Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

üyelerin analizleri
Yazar Mesaj
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

RE: üyelerin analizleri
Aprilios Yazılan:Ben de olası gülücük) natal haritamla, sıraya gireyim. Belki de, bu çalışmanız olası saate bir derinlik ve kesinlik (sevgili Yıldırım'ın kulaklarını bir kez daha çınlatayım. gülücük ) kazandırır.

19.04.1988.
Üsküdar - İstanbul.
07:20.
Size başka bir zahmet konusu yaratmaması adına, ilgili haritayı ekliyorum :

Sadece seçtiğim seçeneklerde yanlışlık olmaması için, kontrol ederseniz sevinirim.

* Vedic

01-19-2009 10:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
qulsah Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 1

nuray esen Yazılan:arkadaslar sıra bana ne zamn gelcek acaba uzun zamndır beklıyorum.

Nuray sen daha ne kadar bekledinki gülücük Ben 2. kişiydim yorum alcak, yorumcumuz öyle demişti ama bak hala bekliyorum :D sende bekle iyi beklemeler :D ask

[Resim: astro_w2gw_guelah.29705.32345.png?32537]
01-20-2009 12:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

sevgili aprilios haritana baktığımda gördüğüm en önemli noktalar şöyle;sen sevdiğin kimseler için herşeyi yapmaya çalışan fedakar birisin ama nankörlük gördüğünde ise aşırı tepki ile karşılık veriyorsun.ve bunun sonuçları senin için önemli olmuyor genellikle..benim canımı yaktı onunkide yansın diye düşünüyorsun..insanlara içtenlikle, dürüstlük, samimiyet, ve adaletle yaklaşıyorsun bu senin doğanın cazibesidir çünkü.farklı konular hakkında bilgili olacaksın. Sen,hedeflediğin konularda hedefine ulaşmak için geleneksel olmayan bir yolu seçeceksin. Savurgansın.kazandığından fazlasını harcıyorsun. Sen,sosyal faaliyetleri beğenirsin.gözlerin, çok çekicidir. diğerlerini çekebilen görünüşe sahip olacaksın. sürekli tekrarlanan küçük sorunlar bile seni kızdırabilir. Seni kontrol etmek için diğerleri için çok zor özellikle kızdığın zaman aldığın kararları değiştirmek çok zordur.insanların yaptığı hataları seçmek için özel yeteneğin var.liderlik vasıfların var ve saygı duyulan bir ortamdasın ve olacaksın inşaallah.başka birisi için çalışmayı sevmezsin..hayatındaki en büyük faydayı anne ve babadan alacaksın..en çok anneye düşkünsün ve sadece onun verdiği tavsiyeleri dinliyorsun..diğerlerini dinlemiyorsun bile..bu huyun bir ara seni sıkıntıya sokacak..çevrende büyüklere karşı saygısız diye konuşmalarına sebebiyet vereceksin yada vermişsindir..rahu dasa senin için problemli geçecek..18 aralık 2004 te girmişsin rahu dönemine ve 18 aralık 2022 de bitecek..bu tarihten sonra başarı görünüyor hayatında..jüpiter dönemi girdiğinde başarı başlıyor demektir..2022 de başlayacak ve 2038 e kadar devam edecek..ortak işlere girmemelisin çünkü dolandırılma riskin var..dobra olduğun için bir çok düşman edineceksin..sana düşmanlık eden kişiler senin bencil olduğunu söyleyecekler..cesursun..çok fazla yolculuklar görünüyor yaşamında.merhametli ve sempatiksin..senin fikrine biri karşı çıktığı zaman şiddetle karşı çıkarsın..sevgine layık bir eşin olacak gözkýrpma Sen, yaşamda alışılmadık başarı, ilerleme ve şansı bekleyebilirsin.

doğum yıldızın :ROHİNİ
yönetici gezegeni:AY
evlilik hayatında inatçılık huyunu dizginlemen gerekecek..kendi kocandan şüphe etmemen lazım gelecek..eğer ona bu şekilde şüphe duyarak yaklaşırsan boşanma ile bitirebilir evliliğinini haberin ola .-)sağlık konusuna gelince bacak ve ayaklarda genelde ağrılar mevcut..düzensiz regli ve boğazlarda ağrılar olabilir.sivilceler de olabilir..şimdilik bu kadar..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-20-2009 11:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

Sevgili El Auria, vedic yorumlarınızı keyifle okuyorum. Haritamın yorumunu merakla bekliyorum
gülücük
01-20-2009 02:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

El Auria Yazılan:sevgili aprilios haritana baktığımda gördüğüm en önemli noktalar şöyle;sen sevdiğin kimseler için herşeyi yapmaya çalışan fedakar birisin ama nankörlük gördüğünde ise aşırı tepki ile karşılık veriyorsun.ve bunun sonuçları senin için önemli olmuyor genellikle..benim canımı yaktı onunkide yansın diye düşünüyorsun..insanlara içtenlikle, dürüstlük, samimiyet, ve adaletle yaklaşıyorsun bu senin doğanın cazibesidir çünkü.farklı konular hakkında bilgili olacaksın. Sen,hedeflediğin konularda hedefine ulaşmak için geleneksel olmayan bir yolu seçeceksin. Savurgansın.kazandığından fazlasını harcıyorsun. Sen,sosyal faaliyetleri beğenirsin.gözlerin, çok çekicidir. diğerlerini çekebilen görünüşe sahip olacaksın. sürekli tekrarlanan küçük sorunlar bile seni kızdırabilir. Seni kontrol etmek için diğerleri için çok zor özellikle kızdığın zaman aldığın kararları değiştirmek çok zordur.insanların yaptığı hataları seçmek için özel yeteneğin var.liderlik vasıfların var ve saygı duyulan bir ortamdasın ve olacaksın inşaallah.başka birisi için çalışmayı sevmezsin..hayatındaki en büyük faydayı anne ve babadan alacaksın..en çok anneye düşkünsün ve sadece onun verdiği tavsiyeleri dinliyorsun..diğerlerini dinlemiyorsun bile..bu huyun bir ara seni sıkıntıya sokacak..çevrende büyüklere karşı saygısız diye konuşmalarına sebebiyet vereceksin yada vermişsindir..rahu dasa senin için problemli geçecek..18 aralık 2004 te girmişsin rahu dönemine ve 18 aralık 2022 de bitecek..bu tarihten sonra başarı görünüyor hayatında..jüpiter dönemi girdiğinde başarı başlıyor demektir..2022 de başlayacak ve 2038 e kadar devam edecek..ortak işlere girmemelisin çünkü dolandırılma riskin var..dobra olduğun için bir çok düşman edineceksin..sana düşmanlık eden kişiler senin bencil olduğunu söyleyecekler..cesursun..çok fazla yolculuklar görünüyor yaşamında.merhametli ve sempatiksin..senin fikrine biri karşı çıktığı zaman şiddetle karşı çıkarsın..sevgine layık bir eşin olacak gözkýrpma Sen, yaşamda alışılmadık başarı, ilerleme ve şansı bekleyebilirsin.

doğum yıldızın :ROHİNİ
yönetici gezegeni:AY
evlilik hayatında inatçılık huyunu dizginlemen gerekecek..kendi kocandan şüphe etmemen lazım gelecek..eğer ona bu şekilde şüphe duyarak yaklaşırsan boşanma ile bitirebilir evliliğinini haberin ola .-)sağlık konusuna gelince bacak ve ayaklarda genelde ağrılar mevcut..düzensiz regli ve boğazlarda ağrılar olabilir.sivilceler de olabilir..şimdilik bu kadar..
Sevgili El Auria,

Değerli emeğiniz için çok teşekkür ediyorum...

Genel hatları itibariyle, kayda değer derecede isabetli yorumlarda bulunmuşsunuz.

Sadece; sağlık bölümü için, bacak ve ayak ağrılarından çok, baş ve mide ağrılarından bahsedebilirim...

Sivilceler ise sadece ilk gençlik dönemimde ortaya çıkan bir sorundu gülücük atlatalı neyse ki uzun zamanlar oldu...

Sormak istediğim bir şey olacak, izninizle...

''Rohini''...

Hakkında yaptığım ufak bir araştırma sonucunda, ''talih yıldızı'' olarak nitelendirildiğini öğrendim.

Alıntı:Vedic astrolojisinde Aldebaran en güçlü takımyıldız olan "Rohini Nakshatra" ile bağlantılıdır. Talih yıldızı olarak kabul edilmektedir.

Rohini dediğimiz takım yıldızı astrolojide en güzel nakşatrayı temsil eder.

Rohini

Yukarıdaki ilgili sitede yer alan tabloda, doğum tarihim olan 19 sayısı '' Engelleyici '' olarak belirtilmiş.

Burada söz konusu olan, doğum tarihimin bu olumlu doğum yıldızı içinde, doğum günümden dolayı negatif bir etki aldığı mı?

Yanıtlarsanız, sevinirim.

01-20-2009 02:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

sevgili nihal sizin haritanıza da baktım şimdi gözkýrpma bakalım neler varmış..

hareketleri,sözcükleri sana uymayan insanlara kızgınlığını belli ediyorsun..bir kavga anında hatalı olduğunu asla kabul etmezsin..yaptığın hatanın farkında olursun ama özür biraz geç gelir.genç yaşlarında yaşına göre çok fazla sorumluluk aldığını görüyorum..sanat formunda özel bir yeteneğin var..lüks yaşamı beğeniyorsun..ve yaşadığın yaşayacağın evler güzel olacak..Allah a ait bir güven duygun var taa çocukluğundan beri..insanlara yardım etmenin büyük bir mutluluk olduğunu seni pozitif anlamda etkilediğini düşünüyorsun..hedeflerin için yılmadan çalışma kuvvetin var..hırslı değilsin..sosyal faaliyetlerde oldukça iyi olabilirsin..Sempati, merhamet, doğa ve yüksek ahlağa yardım etmek, senin çekici özelliklerindir..Sen, bazı şeye inandığın andan itibaren,başka türlü düşünmene ikna etmek için çok zordur.evlilik yaşamın, mutlu olacak..Soğuk,sırt ağrısı, diş hastalıkları en rahatsız olduğun konular.ihmalciliğinden dolayı hasta olabilirsin .umumi faaliyetleri çalışmaktan daha çok seversin.genelde durgun bir insan olarak bilinirsin ama kızdığın zaman tam tersi oluyorsun..bu kişiler isterse en yakın olsun kalplerini kırabiliyorsun kızgınlık anında..haritanda iş anlamında yönetici konumu görülüyor..
ama beklenilmeyen problemler, seni rahatsız edebilir. Orada, çoğunlukla aile üyeleri tarafından senin eşinden kaynaklanan evcil problemler olabilir. Bazı küçük problemler, büyük fırtınalara dönüşebilir.eşin senden daha üst konumda iş yaşamında..ama sen onu da kendine benzetmeye çalışacaksın..ebeveynlerine büyük bir saygın var..fedakarsın..tavsiye vermeyi seviyorsun ama almayı ve dinlemeyi sevmiyorsun..hayatında her zaman bir sorunu çözdüğün an bir başkası başlıyor..

doğum yıldızın UTTARA PHALGUNİ ;ASLAN VE BAŞAK TAKIM YILDIZLARININ ARASINDA YER ALIR..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
01-20-2009 02:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

aprilios tamamen kendi gözlemlerimi ve düşüncelerimi aktarıyorum sorduğunuz soru ile ilgili..rohini budist kaynaklarında AY ın favori gözde eşiydi..zodyak ın 4.nakşatrasıdır..rohini kelimesi;yükselmek ve varlığa varlık katmak anlamındaki ROHAN dan türetilmiş.diğer ismi SURAVİ yani gökle ilgili ve aynı zamanda inek simgesi ile eşleştirilmiş..yani BEREKETİN KAYNAĞI olarak anlatılmıştır..bu yıldız kümesi altında doğan kadın dünyevi anlamda oldukça şanslı ve zengin olarak gösterilir ve gittiği yere bereket götüren olarak bilinir..19 sayısı ise;haritanın tümüne bakacak olursak küçük bir önem teşkil ederki 19 sayısı bence kudret anlamındadır Kuranda yaptığım araştırmalara dayanarak söylüyorum..rohininin en şanslı sayılmasının sebebine gelince;ay hindu astrolojisinde en önemli gezegendir..ve rohini ay ın menzilinde en yakın küme olduğundan mitolojide ay ın gözde hatunu olarak dişileştirilmiş..ve kadınlara şans getirdiğini düşünmüşler..çünkü kadına fiziksel anlamda güzellik sunar ve toplumda güzelliğinden ötürü saygı görür..

01-20-2009 02:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

El Auria Yazılan:doğum yıldızın UTTARA PHALGUNİ ;ASLAN VE BAŞAK TAKIM YILDIZLARININ ARASINDA YER ALIR..

Yorum için çok teşekkür ederim El Auriaverygoodçiçek
Doğum yıldızı kavramı benim için yeni bir kavram.. iki sorum olacak,

-Uttar Phalguni nakşatrasının detayları nelerdir?
-Ay, Aslan burcu ve 10. ev yerleşiminin analizini öğrenebilir miyim?
01-20-2009 03:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Nihal Yazılan:
El Auria Yazılan:doğum yıldızın UTTARA PHALGUNİ ;ASLAN VE BAŞAK TAKIM YILDIZLARININ ARASINDA YER ALIR..

AY IN 10.EVDE:İkna edici, tutkulu, sevecen, zeki,cesur, ince düşünceli, hırslı, büyük konum, fiilin aktif hali, dinsel kurumların yediemini, iyi insanlar, birçok arkadaş, kolay başarı, popüler ve uygun, varlıklı, rahat ve uzun yaşam anlamına gelir..

AY ASLAN BURCUNDA:Cesur, sinirli, büyük yanaklar, sarışın kadın, geniş yüz, kahverengi gözler, mutsuz, kibirli, zihinsel endişere eğilimli, liberal, cömert, sevgili, aristokratik görüşleri olan, gururlu ve hırslı birini anlatır..

10.EVİ ASLAN BURCUNUN YÖNETMESİ:kuvvetli profesyonel hırsları ifade eder. geldiği mevki ile gurur duyar ve çevresinden övgü almak ister..liderlik potansiyeli, bütünüyle vurgulanır..

01-20-2009 04:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

El Auria Yazılan:
Nihal Yazılan:

AY IN 10.EVDE:İkna edici, tutkulu, sevecen, zeki,cesur, ince düşünceli, hırslı, büyük konum, fiilin aktif hali, dinsel kurumların yediemini, iyi insanlar, birçok arkadaş, kolay başarı, popüler ve uygun, varlıklı, rahat ve uzun yaşam anlamına gelir..

AY ASLAN BURCUNDA:Cesur, sinirli, büyük yanaklar, sarışın kadın, geniş yüz, kahverengi gözler, mutsuz, kibirli, zihinsel endişere eğilimli, liberal, cömert, sevgili, aristokratik görüşleri olan, gururlu ve hırslı birini anlatır..

10.EVİ ASLAN BURCUNUN YÖNETMESİ:kuvvetli profesyonel hırsları ifade eder. geldiği mevki ile gurur duyar ve çevresinden övgü almak ister..liderlik potansiyeli, bütünüyle vurgulanır..
Yaşamımda yepyeni bir pencere açtınız Sevgili Vedic Yorumcumuzverygood kendimi yeniden keşfetmeme olanak verdiğiniz için size çok teşekkür ederimçiçek
01-20-2009 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ÜYELERİN VEDIC HARİTALARI El Auria 30 41,094 09-30-2012 02:41 PM
Son Mesaj: nisan15

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir