Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilikte başarısızlık açıları
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Evlilikte başarısızlık açıları
Tsk ederim... feynmann_m

Evlilik denilince, sanirim bunlar composit haritada ki acilar oluyor... degil mi...
Bir composit haritada marsin 12. evde olmasi evliligin korunamamasi gibi bir ifade ortaya cikar mi bilmiyorum ama... cogu evlilikte composit haritalarda marsin 12. evde olanlarda evliligi dis etkenlere karsi koruyamama gibi bir durum gördüm.. bu suan ki mevcut evliligimde ki bir aci da...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
02-08-2012 01:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Elmyra Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(02-08-2012 12:45 AM)feynmann_m Yazılan:  Plutonun 7.evde bulunması kişinin evlilik yoluyla dönüşüm ve köklü değişiklikler yaşayacağnı gösteriyor.Ancak ayrılıga plutonun değilde annenin 7.evinde bulunan uranusun ve marsla ayla yaptıgı sert açıların sebep olabilceğni duşundum..7.evde uranusu olan kişilerde gordgum ortak sey hicbirzaman yasadıkları ilişkiden veya durumdan memnun olmamaları eger sevgililileri varsa ayrılmak istiyolar yoksa da sevgilileri olsun yani surekli durum değişikliği bi hareket istiyolar.
ayla uranusun sert açıları bağlanma problemi verebiliyo.
Ask evliliği mi yaptılar

evet liseyi bitirir bitirmez evlenmisler 18 yasinda utangaç

cevabiniz için tesekkurler ay ile olan sert açilar sebebmis demekki gülücük

http://f1204.hizliresim.com/w/1/40c05.gif
02-08-2012 07:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
berraa Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

mrb yeni katıldım aranıza..benmde 7. ev bol gezegenli..mars güneş merkür üstüne afiyet bir de şiron var..üstüne 7. evim ikzler ve karşısında 1.evimde uranüs var...bendm evliliğimde hiç umut yok mu?4yıllık evliyim...sizce?...teşekkrler şimdiden.."pek anlamadim""pek anlamadim"
02-22-2012 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(02-22-2012 01:14 AM)berraa Yazılan:  mrb yeni katıldım aranıza..benmde 7. ev bol gezegenli..mars güneş merkür üstüne afiyet bir de şiron var..üstüne 7. evim ikzler ve karşısında 1.evimde uranüs var...bendm evliliğimde hiç umut yok mu?4yıllık evliyim...sizce?...teşekkrler şimdiden.."pek anlamadim""pek anlamadim"

1.ev (siz) yöneticisi Jüpiterle , 7.ev (eşiniz) yöneticisi Jüpiter arasında uyumlu açı var

1.ev yöneticisi Jüpiterle , Güneş arasında uyumlu açı var

Eğer eşinizle aranızda da uyumlu gezegen bağlantıları varsa ve de özellikle Satürn bağlantılarınız varsa problem aramaya gerek yok fikrindeyim.

02-22-2012 06:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
unique Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

Ben 40 yaşındayım ve şu ana kadar evlenemedim maalesef.
Haritamda Venüs-Satürn kavuşumu var ayrıca venüs retro.
7. evimde koç var mars merkürle kavuşumda neptünle üçgen açılı.
Son yıllarda hep ikizler burçlarını çekiyorum...
hala evlilik potansiyelim varmıdır acaba?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;...r=1&nho2=1
02-22-2012 04:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

herkes 7.eve bakmış ama şöyle bir şey okudum : 5.evde mars gezegeni kötü açılar aldıysa cinsel tutkularınız evlilik dışına kayar, eşinizi aldatma eğilimi gösterirsiniz. cinsel kıskançlık ve sabırsızlığınız yüzünden kavgalar çıkarırsınız.
02-22-2012 06:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

astrolojide boşanmayla ilgili göstergeler :

haritanızdaki 1. ve 7. eve dokunan uranüs transiti, genellikle boşanmaya işaret eder .

1. ve 7.eve satürn transitte olması problemler getirir. evlilik haritalarında boşanmaya bile sebep olabilir. boşanmak istediğiniz zaman eğer satürn transiti varsa , bekleyin, transitten sonra karar verin.

satürn, uranüs, neptün ve ya pluto'nun ascendanta 150 derecelik açı yapması.

unutmamanız gereken, her şeyin değiştiğidir, bütün gezegenlerin bağlantıları değişecektir. gezegenler sürekli hareket eder, bazen sabırlı olmalıyızdır.

sadece olumlu duyguları paylaşmak değil olumsuz duyguları paylaşmakta duygusal anlamda iyidir. kötü hayat tecrübeleri ilişkinize ve birbirinize daha çok sarılmanıza da neden olabilir, ilişkiniz gelişir ve birbirnize daha yakınlaşırsınız.

( http://www.cosmitec-astrological-compati...index.html sitesinden çevirdim, ben şahsen hem doğru buldum transitlerin etkisini, bildiğim haritalar üzerinden ama en güzel kısmı gerçekten her şey geçiyor, her zaman mutlu olsaydık mutluluğun anlamı kalmazdı, her şey değişirken ilişkinin sabit kalmasını bekleyemeyiz. mevsimler gibi hayat , bazen bahar bazen kış, baharda nasıl mutluyuz kış gelince önlem alırız, dışarı paltosuz çıkmayız, çıkarsak hasta oluruz, ilişkide canlı bir yapı onunda zamanları var, onun zamanlarına uyum sağlmamız gerekir. bir insan diğeriyle ilişki yaşarken artık ben ve sen yoktur, biz vardır, onun adı ilişkidir, ilişki "ben"den ve "sen"den bağımsızdır. belki böyle düşünüldüğünde her şey daha kolay olur, kimse boşanmak için evlenmiyor inşallah uzun ömürlü ve güzel evliliği olur herkesin )
03-13-2012 07:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Cvp: Evlilikte başarısızlık açıları
(11-18-2008 05:38 PM)zeze Yazılan:  Okadar çok harita gördümkiii

Eğer 7.evin yöneticisi URANUS yada GÜNEŞ yada SATURN yada JÜPİTER ile kare ve zıt açılı ise ayrıca
URAUNS ve SATURN ile kavuşum yapmışsa

YA HİÇ EVLİLİK OLMAZYADA BOŞANILIR-alkış

sevgiler....

not:mutlaka doğum saatinin doğru olması gerekiyor...
ayrıca; anne ve babanın kendi hartialarında bu etkileri almış 7. ev sözkonusu ise doğan çocuğunda 4. ev yöneticisi aynı şekilde açı almış oluyor...yani anne-baba hayata boşanma potansiyeliyle gelirken, onlardan doğan çocuk anne-babasının ayrılması potansiyleiyle geliyor. ve haritalarından gözüküyor.

Yedinci evimi kova kesiyor. Yöneticisni uranüs kabul etsem satürn ile 5. evde kavusuyor. İkisinin güneş,jüpitere acısı yok kendi kendilerine kavusup takılmıslar. Durum cok mu vahim simdi? Zaten bende evlenme cocuk sahibi olma konusunda ciddi korkular var.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
06-17-2014 12:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Marie Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: RE: Evlilikte başarısızlık açıları
(06-17-2014 11:01 AM)Kumsal Yazılan:  
(06-17-2014 12:55 AM)Marie Yazılan:  Bu tarz seyler okudukca kendini gerceklestiren kehanet timsali olacagim gülücük

Ay ben de ben de. Yani başıma ne geliyorsa yoğun bir şekilde düşünmekten hayal etmekten canlandırmaktan geliyor. Ne hikmetse bunların hepsi negatif şeyler. Negatif olayları dibine kadar gözümde canlandırırken pozitif şeyleri canlandıramıyorum. Daha başında bu olmaz ya la deyip bırakıyorum gülücük Bende ciddi bir imajinasyon var neptüncan sağolsun ahahha bir şarkı dinleyeyeim mesela direkt gözümden film sahneleri geçiyor veya bir olay anlat gözümde canlanıyor. Hatta bazı negtaif şeyleri düşüne düşüne gerçekleştirdiğimi düşünüyorum bazen.

Hahaa aynı ben :D hayalimde evlenirim cocuklarim olur huyuna suyuna gore bi sorun cikar bosanirim vs. Bütün bunlar 3 saniyede olur biter :D olmayacagina böyle karar veririm
06-17-2014 11:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Benim durum da biraz kritik gibi. 7. evimi İkizler ve Yengeç kesiyor ve 3 tane gezegen var burda Venüs İkizler, Mars Yengeç, Güneş Yengeç (Güneş 7. evin sonunda gerçi ama)
Yengeç'in yöneticisi Ay Koç'ta 3. evde fakat IC'ye çok yakın ve Mars dışında Merkür, Uranüs, Plüto ile uyumlu açıları var.
İkizler'in yöneticisi yani 7. evin asıl yöneticisi Merkür Aslan'da 8. evde ve Ay Koç'um ile Venüs İkizler'im ile uyumlu açısı var.
Mars-Satürn ile sekstil açıda (Bu iyi bi durum)
Uranüs işi bozuyor ama (Venüs'le 135, Mars'la 150, 7. evimin yöneticisi Merkür ile zıt)
Ben sonuç olarak şunu çıkardım. Evlilik olabilir düşüncesindeyim fakat çok inişli çıkışlı ve bol kavgalı olacak (E Mars Yengeç'te düşük konumda ve 7. evde çünkü).
Belki bitebilir Uranüs işin içinde çünkü. Ama bitmeyebilir de 7. ev yöneticim sabit burçta. Gerçi Uranüs'ün sağı solu belli olmaz :D

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
02-08-2015 12:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir