Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kızkardeşimin çocuğu olacak mı
Yazar Mesaj
zeze Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Kızkardeşimin çocuğu olacak mı
satürnün iyi açısı ''sorumluluk'' getirir....

Z.
11-18-2008 09:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Kişisel deneyimlerimden yola çıkarak uzun süredir çocuğu olmayan kadınların 1. evlerinden Jüpiter geçerken Çocuk sahibi olduklarını söyleyebilirim.

Nin.Me.Sar.Ra
11-18-2008 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: Kızkardeşimin çocuğu olacak mı
nazenin Yazılan:peki kardeşinin çocuğunun kız mı erkek mi olacağını görebilir miyiz?
Doğacak çocuğun cinsiyeti ve kişiliğiyle ilgili yorum yaparken evli çiftin haritaları beraber incelenirse daha iyi olur kanaatindeyim.

Cinsiyetle ilgili yorum yaparken yine Astrolojideki dişi erkek burç ayrımından yola çıkılır.Su ve Toprak burçları dişi ,Ateş ve Hava burçları erkek çocuk verir denilir.Burda gözönünde bulundurulması gereken 1. çocuğu temsil eden 5. evin bulunduğu burç,ardından 5. evde gezegen yoksa veyahut bir gezegen varsa ikinci çocuğu temsil eden 7. evin, sonra üçüncü çocuğu temsil eden 9. evin başladığı burç ve varsa içinde bulunan gezegen dikkate alınmalıdır.
Mesela Yükselen burcunuz Akrepse 5. eviniz muhtemelen Balıktan başlar bu durumda ilk çocuğunuz kız olabilir,7. eviniz ise kesin olarak Boğadan başlayacaktır bu durumda yine kız çocuğunuz olacağından sözedilebilir.

Birde bazı gezegenlerin dişi ve erkeği temsil ettiğinden yola çıkarak mesela Ay ve Venüs gibi dişileri temsil eden gezegenlerden birinin/ya da ikisinin çocukları temsil eden evlerden birine düşmesi o evin temsil ettiği çocuğun kız olacağına Mars ve Güneş'in düşmesi ise erkek olacağına işaret edebilir.

Nin.Me.Sar.Ra
11-19-2008 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

buna göre benim yükselenim yay 5.ev 27 derece ile koç ve satürün var (boğada). ilk çocuğum erkek.(asc aslan,güneş kova.ay terazi). 7.ev ikizler ev boş yöneticisi 2.ev oğlakta ikinci çocuğum kız (asc oğlak,güneş yengeç,ay oğlak).
1.çocuk erkek 5.ev koç (erkek burç)
2.çocuk kız 5.evde ki satürün boğada (boğa dişi burç) gibi düşünmek yanlış mı olur..
11-19-2008 01:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-14-2010 03:01 PM)BBMurder Yazılan:  Benim yükselenim Boğa, 5.evimde Aslan var; gezegen yok. Yani ilk çocuğum erkek olabilir... Olursa tabii.

7.ev bende Akrep hemde Akrep'in yöneticisi Pluto'da 7.evde. Yani ikinci çocuğum olursa kız olabilir.

9.evde Yay bulunuyor... Yani olursa üçüncü çocuğum erkek olabilir.

Oysa olursa, ilk çocuğumun kız olmasını isterdim ben dil çýkarma

Yalnız bahsettiğim yöntemi doğrulayacak kişisel bir gözlemim olmadığını belirteyim.Ben burada sadece okuduklarımı aktarmışım.Bu formülde gerçeklik payı olup olmadığına bakmak için doğum saati belli olan çocuklu kadınların(hatta belki erkeklerin de) haritalarına bakmak lazım.

Nin.Me.Sar.Ra
07-14-2010 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rakka
Kayıtsız

peki mesela ik çocuk 5.evin yöneticisinin yaptığı açıları dikkate alarak çocuğun karakter yapısı hakkında bilgi edinilebilinir mi?
07-14-2010 07:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-14-2010 07:53 PM)rakka Yazılan:  peki mesela ik çocuk 5.evin yöneticisinin yaptığı açıları dikkate alarak çocuğun karakter yapısı hakkında bilgi edinilebilinir mi?

Rakka 5. evin İkizlerden başlıyor.İlk çocukların İkiz olabilir.gülücük

5. evdeki gezegenler çocuğun karakteri ya da çocuğun anneyi nasıl etkileyeceğiyle ilgili bilgi verebiliyor.Bu ev boş olunca yöneticisine mi bakmak lazım yoksa 11. eve mi bakmak lazım şimdi teredütte kaldım bu konuda.

Nin.Me.Sar.Ra
07-14-2010 09:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rakka
Kayıtsız

benim ikiz kardeşlerim var ondan dolayı böyle bir yerleşim olmuş olabilir mi?benimki boş ama şöyle düşünebilir miyiz yönetici merkür benim yükselenimin içinde çocuğum zihinsel olarak bana benzeyeceğini ve iyi biriletişim kurabileceğimizi gösterir mi?bi de ben çocukları çok severim....çocuklarla iletişimim iyidir....

(07-14-2010 09:48 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(07-14-2010 07:53 PM)rakka Yazılan:  peki mesela ik çocuk 5.evin yöneticisinin yaptığı açıları dikkate alarak çocuğun karakter yapısı hakkında bilgi edinilebilinir mi?

5. evdeki gezegenler çocuğun karakteri ya da çocuğun anneyi nasıl etkileyeceğiyle ilgili bilgi verebiliyor.Bu ev boş olunca yöneticisine mi bakmak lazım yoksa 11. eve mi bakmak lazım şimdi teredütte kaldım bu konuda.
07-15-2010 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

(07-15-2010 12:34 AM)rakka Yazılan:  benim ikiz kardeşlerim var ondan dolayı böyle bir yerleşim olmuş olabilir mi?benimki boş ama şöyle düşünebilir miyiz yönetici merkür benim yükselenimin içinde çocuğum zihinsel olarak bana benzeyeceğini ve iyi biriletişim kurabileceğimizi gösterir mi?bi de ben çocukları çok severim....çocuklarla iletişimim iyidir....

5. ev çift karakterli diye tabir edilen İkizler, Yay ve Balıktan başlarsa ikiz ihtimalini kuvvetlendirirmiş bu durum.Senin ikiz kardeşlerin olduğunu biliyorum zaten 5. evin de İkizlerden başlıyor.Bu yüzden ikiz çocuğun olma ihtimali güçlü bence.

5. evinin yöneticisiyle ilgili pek bir fikrim yok aslında .Senin de dediğin gibi Ayla birleşen Merkür sana çocuklarla iyi iletişim kurma özelliği vermiş olabilir.Bir de sen 1. evindeki Ay yüzünden Anaçsın zaten.

Nin.Me.Sar.Ra
07-15-2010 08:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rakka
Kayıtsız

aman Allah korusun ikiz olmasın genetiksel olarak da kardeşlerimde olduğu için ben de olma ihtimali çok fazla.....Nasıl büyüdüklerini biliyorum....:D
evet ya anacım sanırım.... yorum için çok teşekkürler.....

(07-15-2010 08:00 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(07-15-2010 12:34 AM)rakka Yazılan:  benim ikiz kardeşlerim var ondan dolayı böyle bir yerleşim olmuş olabilir mi?benimki boş ama şöyle düşünebilir miyiz yönetici merkür benim yükselenimin içinde çocuğum zihinsel olarak bana benzeyeceğini ve iyi biriletişim kurabileceğimizi gösterir mi?bi de ben çocukları çok severim....çocuklarla iletişimim iyidir....

5. ev çift karakterli diye tabir edilen İkizler, Yay ve Balıktan başlarsa ikiz ihtimalini kuvvetlendirirmiş bu durum.Senin ikiz kardeşlerin olduğunu biliyorum zaten 5. evin de İkizlerden başlıyor.Bu yüzden ikiz çocuğun olma ihtimali güçlü bence.

5. evinin yöneticisiyle ilgili pek bir fikrim yok aslında .Senin de dediğin gibi Ayla birleşen Merkür sana çocuklarla iyi iletişim kurma özelliği vermiş olabilir.Bir de sen 1. evindeki Ay yüzünden Anaçsın zaten.
07-15-2010 10:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritayı yorumlamakta yardımcı olacak kişiler?? hhayal12 3 5,361 11-06-2011 03:55 AM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir