Değerlendir:
  • 56 Oy - 2.45 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: 7.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
(04-07-2011 12:36 AM)tooredo Yazılan:  
(04-06-2011 03:31 PM)tooredo Yazılan:  Benim 7. evin yöneticileri jüpiter ve neptün, 2side kavuşumda ... jüpiter 5. evde fakat neptün 4. evin sonlarında bunu neptünde 5. evde die yorumlayabilirmiyiz?

benim hiç 'mutlu' diyebileceğim bir ilişkim olmadı neptün ve jüpiterin güzel açılarına rağmen bunun sebebi venüs-mars karesi mi? ve zor ama evlenirsem böle devam etme olasılığı var mı?

Mutlu mu değil yoksa huzurlu mu değil.Özellikle akrep -aslan karelerinde tutkusu yüksek ama çok yorucu-yıpratıcı ilişki temaları görüyorum ben.

Eğer haritan kesin doğruysa(yükselenin burcun çok başında çünkü yüksleninin başak olduğundan eminmisin bilemiyorum) 7. ev konumun bence fena değil.Aşk evliliği en azından öngörülebilir.7. ev yöneticisi 5. evde.Ayrıca 7. ev yöneticisini hem 1. ev çizgisiyle hem de 1. ev yöneticisiyle üçgen açı yapmasını da hayırlı bence.Ha aşk evliliği yaparsın ama yinede çekişmesi tutkusu , dikeni çok olabilir.Evlilik için 7. eve bakılsa bile haritanda bayağı bol kare var.
Güneş-mars-saturn kareleri
venüs-mars karesi
güneşin venüsün 12. evden bu açıları yapıyor olması seni kayıplar , sıkıntılar,gizli işler , psikolojik olarak: yalnızlık ,izole,tutsak bir duruma daha yatkın hale getirebilr.Yani bunlar ihtimaller Bu karelerin var.Bu kareler bünyelerinde 12. ev temalarını da taşıyorlar(12. evi dikkatle incelemeni öneririm)
evlilik tek başına 7. evle alakalı değil.Bir bayan için güneş-mars ve herkes için venüs ikili ilişkilerin kalitesini anlatmada göstergedir.
Ben daha çok şunu görüyorum.Tutkuyla derin hislerle sevilen bir eş ama eş yoluyla kayıplar , zararlar.
Gülü seven dikenine katlanır.dil çýkarma
04-07-2011 01:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(04-07-2011 01:03 AM)JoMaJa Yazılan:  
(04-07-2011 12:36 AM)tooredo Yazılan:  
(04-06-2011 03:31 PM)tooredo Yazılan:  Benim 7. evin yöneticileri jüpiter ve neptün, 2side kavuşumda ... jüpiter 5. evde fakat neptün 4. evin sonlarında bunu neptünde 5. evde die yorumlayabilirmiyiz?

benim hiç 'mutlu' diyebileceğim bir ilişkim olmadı neptün ve jüpiterin güzel açılarına rağmen bunun sebebi venüs-mars karesi mi? ve zor ama evlenirsem böle devam etme olasılığı var mı?

Mutlu mu değil yoksa huzurlu mu değil.Özellikle akrep -aslan karelerinde tutkusu yüksek ama çok yorucu-yıpratıcı ilişki temaları görüyorum ben.

Eğer haritan kesin doğruysa(yükselenin burcun çok başında çünkü yüksleninin başak olduğundan eminmisin bilemiyorum) 7. ev konumun bence fena değil.Aşk evliliği en azından öngörülebilir.7. ev yöneticisi 5. evde.Ayrıca 7. ev yöneticisini hem 1. ev çizgisiyle hem de 1. ev yöneticisiyle üçgen açı yapmasını da hayırlı bence.Ha aşk evliliği yaparsın ama yinede çekişmesi tutkusu , dikeni çok olabilir.Evlilik için 7. eve bakılsa bile haritanda bayağı bol kare var.
Güneş-mars-saturn kareleri
venüs-mars karesi
güneşin venüsün 12. evden bu açıları yapıyor olması seni kayıplar , sıkıntılar,gizli işler , psikolojik olarak: yalnızlık ,izole,tutsak bir duruma daha yatkın hale getirebilr.Yani bunlar ihtimaller Bu karelerin var.Bu kareler bünyelerinde 12. ev temalarını da taşıyorlar(12. evi dikkatle incelemeni öneririm)
evlilik tek başına 7. evle alakalı değil.Bir bayan için güneş-mars ve herkes için venüs ikili ilişkilerin kalitesini anlatmada göstergedir.
Ben daha çok şunu görüyorum.Tutkuyla derin hislerle sevilen bir eş ama eş yoluyla kayıplar , zararlar.
Gülü seven dikenine katlanır.dil çýkarma

Direk yıpratıcı dielim gülücük
doğum saatim kesin sağolsun dinoo rektifikasyonla buldu gülücük
aslında yalnızlığı seviyorum ben rahatım keyfim beyde yok, bide alışkanlık galiba 8 yıldır hayatımda kimse yok...
üzüldüm o kadar sene doğru insanı bekle bide gelip beni zarara uğratsın hiç gelmesin yalnızlık belkide daha iyi aðla...
teşekkürler JOMAJA çiçek

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
04-07-2011 01:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(04-07-2011 01:00 AM)ayşe kara Yazılan:  
(04-06-2011 12:25 PM)aeon Yazılan:  bence 7.ev yöneticisinin 8.evde olması öyle büyük bir yönetme potansiyeli vermez.
ilişki veya ortaklık kurduğun insanlarla kirzlere veya ortak kaynakların gündeme gelmesei veya cinsellik daha vurguludur.

yönetme olayım var diyorsan ; haritandaki sabit etkilerdendir.yoksa başak burcu yönetmekle hiç ilgili bir burç değil.aksine hizmeti sever.

ayrıca venüs ve marsın arasında karşılıklı ağırlama var.

sabit burçta olması irade kolay pes etmememi.gezegenler destekleniyosa ve güçlüyse insanı güçlü yapar denilebilirmi.venüs akrepte ama pluto terazide 2. yönetici mars da boğada terazi ve boğa nın yöneticisi venüs. çifte ağırlama.bu ağırlamanın anlamını tam çözemedim.

ben plutoyu akrebe çok yakıştırsam da , akrebin yöneticisini pluto olarak almıyorum.(kollektif gezegenleri yönetici olark kullanmıyorum) o yüzden soruna cevabım hayır olur.yani venüs akrep mars boğa arasında sadece karşılıklı ağırlama gördüm.onun dışında sabit burçlarla ilgili değerlendirmeni onaylayabilirim verygood
04-07-2011 10:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(04-06-2011 11:58 PM)mutluluklar Yazılan:  teşekkrler 10.evde :S

haritanı göremiyorum.yani yorumu çok açamam.
ancak , 7.ev yöneticisinin 10.evde olması kariyerist bir ortağa veya eşe işaret edebilir.

bu kişi toplum önünde hukuk din felsefe yabancı dil gibi konularda kariyer yapmış birisi de olabilir.
04-07-2011 10:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(04-07-2011 01:12 AM)tooredo Yazılan:  Direk yıpratıcı dielim gülücük
doğum saatim kesin sağolsun dinoo rektifikasyonla buldu gülücük
aslında yalnızlığı seviyorum ben rahatım keyfim beyde yok, bide alışkanlık galiba 8 yıldır hayatımda kimse yok...
üzüldüm o kadar sene doğru insanı bekle bide gelip beni zarara uğratsın hiç gelmesin yalnızlık belkide daha iyi aðla...
teşekkürler JOMAJA çiçek

Mesajın bazı kısımlarını okurken sanki ben yazmışım gibi hissettim.Valla insan rahata alışınca kenndisini sıkıntıya sokacak kişilerden uzak durmaya çalışıyor otomatik olarak.:D Beyliği , sultanlığı kim bırakmak ister dil çýkarma

Yalnız bence şöyle minik bir yanlış anlaşılma oldu.Seni sadece evleneceğin kişi zarara uğratacak diye birşey söylemek istemedim.Zaten senin haritanı sadece 7. ev bazında incelediğimizde konumunun rahat(7. ev yöneticisi bazında) olduğunu belirttim.

Yani sen 7. ev yolu ile (akla ilk gelen evlilik tabi) kendi iradene bağlı olarak birisiyle birlikte olmadığında/evlenmediğinde vs. bu açılar buhar olup uçmayacak.Onlar hala senin haritanın bir parçası.Sen belki eş yoluyla yaşamayacaksın sıkıntılarını ama kardeşlerin , yakın çevren(akrabaların , öellikle erkek) yoluyla yaşayabilirsin.Yada belki de baba güneş gündüz haritalarında(seninki bir gündüz haritası) baba göstergesidir.Gezegenlerin de ,evlerinde birkaç anlamı vardır.Hangisinin yüzde yüz olacağını da kestirmek biraz zordur.

Yani şunu yapmıyayım o zaman şu olumsuzluğu yaşamam diye düşünme.her konumun bir dersi vardır.Sen kaçarak onu yaşamayacağını düşünsen bile o dönüşerek başka bir yerden vurabilir.Ki 12. eve biraz feleğin çemberi gözüyle bakılır (tabir gözünü korkutmasın).İnsanın kadersel(yani kendi iradesinin en az işlediği yer) temaları en çok yaşadığı yerdir.

Bir de atıyorum (senin haritanda yok) :

Sen evlenmeyeyim böylece alddatılmam diye düşünebilirsin.Ama tutar seni iş ortağın kazıklar.Yada açık bir düşman hayatında peyda olur.

Yani üzgünüm kaçabilirsin ama kurtulamazsın :D

Ama sanırım sen de yalnızlık severlerdensin.Umarım en hayırlı şeyi yaşarsın.Sanki aklında olumsuz bir önyargı oluşturmuşum gibi geldi onun için ekleme yapayım dedim.Ama sanki üstüne sıvamış gibi oldu ya neyse dil çýkarma
04-07-2011 07:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Doğru mu anlamışım acaba?
7.evim Koç,yöneticisi Mars.Mars da 5.evde Kova burcunda.

Alıntı:7.YÖNETİCİ 5.EVDE:Birçok romantik bu yerleşimdedir.Genellikle aşk evliliği yaparsınız.Siz iş, sanat alanında bir eş yardımı ile yaratıcı olabilirsiniz.
7.evim de boş değil bu arada.Güneş var..
04-07-2011 09:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tooredo Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-07-2011 07:07 PM)JoMaJa Yazılan:  
(04-07-2011 01:12 AM)tooredo Yazılan:  Direk yıpratıcı dielim gülücük
doğum saatim kesin sağolsun dinoo rektifikasyonla buldu
üzüldüm o kadar sene doğru insanı bekle bide gelip beni zarara uğratsın hiç gelmesin yalnızlık belkide daha iyi
teşekkürler JOMAJA

Mesajın bazı kısımlarını okurken sanki ben yazmışım gibi hissettim.Valla insan rahata alışınca kenndisini sıkıntıya sokacak kişilerden uzak durmaya çalışıyor otomatik olarak.:D Beyliği , sultanlığı kim bırakmak ister dil çýkarma

Yalnız bence şöyle minik bir yanlış anlaşılma oldu.Seni sadece evleneceğin kişi zarara uğratacak diye birşey söylemek istemedim.Zaten senin haritanı sadece 7. ev bazında incelediğimizde konumunun rahat(7. ev yöneticisi bazında) olduğunu belirttim.

Yani sen 7. ev yolu ile (akla ilk gelen evlilik tabi) kendi iradene bağlı olarak birisiyle birlikte olmadığında/evlenmediğinde vs. bu açılar buhar olup uçmayacak.Onlar hala senin haritanın bir parçası.Sen belki eş yoluyla yaşamayacaksın sıkıntılarını ama kardeşlerin , yakın çevren(akrabaların , öellikle erkek) yoluyla yaşayabilirsin.Yada belki de baba güneş gündüz haritalarında(seninki bir gündüz haritası) baba göstergesidir.Gezegenlerin de ,evlerinde birkaç anlamı vardır.Hangisinin yüzde yüz olacağını da kestirmek biraz zordur.

Yani şunu yapmıyayım o zaman şu olumsuzluğu yaşamam diye düşünme.her konumun bir dersi vardır.Sen kaçarak onu yaşamayacağını düşünsen bile o dönüşerek başka bir yerden vurabilir.Ki 12. eve biraz feleğin çemberi gözüyle bakılır (tabir gözünü korkutmasın).İnsanın kadersel(yani kendi iradesinin en az işlediği yer) temaları en çok yaşadığı yerdir.

Bir de atıyorum (senin haritanda yok) :

Sen evlenmeyeyim böylece alddatılmam diye düşünebilirsin.Ama tutar seni iş ortağın kazıklar.Yada açık bir düşman hayatında peyda olur.

Yani üzgünüm kaçabilirsin ama kurtulamazsın

Ama sanırım sen de yalnızlık severlerdensin.Umarım en hayırlı şeyi yaşarsın.Sanki aklında olumsuz bir önyargı oluşturmuşum gibi geldi onun için ekleme yapayım dedim.Ama sanki üstüne sıvamış gibi oldu ya neyse dil çýkarma

:D
anammm kaçış yok yani, bende zaten evlenilcek adam yok evde kalim daha iyi diodum gülücük
şaka bi yana, sen açıklayınca akraba, kardeş falan jeton düştü özellikle küçüklüğümde abim, babam yüzünden sıkıntılı durumlarım oldu allaha şükür şimdi gayet iyi ama yaşadım bu dediklerini üzüntülü depresif çok zamanlarım oldu çooookkk inşallah geçmişte kalmıştır, gerçi eğer böle bişi bi daha olursa aşılıyım artık eskisi kadar hasta etmez beni gülücük

En azından tutkulu sevebileceğim biri ile evlilik görünüo bunada şükür değil mi ama utangaç

Yazdığın herşey için teşekkür ederim JOMAJA gülücük

O GÜN

2017 - 2018 SOLAR RETURN
04-07-2011 09:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-07-2011 10:23 AM)aeon Yazılan:  
(04-07-2011 01:00 AM)ayşe kara Yazılan:  
(04-06-2011 12:25 PM)aeon Yazılan:  bence 7.ev yöneticisinin 8.evde olması öyle büyük bir yönetme potansiyeli vermez.
ilişki veya ortaklık kurduğun insanlarla kirzlere veya ortak kaynakların gündeme gelmesei veya cinsellik daha vurguludur.

yönetme olayım var diyorsan ; haritandaki sabit etkilerdendir.yoksa başak burcu yönetmekle hiç ilgili bir burç değil.aksine hizmeti sever.

ayrıca venüs ve marsın arasında karşılıklı ağırlama var.

sabit burçta olması irade kolay pes etmememi.gezegenler destekleniyosa ve güçlüyse insanı güçlü yapar denilebilirmi.venüs akrepte ama pluto terazide 2. yönetici mars da boğada terazi ve boğa nın yöneticisi venüs. çifte ağırlama.bu ağırlamanın anlamını tam çözemedim.

ben plutoyu akrebe çok yakıştırsam da , akrebin yöneticisini pluto olarak almıyorum.(kollektif gezegenleri yönetici olark kullanmıyorum) o yüzden soruna cevabım hayır olur.yani venüs akrep mars boğa arasında sadece karşılıklı ağırlama gördüm.onun dışında sabit burçlarla ilgili değerlendirmeni onaylayabilirim verygood

o halde ben kova yöneticisi satürnü alabilirimgülücük uranüsün açısı yokdagülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
04-07-2011 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:o halde ben kova yöneticisi satürnü alabilirim uranüsün açısı yokda

açıkçası ben klasik yöneticileri kullanıyorum ve daha isabetli sonuçlarla karşılaştım.
sen endi haritan üzerinde kalsik kollektif olarak deneyebilisin.
hangisi sonuç veriyrosa, onu tercih et derim verygood

Alıntı:yorum almak isterdım yine de teşekkür ederım yardımın için , haritam neden görünmüyor acaba ? ne yapmak lazım bilmiyorum...

mutluluklar ;
imageshach.us sitesinden çıkartıp imzana eklemen gerekiyor.
sadece link koyarsan bir süre sonra açılmayabilir.
04-08-2011 10:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(10-11-2008 04:32 PM)nurbanu10 Yazılan:  7.evin doğal işareti Terazi ve doğal yöneticisi Venüs’tür.Bu ev diğer insanlarla kurduğumuz ilişkileri tanımlar.

7. YÖNETİCİ 1. EVDE:Bir birey olarak faaliyet gösterebilmeniz için bir ortağa şiddetle ihtiyaç duyarsınız.Yönetici Venüs Ay ve Neptün değilse bir lider olabilirsiniz.genellikle sıra dışı bir öğretmen olabilirsiniz.Çalışabileceğiniz diğer alanlar,eğlence sektörü,satış-pazarlama ve politik alanlardır.

7.YÖNETİCİ 2.EVDE:Bu genelde,evliliği para yada güvenlik için yapanların yerleşimidir.Eşiniz kesinlikle sizin değer sisteminizi paylaşmalıdır.Siz ya hukuk alanında yada yüz yüze yapılan işlerle para kazanırsınız.Bu yerleşimde insanlar genellikle yüksek ücretle çalışırlar.İyi açılar varsa siz ya iyi para kazanan ya da para yönetiminde çalışan biri ile evlenirsiniz.

7.YÖNETİCİ 3.EVDE:Bu yerleşimdeki biri çocukluk aşkı ile yada uzak bir akrabası ile yada kardeşleri vasıtasıyla tanıştığı biri ile evlenebilir.İyi bir iletişim kuracağınız biri ile evleneceğinizi düşünürsünüz.

7. YÖNETİCİ 4.EVDE:Bir tür ortaklık yoluyla güvenlik arayan birisiniz.Genelde ya çok geç evlenirsiniz yada hiç evlenmezsiniz.Çünkü mutluluk ve tatmini baba evinizde bulursunuz ve ebeveynlerinizden birini ortağınız yaparsınız.Zıt etkilerde ebeveynlerinize karşı sorumluluk yüzünden evliliği erteleyebilirsiniz.Mutlu bir şekilde evlenebilirsiniz.Fakat işiniz gereği eşinizden uzak yaşayabilirsiniz.
Bu yerleşim genelde arka planda kalarak, her insanın gereksinimi olan konfor düzen ve rahatlık sağlayan bir eşi gösteriri.

7.YÖNETİCİ 5.EVDE:Birçok romantik bu yerleşimdedir.Genellikle aşk evliliği yaparsınız.Siz iş, sanat alanında bir eş yardımı ile yaratıcı olabilirsiniz.

7.EV YÖNETİCİSİ 6.EVDE:Hayat arkadaşınızı işiniz sayesinde veya çalıştığınız iş yerinde bulabilirsiniz Yada evlenip aynı işte çalışmaya başlarsınız..Bu yerleşim bir ya da daha fazla kişinin ortaklığı ile çalışmayı seven hukuk y ada psikoloji alanında danışmanlık görevi ile hizmet verenlerin yerleşimidir.Zıt etkilerde siz zihinsel yada fiziksel bakımdan sağlık problemi olanlara karşı eğilimli yapar.Onlara karşı destekleyici ve yardımseversiniz.

7.EV YÖNETİCİSİ 7.EVDE:Genelde anlamlı ,kalıcı ilişki ararsınız.Zıt etkilerde birden fazla evlilik olabilir.Toplumun beğenisini ön planda tutarsınız.Toplum lideri olabilirsiniz.Yönetici Güneş Uranüs yada Pluton ise güçlü ve otoriter bir eş ararsınız.Yönetici Ay Neptün veya Venüs ise genellikle birlikteyken rahat olacağınız uysal bir eş istersiniz.Satürn ise metanetli birini ararsınız.Jüpiter veya Merkür ise rahat iletişim kuracağınız biri olabilir.

7EV YÖNETİCİSİ 8.EVDE:Ebeveynlerinizden maddi destek beklersiniz.Evliliğiniz iyi bir cinsel beraberlik üzerine kurulabilir.Cinsel cazibeniz yüksek olabilir.Diğer insanları yönetme kabiliyetiniz vardır.

7.EV YÖNETİCİSİ 9.EVDE :Genellikle kendi sosyal etnik ve dini köklerinizden farklı yapda biri ile evlenirsiniz.Bu kişiyle yabancı bir ülkede tanışabilirsiniz.İyi etkilerde eşinizin ailesi ile iyi anlaşırsınız.Zıt etkilerde yabancı biriyle evlilik yürütemezsiniz.İyi etkilerde iyi bir öğretmen olabilirsiniz.Eşinizle seyahat etmekten hoşlanırsınız.

7.EV YÖNETİCİSİ 10.EVDE:Eşiniz sizin kariyer sahibi olmanızda yardımcı olabilir.Yöneticiniz Satürn ise siz eşinizi desteklersiniz.Başarılı verimli bir ortaklık ararsınız.

7.EV YÖNETİCİSİ 11.EVDE:Eşinizden istediğiniz başlıca özellik arkadaşlık,ilişkiniz al gülüm ver gülüm türündedir.Bakabileceğiniz bir çocuğu olan biri size çekici gelir.Zıt etkilerde evlenmeyen yalnız biri olabilirsiniz.Yada sık evlenen biri de olabilirsiniz.

7.EV YÖNETİCİSİ 12. EVDE :Ne kadar mutlu bir evliliğiniz olursa olsun her zaman kendiniz için yere ve zamana ihtiyaç duyarsınız.İlişkide arka planda olan birisini

7. ev aslan güneş 8. evde yok cazibe mazibede (başaktan cazibemi olur) ama yönetme kabiliyeti yorumunu beğendim.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
05-23-2011 09:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir