Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Değişime Hazır Olun
Yazar Mesaj
Aquar
Kayıtsız

Cvp: Değişime Hazır Olun
Yıldırım Yazılan:
Nihal Yazılan:
Yıldırım Yazılan:bencede haritanın diğer faktörlerine de bakmak lazım. mesela 8.ev yöneticisi ne durumda yada o uranüs kişisel gezegenlere açı yapıyor mu gibi ayrıntıya göz atmak faydalı olurdu.

uranüsün açılarına bakmıştım ama az önceki mesajımda çok detay yazmadım..

otoportrelerinde çok kederli, ızdırap içinde olduğu hissi beliriyor, bu psikolojiyi aramak için haritasına bakmıştım, bir anlamda yapıt çözümlemesinde astrolojiyi kullandım..

uranüs ay karşıt
uranüs mars karşıt
uranüs jüpiter kare
merkür 8. ev yöneticisi sanırım ve satürnle karşıt
8. ev içinde venüs, jüpiter ve neptün e kare
görebildiklerim

oh oh daha ne olsun gülücük bir ben yokum adamın 8.eviyle bağlantı kurmayan gülücük

uranüsün aktif olduğu alanda beklenmedik gelişmeler , kazanç yada kayıplar , iniş yada çıkışlar sözkonusu olabiliyor.

bu adamın durumu aşırı bir uç örnek gibi ama haritasıda yansıtıyor bunu.

o halde whole signs e bir şans veriyorsunuz,,,
06-02-2009 02:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Nihal Yazılan:o halde whole signs e bir şans veriyorsunuz,,,

ben ev sistemleri konusunda henüz NET BİR KARARA VARAMADIM maalesef beni ikna edecek bir ev sistemi yada kişi olmadı bugüne kadar.

inceleme modundayım.. yani evet whole signs sistemine şans verebilirim..

Koch + placidus + equal + whole signs + alcabitus sistemlerine ağırlık vermekle birlikte , eğer birileri beni bir süre daha ikna edemezse kendi ev sistemimi kurmayı düşüneceğim gülücük

06-02-2009 02:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Değişime Hazır Olun
Yıldırım Yazılan:
Nihal Yazılan:Yıldırım

uranüs koç turunda, 5 derece MC-IC aksımı tetiklediğinde sizce neler öngörülebilir,,,

Zembul'dan alıntıladığım değerlendirmeler benim tr Uranüs IC kavuşumu analizinde bir bakış açısı sağlayacaktır düşüncesiyle eklenmiştir..

meşgulsünüz biliyorum, sınavınız ve ev düzeninizin değişimi olanak verirse cevap yazmanızı isterim

------------------

2011 ve 2012 yıllarında transit uranüs & IC etkilerini yaşayacaksınız.

- ev değiştirme gibi bir seçenek olabilir yada sıradışı bir ev hayatı..

- ailevi konularda değişimler , sürprizler olabilir. ( boşanmak gibi yada kendi ailenizde ait sürprizler gibi )

- iç dünyanızda uranyen kıpırdanmalar , uranyen alışkanlıklar kazanma yada pek çok alışkanlığınızı değiştirme vs..

- geçmişe ait olan şeylerden bağımsızlaşma.. eski olan yada köklü olandan vazgeçme..

bunlar benim içinde geçerli galiba benimde IC 28' balık ile başlıyor ve tr uranüs 26' derece balıkta IC kapısına dayanmış vaziyette yani bakalım neler olacak !!!!
06-02-2009 03:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

Cvp: RE: Değişime Hazır Olun
Yıldırım Yazılan:
vuslat Yazılan:benimde 6.evim koç altıncı ev sağlık ve iş alanı acaba sağlığımla ilgili bi durummu olacak aklıma geldi benim seneye yazın bir ameliyat durumum var uranüsle bağlantısı var ozamanhımm iş bakımından nasıl birşey olabilir bana yardımcı olurmusunuz,,,

transit uranüsün 6.evinizde ilerlemesine daha birkaç sene var , önümüzdeki sene transit uranüs balık burcunu terketmeyecek.

teşekkürler

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
06-02-2009 11:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:
Nihal Yazılan:o halde whole signs e bir şans veriyorsunuz,,,

ben ev sistemleri konusunda henüz NET BİR KARARA VARAMADIM maalesef beni ikna edecek bir ev sistemi yada kişi olmadı bugüne kadar.

inceleme modundayım.. yani evet whole signs sistemine şans verebilirim..

Koch + placidus + equal + whole signs + alcabitus sistemlerine ağırlık vermekle birlikte , eğer birileri beni bir süre daha ikna edemezse kendi ev sistemimi kurmayı düşüneceğim gülücük

Uranyen bir batılı astrologun "meridian" ev sistemini kullandığını okumuştum.
aykırı bir ev sistemi, evlerin yeri çok değişiyor,

sizin ev için bir mimar bulabilirim:D
06-02-2009 03:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Değişime Hazır Olun
Arkadaslar benim Uranüs de suan 8. evde yarilamis... koc burcuda 8 ve 9 evlerde...
Evet ölüm kalim olmasada... Yine de icinizde bir seyler ölebiliyor..cok tuhaf evet sebebi bu olmaya da bilir ama... acikcasi benim lilith de orada yani ic alemimin kendi bilmedigim yönümü desem yok artik :(
Eski halimi ariyorum, bu durumum beni korkutsada daha cok ufkumun acildigini düsünüyorum... uranüs 8. evdeyken avukat su bu resmi daireler ilgilendim evlendim birde alakasi var mi bilmiyorum gülücük

Acikcasi 9. evde ne yaparki bu transit kocda...

Birde bilgi olsun diye söylüyorum whole sign ev sistemine göre haritami analiz edersem temel bilgilerle...hic bana uymuyor gibi... bu normal sistem daha uygun bence, en azindan bende öyle...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-03-2010 05:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

mavisahram 8.ev uranüs transidini dediğin gibi bende yaşıyorum içe yönelme,bilmediğin şeylerin ortaya çıkışı yada doğru bildiğin şeylerin seni yansıtmadığı gibi..8.ev transidiyle iç dünyanda belki biraz huzursuzluk faktörüde eklenerek sarsıldı ama dediğin gibi bir çok şey tamamlandı,şimdi dışa açılmaya başlayacaksın önce 9.ev sonra 10.ev önce 9.ev bildiklerinle ilgili birtakım değişiklikler yeni şeyler öğrenme,öğrenme açlığı olabilir atıyorum ben böyle mutsuzum deyip meditosyona yazılırsın..vs örnekleri çoğaltabiliriz yine 9.ev konuları yurt dışını temsil ettiği içinde belki yurt dışı bağlantıların olabilir,çok gezmek istersin bu dönemde farklı ırtan birileriyle tanısırsın belki komsu olursun,yine 9.ev dinlede ilgili olduğu için var olan inancında değişiklikler olabilir
10-03-2010 04:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Evet Tugce, ama en cok da bundan korkuyorum hani dinlede ilgili demissin... suan 8. evde bir sürec yasiyorum zaten, hersey karismis durumda.. ve derinlerden bir etkilesim ve degisim... simdiye kadar dinime cok bagli bir insandim...ama hala öyle olmak istiyorum... umarim koc burcu bu alanda daha cok faaliyet göstermeme sebep olur...kötü yönden bir degisiklik olsun istemiyorum... yurt disi düsüncem var evet...Ama mutsuzum bu bir gercek, nasil gecer bunu da bilemiyorum...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-03-2010 06:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(10-03-2010 06:46 PM)Mavisahram Yazılan:  Evet Tugce, ama en cok da bundan korkuyorum hani dinlede ilgili demissin... suan 8. evde bir sürec yasiyorum zaten, hersey karismis durumda.. ve derinlerden bir etkilesim ve degisim... simdiye kadar dinime cok bagli bir insandim...ama hala öyle olmak istiyorum... umarim koc burcu bu alanda daha cok faaliyet göstermeme sebep olur...kötü yönden bir degisiklik olsun istemiyorum... yurt disi düsüncem var evet...Ama mutsuzum bu bir gercek, nasil gecer bunu da bilemiyorum...

uranüs=huzursuzluk diyorum,mutsuz olduğun yolunda gitmeyen ne varsa o noktaya dokunur mutlaka değişmesi gereken ne varsa değiştirir..
10-03-2010 07:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir