Değerlendir:
  • 34 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

üyelerin analizleri
Yazar Mesaj
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: üyelerin analizleri
Kimsenin acimasina ihtiyacim yok. Aciyanlar kendi hallerine acisinlar
Üslup bilmiyorsunuz sorun bu.
01-11-2017 11:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: üyelerin analizleri
(01-11-2017 10:43 AM)bird Yazılan:  Neden bu kadar çok rahatsız ediyor soru sormam sizi? Onu anlamadım. Kendim bulamadığımda buraya sordum. Ben de araştırma yapıyorum. Öğrenmeye çalışıyorum. Birine daha gerilim yapmışsınız. Annelikle ilgili sorular soruyor diye. Biraz anlayışlı olun isterseniz.

Soru sorman beni rahatsız etmez, analiz istemen eder
senin o bir cümleyle "analiz istiyorum" dediğin şey için
belki yarım saat belki bir saat uğraşabilir burada insanlar
yok öyle armut piş ağzıma düş
zahmet olmazsa forumdaki bilgileri okuyun,
haritanın anlamadığınız yerlerini sorun

ve bu arada forumun en üstünde KURALLAR kısmında
7 numaralı kurala uymaman da beni ve arkadaşları rahatsız edebilir
o konuyla ilgili bir şey soracaksan yine zahmet olmazsa
TEK MESAJLA sor
üst üste tek cümlelik mesajlarla forum ana sayfasını dolduruyorsun

01-11-2017 03:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(01-11-2017 10:43 AM)bird Yazılan:  Neden bu kadar çok rahatsız ediyor soru sormam sizi? Onu anlamadım. Kendim bulamadığımda buraya sordum. Ben de araştırma yapıyorum. Öğrenmeye çalışıyorum. Birine daha gerilim yapmışsınız. Annelikle ilgili sorular soruyor diye. Biraz anlayışlı olun isterseniz.

Bu başlığa yeni gelebildim,öncesinde zamanım bayağı sınırlıydı.Bird burada hepimiz zaman zaman soru soruyoruz farkında mısın?Ama cevaplanıyor,ama cevaplanmıyor,neden sadece sence sen göze batıyorsun?Devamlı soru sorduğun için olabilir mi?Biz burada soru soruyoruz ama bilgimiz veya yorum yeteneğimiz yettiğince başkalarına da cevap vermeye çalışıyoruz,mesela ben 22 Nisan'da kaydolmuşum,o zamanlarda astrolojiyle ilgilenmeye başladım,yeri geldi anlamayıp saçmaladığım yorumlarım bile oldu ama araştırıyordum,aydınlatıldım,birçoğumuz da belki öyle oldu.Geleli 8,5 ay olmuş,bilgilerim ışığında az çok çabalıyorum.Sana baktım 6 Şubat'ta üye olmuşsun ama ben senin soru sormak dışında mesajını hatırlamıyorum,sorular da genel bir şablon üzerinden genel sorular,sadece 1 kere 7.ev şironuyla alakalı direkt bir sorunu hatırlıyorum.Ayrıca bir başlık açarsın ya da bir yorumda sadece sorarsın ama flood gibi 5-10 yorumda üst-üste sormak nedir?Burada dedikodunu filan yapan yok ki bak herkes gözünün önünde söylüyor,duyan da özelden çete kurduk da dedikodun yapılıyor sanacak :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
01-11-2017 03:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

(01-11-2017 11:38 AM)bird Yazılan:  Kimsenin acimasina ihtiyacim yok. Aciyanlar kendi hallerine acisinlar
Üslup bilmiyorsunuz sorun bu.

acinmaya ihtiyacın yokta ne diye dilenci gibi durmadan aynı şeyi dönüp dönüp soruyorsun????

bi önceki mesajımda lafım sakınmam demiştim sen kaşındın hiiç k bakma!

bu hayatta herkes seni pışpışlıcak diye birşey birşey yok... yeri gediğinde yanlış yaptığında en okkalısından lafı duyacaksın alış bunlara... yani şımarıklığın lüzumu yok..

95lisin yani 22 yaşındasın!

bir zahmet aklını başına al yaşına göre davran.
ok?
01-11-2017 08:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

(01-11-2017 03:21 PM)@astrosohbet Yazılan:  Soru sorman beni rahatsız etmez, analiz istemen eder
senin o bir cümleyle "analiz istiyorum" dediğin şey için
belki yarım saat belki bir saat uğraşabilir burada insanlar

yok öyle armut piş ağzıma düş
zahmet olmazsa forumdaki bilgileri okuyun,
haritanın anlamadığınız yerlerini sorun

işte ben bu yüzden sinir oluyorum! işi gücü bırakıp ciddi ciddi kafa patlatman lazım bazen bilmediğin bir noktada birşeylerde araştırman gerekiyor...
kaldı ki bu işi dışarıda 400-500tl den aşağı yapmıyorlar... biz burda kendi aramızda öğrenmek ve sohbet amaçlı yapıyoruz.. o yüzden hiç bir üyede kalkıp bir tek kelime bilgi katkısı ollmadan her önüne gelene
sor allah sor! yok herkesten ayrı görüş alcakmış(!)

madem merakın var otur oku! ben 3 yıldır türk-yabancı her bulduğum forumu okuyorum ve bugüne gelebildim...

ha ama bu halime rağmen noldu?
2.evlilikle ilgili göstergeleri sordum kimse bilemedi...
gittim paşa paşa bütçeme göre bir astrolog buldum kaldı ki yine ondan öğrendiklerimi geldim burada paylaştım kendime saklamadım hiçbirşeyi...

bu lafım herkesee!
madem hevesin var ama "öğrenemiyorsun".
cimrilik etme!
git parayla baktır!

(01-11-2017 03:37 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Ayrıca bir başlık açarsın ya da bir yorumda sadece sorarsın ama flood gibi 5-10 yorumda üst-üste sormak nedir?Burada dedikodunu filan yapan yok ki bak herkes gözünün önünde söylüyor,duyan da özelden çete kurduk da dedikodun yapılıyor sanacak :D

evt birde şu 5-10 tane msj yazma konusu...
bi kere cidden bunu yazacaktım da tuttum kendimi .
cümle cümle olmuyor. hecelere de böl öyle yolla diye...

işte bu yüzden mesajlarını okumadan geçiyorum...
çünkü senden bir bilgi, bir katkı alınamayacağı belli...

ayrıca sen aynı konuda sürekli cümle cümleee mesaj atarken diğer başlıklarda arkadaşların yazdıkları ana ekrandan kaybolduğu için hele onları hiç okuyamıyorum ve bundanda eminim bnm gibi yine bir çok kişi nefret etmiştir...
01-11-2017 09:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: üyelerin analizleri
Dilek hanim ilahi adalet tecelli etmiş aldatilmissiniz eminim sevgilinize de bu şekilde davrandiniz. Bu şekilde terbiyesiz yaşının insanı olmayan insan oldugunuz sürece çok aldatilirsiniz
Bak ben de acimiyorum ve benden bir kaç yaş buyuksun diye laflarini sineye cekemem
01-11-2017 10:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(01-11-2017 10:06 PM)bird Yazılan:  Dilek hanim ilahi adalet tecelli etmiş aldatilmissiniz eminim sevgilinize de bu şekilde davrandiniz. Bu şekilde terbiyesiz yaşının insanı olmayan insan oldugunuz sürece çok aldatilirsiniz
Bak ben de acimiyorum ve benden bir kaç yaş buyuksun diye laflarini sineye cekemem

Bird hayırdır o kibarcık rollerine n'oldu?İnsanlar sana laf etti diye yaşadıkları kötü olaylar İlahi adalet mi oluyor?Sen ne sanıyorsun kendini ya?Aynı şeyin senin başına gelmeyeceği ne malum?Kendi şahsıma bundan sonra benim mesajım alıntılanmış halde tek bir sorunu görmeyeyim senin yoksa bu kadar kibar olmam,insan olana cevap veririm,bir forum ortamında bir insanı acısıyla vurmak nasıl bir adiliktir ya???

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
01-11-2017 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(01-11-2017 11:18 AM)Libra Yazılan:  Dilek :D yorumuna imzamı atıyorum alkis verygood gülücük utangaç

Konuya geç dahil oldum ama artık gerçekten böyle bir temizliğe ihtiyacımız var moderetör lüğe aday olmak isterim ama gerçekten buna vaktim yok ama bende bir zamanlar rahatsız olduğum maşadan başlayarak bu forumda harita yorumlama dayatmacılarını çıkarabilirim ortaya kaldı ki gerek yok mesajları umursamamak en güzel cevap onlara ben kendimi geliştirmek adına kaç astrologa gittim kaç kitap ansiklopedi bitirdim. Herkes emek harcamalı. Emeksiz ekmek olmaz!!

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
01-11-2017 11:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(01-11-2017 10:06 PM)bird Yazılan:  Dilek hanim ilahi adalet tecelli etmiş aldatilmissiniz eminim sevgilinize de bu şekilde davrandiniz. Bu şekilde terbiyesiz yaşının insanı olmayan insan oldugunuz sürece çok aldatilirsiniz

Bu tavrın çok rahatsız etti beni bird ayıp olmasın diye kuşları severim bende diyr yorum attım sana ki ben insanlara beklenti icindeyken kötü davranamam..

Bu bir ;

İkincisi , dilek abla çok ama çok iyi bir insan kalktı başka şehirlerden benim mağazama benimle tanışmaya hatta üstüne molama kadar bekledi oturduk yemek yedik çoo güzel astroloji dolu saat geçirdik. Şimdi kalmış böyle bir tavırla yaklaşmanı sessizlikle karşolayamam

3. Sü

İlk başta herkes neden sana takılmış bu forumdaki bir sürü hazırcı var diyordum ki üstüne bu yorumunu gördüm aşırı rahatsız oldum.

4. Sü bende 18 yaşındaydım ama inan daha olgun bir üslupla yaklaşıyorum olaylara yeri geldi lionhearted ile tartıştık sonradan.özel mesajda baya kafa muhabbet ettik , ha bende can sıkıcı olaylar yaşadım yeri geldi cinsiyetti yaklaşımıyla bazı üyeler üslubumu beyenmeyip beni kız sandı ama takmadım kafaya bu forum sanal bir ortam hayatla alakası yok can sıkmaya değmez o yüzden daha fazla uzatılmadan astrolojiye devam edelim

Her zmaan sevgiyle ve mutlulukla ...

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
01-11-2017 11:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Aha!

Sizofrene gelin millet huuu! :D

Her yerde calismamasi ve ailesine duskunlugu yuzunden ayrildik diye yazdim kac baslikta!

Zavalliya bakin bel altindan vurucam diye ne hallere dustude simdide kendini ne hakaretler saydiriyor :D

O degilde la sizofren! sen hangi kaba etinden uyduruyorsun bnm sevgileletimle boyle konustugumu aldatildigimi falan he? gülücük)

O degilde o cemcuk agzina birde ilahi adalet lafi dolamissin..

Ahh cnm sen burda gel bana laf at bende yarabbi sukur diyeyim..

Yada durr ben sana senin tarzinla cvp vereyim!

Kimbilir hangi sevgilinin ahini aldiiiiin
Boyle psikolojik sorunlarim var diye agliyorsuuun.

Ilahiii adalett bakkk hep boyle bunalimli gezin seeen!
ohhh ilahi adalet yaaa :D
01-11-2017 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  ÜYELERİN VEDIC HARİTALARI El Auria 30 41,064 09-30-2012 02:41 PM
Son Mesaj: nisan15

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir