Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.35 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MARİLYN MONROE
Yazar Mesaj
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: MARİLYN MONROE
ben bu kadının hastasıyım.o nasıl bir ses bakış süperask küçükken hep taklit ederdimgülücük)
08-27-2009 06:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

bemimde marsım ikizler 8.evde ben nasıl öleceğim :(acaba tabi gaybı allah bilir ama bazen benide düşündürüyor :(

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
08-27-2009 01:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

ayy vuslat bende dusunuyorum bazen gülücük kazalara acıkmısın ? ben hep buyuk kazaların felaketlerın eşiğinden donerım mesela Allah'ıma şükürler olsun. Yangın cıkar bi ben orda olurum , kendım kacar kurtulurum , trafık kazası olur nasıl sağ cıktın derler , sureklı bıyerımı keserım , duserım vs gülücük

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
08-27-2009 02:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

ay allah korusun ya benim marsımı yıldırım 8. evde olarak saymak gerekir dedi.7. evde olması bir dert 8. evde olması ayrı dert aðla...(
08-27-2009 04:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: MARİLYN MONROE
SoL@RÎ$ Yazılan:en zeki insanların haritalarını işlediğimiz derste üzerinde bolca durmustuk keske o bilğileride kaydetseymişiz Norma Jean, akıllı zeki ama söhretin yabancılastırdıgı yalan bir hayat ailedeki huzur arayısı gercekten seven bir asık bulamama kırılan kalpler ilaçlar uyusturucu ve neptünün(bagımlılık) sisiyle sönen bir hayat

evet Solaris , o zaman eklenmemiş ama şimdi ekledik ;)
ders notları konu başlığında Mariliyn için bu gece yaptığımız anlatımın detaylarını bulabilirsiniz arkadaşlar.

linki burada ; http://www.astrosohbet.com/showthread.ph...33&page=12

08-28-2009 03:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

acaba zeki insanlar da eklendi mi?
08-28-2009 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Cvp: MARİLYN MONROE
eklenmemiş bildiğim kadarıyla, aslında o derslere katılan arkadaşlardan elinde kayıtları olan varsa ekleyebilirse çok iyi olur çiçek
08-28-2009 05:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Alıntı:''....yüksek dozda sakinleştirici ilaç alarak 5 Ağustos 1962'de 36 yaşında hayata veda etti. Ölümünün ardından yapılan otopsi sonucunda ölüm sebebi yüksek dozda Barbitürat alımı sonucu muhtemel intihar olarak ilan edilmesine karşın, olay yerindeki delil yetersizliği, otopside alınan dokuların daha sonradan kaybolması ve başta kahyası Eunice Murray olmak üzere görgü tanıklarının çelişkili ifadeleri sonucu ölüm sebebinin cinayet olduğuna ve politik sebeplerden Cia, Mafya ve Kennedy ailesinin buna sebep olduklarına dair tam olarak kanıtlanamamış birçok komplo teorisi ortaya atıldı...''

- wikipedia.
Aklıma takıldığı için sormak istiyorum;

Ölümünün ardında bıraktığı bu soru işaretleri (natal haritası üzerinden ya da o günün transitleri) nasıl anlamlandırılabilir sevgili Yıldırım?

08-28-2009 08:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Aprilios Yazılan:
Alıntı:''....yüksek dozda sakinleştirici ilaç alarak 5 Ağustos 1962'de 36 yaşında hayata veda etti. Ölümünün ardından yapılan otopsi sonucunda ölüm sebebi yüksek dozda Barbitürat alımı sonucu muhtemel intihar olarak ilan edilmesine karşın, olay yerindeki delil yetersizliği, otopside alınan dokuların daha sonradan kaybolması ve başta kahyası Eunice Murray olmak üzere görgü tanıklarının çelişkili ifadeleri sonucu ölüm sebebinin cinayet olduğuna ve politik sebeplerden Cia, Mafya ve Kennedy ailesinin buna sebep olduklarına dair tam olarak kanıtlanamamış birçok komplo teorisi ortaya atıldı...''

- wikipedia.
Aklıma takıldığı için sormak istiyorum;

Ölümünün ardında bıraktığı bu soru işaretleri (natal haritası üzerinden ya da o günün transitleri) nasıl anlamlandırılabilir sevgili Yıldırım?

Natal haritaya baktığımızda , 8.ev yöneticisi Neptünü haritada yükseldiğini görüyoruz + 12.ev ( gizli düşmanlar ) yöneticisini de 7.evinde ( evlilik-ortaklık-ilişkiler ) görüyoruz.

aynı zamanda Transit , Progres , Solar ve Lunar değerlendirmelerini de yapmak lazım öldüğü tarihi esas alarak.

08-29-2009 06:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Yıldırım Yazılan:Natal haritaya baktığımızda , 8.ev yöneticisi Neptünü haritada yükseldiğini görüyoruz + 12.ev ( gizli düşmanlar ) yöneticisini de 7.evinde ( evlilik-ortaklık-ilişkiler ) görüyoruz.

aynı zamanda Transit , Progres , Solar ve Lunar değerlendirmelerini de yapmak lazım öldüğü tarihi esas alarak.
Cevapladığınız için teşekkür ediyorum sevgili Yıldırım ( ;

08-30-2009 07:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Marilyn Manson Orçun 7 9,041 09-24-2008 11:27 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir