Değerlendir:
  • 56 Oy - 2.45 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: 7.EV YÖNETİCİSİ EVLERDE
Benim de 7. evim Koç yöneticisi de Kova burcunda 5.evde.
Plüto'yla kare açısı dışında olumsuz bir açısı da yok.

Alıntı:Mars 90 Plüto: Disiplinsiz tiplerdir. Kavgacı olurlar. Diplomasiden anlamaz, hedeflerine ulaşabilmek için her türlü tehlikeli yolu denerler. Kazan, ya da öl prensibini güderler. Bencil şahıslardır. Bu açı bazen acayip bir ölüme de delalet eder. Diktatörlüğe eğilimlidirler.

Hoş,benimle hiç alakası yok ama.sürprizzz
01-26-2011 12:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(01-26-2011 12:38 AM)eylülmavi Yazılan:  
(01-26-2011 12:33 AM)Félicé Yazılan:  2. ev sadece kendi yeteneklerimize bağlı şeylerden gelen kazançlarımızı ifade ediyor. Benim paramı.. Emek olmayan eşin parasını yani eşten gelen parayı 8. ev gösteriyor. 7. ev yöneticisi 2. evde olunca ortaklaşa kurduğun işlerden gelen parayı da ifade ediyor. Danışmanlıkların her türünü, astroloji, hukuk, psikoloji, yaşam koçluğu gibi insanlara destek olan şeyleri de 7. ev temsil ediyor.. Belki ilerleyen dönemlerde bu tarz şeylerden de para kazanabilirsin. Aslında ifade etmek istediğim şuydu.. Eşten direk gelen parayı değil de, eşinle ortaklaşa yaptığın senin de emek sarfettiğin katkın olan bir işle para gelebilir.

teşekkür ederim felice, burayı iyi anladım, eşimle ortaklaşa bi işden para kazanabiliirm.. peki, 7.evde satürnün olması, parayı kısıtlar mı? sadece 7. ev konularıyla mı alakalıdır 7.ev deki satürn..

7. evde gezegen olunca önce o gezegene göre yorum yapılıyor. Sonra evin yöneticisine bakılıyor. 7. evdeki satürn tamamen 7. evi bağlar. Para için, venüs-jüpiter, 2. ev ve yöneticisine öncelikli bakılması her zaman ön planda.
01-26-2011 12:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

2.ev yöneticisi satürn 8.ev sonunda mı dokuzuncu ev mi şu doğum saatinden sonra karar verceğim.8.ev deyse hep koca parasıyla mı gidecek yaniacaba
01-26-2011 01:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Parlaışık
Kayıtsız

7. evde gezegen varsa ve hatta 7. ev yay ise ve gezegen retro neptün ise 7. evin yöneticisi de 12. ev koç burcunda ise yani jüpiter o zaman nasıl yorumlayacağız.
01-26-2011 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

7.evim kova,guneş boğa ay ve yukselen aslan.bana kovalar hep itici gelmiştir.Aslında çevremdeki kadın erkek kovaları ilk zmnlar hep severim aa ne kadar iyi humanist özgür tam sevdiğim gibi derim ama muhakak biraz tanıdıktan sonra bana itici geliyorlar.

Uranyen insanlar da oldukça fazla hayatımda.Erkek arkadaşimin asc uranus kavuşum.(Uranyen aslan yeter bana :D)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
01-26-2011 01:16 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(01-26-2011 01:16 AM)Moda Yazılan:  7.evim kova,guneş boğa ay ve yukselen aslan.bana kovalar hep itici gelmiştir.Aslında çevremdeki kadın erkek kovaları ilk zmnlar hep severim aa ne kadar iyi humanist özgür tam sevdiğim gibi derim ama muhakak biraz tanıdıktan sonra bana itici geliyorlar.

Uranyen insanlar da oldukça fazla hayatımda.Erkek arkadaşimin asc uranus kavuşum.(Uranyen aslan yeter bana :D)

erkek arkadaşında ikizler,koç yada mars merkür yerleşimi varmı.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
01-26-2011 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-26-2011 01:36 AM)ayşe kara Yazılan:  
(01-26-2011 01:16 AM)Moda Yazılan:  7.evim kova,guneş boğa ay ve yukselen aslan.bana kovalar hep itici gelmiştir.Aslında çevremdeki kadın erkek kovaları ilk zmnlar hep severim aa ne kadar iyi humanist özgür tam sevdiğim gibi derim ama muhakak biraz tanıdıktan sonra bana itici geliyorlar.

erkek arkadaşında ikizler,koç yada mars merkür yerleşimi varmı.

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1275758828

Haritası bu cnm.Sanırım bnm mars ikizlerimden dolayı ondaki ikizler etkisini merak ediyorsun.yükselen yay olduğu için (ki benimde jüpiter 9.ev aynı konular üzerine fikir alişverişi yapmayı seviyoruz.) yay ikizler aksı var.Mars da 8.evde ve güneşle kavuşum olması marsını güçlü yapar sanırım.Buarada ay 3.evde sanki değişik bir zeka veriyor.Bilimsellik gibi.(kıskanıyorum bu konumu :D) mars ikizlerim zaten ay balığa malesef kare.

01-26-2011 12:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

erkek arkadaşında ateş elementi çok yoğun , bununla birlikte toprak ve hava elementi eksiği var.
objektif olmak ve istikrar sağlamak konusunda zorlanmalar olabilir ve zorlanmaya rağmen , bu konulara daha çok önem verebilir ve eksik elementlerinin insanlara çekilerek kapatmaya çalışabilir.

hatta ay burcuda koç olsaymış tam bir firebender olacakmış. gülücük

aman diyeyim gururunu kıracak işlerden kaçın , o aslan stelymuyla buluttan nem kapabilir. :D
01-26-2011 12:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ebru29 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

ben bir soru daha sorabilirmiyimmm değerli bilgileri olan arkdaşlarımdan cvp bekliorum...7.evde oğlak burcu var ( bu evde herhangi bir gezegen yok..) ve bu evin yöneticisi olan satürn akrep burcunda ve 5.evde merkür ve güneşle kavuşumda...bunun anlamı nedir.bu kişi aşık olarak ve zeki bir o kadarda ağır başlı ve ciddi biriyle mi evlilik yapablir manasına gelior.. yoksaaa birde 5.evin yöneticisi olan plutona da mı bakmak gerekior..plütonda 4.evde terazi burcunda :D bu da ailesine bu kişi değer verdiği için ailesnin onayını alacağı bi evlilikde olablir mi :D hatta ve hatta 4.evin yöneticisi venüs olduğu için venüsde başak burcunda ve 3.evde mars ve ayla kavuşum yapıoo....bunuda mı göz önünde bulundurcaz ? artık bundan sonraa bakcak bişey yok çünkü 3.ev yöneticisi merkür olduğu için tekrar 5.eve bakmaya gerek kalmıoo :D umarım karışık anlatmadımmm...

[Resim: ebru29.th.gif]
01-26-2011 06:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-26-2011 12:53 PM)aeon Yazılan:  erkek arkadaşında ateş elementi çok yoğun , bununla birlikte toprak ve hava elementi eksiği var.
objektif olmak ve istikrar sağlamak konusunda zorlanmalar olabilir ve zorlanmaya rağmen , bu konulara daha çok önem verebilir ve eksik elementlerinin insanlara çekilerek kapatmaya çalışabilir.

hatta ay burcuda koç olsaymış tam bir firebender olacakmış. gülücük

aman diyeyim gururunu kıracak işlerden kaçın , o aslan stelymuyla buluttan nem kapabilir. :D

Ateş elementinin ağirlikta olması bazen avantaj olabiliyor, mesela ben esip gürlerken beni sakinleştiriyor doğası alışık demekki gerginliğe.Bana nedense hiç küsemiyormuş :D kırılsa da beni gorunce hemen yumuşuyor :D

Sanırım saturnun kişiselleriyle hep ücgen açı yapmasından dolayı bana gore daha sorumluluk sahibi ve istikrarlı.bnm 6 yıl boyunca gozlemlediğim ay balığın merhameti ve fedakarlığını gordum.

01-26-2011 07:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir