Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilikte başarısızlık açıları
Yazar Mesaj
zeze Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Evlilikte başarısızlık açıları
Okadar çok harita gördümkiii

Eğer 7.evin yöneticisi URANUS yada GÜNEŞ yada SATURN yada JÜPİTER ile kare ve zıt açılı ise ayrıca
URAUNS ve SATURN ile kavuşum yapmışsa

YA HİÇ EVLİLİK OLMAZYADA BOŞANILIR-alkış

sevgiler....

not:mutlaka doğum saatinin doğru olması gerekiyor...
ayrıca; anne ve babanın kendi hartialarında bu etkileri almış 7. ev sözkonusu ise doğan çocuğunda 4. ev yöneticisi aynı şekilde açı almış oluyor...yani anne-baba hayata boşanma potansiyeliyle gelirken, onlardan doğan çocuk anne-babasının ayrılması potansiyleiyle geliyor. ve haritalarından gözüküyor.

Z.
11-18-2008 05:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Cvp: Evlilikte başarısızlık açıları
Aramıza hoşgeldiniz, astrolojide ciddi bilgi sahibisiniz sanırım, net ve kesin yargılar üzerinde durmuşsunuz. iyi paylaşımlar...

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
11-18-2008 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeze Çevrimdışı
Üye
**

RE: Evlilikte başarısızlık açıları
haritalarda herkesin hayat potansiyeli belli.
bunu bilmek bişeyi değiştirmiyor.
sadece merak eden arkadaşlar varsa (ki biliyorum var)
bilgimi paylaşmak istedim.
ben bunları kitaplardan öğrenmedim...
doğum saati doğru olan bir çok kişinin haritasıyla çalıştım.
umarım sizde doğruluğunu görürsünüz.
ve umarım bende yeni birşeyler öğrenirim...

Z.
11-18-2008 07:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeze Çevrimdışı
Üye
**

nazenin, haritan çoook iyi...hiç dertetme bence 7. evini
yaren, sende 7.ev yöneticisi ile saturn 180 yapmış,fakat diğer açıların gayet güzel...sadece satürnün kötü açısı olsaydı bence umutsuzdu fakat, iyi açılar var ve sadece ''delay'' gecikmeye sebep olmuş.benim bildiğim 38-40 yaşlarına kadar geciktitir. bence vaktin geldi...satürnden kötü açısı olan bi arkadaşım 2008 haziranda evlendigülücük
darısı başına

Z.
11-18-2008 07:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cansin1970 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Merhaba arkadaşlar;
Hoşgeldin Zeze...Bu arada sana tamamen katılıyorum.Ben astrolojide çok yeniyim.Ancak meraklı bir öğrenciyim.Benimde şimdiye kadar gözlemlediğim kadarıyla aynen senin dediğin gibi 7. evde uranüs,güneş,satürn vb .gezegenleri varlığı ya da bunlara kare ya da zıt açılar ya boşanma ya da mutlak ayrılığı getiriyor.

''TECRÜBE'' hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir...
11-18-2008 08:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Evlilikte başarısızlık açıları
esraa1 Yazılan:simdi bosatmaz sonra bosatır.:)demin söylediğim gibi esimin 7.evinde uranüs var ve ben 2.esiyim..bendeki 7.ev ikizler konusuna gelince kesin sende okumussundur biryerlerde ikizler cift evlilik vs..diye

sevgili esra her yedince evinde uranüs olan insan eşinden boşanacak diye birşey yok cnm, benim eşimin abisinin 7.inci evinde tam tamına 5.gezegen var ve 5.senedir çok mutlu bir evlilik sürdürüyor,eşinide çok seviyor, ozaman oda 5.kere evlenip ayrılacakmı demeliyizgülücük Ev yöneticisi ve evin içinde bulanan gezegenin açılarıda bir okadar önemlidir,sevgiler...

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
11-19-2008 12:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
red lionsa Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

Beatrice kimse mutsuz olsa evliligi sürdürmez merak etme( dayak yiyen aldatilan yada uc örnekler icin demedim normal bi evlilik icin demek istedim). Ama zaman zaman iletisimin koptugu zamanlar herkes icin oluyor. Sonunda insaniz her türlü duygumuz var. Yani hep mutlu bir evlilikte nasil bisi olurki hayal ediyorum iki melek sürekli gülümseyen suratlar ve bulutlarin üstünde yasamgülücük))))) Yani ne bulasik camasir ne cocugun okul isleri ne iki tarafin ailesi ne para pul is güc vs vs vs vs hic bi stres olmicakki dedigin gibi olsun. Ne kadar severek evlensende gun 24 saat uyumadigin zaman bi sekilde baska seyler ilk siraya geciyor. Cunki zaten evlenmisin sevdigin kisi ile ayni hayati yasiyorsun o bi kenarda ama birde senin yasaman gereken hayat var. Iki taraf icinde gecerli bu. Bazen cok istedigin bir sey esinin cok istedigi bisi ile karsi karsiya gelir. Yada mecbur oldugun seyler vardir aileni kirmamak istersin ama esinde ben daha önemli lmak isiyorum der. Ne biliyim bi sürü örnek yazabilirim sadece bunlar icin diyip bi sinir koyamiyorum. Eeee ne yapican aman ben cok mutlu olmaliyim kendimden vazgeceyimmi diceksin. Hadi bi yere kadar cocuk var dedin vazgectin ne yaparsan yap iki farkli insan bir orak hayati yasamaya calisiyorsun . Terazinin kefeleri hep dengede durmasi lazim mutluluk icin. Bide bin kere mutlu olursun bi kez mutsuz o mutsuz evlilik olur. Iyi seyler bi ömür boyu olsa kücücük bi negatiflik diken gibi batarda batar. Birde dogaclama yasarsin elinde bir senaryo yoktur kimnasil davranacak bilemezsin takip etmen imkansizdir. Kendini ancak adapte edersin eeeeeeee yani sorun cikmasin mi bunca seyin arasinda. Zaten sorunlarda dogaldir.
Bu arada bekarsan bu yazdiklarim bilmiyorum sana ne düsündürür ama bekarsan ve evlenmek istiyorsan herseyi göze alman gerekiyor. Cunki her an ne yasayacagimizi hic birimiz bilmiyoruz. Bekar kalsak yasanandan kendimizi sorumlu tutsak depreysona gireriz. Beraber oldugumuz kisiyi sorumlu tutsak ondan ayriliriz. Kiz arkadasimiz bile olsa küseriz vs vs vs . Ama evlendinmi öyle olmuyor. Hani bekara bosanmak kolay derler ya lafa cok kolay ama olmuyor. Mecbur problemi cözmek zorundasin. Bence evliligin kadin icin tek faydasi yüce bir ruha sahip olarak bu dünyayi terk ediyor. Onun disinda maddi hic bir kazanci olmuyor. Aci olgunlastirir derler ya acilar hep kadinlara. Erkekler icin daha kolay hersey helede ailesi arkasindaysa ailesindeki kadinlar hemen erkege kalkan olurlar.Sanirim bu forumdada evliligini merak eden erkek yazmamis hic.Bütün yazanlar bayan mi yoksa benmi yaniliyorum.Ben evliligim icin söyle bi kolay yol buldum tavsiye edeyim size. Zaman zaman evliligimede hayatimizada erkek gözüyle bakmaya calisiyorum. Inan daha kolay oluyorgülücük) Erkeklerin beyni cidden cok degisik calisiyor. Ya daha fazla duygusallik yapmiyorlar. Ya karsisindaki bencilse saygi gösteriyorlar onun hayati diye. Kadinlar hep fedakar oluna karsisindaki herkesten fedakarlik bekliyor. Yada tam tersi aile kadindan fedakarlik bekliyor ama saygi göstermiyor. Bu tür sorunlar iste. Kadinlar Venüs ten erkekler Mars tan diye bir kitap vardi. Bence yer degistirsek daha iyi lur. Benim 7. evdeki marsim mi bunu söyletiyor bana bilmiyorumda pek hosuma gitmiyor Venüs olmak evlilikte.Inanin mars olmak dinamik tutuyor evliligi. Hani deveye diken diye bi laf vardir aynen öyle. Ara sira tirnaklari cikartip tiss yaptinmi sanki daha bi iyi gidiyor evlilikgülücük)))) Sen yine bakma evliler dir dir ederiz ama esini sevmeyen onunla mutlu olmayan ( cok acayip cok kötü cözümsüz bir problem yoksa) ne kadar aglak yapsada ayrilmaz evliligide mutsuz bir evlilik diildir.Surda soru sormamiz bile bazi problemleri cözmek icin. Bu probemler belki eslerimizin ömrü billah farketmedikleri etmicekleri bisi olabilir ama haritasi ne olursa olsun cinsimiz kadin biz en ufak detayi kafaya takariz. Eee mars yada basak yada terazi baska etkiler yaparsa deprem siddetimiz degisir sadece gülücük)))))

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...t&x=52&y=7
11-21-2008 02:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Ne bir kadın, kadın mentalitesiyle bir erkeği, ne de bir erkek, erkek kafasıyla bir kadını anlayabilir... anlıyormus gibi gözükebilir ama...gülücük))
Esas olan herkesin kendisini anlayabilmesi, kendisinin farkında olmasıdır. Herkes karşı cinsten birini anlamak icin zaman harcayacağına, kendini anlamak için biraz çaba gösterse, hayat ne kadar guzel olurdu...

7. ev partner, sevgili, ortaklık anlayışını da gösterir... 1. ev BEN, zıttı 2. ev SEN, kişinin "sen" anlayısını belirtir ve bu illa evlilik anlamını tasımaz. 4. ev ise kişinin bilinçaltını, ev, yuva, aile anlayışını yani evlilik anlayısını sembolize eder. Burada bir karisiklik var zannedersem, buna dikkat edin...cunku hep karistirilir...
Evlilikte basarisizlik açıları... diye de bir sey ...yaniiii bana cok sacma geliyor... basarının tanımı nedir ki? her basarılı olan mutlu mu mesela????
sevgiyle kalın...gülücük)))))

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
09-29-2009 08:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Sevgili Ura,
hayır gecerli değildir. Neptun 4. evde anne baba ayriligi vermez. Kişiye ev, aile, yuva ve evlilik ile ilgili imajinasyon potansiyeli verir. Ancak aldığı haritadaki açıları ile baglantili olarak bu imajinasyon kiside cok guzel hayallerini gerceklestirme potansiyeli de verir, depresyona da sokabilir... IC ye yakinsa ve yengec, akrep ya da baliktaysa ve ayla baglantisi da varsa, medyumik özellik de verebilir... ama kesinlikle hersey, her potansiyelin aciga cikis sekli haritanin butunuyle ilgilidir.
size nacizane bir önerim. astrolojik haritalarla bu sekilde istatistik tutmak cok zordur. Gerek de yok zaten.
sevgiler...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
09-30-2009 08:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

cvp
uranus Yazılan:Sevgili Ura,
hayır gecerli değildir. Neptun 4. evde anne baba ayriligi vermez. Kişiye ev, aile, yuva ve evlilik ile ilgili imajinasyon potansiyeli verir. Ancak aldığı haritadaki açıları ile baglantili olarak bu imajinasyon kiside cok guzel hayallerini gerceklestirme potansiyeli de verir, depresyona da sokabilir... IC ye yakinsa ve yengec, akrep ya da baliktaysa ve ayla baglantisi da varsa, medyumik özellik de verebilir... ama kesinlikle hersey, her potansiyelin aciga cikis sekli haritanin butunuyle ilgilidir.
size nacizane bir önerim. astrolojik haritalarla bu sekilde istatistik tutmak cok zordur. Gerek de yok zaten.
sevgiler...

Babamın böylebir acısı var.4 evi akrep güneş neptün ve retro merkür kavuşum. 6 kasım 1960 lı ...

Ailenin erkekleri konusunda kendisini yalnız hissediyor.

Bütün akrepler gibi oda doğman önce ölüm tecrübesi yaşamış aldırılacakmık doktor hayır demiş...

Neptün ona balıklık veriyormu bilmem annesi babası 38 yıl sonra ayrılıp barıştılar. 93 YILINDA SAtrün saklı sürecinde.. en anzından babaannem için saklı süreçmiş ....

90'dan başladı sorunlar....

Bizimki biraz duygusal ama akrep duygusalımı neptün onu yumsatıp balık duygusalımı yaptı bilemiyorum.

Allahtan ay burcu ikizlerde onu akrepbin ağırlığından kurtarıyorgözkýrpma
09-30-2009 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir