Değerlendir:
  • 49 Oy - 3.2 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şiron ve Başak Burcu ??
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Şiron ve Başak Burcu ??
(09-15-2011 10:10 PM)nisan15 Yazılan:  İncelenen haritalarda aranan özelliklere baktım ve kendi haritamda şironun konumun bu özellikleri taşıdıgını gördüm.

Başak burcunda hic bir gezegenim yok ve4 orb aralığı ile güneş şiron kavuşumum var 2. evde ve koc burcunda, buna ilaveten ayla da karesi ve şironımın ilgimi cekti baştan sona tüm yorumları okudum arkadaşların örneklemelerini Yıldırım'ın acıklamalarını kendimi tahlil ettim

Fazla takıntılıyımdır bir konuya taktıysam onu didikler dururum cok yakınlarım bana saplantılarım oldugunu söylerler derinine arastırır kimsenin bilmesini istemedigi seyleri bulup cıkarırım bu da fazla gözlemden dikkatli gözlemden olur güneş şiron kavuşumumdan kaynaklanıyor sanırım babam hep bana cok sefkatli mütevazi ve korunmaya muhtac bir cocık kadar saf gelmiştir.Şironoun ayla karesinden olabilir mi bilmiyorum ama annem de daha otoriter dminant cogu zaman da zalim gelmistir. Ay ile karesinden kaynaklandıgını düşündüğüm başka bir konu ise derli toplu olmayı istedigim halde bunu başaramam :)Ayrıca kendi derdime care bulamam ama başkalarının problemlerine objektif yaklaşıp bir sürü cözüm üretirim özellikle 2. ev konularında bilemiyorum bunlar ne kadar ilgili şiromnla

Transitleri iyi gözlemlememiz söylenmiş şu sıralar transit şiron yükselenim ile kavuşımda 1 orb aralığı ile Yıldırım bu kavuşumda neler gözlemlemlenebilir biraz fikir ednebilir miyim belki de yaşıyorumdur bilmiyorumdur bu etkilerin farkında değilimdir.

Eğer Asc ile kavuşum yapacaksa yükselen başak özellikleri verebilir. Detaylarla ugrasan resmin tamamını göremeyen arastırmacı calıskan sabırlı şüpheci eleştirmekten cekinmeyen ama eleştiriye gelemeyen (Bu tam bende başladı bu ara fazlasıyla fark ediyorum)

Şironun yara kısmına gelince ise bunlarmış etkileri Yalnız zaman gecirme takdir edilmeme hissi sevikmedigini düşünme hissi kendine acıma ve partner tarafından anlaşılamama.. (işte bunlar bire bir uyuyopr özellikle yalnız zaman gecirme ve eve kapanma )

((astroloji katina destesi)

Biraz araştırınca bunlar cıktı gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
09-17-2011 12:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Zaten yükselenim Başak ama Şiron Güneş'e zıt,Ay'a 60'lık,Jüpiter'e kavuşum yapıyor.
Temizlikten nefret ederim,tembelim onun yerine takıntılarım var.
Birinin gözlüğün sapını ağzına sokması mesela.Akabinde o gözlüğü gözüne takması ,o salyalı sapın saçlarla temas edeceğini bilmek..Of !
Ya da birinin parmağını tükürükleyip sayfaları çevirmesi.
Yere emzik düşse annenin o emziği önce kendi ağzına sokup sonra çocuğun ağzına..
Böyle şeylere+seslere çok duyarlıyım.
11-08-2011 06:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

sironum aya 8-9 orb uzakta.. pluto , neptun guns ve jupiterle 150 lilik acilar yapmis... mcye sekstil..
temizligi sevsemde silip supurme isi bana gore degil.. mecburiyetten yaparim.. birilerinin esyalarini kullanmayi hic sevmem.. kendi elbiselerimi atarim makineye baskasininkileri asla karistirmam.. mecbur kalmadikca kimsenin tabagindan yemem ya da suyundan icmem.. bu konularda cokta takinti boyutunda olmasada dikkatliyim..
annem vesveseli cok su kullanir belkide ayin sirona yakinligida bundandirgülücük) ben onun oyle su kullandigini gorunce dahi uyus oluyorum..

equilibrium o durumlar benimd ehic hosuma gitmez.. bi de takma disli insanlarin disleriyle oynamasi tuylerimi diken diken eder..

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
11-08-2011 11:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Annem ile teyzem.
Aynı aileden düzenden yetişmişler ama bazı konularda birbirlerinden ayrılıyorlar.
Teyzemin temizlik konusunda aştığını söyleyebilirim.

1.Ay'ı Başak'ta.
2.Jüpiter Başak.
3.Güneş Şiron karesi 9 orb
Mars Şiron karesi 5 orb.

Akrep-Kova burçlarında yoğunluk yok sadece Venüs'ü Kova'da.

Benim de Güneş-Şiron karem ve Başak vurgum var ama bu konuda tembelim.Teyzem sanırım Mars'la olan bağlantıdan eyleme dökme konusunda sıkıntı yaşamıyor.

Ek:Fokal Şiron olmak üzere,Şiron-Güneş-Satürn T-karesi var.Astım hastası.
Ben de allerjik astım tedavisi gördüm.
03-22-2012 11:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Venüs Şiron arasında karem var buna...Kare açı olumlu bir açı olmadığından benim venüsüme olumsuz başak özelliklerini mi taşıyor ?

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
06-07-2012 12:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-07-2012 12:54 PM)Kıvılcım Yazılan:  Venüs Şiron arasında karem var buna...Kare açı olumlu bir açı olmadığından benim venüsüme olumsuz başak özelliklerini mi taşıyor ?

Evet bazı Başak burcu gölgelerin olabilir

Senin gözlemin nedir, bazen fazla mükemmelliyetçi , seçici, eleştirel, kılı kırk yarma gibi durumların varmıdır ?

06-07-2012 01:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslankral Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

benimde merkür şiron kavuşumum var.bu kavuşumdanmıdır bilmem kimseyle elele tutuşmayı arkadaşlarımla yanak yanağa tokalaşmayı sevmem acaba elini yıkamışmıdır diye düşünmekten fenalık geliyor.fazla düşünürsemde midem bulanıyor.çok takıntılıyım detaycığım herşeyin simetrik olmasını severim.ve konuşmalarım sürekli sağlık üzerine sağlığıma düşkünüm sigara alkol hiç kullanmam ve hastaneleri hiç sevmem.Mükemmelliyetçi huyumda fazlasıyla var hiçbişey beğenmem

http://g1206.hizliresim.com/y/w/8wcds.gif
06-07-2012 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

asc şiron karesinin nasıl etkileri olur ?
06-07-2012 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-07-2012 07:14 PM)aslankral Yazılan:  benimde merkür şiron kavuşumum var.bu kavuşumdanmıdır bilmem kimseyle elele tutuşmayı arkadaşlarımla yanak yanağa tokalaşmayı sevmem acaba elini yıkamışmıdır diye düşünmekten fenalık geliyor.fazla düşünürsemde midem bulanıyor.çok takıntılıyım detaycığım herşeyin simetrik olmasını severim.ve konuşmalarım sürekli sağlık üzerine sağlığıma düşkünüm sigara alkol hiç kullanmam ve hastaneleri hiç sevmem.Mükemmelliyetçi huyumda fazlasıyla var hiçbişey beğenmem

Paylaştığın için teşekkür ederim evet konuyu ve teorimizi destekleyen şeyler söylemişsin ki zaten benim için Chiron-Başak ilişkisi çok net.

06-07-2012 07:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-07-2012 07:20 PM)destrudo Yazılan:  asc şiron karesinin nasıl etkileri olur ?

* Fiziksel bir yara

* Sağlığıyla alakalı bir problem

* Fazla mütevazi, titiz davranışlar ( yaralı bir maske )

06-07-2012 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Şiron ( Chiron ) Burçlarda bluex 23 62,128 02-09-2019 11:16 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Şiron ( Chiron ) Evlerde bluex 29 69,954 02-19-2018 02:34 PM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron Hakkında Bilgiler Mavi 81 109,982 11-17-2017 11:06 AM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron’un Oluşturduğu Açılar Angel 60 151,031 11-06-2012 10:06 PM