Değerlendir:
  • 46 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranus Transitleri
Yazar Mesaj
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: URANÜS TRANSİTLERİ
Sevgili Jomaja,
Uranus transitin 2. evdeki merkurune zıt açı yapıyor,
Tüm aklını, düşüncelerini başkalarının sahip oldukları ile ilgili seylere odaklarsın.Düşünceni, aklını keşfedebileceği olaylar yaşarsın.
Farklı bir sekilde maddeye nasıl sahip olacağını düşünmeye başlarsın.

Ölümler üzerine de düşünmeye başlayabilirsin. Miras v.s. olaylarını düşünerek, nasıl paraya sahip olacağına odaklanırsın, ya da bu yönde olaylar yasarsın, sürpriz olaylar...
Uranüsyen birisinin aklını çelmesi ve bununla ilgili deneyimler... de yasayabilirsin. Sana cok farklı gelen birisiyle (balık ya da basak) tanısırsın ve onunla maddeye sahip olma konularını deneyimleyebilirsin.

Merkür = çocuklar,yeğenler,kardeşler…
Bunlarla ilgili düşüncelerinde değişiklik yaşayabilirsin,çünkü değişiklik olması için bu kişilerle ilgili olaylar oluşur ve akıl yürütmek,düşünmek zorunda kalırsın. Akıl faaliyeti zaten derinlerde çalışır bu aralar.Uranüs o faaliyeti açığa çıkartır.Bu enerjiyi maddede görünür hale getirmene yardım eder.

Evin icinde, ailende surpriz guzel olaylara da sahit olabilirsin... 4. evindeki Jupiter - Uranus beraberligine olumlu açı yapıyor bu transit.Evinde bir takım değişiklikler yapmak istiyorsan, tam zamanı bence... evliysen, eşinin ailesi tarafından alınan, hediye edilen bir takım esyalar girebilir evine.Daha buyuk bir eve de tasınabilirsin... ya da evinde home ofis olarak bir iş de kurabilir ve ondan para kazanmaya baslayabilirsin...Bir miras olayı da olusabilir bu transit sırasında...
Uranus transiti degistiricidir. merkur 2. evde sana maddeye sahip olmakla ilgili bir düşünme potansiyeli veriyor...nasıl veriyor, basak tarzında...yani sistemli, programlı,titiz...bitkiler, şifalı beslenme, çiçekçilik, toprak ile ugrasma...pratik bir zekan vardır ve bununla kolay para kazanırsın. Tüccar olabilirsin,alıp satma işleri...emlakçılık...fiziksel ve zihinsel iletişimi para kazanmak için kullanabiliyorsun... Uranus transiti ile bu potansiyelinde degisiklik yaşarsın, belki de farkında olmadığın bir tur bambaska bir sekilde para kazanmayı ögreneceksin, bu transit ile sana teklifler gelebiilir... bu teklifler sıradışı ve radikal seyler olabilir, ve bence cok iyi degerlendir bunları, es geçme lutfen...
Ay ın aksta ve sezgisel gücün cok fazla, bundan faydalanmalısın...merkur, ay ına 150 derece sert açı yapıyor ve bu durum, senin kararlarında ikilem yasamana sebeb olur, cunku Gunes - Ay zıtlığı da var... Özellikle bu transitte aklını degil de daha cok duygularını kullanmalısın, diyor bana haritan...
Zaten Neptun transiti de yasıyorsun, o da Gunesine zıt bakıyor ve tam Ayının ustunde sayılır. Evli degilsen bu aralar birileri karsına cıkabilir. Evliysen, işle ilgili bir ortaklık kurma hayallerin vardır ve her ne var ise, sonucta yapacagın bir değişiklik senin şahsiyetini, kişiliğini, bilincini de değiştirecektir, kendini ifade ediş biçimini, davranışlarını degiştirecektir...
ve boyle bir transit bir daha yasama şansın olmayacaktır....
Bo potansiyelle dogduguna göre, demek ki bunları güzel, faydalanabilecegin bir sekilde kullanman gerekiyor... duyguna, bedenine, aklina iyi davranman gerekiyor.... bu konularda ihtiyaclarını belirlersen, kafan da karışmaz, duygun da...
sevgiler...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
03-09-2010 07:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(08-27-2010 02:05 PM)ayca571981 Yazılan:  merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. ve astrolojıyı çok seviyorum. hatta öyleki pc ye oturduğumda hemen astrolojıyle ilgili sitelere giriyorum sizi yeni farkkettim ve bu site çok mükemmel. şimdi bi soru sormak istiyorum. ben aşık olduğumda tr. uranüs 18 orb. venüsüm 25 kavuşum ayrıca tr. pluto kare güneşime ben aşık oldum. sevdiğimin kişi ise tr. uranüs venüsüne karşıt. tr.pluto kare güneş. ve yine tr. jupıter kare venüs haliyle oda aşık. ve 3 yıl oldu ama ilişkimiz bitti. fakat tekrar başladı ayrılıkla ikimizde baş edemedik. galiba tr. saturn benim güneşime karşıt onun güneşiyle kavuşum ve marsıyla. sebebp bundan olsa gerek.

şimdi bu aşk nereye gidecek bunu çok merak ediyorum lütfen bna cevap yazın buna çok ihtiyacım var. özellikle yıldırım senden rica ediyorum.

Uranüs etkisinin inişli çıkışlı ilişkilere işaret edebileceğini söyleyebiliriz.
Bir süre heyecanla yakınlaşana ama bir süre sonra mesafe ihtiyacıyla uzaklaşan/kopabilen çiftler gibi.

Benzer türde bir kopma olmaması için ilişkide boğucu olmamaya , birbirinize serbestlik tanımaya özen gösterin bence.

08-27-2010 02:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Bende uranüs 10. evde olacak jüpiterle birlikte. Ben özellikle kariyer alanında 7 yıllık süreçte ne olacak onu merak ediyorum. Akademik kariyer düşünüyorum açılar destekliyor mu?
08-27-2010 04:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(08-27-2010 04:22 PM)Messa Yazılan:  Bende uranüs 10. evde olacak jüpiterle birlikte. Ben özellikle kariyer alanında 7 yıllık süreçte ne olacak onu merak ediyorum. Akademik kariyer düşünüyorum açılar destekliyor mu?

Uranüs transitinin Kariyer evinde olacağı Yükselen Yengeçler için sürpriz gelişmelerden söz edebiliriz genel olarak.

Senin içinse ilginç başka bir Transit söz konusu olacak.
Transit Neptün-Şiron ikilisi Balık burcuna giriş yaptığında 9.evine girmiş olacak ve aynı zamanda senin 3.ev Başak Güneşine zıt açı yapacak.
Eğitimle ilgili yada inançlarınla ilgili bir şeylerin çözünüme uğrayabileceğini , hırsının azalabileceği ihtimalini belirtmeliyim.

08-27-2010 04:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Tr. Uranüs 1. evimden gitsin istemiyorum dil çýkarma ASC 'mdeki ziyaretinden itibaren mizacı gereği hayatımda birçok değişiklikler olmuştu. Durağanlaşıcam 7. evimdeki Tr Satürn'ün gazabına uğrayıcam sanırım sürprizzz

SİMYA YILDIZ HARİTASI
08-27-2010 04:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(08-27-2010 04:42 PM)simya Yazılan:  Tr. Uranüs 1. evimden gitsin istemiyorum dil çýkarma 1. evimdeki ziyaretinden itibaren mizacı gereği hayatımda birçok değişiklikler olmuştu. Durağanlaşıcam 7. evimdeki Tr Satürn'ün gazabına uğrayıcam sanırım sürprizzz

Transit Uranüs Koç burcuna giriş yaptığında emin ol Uranyen etkileri ciddi biçimde hissetmeye devam edeceksin en az 2 yıl süreyle.
Çünkü bu kez Koç burcundaki Transit Uranüs senin Mars Oğlak ile dinamik bir bağlantı kuracak.

Marsa özgü konularda ( risk alma , cesaret , girişim , hareket , erkekler vb.) sürpriz değişimlerden söz edebiliriz önümüzdeki bir kaç yıllık süreçte.

08-27-2010 04:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-27-2010 04:47 PM)Yıldırım Yazılan:  
(08-27-2010 04:42 PM)simya Yazılan:  Tr. Uranüs 1. evimden gitsin istemiyorum dil çýkarma 1. evimdeki ziyaretinden itibaren mizacı gereği hayatımda birçok değişiklikler olmuştu. Durağanlaşıcam 7. evimdeki Tr Satürn'ün gazabına uğrayıcam sanırım sürprizzz

Transit Uranüs Koç burcuna giriş yaptığında emin ol Uranyen etkileri ciddi biçimde hissetmeye devam edeceksin en az 2 yıl süreyle.
Çünkü bu kez Koç burcundaki Transit Uranüs senin Mars Oğlak ile dinamik bir bağlantı kuracak.

Marsa özgü konularda ( risk alma , cesaret , girişim , hareket , erkekler vb.) sürpriz değişimlerden söz edebiliriz önümüzdeki bir kaç yıllık süreçte.

Teşekkür ederim YILDIRIM bunu duyduğuma sevindim.
Çünkü Tr Uranüsü sevmiştim. Bu duruma göre Şöyle deli bir bağlantı kurabilir miyim TR Uranüs'ün 7. evindeki Ay'ına değen Oğlak biri ask

SİMYA YILDIZ HARİTASI
08-27-2010 04:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(08-27-2010 04:58 PM)simya Yazılan:  
(08-27-2010 04:47 PM)Yıldırım Yazılan:  

Teşekkür ederim YILDIRIM bunu duyduğuma sevindim.
Çünkü Tr Uranüsü sevmiştim. Bu duruma göre Şöyle deli bir bağlantı kurabilir miyim TR Uranüs'ün 7. evindeki Ay'ına değen Oğlak biri ask

yani oldukça romantik bir yorum olurdu ve neden olmasın diyebilirim lâkin Uranüs Transitlerinde 7.ev konularının ne kadar istikrarlı olacağı konusuna soru işareti getirmek gerekebilir malesef.

08-27-2010 05:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Tr Uranüs kişinin 8. evindeki Natal Merkür ile etkileşime geçerse bireyin tanımadığı bir alana ilgi duymaya başlamasına, varolan formları sorgulamasına neden olabilir diyebilirsek elle tutulur (8. ev) başka ne gibi değişiklikler olabilir kişide? 8. evin karanlığında içsel sorgulamalar olarak mı kalır yoksa 1. evdeki gibi etkisini dışa yansıtabilir mi kişi?

SİMYA YILDIZ HARİTASI
09-04-2010 01:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
la luna Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

(09-04-2010 01:18 PM)simya Yazılan:  Tr Uranüs kişinin 8. evindeki Natal Merkür ile etkileşime geçerse bireyin tanımadığı bir alana ilgi duymaya başlamasına, varolan formları sorgulamasına neden olabilir diyebilirsek elle tutulur (8. ev) başka ne gibi değişiklikler olabilir kişide? 8. evin karanlığında içsel sorgulamalar olarak mı kalır yoksa 1. evdeki gibi etkisini dışa yansıtabilir mi kişi?

Sanırım akıl fazla çalışır.. aklımızı gösteren merkure tr uranus değdiğinde. 8 evi ilgilendiren konularda farklı dusunceler verebilir.

09-04-2010 03:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs Transitleri ve Çarpıcı Deneyimler astrosohbet 45 97,024 12-13-2019 04:50 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Uranüs' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 25 66,131 05-22-2018 11:50 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Uranüs Karşıtlığı (MEŞHUR ORTA YAŞ KRİZİ) simya 7 15,486 01-14-2018 01:31 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Uranüs' ün Evlerdeki Etkileri Yakamoz 26 51,561 12-01-2017 04:18 PM
Son Mesaj: tugsem_10
  Transit Uranüs kare N. venüs durumu eminesen 146 158,636 07-10-2016 03:40 PM
Son Mesaj: dilek8855
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 8,215 04-30-2015 11:13 PM
Son Mesaj: yükselen ikizler
  Transit Uranüs Doğ. Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 2 13,721 02-07-2013 03:28 PM
Son Mesaj: Kerim1S
  Transit Uranüs Koç burcuna giriş yapıyor astrosohbet 80 106,500 01-09-2012 08:15 PM
Son Mesaj: nisan15
  Uranüs Geri Giderken.. gullusutcu 14 20,380 07-09-2011 10:29 PM
Son Mesaj: salmakis

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir