Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

üyelerin analizleri
Yazar Mesaj
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

üyelerin analizleri
lavinya 30 nisan 2009 da jüpiter dasa ya giriyorsun..jüpiter haritanda 7.evinde bulunuyor..

bu dönemde;

1.hedeflediğin konularda başarı
2.dine eğilim
3.varlıkta artış olabilir
4.iş konusunda istediğin pozisyona gelebilirsin
5.uzun yolculuklar yapabilirsin
6.ailede bir çocuk doğumu var..bu seninde olabilir (çünkü evlilik olayın olması muhtemel) akrabalardan da olabilir.
7.zihinsel endişelerin olacaktır yakın çevrendeki insanlar yüzünden..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-09-2009 07:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Cvp: üyelerin analizleri
El Auria Yazılan:lavinya 30 nisan 2009 da jüpiter dasa ya giriyorsun..jüpiter haritanda 7.evinde bulunuyor..

bu dönemde;

1.hedeflediğin konularda başarı
2.dine eğilim
3.varlıkta artış olabilir
4.iş konusunda istediğin pozisyona gelebilirsin
5.uzun yolculuklar yapabilirsin
6.ailede bir çocuk doğumu var..bu seninde olabilir (çünkü evlilik olayın olması muhtemel) akrabalardan da olabilir.
7.zihinsel endişelerin olacaktır yakın çevrendeki insanlar yüzünden..
Çok sağol analiz için.
Umarım hedeflediğim konularda başarılı olurum,Varlıkta artış belki iş'de istediğim konuma geldikten sonra artış olabilir diye düşünüyorum,uzun yolculukları çok sevmesem de bazen mecbur kalabiliyorsun,Çocuk olayı benim olacağını zannetmiyorum aileden başkası olabilir büyük ihtimalle, evlilik için henüz erken diye düşünüyorum ama belli de olmaz.Endişelere gelince endişeler sürekli var hiç bitmiyor ki.
Tekrar sağol analiz için çiçek
01-09-2009 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

RE: üyelerin analizleri
EVLİLİK EVİN HAREKETLENİYOR AMA..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-09-2009 07:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Cvp: RE: üyelerin analizleri
El Auria Yazılan:EVLİLİK EVİN HAREKETLENİYOR AMA..
Hayırlısı olsun. Az önce yazdığım gibi belli olmaz bu işler belki o zaman fikrim değişecektir.
01-09-2009 07:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Late-goodbye Dışarıda
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

El Auria Yorum için vedic haritası mı çıkartmak gerekli

''Kaliteli Parfümler,Küçük şişelerde bulunur.''
Doğum Haritası

Doğum Haritası
01-09-2009 07:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

arkadaşlar teker teker gelin yaw gülücük)önce late arkadaşımızdan başlayalım..haritasını ekleyelim..ondan sonra yaptığım yorumları takip edin harita ile ilgili..sırasıyla kaylays ve gülşah var..ama lütfen sizden ricam doğum saatiniz kesinse yorum yaptırın..çünkü yorumlar çok değişiyor..

01-09-2009 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Late-goodbye Dışarıda
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

El Auria Yazılan:late hangi konuları merak ediyorsun?o konuya yoğunlaştıralım dikkatimizi yorum yaparken?aynı şekilde gülşah merak ettiğin soruyu yaz sende..üyelerin vedic haritalarını ekleyeceğim...

Şuaralar çok düşündüğüm tek şey eğitim ve kariyer durumu.Bu konu beni sarsıyo baya karar vermekten ziyade karar veremiyorum.

''Kaliteli Parfümler,Küçük şişelerde bulunur.''
Doğum Haritası

Doğum Haritası
01-09-2009 08:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

El Auria Yazılan:late hangi konuları merak ediyorsun?o konuya yoğunlaştıralım dikkatimizi yorum yaparken?aynı şekilde gülşah merak ettiğin soruyu yaz sende..üyelerin vedic haritalarını ekleyeceğim...

Ben öncelikle eğitim , iş alanıyla ilgili yorum alabilir miyim? Daha doğrusu bu sene Kpss sınavına gircem başarılı olabilecek miyim, atanma durumları vs için istiyorum. Sonrada aşk için olabilir. Önceliğim sınav, iş vs.. Şimdiden teşekkürler..

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
01-09-2009 08:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

El Auria Yazılan:arkadaşlar teker teker gelin yaw gülücük)önce late arkadaşımızdan başlayalım..haritasını ekleyelim..ondan sonra yaptığım yorumları takip edin harita ile ilgili..sırasıyla kaylays ve gülşah var..ama lütfen sizden ricam doğum saatiniz kesinse yorum yaptırın..çünkü yorumlar çok değişiyor..

Napalım heyecan yaptık ask Benim 27.11.1984 Mersin Saat 01:00 doğum saatim kesin gülücük çiçek

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
01-09-2009 08:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

Ben hemen vedic analiz istemenin erken olduğunu düşünüyorum. eklediğiniz temel bilgileri anlamayı ve sonrasında analizimi daha bilinçli istemeyi uygun buluyorum.vedic harita eklerken beni unutmazsanız çok sevinirim.

sevgiler El Auria
ben henüz sıraya girmedim gözkýrpma
01-09-2009 08:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ÜYELERİN VEDIC HARİTALARI El Auria 30 40,962 09-30-2012 02:41 PM
Son Mesaj: nisan15

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir