasındaki gergin açı,yarışmayı ve meydan okumayaı evdiğini gösteriyor.inanndığın konualrda FANATIK olabilirsin diyebiliriz..

sürprizzz Çok şaşırdım, gerçekten harika bir süpriz oldu canım, sağol yaaa, inan ki çok mutlu oldum..ask
Kullandığın ev sistemini öğrenebilirmiyim Sessizgidiş, Çünkü benim güneşim ve uranüsüm placidusa göre 8. evde oluyor, ve yükselen burcum kova, yani yönetici gezegen yine uranüs oluyor, neptün alma sebebin placidusta evin büyük bölümünü kapsaması olabilirmi??
Chiron da 2. ev koç burcunda kalıyor placidusa göre, sen en iyisi kullandığın ev sistemini bana ilette bunca soruyla bu harika süprize galebe çalıyor gibi bir hal olmasın, ancak yorumlarına bayıldım, cidden abartısız bu konu da iyi olduğunu düşünüyorum, tekrar minnettarlığımı sunuyorum tatlım..melek ciçek2 ask

ne demek canım ask nasıl çıkarttığımın detayını yolladım sana şimdi =)

08-18-2010 09:48 PM
Venüs
Kayıtsız

ne demek canım ask nasıl çıkarttığımın detayını yolladım sana şimdi =)
[/quote]
verygood
08-18-2010 10:00 PM
venüsakrep Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

yorum için bnde sıraya girebilirmiyim acaba şuan bnden önce kaç kişi var bilmiyorum ama bekleyebilirm teşekkürler...utangaç

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...r=1&nho2=1 natal

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=12&go=Go sinastri

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...&rs=0&ast= solar haritam
08-18-2010 10:08 PM
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Mimoza için;
Merkür Kova´sı; bilimsel donelerle çalışır. Çünkü Kova potansiyeli Merkür´e rasyonel verilerle çalışma olanağı tanır. Yenilikçi fikirler, makine/mekanik alanında yükselecek zihinsel uğraşlar, devrimci (gölge yönüyle iflah olmaz bi´muhalif =) ) düşünceler Merkür Kova sahasının önde gelen özelliklerindendir. Zihnin, orijinal, öngörülmedik, eksantrik…kısaca sui generis ;) nitelikte olduğu söylenebilir. Ham haldeki Merkür Kova´sı, Jüpiter/Uranüs ikilisi ile yoğrulmuş. Öncelikle çifte vurgudan başlamak gerekirse; Uranüs, Merkür Kova´sını besleme işini üstlenmiş görünüyor. Bu bağlantı, Merkür Kova kombinasyonunun yüksek bireysellik farkındalığını netleştirebilir, el becerisi /icat yeteneği verebilir, fütüristik idealara zihni yakınlık sağlayabilir. Mantıksal tarafı oldukça baskın bi´akılsal yapıdan da söz ettiğimizi belirtebiliriz. Sınırları iyi belirlenmiş (kimilerince soğukluk olarak da nitelenebilir) bi´iletişim tarzından da bahsedebiliriz. Büyütücü Jüpiter etki alanı; Merkür Kova´sının ilk cümlelerde bahsetmeye çalıştığım zihinsel donanımında oktav artışı yaşanmasına neden olurken; eşitlik, hürriyet yani temel insanlık hakları gibi konularda felsefe yapma olasılığını konu edebilir. Fikirsel tercihlerinin ifadesinde kendine güvenen/rahat bi´iletişim stilini de akla getirebilir.

+

7. ev yöneticiliğini üstlenmiş Merkür Kova´sı; ilişkilerini Merküri ve Uranyen temeller üzerine kurabilecektir. İki astrolojik kavramın birbirine uzak düştüğü de söylenemez açıkçası. Ortak paydayı tanımlayacak olursak; kendisini mental yönden uyaran kişilere çekim olasılığını söz konusu edebilir. Akılcı, bilgi ve öğreni odaklı, entelektüel tarafı ağır basan ilişkiler kurdurabilir bu kombinasyon. İkili ilişkilerinin çoğunda, yakın çevre (kardeş(ler)/akrabalar/küçük bi´ihtimalle ilkokul/ortaokul arkadaşlıkları) aracılığı gözlemlenebilir ya da kardeş/akraba ortaklığını (mesela; internet kafe işletmeciliği üzerine (bkz; Merkür Kova=teknolojik yöntemlerle iletişim)) söz konusu edebilir.

devam edecek...

08-20-2010 12:31 AM
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Mimoza için;
Mars; ataklık, çatışma, coşku, çalışma kabiliyeti, dayanma gücü, efor sarf etme, gözüpeklik, güç, öfke, şiddet, kaza(lar), tutku, cinsel dürtüler vb. kavramlar ile ilişkilendirilendir. Klasik astrolojide Mars; Koç´un gündüz, Akrep´in ise gece yöneticisi konumundadır. Mars, Akrep arenasına yerleştiğinde, örneğin öfkenin ifadesi, Koç´taki gibi fevrilikle yansımaz. Çünkü Akrep, gizil ve yoğun bi´enerjiyi barındırır. Koç ise; direkt ve coşkun…Bu noktada, Koç´un dış´a dönüklüğü ile Akrep´in iç´e dönüklüğü de Mars Akrep´inin ihtiva ettiği potansiyelleri anlamlandırmada yardımcı olabilir. Akrep, Koç ile karşılaştırıldığında stratejik ve analitik yaklaşımlarıyla ön plana çıkar. Bu nedenle öfke, Mars Akrep´inde ince elenip sık dokunmuş hesaplarla tezahür edebilir. Öfke, Koç´taki gibi akla ne gelmişse bodoslama girmek ;) değil de zayıf noktalara, zaaflara çalışmak şeklinde ortaya konabilir. Bu noktada; Akrep´in keskinliğine de selam verebiliriz. Mars Akrep´inin efor alanlarında; ezoretik/okült öğretiler, ölüm ve ötesi, reenkarnasyon, psikoloji, cinsellik vb. konu başlıkları sıralanabilir. Enerji, Koç´taki gibi her an, herhangi bi´konuda başlangıç yapma heveslisi değildir, enerjisini akıtacağı alanda harekete geçmede seçidir (sabit nitelik). Sabırsız ve atılgan bi´enerji arenasından değil, kontrollü ve yüz´ü tutkuya dönük bi´enerji kapasitesinden bahsettirebilir. Mars Koç´u meydan okumacı/iddiacı bi´tabiata sahipken, Mars Akrep´i güç´ünün ifadesi konusunda ketum/karanlık davranabilir. Güneş Balık´ı eşinizin haritasında, on ikinci ev´e yerleşik Neptünyen Mars, natalın geneline belirgin bi´su etkinliği sağlamış. Özellikle bu kombinasyon için aklıma gelen ilk şey; güçlü bi´sezgisel duyuş oldu. Neptün, artistik yetenekler, belirsizlik, bilinç genişlemesi yani bilme durumunun somut özneleri/nesneleri aşması, cazibe, düzensizlik, evham, esinlenme, gerçeklerden kaçma, gizli aktiviteler, adanma, ihanet, kehanet, meditasyon, ruhanilik, saflık, şefkat, imajinasyon yetisi vb. kavramlar ile ilişkilendirilir. Neptün, bağlantı yaptığı kişiselin potansiyel getirilerini çözülmeye uğratır, bulanıklaştırır. Mars Akrep´inin keskin öfkesini naifleştirip, kontrollü girişimciliğini dış mihraplara ;) açık kılabilir. Güçlü insiyatif alma becerisi zayıflayıp, edilgenleşebilir. Akrep, tabiatı itibariyle şüphe duymayı elden bırakmaz. Neptün/on ikinci ev içeriğinde de bolca kuruntuya rastlarız. Neptünyen Mars Akrep´i hem şüpheci ve hem de kuruntucu fıtratıyla isteklerinin peşinden gitmekte, en basit tabirle “harekete geçmek”te sıkıntılı bi´profil çizebilir. Böylesi bi´kombinasyon, kendini, manastır yaşamına vakfetmiş bi´din adamını getirdi aklıma, es geçmeden ekleyeyim. Efor sarf edilebilme olasılığı bulunan konu başlıklarına; rüyalar, fanteziler eklenebilir. Özellikle cinsellik uzantısında, kişi, bu tarz kavramlardan esinlenme ihtiyacı duyabilir.

Ayşe Hanım, söyleyebileceklerim bunlar. İlerleyen günlerde eksikliğini duyumsadığım, aklıma gelen bi´nokta olursa, çekinmem :D ilave ederim. Böylelikle, gözüme kestirdiğim, natalın geneli itibariyle aktif olabileceğine inandığım kombinasyonları yorumlandırma işlemini tamamladığımı düşünüyorum. Kafanıza takılan ya da sormak istediğiniz herhangi bi´şey olursa, lütfen iletin verygood

08-27-2010 12:54 AM
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

[quote='Serena' pid='90325' dateline='1277911323']
sevgili meral abla ;

Güneş Satürn Kare Açısı

güneş ve satürn ilişkisinde, satürn çeşitli sebeplerle özgüveni baltalar. babayla uzaklık, resmiyet, gibi faktörlerle çocuk için özgüveni oluşturmada oldukça önemli olan baba figürü bir şekilde eksik , uzak ya da yetersiz kalmış olabilir.

özgüven eksikliği, yetersizlik, yeterince iyi olmadıgına dair korkular, engellerle kuşatılmışlık ve karamsarlık gibi satürn gölgelerini zaman zaman yaşıyor olabilirsin. ***

Serenacım.öncelikle emeğin için çok teşekkür ederim..saturn gölgelerini fazlasıyla yaşayan biriyim.özellikle 20 yaşlara kadar babamla ilişikilerin kendimce hep uzak ve sıkıntılı idi.ama 20 yaşından sonra nu uzaklık kalmadı ama yııların etkisi ben hala babama çok yaklaşamam..
özgüven eksikliğini ve karamsarlık hala üzerinde etkileirni sürdürmekte.özelliklede karamsarlık..iflah olmayan karamsarlardanım sanki..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=
09-04-2010 02:34 AM
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

RE: merikeklik natal harita analizi
(06-30-2010 07:22 PM)Serena Yazılan:  sevgili meral abla ;

[ Güneş-Plüto kavuşumu ve Plüto Etkisi

plüto ve satürn etkisi güneşle harmanlandıgında kişiliğe otoriter, kuralcı, zaman zaman sert, yaptırımcı bir tavır katar.
hayatı bir mücadele, ölüm-kalım yeri gibi algılamak, insanları fazla masum görememek gibi etkiler verir.

5. ev çocukları ve ilişkileri yansıttıgı , ve terazi ilişkileri kapsayan bir burç oldugu için plütonun bu evdeki etkisi bu konuları gölgeleyen bir durumdadır.

plüto, her şeyden önce hem yıkıcı,öldürücü hem de yenileyicidir. 5. evde, ilişkileri güç savaşı olarak görmek, yönetme ve manüple etme arzusu, kıskançlık ya da çekişmeleri kapsayan zehirli ilişkiler, ve dolayısıyla ilişkilerde zorlanma yaşatır.

aynı zamanda en büyük dönüşümler de ilişkiler vasıtasıyla olur. güç savaşları ve çekişmelerin ortasında, yenilenir ve dönüşürsün.

5. ev çocukların da alanıdır. keza çocuklarla olan ilişkiler de plütonik tadlarda seyreder. bağımlılıklar, güç savaşları, vb. gibi plütonik eksenli anne-çocuk ilişkileri deneyimlenebilir.

plutonun etkiside kendini eş ve çocuklar alanında göstermiş.yadığın gibi.çocuklarımıa karşı hiç esnekliği olmayan,oldukça sert,otoriter ve bazen acımasızlığa varan davranışlar sergiliyorum..yaşamda en çok zorlandığım alanlardan biri aile alanı oldu.bir eş ile beraber yaşam sürmek,çozuklarla huzurlu bir aile oratmında günlerini geçirmek bana çok uzak ortamlar gibi..hayat gerçektende benim için bir mücedele ve savaş alanı gibi...

09-04-2010 02:39 AM
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

RE: merikeklik natal harita analizi
(06-30-2010 07:22 PM)Serena Yazılan:  sevgili meral abla ;

YÜKSELEN İKİZLER VE YÖNETİCİ MERKÜR

güneş teraziyle beraber yükselen ikizler, fazla içedönük bir yapı vermez. insan ilişkileri, kominikasyon, kitaplar, öğrenmek-öğretmek, iletişim kurmak senin için önemlidir. hayata ikizler gözlükleriyle bakmak bilgiye aç olmak demektir. bilginin hep daha fazlasını almak ve aldıgın bilgileri yaymak istersin. meraklı, konuşkan, hareketli, öğrenmeye aç bir yapın vardır.
kendini ifade etmek, yayılmak, yazmak, bilgiyi paylaşmak, hareket, aktivite, öğrenmek gibi konular öne çıkar. birden fazla alana yeteneğin, hemen her konuda az da olsa bilgin ve söyleyecek bir şeylerin vardır. değişkensindir, ruh hallerin zaman zaman birbiriyle örtüşmez. terazi etkisiyle birlikte kararsızlığın fazlalaşır. yükselen bizim maskemiz oldugu için ; insanlara konuşan, anlatan, bilgi veren bir yüz gösteriyor olabilirsin.

natal haritada en önemli faktörlerden biri yükselendir. bu hayatta kendini ne şekilde ifade edeceğini, nasıl gerçekleştireceğini, ve insanlara gösterdigin yüzünü anlatır.

bulundugu ev, nerede kendini en iyi ifade edebildiginle ilgili ipucudur. yükselen yöneticisi merkür 6. evde ve uranüsle kavuşumda. oldukça parlak bir düşünme , öğrenme ve iletişim kapasitesinden söz edebiliriz. sıradışı fikirler ve düşünme biçimleri, edebi kuvvet, parlak bir zeka, entellektüel güç, kelimelerle oynama kabiliyeti, bilimsel zeka gibi etkiler verir.

düşünmek, algılamak, öğrenmek gibi merküri faaliyetler uranüsle beraber sürekli hareket halinde ve uyanıktır.

geniş orblu da olsa, merkür-jüpiter karesi bilgiye aç, bilgiyi yayan, alan, öğreten , bilgi üzerine felsefe yapan, geniş düşünen , bilgide kendini aşmak, ufkunu genişletmek isteyen bir yapı verecektir. zaman zaman yüksekten yapılan konuşmalar, öğretmen tavrıyla hitap gibi bir etkiyle birlikte, merkür-jüpiter kişisi evrensel düşünür. olayları en tepeden değerlendirir. bu da üslup ve hitap şekline bir parça vaaz veren bir tavır katabilir. bu nedenle bu açıyı öğretmenlikle bağdaştırabilirz.

devam edecek....

sanırım en şanslı olduğum konu eğitim ve insan ilişkileri oldu.tabiki bu insan ilişkileri konusundaki sansım kendime güven konusundan sonra başladı sanırım.bu konuda jupiterin katkısıda çok bana ,eğitim,bilgi edinme bilgiyi yayan ve özellikle bilgisini paylaşan ,çünkü eğer yararlı birşey biliyorsam özelikle paylşaırmki çevremdeki insanlarda faydalansın..ben iyi birşey aldysam onlarda alısn.genelde arkadaş çevremde fikirlerime çok önem verilir ve konuşma tarzımda bazen vaaz veren şekle dönüşebilir..tabiki bu özellik sonradan edindiğim mesleğilede çok örtüştü..

09-04-2010 02:45 AM
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Merikeklik, merhaba, umarım hersey yolundadır...gülücük)
Saturn terazide ve seni zorluyor bu aralar...Serenanın dediklerine katılıyorum evet zorlu bir harita ama Jupiter seni kurtarıyor...Hic bir sey uzak değildir, cocuklarına sert tavırlar gösteriyorsan bu; o cocukların ihtiyacındandır, merak etme...sunu bil ki, onların senin gibi bir anneye ihtiyacları vardır... ilerde bunu anlarlar... Muhim olan sevgini verebilmendir, sen sevgini zaten verirsin, onlar da alırlar...gerisi hikaye...
selamlar...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
09-04-2010 02:52 AM
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

RE: merikeklik analiz (devam)
(08-18-2010 12:55 PM)Serena Yazılan:  Venüs Akrep Burcunda,

Terazi olarak uyum ararsın, ama ilişkilerde(venüs) akrep gibi davranırsın. Üstelik bu görünüm mars ile 180 derece açıya girerek çifte vurgu da alıyor. Terazinin denge isteyen yapısı, venüs akrebinin zıtlaşan, benmerkezci, kıskanç ve kontrolcü yapısıyla hezeyana uğrar. Mesela ;Denge isterken,farkında olarak ya da olmadan ikili ilişkilerini tahrip eden bir biçimde davranmak gibi.

Venüs ve ilişkiler hayatında çok öne çıkıyor olsa da venüse ait konularda tavrını akrepten yana koydugun için, aradıgın uyum ve huzuru bulmakta güçlük çekmen olası olabilir.

Venüs akrep, kendini geliştirmedigi takdirde ilişkilerinde kontrolcü , baskıcı, gizli yollardan, saman altından kendi doğrularını empoze etmeye çalışan bir yapıdadır. Mars yönetiminde oldugu için hırçınlık, kavgacılık da ihtimaller arasındadır. Venüs akrep, marsla olan temasında sana seksi bir cazibe, çekicilik ve albeni katacaktır. Ama malefik mars, venüsün asaletinden bir parça daha alır. İlişkilere mars perdesi indiğinde; bakış açında zaman zaman öne çıkan rekabet duygusu, ilişki arkadaşına karşı öfke, kontrol, istediklerini yaptırma arzusu, dengeyi sağlayamama, hırçınlık vb. etkenler de beraberinde gelir.

Venüs para kaynaklarımızı da ifade eder. Boğa-akrep ; güç ve ölüm-yaşam aksı oldugu için,
Mars boğa, venüs akrep kişisi olarak maddeyi ele geçirmek için fazlaca arzu duyabilmek, maddeyi kazanmak uğruna yoğun mücadele etmek , efor sarfetmek, dünya kaynaklarını oluşturabilmek adına verilen çabalar gibi etkiler de aklıma gelenler arasında…

Çünkü her ikisi de aynı şeyi anlatır. Mars boğa, mars enerjisini dünyevi kaynakları kurmak için harcamak isteyecektir. Venüs akrep, venüsün temsil ettigi parasal durumlara, akrebin güç ve mücadele odaklı anlayışını yayacaktır.

Satürn de maddi kaynakları temsil eden 2. evde oldugu için acizane diyorum ki ;

Parasal kaynaklara daha rahat bir bakış açısı, mücadeleyi bırakan bir tavır daha yatıştırıcı ve huzur sağlayıcı olabilir ..

hayatımın en sıkıntılı alanlarından biride venüs akrebi.gerçi benim yaşamımda sıkıntılı alanlarım çok :( bu venüs akrebi tavrı yüzünden şu anda yaşamak istediğimden bambaşka bir hayat yaşıyorum.venüs akrebin duygularını kendine saklayan tavrı yüzünden çok şey kaybettim..belkide kaybetmekteyim.duygular ve bunları gösterme konusunda soın derece ketumumdur.nedense birini sevdiğini söylemek bana ölüm gelir..
venüse bakan marsın verdiği hırçınlık zaten benim bir parçam gibi.ama işin iliginci bu hırçın ,duygularını saklayan meral sadece belli alanda bunu yapıyor ya çok sevdiği sevgiliye yada ailem dediği kişilere karşı.onlara son derece uzak mesefeli bir tavır sergiliyorum..iş yerinde ise bambaşka bir meral var.uyumlu ,dengeli,arabulucu,herkese aynı mesafede ,çalışkan,güvenilir vs ama iş yakın ilişkiliere gelince çok başka.
maddi anlamda yetersizlik duygusu gerçektende bende çok baskın.maddi kaynaklarımı gönül rahatlığı ile kullanamam ,burda kararsız detaycı yapım devereye girer ve ufacık bi alışveriş benim için krize dönüşür..ve gönül rahatlığı ile yapamadığım alışveriş bende bazen depresyona neden olur.işin garip tarafı almayı düşündüğüm şeyin dışında ya kendimden başkasına yada farklı bir alana onun 10 misli para harcarım..eçliklier yumağı içinde döner dururum..

09-04-2010 03:00 AM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,596 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,719 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,978 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 118,124 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,981 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,805 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,281 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,494 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 21,457 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,700 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 6 Misafir