Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Değişime Hazır Olun
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Cvp: RE: Değişime Hazır Olun
Akrep Yazılan:
tugcee Yazılan:uranüs benim 7.evimden çıkmakta ve 8.evime doğru ağır ağır yol almakta:)bakalım 8.evdeki transitinde nelerle karşılaşacağım..8.evimde k.a.d var özellikle onunla kavşum yapacağı sıralar yoğun olarak etkisini hissedeceğim sanırım..artık ölürmüyüm kalırmıyım bilemiyorumhehee

Uranüs ne kadar çok üyenin 8. evine giriyor. Benim önce 7. evime (Koç) uğrayacak ama asıl bombayı 8. evimde (Koç) marsla kavuşunca patlatacak herhalde. Hepimizi birden helak ederse siteyi öbür tarafta devam ettiririz artık.gülücük)

gülücük)gülücük)
05-31-2009 08:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

tugcee Yazılan:
Akrep Yazılan:
tugcee Yazılan:uranüs benim 7.evimden çıkmakta ve 8.evime doğru ağır ağır yol almakta:)bakalım 8.evdeki transitinde nelerle karşılaşacağım..8.evimde k.a.d var özellikle onunla kavşum yapacağı sıralar yoğun olarak etkisini hissedeceğim sanırım..artık ölürmüyüm kalırmıyım bilemiyorumhehee

Uranüs ne kadar çok üyenin 8. evine giriyor. Benim önce 7. evime (Koç) uğrayacak ama asıl bombayı 8. evimde (Koç) marsla kavuşunca patlatacak herhalde. Hepimizi birden helak ederse siteyi öbür tarafta devam ettiririz artık.gülücük)

gülücük)gülücük)

bişicik olmazsınız merak etmeyin benim 8.evimden yeni çıktı 8. evimde marsla kavuştu hemde büyük kareyi tetikledi hala buradayım sadece birazcık zor bi dönem geçirdim o kadar verygood
05-31-2009 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:
Nihal Yazılan:Yıldırım

uranüs koç turunda, 5 derece MC-IC aksımı tetiklediğinde sizce neler öngörülebilir,,,

Zembul'dan alıntıladığım değerlendirmeler benim tr Uranüs IC kavuşumu analizinde bir bakış açısı sağlayacaktır düşüncesiyle eklenmiştir..

meşgulsünüz biliyorum, sınavınız ve ev düzeninizin değişimi olanak verirse cevap yazmanızı isterim

------------------

2011 ve 2012 yıllarında transit uranüs & IC etkilerini yaşayacaksınız.

- ev değiştirme gibi bir seçenek olabilir yada sıradışı bir ev hayatı..

- ailevi konularda değişimler , sürprizler olabilir. ( boşanmak gibi yada kendi ailenizde ait sürprizler gibi )

- iç dünyanızda uranyen kıpırdanmalar , uranyen alışkanlıklar kazanma yada pek çok alışkanlığınızı değiştirme vs..

- geçmişe ait olan şeylerden bağımsızlaşma.. eski olan yada köklü olandan vazgeçme..

doğduğum yer aslında aile köklerimle hiç ilgisi olmayan bir şehirdir..babamın görevi nedeniyle bulunduğu şehirde dünyaya geldiğimi söylemeliyim..

çocukluğum babamın görevi nedeniyle farklı şehirlerde yaşamamızı gerektirmişti..bu nedenle hiçbir şehre ait olmadan, mülteci yaşamıştık..

Özgür, bağımsız bir yuva, gelecek için kendimi hazırladığım bir tema

çok teşekkür ederim Yıldırım..çiçek
05-31-2009 10:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

lilyum Yazılan:
tugcee Yazılan:
Akrep Yazılan:

gülücük)gülücük)

bişicik olmazsınız merak etmeyin benim 8.evimden yeni çıktı 8. evimde marsla kavuştu hemde büyük kareyi tetikledi hala buradayım sadece birazcık zor bi dönem geçirdim o kadar verygood
saol lilyum bizde korktukk..atlatan arkadaşlar yazarsa iyi olur açıkçasıgülücük
05-31-2009 11:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Değişime Hazır Olun
evet 8 ci evinden gecenler bizimle paylasin lûtfen cok korktum ben bu transitten ya:(

Malum ölûm hayat cinsellik ve ortaklarin (burda babamin parasi olsa gerek) ekonomi evi.....nasil bi deyisiklik olur acaba? hımm:(:(

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
06-01-2009 01:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
açelya Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 0

6.evimdeki koçu unutmuşum ben..utandım merkür orda güneş orda birde sağlık evi..Bu ara sağlıkla ilgili durumum da var ilerleyen yıllarda ciddileşmesi beni ürkütmüyor değil...

06-02-2009 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

hilal-e Yazılan:evet 8 ci evinden gecenler bizimle paylasin lûtfen cok korktum ben bu transitten ya:(

Malum ölûm hayat cinsellik ve ortaklarin (burda babamin parasi olsa gerek) ekonomi evi.....nasil bi deyisiklik olur acaba? hımm:(:(

Natal haritasında Uranüsü 8. ev girişinde duran ünlü barok ressam Rembrandt Harmenszoon van Rijn'nin yaşamına ait dökümanlardan-avrupa baskı- yaşamının tüm detaylarına ulaştığımı söyleyebilirim..

Rembrandt adıyla bilinen barok sanatın en önemli ismi, önce bir çocuğunu çocukluk çağında kaybediyor..ardından 2 çocuğu birden yaşamını yitiriyor..bir süre sonra eşini kaybeden sanatçı, tek oğluyla yalnız kalıyor..evine aldığı hizmetçi ile birlikte olmaya başladıktan sonra hizmetçi önce akıl hastanesine oradan da mezara
gitmek zorunda kalıyor..

kendisi 62 yaşında ölmeden bir yıl önce de 27 yaşındaki oğlunu kaybediyor..yani hayattayken tüm ailesi zamansız biçimde ölüyor..

yine de paniğe gerek yok..çünkü ben whole signs ev sistemine göre baktım rembrandt haritasına, uranüs 8. ev girişinde duruyordu..başka sistemlerde ise güneş ve merkür sanırım 8. ev içinde kalıyor..

incelemek ve kesin sonuçlara ulaşmak için üzerinde çalışmak lazım,,,
06-02-2009 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Nihal Yazılan:
hilal-e Yazılan:evet 8 ci evinden gecenler bizimle paylasin lûtfen cok korktum ben bu transitten ya:(

Natal haritasında Uranüsü 8. ev girişinde duran ünlü barok ressam Rembrandt Harmenszoon van Rijn'nin yaşamına ait dökümanlardan-avrupa baskı- yaşamının tüm detaylarına ulaştığımı söyleyebilirim..

Rembrandt adıyla bilinen barok sanatın en önemli ismi, önce bir çocuğunu çocukluk çağında kaybediyor..ardından 2 çocuğu birden yaşamını yitiriyor..bir süre sonra eşini kaybeden sanatçı, tek oğluyla yalnız kalıyor..evine aldığı hizmetçi ile birlikte olmaya başladıktan sonra hizmetçi önce akıl hastanesine oradan da mezara
gitmek zorunda kalıyor..

kendisi 62 yaşında ölmeden bir yıl önce de 27 yaşındaki oğlunu kaybediyor..yani hayattayken tüm ailesi zamansız biçimde ölüyor..

yine de paniğe gerek yok..çünkü ben whole signs ev sistemine göre baktım rembrandt haritasına, uranüs 8. ev girişinde duruyordu..başka sistemlerde ise güneş ve merkür sanırım 8. ev içinde kalıyor..

bencede haritanın diğer faktörlerine de bakmak lazım. mesela 8.ev yöneticisi ne durumda yada o uranüs kişisel gezegenlere açı yapıyor mu gibi ayrıntıya göz atmak faydalı olurdu.

06-02-2009 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:
Nihal Yazılan:

gitmek zorunda kalıyor..

bencede haritanın diğer faktörlerine de bakmak lazım. mesela 8.ev yöneticisi ne durumda yada o uranüs kişisel gezegenlere açı yapıyor mu gibi ayrıntıya göz atmak faydalı olurdu.

uranüsün açılarına bakmıştım ama az önceki mesajımda çok detay yazmadım..

otoportrelerinde çok kederli, ızdırap içinde olduğu hissi beliriyor, bu psikolojiyi aramak için haritasına bakmıştım, bir anlamda yapıt çözümlemesinde astrolojiyi kullandım..

uranüs ay karşıt
uranüs mars karşıt
uranüs jüpiter kare
merkür 8. ev yöneticisi sanırım ve satürnle karşıt
8. ev içinde venüs, jüpiter ve neptün e kare
görebildiklerim
06-02-2009 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Nihal Yazılan:
Yıldırım Yazılan:bencede haritanın diğer faktörlerine de bakmak lazım. mesela 8.ev yöneticisi ne durumda yada o uranüs kişisel gezegenlere açı yapıyor mu gibi ayrıntıya göz atmak faydalı olurdu.

uranüsün açılarına bakmıştım ama az önceki mesajımda çok detay yazmadım..

otoportrelerinde çok kederli, ızdırap içinde olduğu hissi beliriyor, bu psikolojiyi aramak için haritasına bakmıştım, bir anlamda yapıt çözümlemesinde astrolojiyi kullandım..

uranüs ay karşıt
uranüs mars karşıt
uranüs jüpiter kare
merkür 8. ev yöneticisi sanırım ve satürnle karşıt
8. ev içinde venüs, jüpiter ve neptün e kare
görebildiklerim

oh oh daha ne olsun gülücük bir ben yokum adamın 8.eviyle bağlantı kurmayan gülücük

uranüsün aktif olduğu alanda beklenmedik gelişmeler , kazanç yada kayıplar , iniş yada çıkışlar sözkonusu olabiliyor.

bu adamın durumu aşırı bir uç örnek gibi ama haritasıda yansıtıyor bunu.

06-02-2009 02:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir