Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilikte başarısızlık açıları
Yazar Mesaj
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

RE: Evlilikte başarısızlık açıları
bendede venüs-satürn sekstili var heralde * böle bi işaret var bendemi geç evlencem la yoksa gülücük gerçi bizim sülale hep 25-26-27 gibi evlenio gülücük) heralde öyle dio haritamda
02-27-2011 10:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(02-27-2011 10:52 PM)virgotaurus Yazılan:  Astroloji gelecek hakkında bilgi vermez diyoruz ama. Evlilik konusunu çoğumuz merak ederiz. Ben de bu akşam Tuğçe'nin verdiği http://www.astroturkiye.com sitesindeki kadınlarda evlilik potansiyeli yazısını okudum. 7. ev yöneticisinin üçlü yönetici tablosu kullanılarak, evlilik potansiyeli ile ilgili bi yöntemi örnek kişi üzerine uygulamış. Aynı yolları ben de izleyerek evlilik potansiyelime baktım. Merak edenlere tavsiye ederim:D

bende incelemiştim böyle bir çalışma yapılabilir aslındagülücük
02-27-2011 10:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(02-27-2011 10:24 PM)nfs hp Yazılan:  bendede venüs-satürn sekstili var heralde * böle bi işaret var bendemi geç evlencem la yoksa gülücük gerçi bizim sülale hep 25-26-27 gibi evlenio gülücük) heralde öyle dio haritamda

aynı açı bende de var sextile olduğu için olumsuz sayılmaz aslında ilişkilerinde istikrar ve sadakati seversin
02-27-2011 10:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(02-27-2011 10:59 PM)virgotaurus Yazılan:  
(02-27-2011 10:56 PM)Tuğçe Yazılan:  
(02-27-2011 10:52 PM)virgotaurus Yazılan:  Astroloji gelecek hakkında bilgi vermez diyoruz ama. Evlilik konusunu çoğumuz merak ederiz. Ben de bu akşam Tuğçe'nin verdiği http://www.astroturkiye.com sitesindeki kadınlarda evlilik potansiyeli yazısını okudum. 7. ev yöneticisinin üçlü yönetici tablosu kullanılarak, evlilik potansiyeli ile ilgili bi yöntemi örnek kişi üzerine uygulamış. Aynı yolları ben de izleyerek evlilik potansiyelime baktım. Merak edenlere tavsiye ederim:D

bende incelemiştim böyle bir çalışma yapılabilir aslındagülücük

Aslında yapılabilir bir çalışma, önce gönüllü olayım mı acaba dedim. Kendi haritamı inceleyecek ve diğerlerinin haritalarına da bakmaya gönüllü olacaktım. Ancak herkes için güzel şeyler söyleyemeyebileceğimi farkettim. Ki ne kadar astroloji kehanet değil desek de negatif bir motivasyona neden olabilir. Gerçi kendi haritamı inceleyebilirim sadece. Anlayan da onun üzerinden kendi haritasını inceleyebilir.

seninkini yapmaya çalışayım ben bakalım nasıl olucak
02-27-2011 11:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

virgotaurus için
1.önce 7.evi durumuna bakalım;
7.evinde herhangi bir gezegen yok

2.7.evinin kestiği burca bakalım==> oğlak (geciktirici etki)

açılarına bakalım;oğlağın yöneticisi satürn retro ve 12.evindeki venüs ikizlerine kare kolay kolay güvenememe,sevgi eksikliği yaşadığını düşünme gibi durumların söz konusu olabilir

geciktirici diğer etkilere bakarsak satürn-güneşle 135'lik açı yapmış,ay'ın ile kavuşmuş bayan haritalarında ay çok önemlidir yine evililik açısından.

3.venüsün asaleti

venüs ikizlerde rahattır çünkü hava grubundandır ikizler.Ancak 12.evinde venüs ikizler yönünü pek göstermiyor olabilirsin mesela gizli ilişkilere heves gibi..ayrıca venüsün neptünden zıt açı almış olmayanı varmış gibi düşünebilirsin zaman zaman..

4.güneşin durumu(güneş eşi anlatıyor)

güneşin boğa burcu yöneticisi venüs,venüs evililik gezegeni ama venüsün hasarlı

11.evde olması +1 yine mars ile 120'lik açısı +1

5.yükselen yöneticisi ile 7.ev yöneticisinin durumu
yükselen yöneticin ay ile 7.ev yöneticin satürn kavuşumda yine olumsuz.

tüm bu etmenleri bir araya getirdiğimizde evlilik geç görünüyor.
bir de merak ettim 2008-2009 döneminde seni bunalıma sokabilecek her hangi bir olay yaşadın mı?felaket tellalı bir yorum oldu ne yazıcağımı şaşırdım ama ne gördüysem yazdım =/

iyi haberse transit jüpiterin senin güneşine kavuşum yapacak olması ve marsına tatlı bir üçgen yapacak olması ask

sevgiler
02-27-2011 11:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

Bu kadar takılıp kalmayın bu konuya , hayat süprizlerle doludur.Enerjinizi olumsuz düşüncelerle bloke etmeyin.Ayrıca evlilik zaten mutlu olmak için değil tekamül etmek için vardır.Her 7. evi olumsuz açı ve gezegenle dolu olan , ya da bahsedilen gezegenleri sert açılı olanlar evlenemz diye bir kaide de yok.Çünkü ; etrafımda çok güzel açıları ve 7. evlerinde sorun olmayan ama evlenenemiş kişiler de var o zaman onlara ne diyeceğiz yukarıdaki teoriyi %100 gerçek alırsak onlar niye evlenememiş.Ve olumsuz açıları olanlar da evlenmiş .Ama evlilikleri tam olarak yürümemiş.Demek ki herşey olacağına varıyor .Horoskop bizi kendimizi tanımaya yarıyor , o açıdan bakarsak olumsuz şeyler de düşünmeyiz .
02-28-2011 12:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(02-28-2011 12:27 AM)URANJÜP Yazılan:  Bu kadar takılıp kalmayın bu konuya , hayat süprizlerle doludur.Enerjinizi olumsuz düşüncelerle bloke etmeyin.Ayrıca evlilik zaten mutlu olmak için değil tekamül etmek için vardır.Her 7. evi olumsuz açı ve gezegenle dolu olan , ya da bahsedilen gezegenleri sert açılı olanlar evlenemz diye bir kaide de yok.Çünkü ; etrafımda çok güzel açıları ve 7. evlerinde sorun olmayan ama evlenenemiş kişiler de var o zaman onlara ne diyeceğiz yukarıdaki teoriyi %100 gerçek alırsak onlar niye evlenememiş.Ve olumsuz açıları olanlar da evlenmiş .Ama evlilikleri tam olarak yürümemiş.Demek ki herşey olacağına varıyor .Horoskop bizi kendimizi tanımaya yarıyor , o açıdan bakarsak olumsuz şeyler de düşünmeyiz .

tabi ki öyle geç evlenmek problem değil bence zaten mesela ben hiç evlenmek istemiyorum çünkü yürütemem biliyorum ama doğru sonuçlar da çıkabiliyor bakmakta zarar olmaz diye düşünüyorum zaten deneme yapıyoruz sadecegülücük
02-28-2011 12:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

RE: virgotaurus için
(02-28-2011 12:04 AM)virgotaurus Yazılan:  
(02-27-2011 11:48 PM)Tuğçe Yazılan:  1.önce 7.evi durumuna bakalım;
7.evinde herhangi bir gezegen yok

2.7.evinin kestiği burca bakalım==> oğlak (geciktirici etki)

açılarına bakalım;oğlağın yöneticisi satürn retro ve 12.evindeki venüs ikizlerine kare kolay kolay güvenememe,sevgi eksikliği yaşadığını düşünme gibi durumların söz konusu olabilir

geciktirici diğer etkilere bakarsak satürn-güneşle 135'lik açı yapmış,ay'ın ile kavuşmuş bayan haritalarında ay çok önemlidir yine evililik açısından.

3.venüsün asaleti

venüs ikizlerde rahattır çünkü hava grubundandır ikizler.Ancak 12.evinde venüs ikizler yönünü pek göstermiyor olabilirsin mesela gizli ilişkilere heves gibi..ayrıca venüsün neptünden zıt açı almış olmayanı varmış gibi düşünebilirsin zaman zaman..

4.güneşin durumu(güneş eşi anlatıyor)

güneşin boğa burcu yöneticisi venüs,venüs evililik gezegeni ama venüsün hasarlı

11.evde olması +1 yine mars ile 120'lik açısı +1

5.yükselen yöneticisi ile 7.ev yöneticisinin durumu
yükselen yöneticin ay ile 7.ev yöneticin satürn kavuşumda yine olumsuz.

tüm bu etmenleri bir araya getirdiğimizde evlilik geç görünüyor.
bir de merak ettim 2008-2009 döneminde seni bunalıma sokabilecek her hangi bir olay yaşadın mı?felaket tellalı bir yorum oldu ne yazıcağımı şaşırdım ama ne gördüysem yazdım =/

iyi haberse transit jüpiterin senin güneşine kavuşum yapacak olması ve marsına tatlı bir üçgen yapacak olması ask

sevgiler

Canım 7. evin üçlü yöneticileri yönünden de incelediğimde de sonuç olumsuzdu. Harita böyleyken transitlere bakmak gereksiz diye düşünüyorumgülücük Sonuçta jüpiter transitleri de venüs transitleri de sık sık yaşanan transitler...

bence transitlere bakılmalı tamam natal haritada geciktirici etkiler olabilir ama jüpiter yumuşatma yaşatıcaktır,venüs transitini tabi ki uzun dönem için alamayız verygood
02-28-2011 12:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Tugce sırada başka kişi yoksa bana da bakarmısın 29 yaş döngüsünü de geçtim oldum klasik oğlak 7. ev etkisi var yani gülücük) İnceleyin beni :D:D:D
02-28-2011 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

bir harita incelemek en az yarım saat alıyor,yeppe geldi aklıma şimdi 1 ay beklemişti yeppenin suçu ne :D:D
02-28-2011 01:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir