Değerlendir:
  • 19 Oy - 3.37 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EZEL dizisinin oyuncuları
Yazar Mesaj
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

EZEL dizisinin oyuncuları
Cansu Dere:[Resim: astrow2gw01cansuderehp8.th.gif]

Barış Falay:[Resim: astrow2gw02baraafalayhp.th.gif]

Yiğit Özşener:[Resim: astrow2gw03yiaitazaener.th.gif]

Tuncel Kurtiz:[Resim: astrow2gw04tuncelkurtiz.th.gif]

Kenan İmirzalioğlu:[Resim: astro2gw01kenanimirzali.th.gif]

Sarp Akkaya:[Resim: astrow2gw03sarpakkayahp.th.gif]

Sedef Avcı:[Resim: astro2gw02sedefavca8358.th.gif]

Kenan Imirzalıoğlu dışında hiçbirinin Yükselenini bilmiyorum ama bazı tahminlerim var.Yiğit Özşener Hülya Avşarın programında sabah doğduğundan bahsetti.Benim de aklıma Yükseleninin Balık olabileceği geldi.Barış Falayın Yükselenin Yengeç olabileceğini ya da Ayın 1. evine geleceğini düşünüyorum.Cansu Dere'nin Yükseleni Başak ya da Oğlak bana kalırsa.Tuncel Kurtizinkininse Yengeç ya da Akrep olduğunu düşünüyorum.Sarp Akkaya'nın Yükseleni Başak olabilir gibi geliyor bana

Nin.Me.Sar.Ra
06-24-2010 06:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: EZEL dizisinin oyuncuları
tuncel kurtizin damar bir solcu olduğunu biliyorum.sanırım , uranyenlikten olsa gerek :D

yeğennn:D
06-24-2010 10:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ela Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip

Rep Puanı: 0

(06-24-2010 06:14 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  Kenan Imirzalıoğlu dışında hiçbirinin Yükselenini bilmiyorum ama bazı tahminlerim var.Yiğit Özşener Hülya Avşarın programında sabah doğduğundan bahsetti.Benim de aklıma Yükseleninin Balık olabileceği geldi.Barış Falayın Yükselenin Yengeç olabileceğini ya da Ayın 1. evine geleceğini düşünüyorum.Cansu Dere'nin Yükseleni Başak ya da Oğlak bana kalırsa.Tuncel Kurtizinkininse Yengeç ya da Akrep olduğunu düşünüyorum.Sarp Akkaya'nın Yükseleni Başak olabilir gibi geliyor bana

Baris Falayda su grubu burclardan birinin etkisine katiliyorum, ozellikle de yengec. Cansu Dere de oglak etkisini akla geitiryor. Tuncel Kurtiz icin akrep tesbitine de katiliyorum.
Bu arada tum haritalarda genelde gunes kavusum MC ya da gunes ve AC arasinda bir aci mevcut.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang....y=8&go=Go
06-24-2010 07:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Lost oyuncuları için açtığım başlıkta ,çoğunda Ay/Yengeç-Jüpiter/Yay etkisini olduğundan bahsetmiştim.Ezel oyuncularının da çoğunda ortak bir burç/gezegen etkisi var mı acaba diye merak ediyorum.

Cansu Dere için Yükseleni Oğlak ya da Başak olabilir demişim.Yükseleni Başak olursa Satürn 1. evine gelebilir.Tuncel Kurtiz içinse Yükseleni Akrep ya da Yengeç olmalı demiştim.Pluton Yengeçteyken doğmuş Yükselen Yengeç Pluton 1. evde uyar bence ona.

Kenan İmirzalıoğlunun dergide gördüğüm haritasında Ay burcu Boğaydı diye hatırlıyorum.Dün gece çizdiğim haritada İkizler çıkınca şaşırdım.

Nin.Me.Sar.Ra
06-24-2010 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-24-2010 11:51 PM)Vena Yazılan:  Tuncel Kurtiz

Bu harita bana Tuncel Kurtiz için uygun hissi verdi; 1.evde Ay boğa, kendisi yemekten iyi anlayan biri röportajlarından anladığım kadarıyla ve yemeğe, içkiye de son derece düşkün ve bunu da açıkça belirtiyor, ayrıca Ay'ın 1.evde duygularını yansıtma durumu ve oyunculuğunun bağlantısı olduğunu düşünüyorum üstelik Ay'ın sert açısı yok Venüs'le güçlü bQ'i var tam da sanat alanlarına başarıyuı işaret eder gibi. Mc'nin oğlakta olması tam zıttındaki Plüto da onun ağır abi rolleriyle daha çok tanınmasını gösteriyor olabilir.

Olabilir.Ama o zaman çifte kavrulmuş Boğa oluyor.Ben nedense bir Pluton/Akrep etkisi bulmak istiyorum haritasında.

Nin.Me.Sar.Ra
06-25-2010 12:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

tuncel kurtizde boğalık olabilir.çünkü oldukça materyalist bir insan tabi 9.ev vs. bakmadan söylküyorum.
06-25-2010 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(06-25-2010 12:16 AM)aeon Yazılan:  tuncel kurtizde boğalık olabilir.çünkü oldukça materyalist bir insan tabi 9.ev vs. bakmadan söylküyorum.

Daha önce Ayının burç değiştirme ihtimalini dikkate almamıştım.Ben mesela Yükselen Yengeç, Ay Boğa,Pluton 1. evde şeklinde bir harita düşünmüştüm ama Yükselen Yengeç olduğunda Ay İkizler oluyormuş.

Ayı ya da Yükseleni Boğa olabilir gibi geliyor bana ama hem Yükselenin hem Ayın Boğa olması fazla gibi.

Nin.Me.Sar.Ra
06-25-2010 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(06-25-2010 12:54 AM)Vena Yazılan:  Evet yükselen yengeç 1.ev Plüto olunca iyi oluyor ama Ay ikizler olamaz gibi sanki onu ben de Ay'ı ilk 29 derecede görünce anladım.

Bir de Tuncel Kurtiz pek maddeci bir insan değil bildiğim kadarıyla aeon nelerden dolayı böyle dedin ?

''biz zengin olma tehlikesini atlattık, şimdi daha huzurlu yaşayabilirim.'' Yani adam sadece yurtiçi değil yurtdışında da pek çok işe imzasını atmış ama bir Ayvalık'ta evi var güzel, diye biliyorum.

para düşkünlüğünden çok materyalist dünya görüşü böyle düşünmeme sebep oldu.
06-25-2010 01:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Magazin programında gördüm geçen Tuncel Kurtiz'i ki adını bile şuan öğreniyorum diziden tanıdım.

Dikkatimi çekti çok farklı bir giyim tarzı vardı.Kaç yaşında adam ama acayip değişik giyinmişti farklı bi amca belli yani Kovaymış zaten . gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
06-26-2010 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
shakti Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

ileride gerçekten alanında çok başarılı bir sinema oyuncusu olmak istiyorum güneşim 5. evde her evde her burcun etkisinden çoğunlukla hep bir sanat yeteneği mükemmel bir güzel sanatlar eğilimi özelllikle oyunculukla ilgili çok şey çıktı. ve istediğim işte onuncu evimde koç olmasından çok hırslı azimli çalışkan olduğumda çıktı.
ama bu ünlülerin haritalarına bakıyorumda hepsinin güneşi 10.evde ve hepsden başarı fışkırıyor benim evimde ise ne bir gezegen ne bir açı var içim içimi yiyor burda başarımın yüksek olmaması benim en ama en istemeyeceğim şeydir ya. her alanda başarısız oliyim ama sinemada asla. çünkü sinema için yaratıldığımı hissediyorum biliyorum ve hep bunun için yaşıyorum olumsuz birşey çıkarsa çok kötü olurum.

ve bilemediğim için birşey sormak istiyorum
yani cahilliğime verin biraz cahilce olucak bu soru ama
herkesin doğum haritasında çok sık çizim var
benimki ise sırf bir bolgede ve çok az çizgilerden ibaret.
doğum haritası şimdiki zamana göre tespit edilen birşey mi
bu yüzden mi bu çizimler açılar bu kadar az
gelecekte baktıracağım bir doğum haritası farklı olabilir mi???

hava ateşi canlandırır.
ateş havayı ısıtır.
su ateşi söndürür.
ateş toprağı yakar.
07-26-2010 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lost dizisinin oyuncuları NinMeSarRa_ 36 33,951 02-01-2012 06:34 PM
Son Mesaj: Mahinur
  melekler korusun dizi oyuncuları SoL@RÎ$ 13 16,169 08-20-2009 11:06 PM