Değerlendir:
  • 38 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Evlilikte başarısızlık açıları
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Evlilikte başarısızlık açıları
orada 7.ev demiyor.
7.evin yöneticisi diyor.
senin 7.evini yay kesmiş.yayın yöneticisi jupitere bakmalısın.

12.evde ve boğada duruyor.

ben evde kaldım;

7.ev yöneticim mars

satürn uranüs ve neptünle kavuşum halinde hehee
12-27-2010 11:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(11-18-2008 05:38 PM)zeze Yazılan:  Okadar çok harita gördümkiii

Eğer 7.evin yöneticisi URANUS yada GÜNEŞ yada SATURN yada JÜPİTER ile kare ve zıt açılı ise ayrıcaURAUNS ve SATURN ile kavuşum yapmışsa

YA HİÇ EVLİLİK OLMAZYADA BOŞANILIR-alkış

sevgiler....

not:mutlaka doğum saatinin doğru olması gerekiyor...
ayrıca; anne ve babanın kendi hartialarında bu etkileri almış 7. ev sözkonusu ise doğan çocuğunda 4. ev yöneticisi aynı şekilde açı almış oluyor...yani anne-baba hayata boşanma potansiyeliyle gelirken, onlardan doğan çocuk anne-babasının ayrılması potansiyleiyle geliyor. ve haritalarından gözüküyor.

yukardaki sözleri doğrulayan bir harita biliyorum, boşanmayla sonuçlanan..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-27-2010 12:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Eğer 7.evin yöneticisi URANUS yada GÜNEŞ yada SATURN yada JÜPİTER ile kare ve zıt açılı ise ayrıcaURAUNS ve SATURN ile kavuşum yapmışsa

YA HİÇ EVLİLİK OLMAZYADA BOŞANILIR -alkış

sevgiler....

ayrıca; anne ve babanın kendi hartialarında bu etkileri almış 7. ev sözkonusu ise doğan çocuğunda 4. ev yöneticisi aynı şekilde açı almış oluyor...yani anne-baba hayata boşanma potansiyeliyle gelirken, onlardan doğan çocuk anne-babasının ayrılması potansiyleiyle geliyor. ve haritalarından gözüküyor.

katılamayacağım , genelleme olması bir yana , Güneş ve Jüpiter sert açılarından korkmak gerekmediğini düşünüyorum.
yani satürn ve uranüs kareleri evet zorlayabilir ama güneş ve jüpiter cık.

12-27-2010 03:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(12-27-2010 03:49 PM)Yıldırım Yazılan:  

sevgiler....

katılamayacağım , genelleme olması bir yana , Güneş ve Jüpiter sert açılarından korkmak gerekmediğini düşünüyorum.

tek bi harita için söyledim.. evet çoğunluğu bilmiyorum...

satürn ve uranüs karesi derken, 7.ev yöneticiysle mi?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-27-2010 04:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-27-2010 04:04 PM)eylülmavi Yazılan:  
(12-27-2010 03:49 PM)Yıldırım Yazılan:  

sevgiler....

tek bi harita için söyledim.. evet çoğunluğu bilmiyorum...

satürn ve uranüs karesi derken, 7.ev yöneticiysle mi?

evet ve buna Venüs açılarını da dahil edebiliriz.

Venüs-Satürn Karesi , Venüs-Uranüs Karesi evlilik konusunu zorlayabilir.

12-27-2010 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

7. evin yöneticisinin güneşle 45 lik açısını ya da ayla 72 lik açılarını dikkate alabilirmiyiz? 7. evimin yöneticisi satürn venüsle sekstili var olumlu olarak.
12-28-2010 11:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-28-2010 11:31 AM)Messa Yazılan:  7. evin yöneticisinin güneşle 45 lik açısını ya da ayla 72 lik açılarını dikkate alabilirmiyiz? 7. evimin yöneticisi satürn venüsle sekstili var olumlu olarak.

venüs-satürn sekstili bence hoş bir bağlantı , üstelik satürn venüsün yöneticisi olduğu terazi burcunda.

sormuş olduğun diğer görünümlerden daha önemli şeyler var bence.
7.evinde konumlanan Ay mesela.

12-28-2010 12:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(12-28-2010 12:01 PM)Yıldırım Yazılan:  
(12-28-2010 11:31 AM)Messa Yazılan:  7. evin yöneticisinin güneşle 45 lik açısını ya da ayla 72 lik açılarını dikkate alabilirmiyiz? 7. evimin yöneticisi satürn venüsle sekstili var olumlu olarak.

venüs-satürn sekstili bence hoş bir bağlantı , üstelik satürn venüsün yöneticisi olduğu terazi burcunda.

sormuş olduğun diğer görünümlerden daha önemli şeyler var bence.
7.evinde konumlanan Ay mesela.

Geçenlerde çok ilginç birini tanıdım su falına bakıyor. Ama diyor ben bakarken senin ruhunun kendi ruhumdaki yansımalarına bakıyorum. Resmen hayatımı yaşadığım bunalımları saydı döktü. Herkesle paylaşmadığım duyguları bile yazdı. O dedi evlilik yaparsan çok iyi bir evlilik olacak ama sen seçicisin ve bu şekilde olmaya devam et kötü niyetli insanlar olabilir vs vs. 2012 de olabilecek o yıl senin senen olacak demişti. bakalım ne olur dil çýkarma
12-28-2010 12:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(01-28-2011 03:07 PM)gelincik33 Yazılan:  Arkadaşlar, yaptığım ilk evlilik boşanma ile sona erdi, ve ilk eşim geçen aylarda vefat etti.. Merak ettiğim şey ise ikinci evlilik için haritanın neresine bakılması gerektiği.. Şu anda birlikte olduğum kişi için evlenme potansiyelimizin ne olduğunu çok merak ediyorum..

Klasik astrolojide ilerletme yöntemi kullanıyorlar bunun için.7.eve ilk evlilik,9.eve ikinci evlilik için bakılıyor.Ne kadar sağlıklı bilmiyorum.Şuan oğrenme aşamasında olduğum için Klasik ya da Modern diye bir seçim yapmıyorum astrolojide.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
01-28-2011 11:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(02-27-2011 04:47 PM)picachu Yazılan:  bende kesin evlenemiyomgülücük astrolojiden anlamam ama oglak yedinci evimde.. gülücük saturn akrepte.. tum gezegenlerim zaten 5-6-7 evlerde toplanmis.. kotuler iyileri olduuryo gibime geldi.. haritama bi bakabilirmisniz? ben hic anlamiyorumda.. suna-bak[/b]

Venüs-Satürn kavuşumuna sahipsin , Satürn etkisi ilişkiler , aşk hayatı , evlilik gibi konularda gecikmeye sebep olabiliyor.

02-27-2011 10:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir