Değerlendir:
  • 9 Oy - 2.56 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marilyn Manson
Yazar Mesaj
Orçun
Kayıtsız

Marilyn Manson
[Resim: manson.jpg]

http://www.vegaattractions.com/celebrity...nsonm.html
09-23-2008 04:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sundancer Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Marilyn Manson
hiç sewmem bu adamı

haritam
09-23-2008 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Orçun
Kayıtsız

ben yükselenin aslan olduğunu düşünüyorum. oğlaklarda marjinallik vardır ama manson'da aşırı ve kimi yerde ona yakışmayacak biçimde.
09-23-2008 08:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Marilyn Manson
Marjinalin kelime anlamı sıradışı ve farklı olmaksa,bence manson'un oğlakla uzaktan yakından alakası olamaz.Oğlak geleneksel olağan şeyleri barındırır bünyesinde.Olsa olsa bu adamın uranüs(sıradışı),jüpiter(abartma) opozisyonu vardır
09-23-2008 11:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Marilyn Manson
Nihan Yazılan:Marjinalin kelime anlamı sıradışı ve farklı olmaksa,bence manson'un oğlakla uzaktan yakından alakası olamaz.Oğlak geleneksel olağan şeyleri barındırır bünyesinde.Olsa olsa bu adamın uranüs(sıradışı),jüpiter(abartma) opozisyonu vardır

Haritaya bakmadan fikir yürütmüştüm.Haritaya bakınca terazide jüpiter uranüs kavuşumuda çok anlamlı geldi,bu görünüm için.Uranüs ya da plutonu terazide olanlar genelde vücut ve görüntüleriyle oynamayı severler
09-23-2008 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Orçun
Kayıtsız

Oğlaklar sıradışı olmayı severler yani herkesten farklı olabilmek bu Manson'da mevcut. Öte yandan özellikle karanlık romantizm, gotik, 18 yy. ve öncesi temaları ben de severim. Ama bence yükselen aslandanın negatif özelliği olan gösterişçilik ona yansımış. Bu marjinalliğin aşırıya kaçmasına sebep olmuş.
09-23-2008 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nadya Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Benimde plüton terazide bende severim değişiklik yapmayı dış görüntümde...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=0&...20&go.y=11
09-24-2008 09:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

sevgili nadya,plütonun bir burçta bulunması öyle bikaç seneyi yada birkaç ayı alan bir dönemi kapsamaz,uzun yıllar plüto terazideydi...

yavaş haraket eden gezegenler kişileri değil,nesilleri etkiler,tabi plüto haritanızda önemli bir noktanın yöneticisi değilse... sevgiler

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
09-24-2008 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  MARİLYN MONROE nurbanu10 21 24,504 11-14-2011 02:28 PM
Son Mesaj: vuslat

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir