Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Marilyn Manson - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Müzisyen(Şarkıcı) (/forumdisplay.php?fid=247)
+---- Konu: Marilyn Manson (/showthread.php?tid=2310)

Marilyn Manson - Orçun - 09-23-2008 04:29 PM

[Resim: manson.jpg]

http://www.vegaattractions.com/celebrity/stars/mansonm.html

RE: Marilyn Manson - sundancer - 09-23-2008 05:43 PM

hiç sewmem bu adamı

RE: Marilyn Manson - Orçun - 09-23-2008 08:14 PM

ben yükselenin aslan olduğunu düşünüyorum. oğlaklarda marjinallik vardır ama manson'da aşırı ve kimi yerde ona yakışmayacak biçimde.

Cvp: Marilyn Manson - Félicé - 09-23-2008 11:21 PM

Marjinalin kelime anlamı sıradışı ve farklı olmaksa,bence manson'un oğlakla uzaktan yakından alakası olamaz.Oğlak geleneksel olağan şeyleri barındırır bünyesinde.Olsa olsa bu adamın uranüs(sıradışı),jüpiter(abartma) opozisyonu vardır

Cvp: Marilyn Manson - Félicé - 09-23-2008 11:26 PM

Nihan Yazılan:Marjinalin kelime anlamı sıradışı ve farklı olmaksa,bence manson'un oğlakla uzaktan yakından alakası olamaz.Oğlak geleneksel olağan şeyleri barındırır bünyesinde.Olsa olsa bu adamın uranüs(sıradışı),jüpiter(abartma) opozisyonu vardır

Haritaya bakmadan fikir yürütmüştüm.Haritaya bakınca terazide jüpiter uranüs kavuşumuda çok anlamlı geldi,bu görünüm için.Uranüs ya da plutonu terazide olanlar genelde vücut ve görüntüleriyle oynamayı severler

RE: Marilyn Manson - Orçun - 09-23-2008 11:31 PM

Oğlaklar sıradışı olmayı severler yani herkesten farklı olabilmek bu Manson'da mevcut. Öte yandan özellikle karanlık romantizm, gotik, 18 yy. ve öncesi temaları ben de severim. Ama bence yükselen aslandanın negatif özelliği olan gösterişçilik ona yansımış. Bu marjinalliğin aşırıya kaçmasına sebep olmuş.

RE: Marilyn Manson - nadya - 09-24-2008 09:12 PM

Benimde plüton terazide bende severim değişiklik yapmayı dış görüntümde...

RE: Marilyn Manson - yezda - 09-24-2008 11:27 PM

sevgili nadya,plütonun bir burçta bulunması öyle bikaç seneyi yada birkaç ayı alan bir dönemi kapsamaz,uzun yıllar plüto terazideydi...

yavaş haraket eden gezegenler kişileri değil,nesilleri etkiler,tabi plüto haritanızda önemli bir noktanın yöneticisi değilse... sevgiler