Değerlendir:
  • 12 Oy - 3.58 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potansiyel
Yazar Mesaj
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Potansiyel
Yıldırım Yazılan:ailenin haklılık payı var evet malesef Türkiye şartları , yaratıcılığı bloke ediyor..

5.evinde Terazi burcunu görüyoruz ve Yöneticisi Venüsü Asc üstünde Güneşle kavuşum yaparken görüyoruz.

sırf bu bağlantılar bile sahne motivasyonunu açıklamaya yeterli görünüyor.

üstelik MC üzerindeki Satürnün Güneş-Merkür-Venüs üçlüsüyle güçlü HAVA üçgeni bağlantısı yaptığını görüyoruz.
İletişim Fakültesi okumak senin güçlü bir seçenek olabilir.

Transit Satürn Terazi burcuna giriyor ve yaklaşık 2 buçuk sene boyunca senin 5.evinde ilerleyecek.
üstelik 5.evindeki Transit Satürn , İkizler ve Kovadaki gezegenlerini de uyaracak ve BÜYÜK HAVA ÜÇGENİ oluşturacak..

Satürnün istediği olgunlaşmak , disiplin , iş ve başarı odaklı yaşamak gibi dersleri geçersen Satürnün ödülü olan başarıyı yakalayabilirsin.

zor evet ama neden olmasın diyorum ;)

hmm demekki satürnle işbirliği yapacağım.:D
08-27-2009 09:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: Potansiyel
Sagittarius Yazılan:Venüs ikizleri iştee nolucak işine gelenle işbirliği yap verygood

iyi manada aldım ben bunu:D
08-27-2009 09:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Cvp: Potansiyel
çelişkinin daniskası he ran'ın özgüveni var ailesi istemiyor benim özgüvenim az ailem destek veriyor illa bi sorun çıkacak yani:)ama aşacağız he ran inanıyorum ben oğlak vurgusu sahibi bir insan olarak her şeyin sorunlarla güzel olduğu kanısındayım yani o sorunu aşınca içine dolan inancı hiçbişeye değişmem ne güzel bak senin bi sürü yeteneğin var da arasında kararsız kalabiliyosungülücük

Sagittarius bence astrolog ol gülücük

bi de bu az para kazanma olayı var benim istediğim mesleklerin hepsi cüzi miktarda ücretli çok severek yapacağımı düşündüğüm mesleklerden biri garsonluktur mesela asgari ücret tiyatro zaten yok denilecek kadar aman elime para geçsede hemen bitiyor zaten geçmesin daha iyi

Haritam;

[Resim: astro2gw01medinecam6706.th.gif]
08-27-2009 12:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

harpy Yazılan:çelişkinin daniskası he ran'ın özgüveni var ailesi istemiyor benim özgüvenim az ailem destek veriyor illa bi sorun çıkacak yani:)ama aşacağız he ran inanıyorum ben oğlak vurgusu sahibi bir insan olarak her şeyin sorunlarla güzel olduğu kanısındayım yani o sorunu aşınca içine dolan inancı hiçbişeye değişmem ne güzel bak senin bi sürü yeteneğin var da arasında kararsız kalabiliyosungülücük

Sagittarius bence astrolog ol gülücük

bi de bu az para kazanma olayı var benim istediğim mesleklerin hepsi cüzi miktarda ücretli çok severek yapacağımı düşündüğüm mesleklerden biri garsonluktur mesela asgari ücret tiyatro zaten yok denilecek kadar aman elime para geçsede hemen bitiyor zaten geçmesin daha iyi

ah kader iştegülücük)

Bencede astrologluk çok zevkli bir iş hani az biraz daha mistik olsam belki ama sen 12.evi yoğun biri olarak gayet mistiksin bence bir düşün sagittariusverygood
08-27-2009 01:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
harpy Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Sagittarius Yazılan:
harpy Yazılan:Sagittarius bence astrolog ol gülücük

az bişey yeteneğim olsa varya herşeyi bi kenara bırakıcam ama yok işte arkadaş boş boş harita yorumlamaya çalışıyom olmuyo işte simdi-kızdım

naciz fikrimm bence boş yorumlamıyorsun sadece bu konuda özgüvenin az olabilir bunu da en iyi anlayacaklardan biriyimgülücük) söylediğim gibi başarabiliriz keçilik var özümüzdegülücük

Haritam;

[Resim: astro2gw01medinecam6706.th.gif]
08-27-2009 01:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Potansiyel
harpy ye katılıyorum kesinlikle bence çok yeteneklisin ama oğlak arenası işte güvensizlik veriyor ve geç keşfediliyor yeteneklergülücük
08-27-2009 01:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir