Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.86 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kızkardeşimin çocuğu olacak mı
Yazar Mesaj
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Kızkardeşimin çocuğu olacak mı
merhaba arkadaşlar....kızkardeşimin çocuğu olmuyor ..ailece üzülüyoruz..yakında tedaviye başlayacak ..acaba çocuğu olur mu...anlayan arkadaşlar yorum yapabilir mi acaba...haritasını eklemeye çalıştım ama başarım mı bilmem....
bilgilerini yazayım yine de..15.06.1975..saat 12:00..rize yaz saati uygulaması da var..ama astro.com bunu hesaba katıyor mu bilemem...haritasını ekledim...
teşekkürler
10-30-2008 10:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

RE: Kızkardeşimin çocuğu olacak mı
benim gördüğüm 5. ev yöneticisi satürn transit yaparak kardeşimin güneşine kare açı yapıyor şu anda...Ay ile kavuşum yapacak..sanırım zor zamanlar yaşaması bu yüzden..çünkü duygusal yönden iyi durumda değil..
10-30-2008 10:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: RE: Kızkardeşimin çocuğu olacak mı
nurbanu10 Yazılan:benim gördüğüm 5. ev yöneticisi satürn transit yaparak kardeşimin güneşine kare açı yapıyor şu anda...Ay ile kavuşum yapacak..sanırım zor zamanlar yaşaması bu yüzden..çünkü duygusal yönden iyi durumda değil..

Aslında güzel bir nokta yakalamışsın nurbanu..Aslında şu aralar gezegenleri bolca saturn transitine uğrayacak(uğramış ta).Birde bu transitleri 12. evden yapmış.12. ev transitlerinde kişinin müdahale etmesi oldukça zorlaşır.Yani boşu yere 12. eve Kader evi demiyorlargülücük.Belki 1. eve girdiğinde(ki aslında artık natal asc ile neredeyse birleşti) daha ipler onun eline geçer.Ektiğini biçme olayı olur.İnsanlar aslında birçok transiti fazla anlamadan yaşıyor.Ama galiba Saturn söz konusu olunca pek hissettirmeden geçmiyor.gülücük

Natal haritayla ilgili ilk başta bikaç nokta dikkatimi çekti.

5. e vyöneticisi(saturn) kendini iyi ifade edemediği Yengeçte.En belirgin açısı Mars karesi.Bilemiyorum (umarım fazla özel olmazutandım).Acaba hamile kalamama durumu değilde düşük yada ölü doğum gibi durumlar mı mevcut?

Ve bikaç başka nokta daha var.Umarım yakın zamanda yazmaya vakit bulurum

bu arada kızkardeşin hangi şehirde yaşıyor(paylaşabilir misin?) güneş dönüşü haritası belki yol gösterici olabilir...
10-30-2008 11:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Cvp: Kızkardeşimin çocuğu olacak mı
Aslında başlık Horary sorusu gibi olmuş

Biraz fazla öngörüm istiyorgülücük
10-30-2008 11:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Cvp: RE: Kızkardeşimin çocuğu olacak mı
JoMaJa Yazılan:
nurbanu10 Yazılan:benim gördüğüm 5. ev yöneticisi satürn transit yaparak kardeşimin güneşine kare açı yapıyor şu anda...Ay ile kavuşum yapacak..sanırım zor zamanlar yaşaması bu yüzden..çünkü duygusal yönden iyi durumda değil..

Aslında güzel bir nokta yakalamışsın nurbanu..Aslında şu aralar gezegenleri bolca saturn transitine uğrayacak(uğramış ta).Birde bu transitleri 12. evden yapmış.12. ev transitlerinde kişinin müdahale etmesi oldukça zorlaşır.Yani boşu yere 12. eve Kader evi demiyorlargülücük.Belki 1. eve girdiğinde(ki aslında artık natal asc ile neredeyse birleşti) daha ipler onun eline geçer.Ektiğini biçme olayı olur.İnsanlar aslında birçok transiti fazla anlamadan yaşıyor.Ama galiba Saturn söz konusu olunca pek hissettirmeden geçmiyor.gülücük

Natal haritayla ilgili ilk başta bikaç nokta dikkatimi çekti.

5. e vyöneticisi(saturn) kendini iyi ifade edemediği Yengeçte.En belirgin açısı Mars karesi.Bilemiyorum (umarım fazla özel olmazutandım).Acaba hamile kalamama durumu değilde düşük yada ölü doğum gibi durumlar mı mevcut?

Ve bikaç başka nokta daha var.Umarım yakın zamanda yazmaya vakit bulurum

bu arada kızkardeşin hangi şehirde yaşıyor(paylaşabilir misin?) güneş dönüşü haritası belki yol gösterici olabilir...

teşekkürler jomaja...kardeşim rizede şu an..evet aslında 2009 güneş dönüşü haritası bilgi verebilir...bu konuda yardımcı olabilir misin acaba..gelecek yıl nasıl etkiler alıyor acaba..
10-30-2008 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Sevgili Nurbanu,

Kızkardeşinin doğum saati olarak saat 12:00'ı vermişsin bu bana yuvarlatılmış bi saat gibi geldi.Çocuk konusunda ev çizgilerinin başladığı burçlar dikkate alındığı için doğum saatinin kesinliği oldukça önemli.

Benim bildiğim kadarıyla insanın çocuğun olup olmayacağı hususunda 5. ve 11. evlerin başladığı burçlara bakılır önce.Kızkardeşinin 5. evi Oğlak 11. evi Yengeç, oldukça verimli burçlar.Bu evlerde çocuk olmasını zorlaştıracak bir gezegende yok.Daha sonra da Ay,Venüs,Jüpiter gibi verimlilikle ilgili gezegenlerin hangi burçlarda olduğuna bakılır.bu gezegenlerden Ay yine verimli sayılan bir burca Başak'a düşmüş.Kızkardeşinin haritası pek öyle çocuğu olmayacak bir insanın haritasına benzemiyor.

Tedaviye başlamak için de çok uygun bir zaman seçmiş.Çünkü Jüpiter yakın bir zamanda 5. evine geçecek.Bu dönem hamile kalma ihtimali artacaktır kızkardeşinin.

Nin.Me.Sar.Ra
10-31-2008 12:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

..Nin.Me SaRa...çok teşekkürler...moralim düzeldi...gülücük
10-31-2008 12:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

nurbanu inşaallah tez zamanda kız kardeşinin çocuğu olur çocuk özlemi çok başka birşey çok acı allah bütün çocuğu olmayanlara hayırlı evlatlar nasip etsinmelek

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
11-03-2008 01:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nurbanu10 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

vuslat Yazılan:nurbanu inşaallah tez zamanda kız kardeşinin çocuğu olur çocuk özlemi çok başka birşey çok acı allah bütün çocuğu olmayanlara hayırlı evlatlar nasip etsinmelek

teşekkürler vuslat..
11-03-2008 06:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Cvp: Kızkardeşimin çocuğu olacak mı-Saat
Nurbanu kızkardeşinin doğum saati tahmini değil değil mi?

Sen de biliyorsun arada gerçekten bariz bir zaman farkı varsa ev çizgileri değişebilir.
11-06-2008 10:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritayı yorumlamakta yardımcı olacak kişiler?? hhayal12 3 5,361 11-06-2011 03:55 AM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir