Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
üyelerin analizleri - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: VEDİC ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=211)
+---- Forum: Analizler (/forumdisplay.php?fid=180)
+---- Konu: üyelerin analizleri (/showthread.php?tid=2737)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

üyelerin analizleri - El Auria - 01-09-2009 07:39 PM

lavinya 30 nisan 2009 da jüpiter dasa ya giriyorsun..jüpiter haritanda 7.evinde bulunuyor..

bu dönemde;

1.hedeflediğin konularda başarı
2.dine eğilim
3.varlıkta artış olabilir
4.iş konusunda istediğin pozisyona gelebilirsin
5.uzun yolculuklar yapabilirsin
6.ailede bir çocuk doğumu var..bu seninde olabilir (çünkü evlilik olayın olması muhtemel) akrabalardan da olabilir.
7.zihinsel endişelerin olacaktır yakın çevrendeki insanlar yüzünden..

Cvp: üyelerin analizleri - Simurg - 01-09-2009 07:45 PM

El Auria Yazılan:lavinya 30 nisan 2009 da jüpiter dasa ya giriyorsun..jüpiter haritanda 7.evinde bulunuyor..

bu dönemde;

1.hedeflediğin konularda başarı
2.dine eğilim
3.varlıkta artış olabilir
4.iş konusunda istediğin pozisyona gelebilirsin
5.uzun yolculuklar yapabilirsin
6.ailede bir çocuk doğumu var..bu seninde olabilir (çünkü evlilik olayın olması muhtemel) akrabalardan da olabilir.
7.zihinsel endişelerin olacaktır yakın çevrendeki insanlar yüzünden..
Çok sağol analiz için.
Umarım hedeflediğim konularda başarılı olurum,Varlıkta artış belki iş'de istediğim konuma geldikten sonra artış olabilir diye düşünüyorum,uzun yolculukları çok sevmesem de bazen mecbur kalabiliyorsun,Çocuk olayı benim olacağını zannetmiyorum aileden başkası olabilir büyük ihtimalle, evlilik için henüz erken diye düşünüyorum ama belli de olmaz.Endişelere gelince endişeler sürekli var hiç bitmiyor ki.
Tekrar sağol analiz için çiçek

RE: üyelerin analizleri - El Auria - 01-09-2009 07:48 PM

EVLİLİK EVİN HAREKETLENİYOR AMA..

Cvp: RE: üyelerin analizleri - Simurg - 01-09-2009 07:50 PM

El Auria Yazılan:EVLİLİK EVİN HAREKETLENİYOR AMA..
Hayırlısı olsun. Az önce yazdığım gibi belli olmaz bu işler belki o zaman fikrim değişecektir.

RE: üyelerin analizleri - Late-goodbye - 01-09-2009 07:50 PM

El Auria Yorum için vedic haritası mı çıkartmak gerekli

RE: üyelerin analizleri - El Auria - 01-09-2009 08:03 PM

arkadaşlar teker teker gelin yaw gülücük)önce late arkadaşımızdan başlayalım..haritasını ekleyelim..ondan sonra yaptığım yorumları takip edin harita ile ilgili..sırasıyla kaylays ve gülşah var..ama lütfen sizden ricam doğum saatiniz kesinse yorum yaptırın..çünkü yorumlar çok değişiyor..

Cvp: RE: üyelerin analizleri - Late-goodbye - 01-09-2009 08:03 PM

El Auria Yazılan:late hangi konuları merak ediyorsun?o konuya yoğunlaştıralım dikkatimizi yorum yaparken?aynı şekilde gülşah merak ettiğin soruyu yaz sende..üyelerin vedic haritalarını ekleyeceğim...

Şuaralar çok düşündüğüm tek şey eğitim ve kariyer durumu.Bu konu beni sarsıyo baya karar vermekten ziyade karar veremiyorum.

Cvp: RE: üyelerin analizleri - qulsah - 01-09-2009 08:04 PM

El Auria Yazılan:late hangi konuları merak ediyorsun?o konuya yoğunlaştıralım dikkatimizi yorum yaparken?aynı şekilde gülşah merak ettiğin soruyu yaz sende..üyelerin vedic haritalarını ekleyeceğim...

Ben öncelikle eğitim , iş alanıyla ilgili yorum alabilir miyim? Daha doğrusu bu sene Kpss sınavına gircem başarılı olabilecek miyim, atanma durumları vs için istiyorum. Sonrada aşk için olabilir. Önceliğim sınav, iş vs.. Şimdiden teşekkürler..

Cvp: RE: üyelerin analizleri - qulsah - 01-09-2009 08:06 PM

El Auria Yazılan:arkadaşlar teker teker gelin yaw gülücük)önce late arkadaşımızdan başlayalım..haritasını ekleyelim..ondan sonra yaptığım yorumları takip edin harita ile ilgili..sırasıyla kaylays ve gülşah var..ama lütfen sizden ricam doğum saatiniz kesinse yorum yaptırın..çünkü yorumlar çok değişiyor..

Napalım heyecan yaptık ask Benim 27.11.1984 Mersin Saat 01:00 doğum saatim kesin gülücük çiçek

Cvp: RE: üyelerin analizleri - Aquar - 01-09-2009 08:09 PM

Ben hemen vedic analiz istemenin erken olduğunu düşünüyorum. eklediğiniz temel bilgileri anlamayı ve sonrasında analizimi daha bilinçli istemeyi uygun buluyorum.vedic harita eklerken beni unutmazsanız çok sevinirim.

sevgiler El Auria
ben henüz sıraya girmedim gözkýrpma