Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7.ev
Yazar Mesaj
Félicé
Kayıtsız

RE: 7.ev
1, 4, 7 ve 10. evdeki gezegenler güçlüdür, köşe evler olduğu için etkisini daha net hissederiz.. Ama bu etki gezegen fonksiyonuna uygun bir güçte olacaktır.
satürn ballı, tatlı, akan yumuşak bir enerji ile çalışmaz ki. Satürn, tüm dünyada eski, yeni astroloji sistemleri tanımlaması ile onda yücelir, bunda alçalır, şunda zorlanır dese de, yapısı itibariyle bulunduğu burç, ev ve iletişime geçtiği gezegenler konusunda her zaman engel, şiddetle arzulama, gerçekleştirme stresi, test edilme ve olgunlaşma deneyimleri yaşatacaktır. Acı ama satürn kadar gerçek..
01-30-2011 02:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

evet felice'nin cevabını şöyle bir ilaveyle destekleyebilirim ;

satürnü iyisiyle kötüsüyle bir siyasetçiye benzetirsek , onun güçlenmesi ve daha çok oy alması demek , iyisiyle + kötüsüyle etkilerini arttırması demek olur ;)

01-30-2011 03:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
asalluhi Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

Uzunca bir süredir foruma vakit ayıramıyordum. Daha önceden de "Üyelerin doğum haritaları"na açtığım başlıkta 7. evimle ilgili yorum beklemiştim; tabii herkesin kendince yoğunlukları olduğundan ve benim de foruma vakit ayıramamış bulunmamdan dolayı ilgi çekmemiş veya artık forumda olmadığım düşüncesiyle cevap verilmemiş olabilir.
7. evimde Neptün, Satürn ve Uranüs var. Neptün oğlak burcunda; Satürn ve Uranüs Yay'da kavuşum halindeler. Harita linkim aşağıda. Müsait bir zamanda 7. evimle ilgili yorum yapan olur ise minnettar olurum.

http://img822.imageshack.us/f/asdgo.gif/

[Resim: asdgo.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us
03-30-2011 03:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

6inci evimin sonlarindaki gunes jupi neptun stelyumunun 7inci eve etkisi varmidir?

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
08-05-2011 02:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Haritada placidusa göre 6. evin sonunda gözükmüyor stelyum. Whole' ye göre zaten 6. evde oluyor;)
08-05-2011 03:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

hmm ok teskurler çiçek

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
08-05-2011 03:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
katmer Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

(10-20-2011 03:20 PM)Kıvılcım Yazılan:  7.evimde sadece lilith var....7.evimin yorumu ne olur ?

Lilith 7. evde : tekrar tekrar aynı davranışları sergilemek kendisine zarar verir.her ayrıntıda kendi psikolojik durumunu değerlendirme yeteneğine sahiptir..her zaman adil ve müziğe eğilimi vardır

HARİTAM
http://b1111.hizliresim.com/r/b/g0jh.gif

Düşüme sen düşünce gözlerinde tutuklu kalır yüreğim...İçinde sen olmayan düşlerimi düşürürüm düşümden...Prangaya vurulmuş ayaklarımı sürüklerim peşinden ömrümü ömrüne her bir adımda...

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz. . .
10-20-2011 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(10-20-2011 04:59 PM)Kıvılcım Yazılan:  katmer selam bu yazıyı gördüm ama 7.evim boş olduğundan bir tek lilith var onu yorumlayamadım.

7. eviniz kova whole signe göre kovanın yöneticisi uraniüse ve açılarına bakın ayrıca 7. ev terazi burcunun evidir terazi burcuna ait bir evde kova nasıl hareket eder onu yorumlayın ve lilithi de bu yorumlara ekleyince yorum tammalanır oyle sanıyorum.

7. ev kova size sıradışı özgürlüğüne düşkün toplumdan farklı kişilerden hoşlanma özelliği verecektir. 7. evin yöneticisi olan uranüs ise terazi burcunda ani değişikliklerden hoşlanacak, özgürküğüne düşkünlük ihtiyacı olacak kendini toplumdan farklı görecek değişim ihtiyacı duyacak sabırsız olacak ama ilişkilerde diploması kibarlık ve uzlasma yoluyla bunu yapacaktır. en önemli açısı ise venüsle olan karesi size gerginlik vercektir venüs konularında sabırsızlık sergileyebilirsiniz birilerinin size ne yapacağınızı söylemesi sizi çok kızdırabilir ayrıca eşiniz en iyi arkadasınız olsun istersiniz hem eş hem arkadas gülücük sanırsam galiba pek yorum yeteneğim yokkendince denedim işte çiçek

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
10-20-2011 06:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(10-22-2011 02:23 AM)pinknilden Yazılan:  benim 7.evimde oğlak var gezegen yok yöneticisi satürn 5.evde güneşle zıt pluto ile kavuşum neptünle sekstil açı yapıyor bana da yorum yapabilir misiniz ben harmanlayamıyorum

5. evde yöneticinin bulunması bir aşk evliliği olabileceğini gösteriyor. Yöneticinin yaptığı açılar, soğuk, baskıcı, gizemli, hayal gücü yüksek, duyarlı bir tipe işaret ediyor gibi.
10-22-2011 12:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(10-22-2011 04:27 PM)pinknilden Yazılan:  
(10-22-2011 12:23 PM)Messa Yazılan:  
(10-22-2011 02:23 AM)pinknilden Yazılan:  benim 7.evimde oğlak var gezegen yok yöneticisi satürn 5.evde güneşle zıt pluto ile kavuşum neptünle sekstil açı yapıyor bana da yorum yapabilir misiniz ben harmanlayamıyorum

5. evde yöneticinin bulunması bir aşk evliliği olabileceğini gösteriyor. Yöneticinin yaptığı açılar, soğuk, baskıcı, gizemli, hayal gücü yüksek, duyarlı bir tipe işaret ediyor gibi.

Teşekkür ederim.Oğlak burcundan dolayı yaşca benden büyük biri olabilir mi hiç bir zaman böyle kişilere çekim duymam ama ya da geç yaşta evlilik yapacak olabilir miyim?

Benimde 7. evim oğlak yaşlı biriyle evlilik yok ama geç yaşta evlilik eğer olursa olacak. Geç yaş derken en az bir 29 yaşı buluyor. Yaşlı biriyle evlilikte söz konusu olabilir, yaşça büyük biri. Plutoya karşıt olması onun baskıcı biri olma ihtimalini getiriyor. Neptün sekstili biraz yumuşatabilir.
10-22-2011 05:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir