Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.41 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

melekler korusun dizi oyuncuları
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Cvp: RE: melekler korusun dizi oyuncuları
Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Serkan Altunorak'ın haritasından yola çıkarak cinsel tercihi ile ilgili yorum yapmak isteyenler var mı ?
Sorunuzda ''marjinal'' olana dair parçayı (astrolojik belirteçi) kim bulmak ister? mesajı sezinledim. :D Serkan Altunorak hakkında yaptığım kısa bir araştırma sonucunda, cinsel tercihine ilişkin akıllara soru işareti taşıyacak olan bir vukuatta başrol oynamış olduğunu öğrendim. Olayın ''iddia'' boyutunun da olmuş olabileceğini unutmadan, sorunuza dair naçizane birkaç yorumda bulunmak isterim:

Öncelikle Mars - Neptün kavuşumu dikkatimi çeken oldu. Aynı görünüm, Terazideki yerleşimiyle ve daha sıkı bir bağlantıda (1 orb) Cemil İpekçi'nin de natal haritasında gözlemlenebilir olan.

Mars, Neptün okyanusunun dokunuşuyla, asli doğasının rengini çözültmeye uğratmış olabilir. Dispozitör Jüpiter Boğa'sının 8. evdeki retro yerleşiminin yöneticisi Venüs Kovası ile yaptığı kare de dikkate değer... Ki Ay - Venüs Kovası kavuşumunun klasik yöneticisi Satürn ile de zıtlaşmaları söz konusu olmuş. 5. ev'e baktığımızda ise, klasik yöneticiler yine Satürn ve Jüpiter bağlantıları olarak karşımıza çıkıyor.

Birinci ev sonlarında konumlanan Uranüs Akrep'i de (güçlü yerleşim) marjinallik adına konuşan olabilir.

hımm gülücük

08-01-2009 03:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:Serkan Altunorak'ın haritasından yola çıkarak cinsel tercihi ile ilgili yorum yapmak isteyenler var mı ?

Kovadaki ay venüs kavuşumuna karşıt açı yapan satürn kadınlarla ilgili sorun ve kısıtlanma vermiş olabilir. Bu kavuşuma gelen sert uranüs açısıda var uranyenleştirmiş sıradışılık anlamında sanırım eşcinsellikle de alakalı olabilir bi de gene bu kavuşuma jüpiter kareside eklenmiş venüs jüpiter sert açıları kadınlık hormonunun aşırı salgılanmasına neden olabiliyomuş. Ayrıca 5.evede bakıyoruz zaten yönetici uranüs bütün açıları sert :( 8.ev cinsellikle alakalı dersek jüpiter orda. gülücük)

Aslında aslında astorlojide çok yeni olduğum için kelimelere dökmekte zorlanıyorum gördüklerimi :( yanlış şeyler yazdıysam silebilirsiniz.
08-04-2009 01:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Serkan bey çoğunuzun bildiğini düşündüğüm üzere internette chat yaparken tanıştığı iki genci evine davet edip sonra onlar tarafından soyulunca soluğu karakolda almış.

Bir kere gece yarısı tanımadığı iki genci evine davet etmek heterosexüel erkeklerin pek yapacağı bir şey değil.Daha çok eşcinsellerin başvurduğu bir yol bu.İnternette Serkan Altunorakla ilgili araştırma yaparken bazı yorumcuların ''madem gaydi beni niye baştan çıkartmaya çalıştı'' şeklindeki yorumlarını da okudum.Kendisinin biseksüel olabileceğini düşünüyorum.Eşcinsellere hitabeden magazin blogu Madiclara'da hakkında yapılan yorumları okumak isteyenleriniz olabilir diye linkini koyuyorum:

http://madiclara.blogspot.com/2009/07/do...l#comments
lilyum Yazılan:

Kovadaki ay venüs kavuşumuna karşıt açı yapan satürn kadınlarla ilgili sorun ve kısıtlanma vermiş olabilir. Bu kavuşuma gelen sert uranüs açısıda var uranyenleştirmiş sıradışılık anlamında sanırım eşcinsellikle de alakalı olabilir bi de gene bu kavuşuma jüpiter kareside eklenmiş venüs jüpiter sert açıları kadınlık hormonunun aşırı salgılanmasına neden olabiliyomuş. Ayrıca 5.evede bakıyoruz zaten yönetici uranüs bütün açıları sert :( 8.ev cinsellikle alakalı dersek jüpiter orda. gülücük)

Aslında aslında astorlojide çok yeni olduğum için kelimelere dökmekte zorlanıyorum gördüklerimi :( yanlış şeyler yazdıysam silebilirsiniz.

Astrolojide ne kadar yenisin bilmem ama yorumlarını çok beğendimgözkýrpma

Aprilios Yazılan:Öncelikle Mars - Neptün kavuşumu dikkatimi çeken oldu. Aynı görünüm, Terazideki yerleşimiyle ve daha sıkı bir bağlantıda (1 orb) Cemil İpekçi'nin de natal haritasında gözlemlenebilir olan.

Etkenlerden biri bu olabilir.

Benim dikkat çekmek istediğim konum Venüsün konumu burda.Kova burcunun cinsiyet farkı gözetme durumundan anlamayan bir burç olduğu bir gerçek.Erkekseler epeyce kadın kadınsalar epey erkek arkadaşları olabiliyor.(Ama sevgili olmaktan söz etmiyorum burda sadece arkadaş olmaktan bahsediyorum).Aşkı temsil eden Venüsün kovada olması bana kalırsa eşcinsellik eğilimi verebilecek konumlardan birisi.Eğer Venüs Serkan bey'in haritasında olduğu gibi sınırları aşmayı ve normalden sapmayı gösteren Uranüsle kare yapıyorsa bu ihtimal biraz daha artıyor.Cinsel hayatımızı gösteren Mars'ında Uranüsle yarıkare yapması cinsel konularda kendini normlara uymak zorunda hissetmediğini gösteriyor bana göre.

Nin.Me.Sar.Ra
08-16-2009 05:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Cvp: melekler korusun dizi oyuncuları
teşekkür ederim Nin.Me.Sar.Ra çiçek
08-20-2009 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj