Değerlendir:
  • 48 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Uranos Yazılan:Bu arada ben bu satürnden bıktım. Her şeyde onu karşıma çıkarıyosungülücük) Satürn kısıtladı, satürn engelledi. Ee hep böyle mi geçecek bu hayat:(

Neyse, o Satürn ise ben de Uranos'um. Hodri meydan.

satürn önce kısıtlar ama uzun vadede onun dediğini yaparsan meyvesi büyük olur sevgili uranos ;)

hani ben uranosum dedin ya , şimdi yükselenin balık gülücük ve yöneticisi neptün haritanın tepesinde MC'ye dokunuyor yani bence sen Neptünlüsün. satürnyen bir neptünlü gülücük
şaka bir yana satürn-neptün karesi üzerinde titizlikle durmanı tavsiye ederim.

ve bişey daha ; mars-jüpiter kavuşumun yüksek bir enerji verecektir.
özellikle marsın aslan burcunun son derecesinde regulus sabit yıldızıyla da kavuşum yapıyor. regulus sabit yıldızıyla mars kavuşumunu da irdele bence ok

08-21-2008 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Uranos Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Yıldırım Yazılan:
Uranos Yazılan:Bu arada ben bu satürnden bıktım. Her şeyde onu karşıma çıkarıyosungülücük) Satürn kısıtladı, satürn engelledi. Ee hep böyle mi geçecek bu hayat:(

Neyse, o Satürn ise ben de Uranos'um. Hodri meydan.

satürn önce kısıtlar ama uzun vadede onun dediğini yaparsan meyvesi büyük olur sevgili uranos ;)

hani ben uranosum dedin ya , şimdi yükselenin balık gülücük ve yöneticisi neptün haritanın tepesinde MC'ye dokunuyor yani bence sen Neptünlüsün. satürnyen bir neptünlü gülücük
şaka bir yana satürn-neptün karesi üzerinde titizlikle durmanı tavsiye ederim.

ve bişey daha ; mars-jüpiter kavuşumun yüksek bir enerji verecektir.
özellikle marsın aslan burcunun son derecesinde regulus sabit yıldızıyla da kavuşum yapıyor. regulus sabit yıldızıyla mars kavuşumunu da irdele bence ok

Hmm regulus mars kavuşumunu belirttiğin için teşekkürler. Gerçekten ilginç bir kavuşum. Kişiye oldukça büyük bir güç, cesaret ve askeri başarı verdiği yazıyor. Belki de dünyayı ele geçirme planlarıma bir kez daha göz atmalıyımgülücük)

Satürnyen bir jüpiterli olduğundan mıdır nedir sürekli iyi bir şeyler söylerken araya kötü şeyler de sıkıştırıyosun sevgili Yıldırımgülücük)

Satürn neptün karesi iyi bir açı bencegülücük) İçimizdeki gökyüzünde Steven Forrest olumlu açıların insanları kış uykusuna yatırdığını söylüyordu. Satürn neptün karesi sayesinde ne hayalperest ne aşırı realist ikisinin arasında gidip geliyorum işte ne güzelgülücük)
08-21-2008 02:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim ( yıldırım için)
sevgili yıldırım satürn neptün karesine sahip biri olarak sanırım tecrübe konuşuyorgülücük

ee senin 10. evin neler söylüyor birazda sana bakalım ne dersin??

10. ev terazi.ama hemen hemen yarısı akrepte.
ay mc kavuşm.
pluto ay mc kavuşum.
mc yöneticisi venüs ise 1. evde mc ile karesi var hımm

güzel düşünürsün,derin düşünürsün.drin düşünürken sezgiselliğinde oldukça artar.ay pluto terazi harmanlandığında böyle bir düşünme kapasitesi veriyor sana.işbirliğine çok önem veriyor olduğun zaten bu forumdan belli.düşüncelerinin desteklenmesi senin için çok önemli.
10. evdeki ay işinde annenin yada bir kadının desteğini aldığın yada alacağının bir göstergesi olabilir.ya da tam tersi böyle bir insandan kaçmak için gözkýrpma

iş yerindeki ahenk ve uyuma çok önem veriyorsun.hatta iş yerini evin gibi olsun yada ev diyebileceğin bir iş yerinde daha rahat olacağını düşünebilirsin.

akrep ve plutonun etkisiyle iş ve kariyerinle ilgili kararların değişebilir.ve bu tür değişimleri çok rahat atlatabilirsin.çünkü her ne olursa olsun değişimden sonra yoluna devam edeceğini bilirsin.emek veren çabalayan insanlar senin ilgini daha çok çeker.kolay yoldan kazanılan hiç bir şey seni tatmin etmez.bu tarz kişilerde sana uygun değildir.sabırlı ve kararlısındır.hedeflerin pek orta düzeyde olmaz. uç noktalar daha çok gezinmeyi sevdiğin yerlerdirdil çýkarma mücadele vermesini bilirsin.bu mücadeleylede istediğin hedefe ulaşacağına inanırsın.imkansız diye bir şey kalmaz o zaman gözünde.hırslı bir kişilik oldukça tutkulu.bu şekilde bazen acımasızlık bile geçebilir içinden.ama burada terazi girer devreye.ve ayın yoğun duygusal yumuşaklığı.yani acımasızlığıda bilir yıldırım.huzur ve rahat kaçmasın diye boyun eğmeyide.ama içindeki özü ne derse o tarafta kalır.gücünün oldukça farkındasındır.korkusuzca ideallerinin peşinden gidecek kadar zorluklara dayanıklısındır.bunlar hep mc de bulunan akrep ve pluton etkisi.

yaşam gayen bellidir.hevesli,hırslı bir yapın var.belkide bu disiplin ve otariteyi çocukluğunda sana zor gibi görülen bir kadına borçlusun yıldırım.sen bunun negatif yanını alsaydın belkide daha farklı olacaktı.ama eminim sen pozitif yanını almışsın...

güneş mc açın senin iş alanında şanslı olaylar yaşadığını gösteriyor.

ay ile kavuşumun annenin senin kariyerini belirlemek isteyebileceği gibi bir tez sunuyorum şimdi sana.(eğer annenle aranız iyi değilse)senin kariyerini ve senin amaçlarını etkiliyor diye düşündüğün çok olmuş olabilir.hatta bu anlamda pisikolojini bozduğunu bile düşünmüş olabilirsin.çok fazla onun desteğine ihtiyaç duymuş olabilirsin. ayın mc ile konumu kalabalık insan topluluklarıyla çalışma olanağı sağlıyor sana.ve korumak gibi yada halkla ilişkiler gibi.

mc ve mc yöneticisi venüsün karesine bakmak gerekirse.çok kuvvetli bir yaratıcı yanın var.sanata kabiliyetin kesinlikle var.herhangi bir dalıyla illaki sanatsal bir dürtü var içinde.ve bu alanda desteklendiğinde inan her şeyden çok bu meslek mutlu eder seni.terazi mc ve 10. ev sanat potansiyeli verebilir dersek inan venüsle olan bu kare bence destekliyor güçlendiriyor bunu.bu açı sanki çok çalışmasanda olur diyen bir açı.ama sen boş durmayı tembelliği asla sevmediğin için hep çalışmalısın bence yıldırım..çünkü karekterinde yok bu..

pluton mc kavuşumun geçlikte (ki hala gençsin yanlış anlama)yani lise yılların demek daha dogru.öğretmen ve ebeveynlerinle karşıya karşıya gelmiş olabilirsin.hatta polisle bile...az önce bahsettiğim gibi ebeveynlerinden biri sana çok baskı yapmış olabilir.kariyer ve iş alanında gelişmeni kısıtlamış olabilir.tam tersi yaratıcı güçlü bir ebeveyn sana kendine güvende aşılamış olabilir.

neptünle sekstiline gelince... işte şu an yaptığın sezgilerinle de kariyer yapabileceğin.insanlara yardım etmek en sevdiğin şeylerden biri.ve bunu sezgiler ve mistik olaylarla yapıyor olman zaten bunun kanıtı.dini konularda kendini gösterebilirsin.başka insanların görmezden geldikleriyle çok ilgilisin.gizli inançların bile olabilirhımm
esrarengiz ve doğaüstü olaylara mütiş bir ilgi.( dur bakalım senden ne çıkarabiliriz) gülücük

mutlu ve pozitif kişiler sana daha uygun.ama inan negatif düşünen kişilerle birarada kalırsan onların olumsuzluğunda kaybolacak,kurban olabilirsin.çünkü bu tür insanlar seni şüpheci,entirikacı yapabilirler.

yani şöyle bir düşündüğün zaman bir harita ve bir insan.açı aynı ;ama inan yetişme ortamı,kendini geliştirmesi ve çevresi öylesine önemliki.insanlara yardıma koşan bir insan,onlarla mutlu olabilen bir insanda olabiliyorsun.ama tam tersi entrikacı,kuşkucu bir kişide oluyorsun.
neyse yıldırım benden bu kadar.10. evin hayırlı olsun...melek

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
08-21-2008 03:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: Cvp: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim ( yıldırım için)
ay_se Yazılan:sevgili yıldırım satürn neptün karesine sahip biri olarak sanırım tecrübe konuşuyorgülücük

ee senin 10. evin neler söylüyor birazda sana bakalım ne dersin??

10. ev terazi.ama hemen hemen yarısı akrepte.
ay mc kavuşm.
pluto ay mc kavuşum.
mc yöneticisi venüs ise 1. evde mc ile karesi var hımm

güzel düşünürsün,derin düşünürsün.drin düşünürken sezgiselliğinde oldukça artar.ay pluto terazi harmanlandığında böyle bir düşünme kapasitesi veriyor sana.işbirliğine çok önem veriyor olduğun zaten bu forumdan belli.düşüncelerinin desteklenmesi senin için çok önemli.
10. evdeki ay işinde annenin yada bir kadının desteğini aldığın yada alacağının bir göstergesi olabilir.ya da tam tersi böyle bir insandan kaçmak için gözkýrpma

iş yerindeki ahenk ve uyuma çok önem veriyorsun.hatta iş yerini evin gibi olsun yada ev diyebileceğin bir iş yerinde daha rahat olacağını düşünebilirsin.

akrep ve plutonun etkisiyle iş ve kariyerinle ilgili kararların değişebilir.ve bu tür değişimleri çok rahat atlatabilirsin.çünkü her ne olursa olsun değişimden sonra yoluna devam edeceğini bilirsin.emek veren çabalayan insanlar senin ilgini daha çok çeker.kolay yoldan kazanılan hiç bir şey seni tatmin etmez.bu tarz kişilerde sana uygun değildir.sabırlı ve kararlısındır.hedeflerin pek orta düzeyde olmaz. uç noktalar daha çok gezinmeyi sevdiğin yerlerdirdil çýkarma mücadele vermesini bilirsin.bu mücadeleylede istediğin hedefe ulaşacağına inanırsın.imkansız diye bir şey kalmaz o zaman gözünde.hırslı bir kişilik oldukça tutkulu.bu şekilde bazen acımasızlık bile geçebilir içinden.ama burada terazi girer devreye.ve ayın yoğun duygusal yumuşaklığı.yani acımasızlığıda bilir yıldırım.huzur ve rahat kaçmasın diye boyun eğmeyide.ama içindeki özü ne derse o tarafta kalır.gücünün oldukça farkındasındır.korkusuzca ideallerinin peşinden gidecek kadar zorluklara dayanıklısındır.bunlar hep mc de bulunan akrep ve pluton etkisi.

yaşam gayen bellidir.hevesli,hırslı bir yapın var.belkide bu disiplin ve otariteyi çocukluğunda sana zor gibi görülen bir kadına borçlusun yıldırım.sen bunun negatif yanını alsaydın belkide daha farklı olacaktı.ama eminim sen pozitif yanını almışsın...

güneş mc açın senin iş alanında şanslı olaylar yaşadığını gösteriyor.

ay ile kavuşumun annenin senin kariyerini belirlemek isteyebileceği gibi bir tez sunuyorum şimdi sana.(eğer annenle aranız iyi değilse)senin kariyerini ve senin amaçlarını etkiliyor diye düşündüğün çok olmuş olabilir.hatta bu anlamda pisikolojini bozduğunu bile düşünmüş olabilirsin.çok fazla onun desteğine ihtiyaç duymuş olabilirsin. ayın mc ile konumu kalabalık insan topluluklarıyla çalışma olanağı sağlıyor sana.ve korumak gibi yada halkla ilişkiler gibi.

mc ve mc yöneticisi venüsün karesine bakmak gerekirse.çok kuvvetli bir yaratıcı yanın var.sanata kabiliyetin kesinlikle var.herhangi bir dalıyla illaki sanatsal bir dürtü var içinde.ve bu alanda desteklendiğinde inan her şeyden çok bu meslek mutlu eder seni.terazi mc ve 10. ev sanat potansiyeli verebilir dersek inan venüsle olan bu kare bence destekliyor güçlendiriyor bunu.bu açı sanki çok çalışmasanda olur diyen bir açı.ama sen boş durmayı tembelliği asla sevmediğin için hep çalışmalısın bence yıldırım..çünkü karekterinde yok bu..

pluton mc kavuşumun geçlikte (ki hala gençsin yanlış anlama)yani lise yılların demek daha dogru.öğretmen ve ebeveynlerinle karşıya karşıya gelmiş olabilirsin.hatta polisle bile...az önce bahsettiğim gibi ebeveynlerinden biri sana çok baskı yapmış olabilir.kariyer ve iş alanında gelişmeni kısıtlamış olabilir.tam tersi yaratıcı güçlü bir ebeveyn sana kendine güvende aşılamış olabilir.

neptünle sekstiline gelince... işte şu an yaptığın sezgilerinle de kariyer yapabileceğin.insanlara yardım etmek en sevdiğin şeylerden biri.ve bunu sezgiler ve mistik olaylarla yapıyor olman zaten bunun kanıtı.dini konularda kendini gösterebilirsin.başka insanların görmezden geldikleriyle çok ilgilisin.gizli inançların bile olabilirhımm
esrarengiz ve doğaüstü olaylara mütiş bir ilgi.( dur bakalım senden ne çıkarabiliriz) gülücük

mutlu ve pozitif kişiler sana daha uygun.ama inan negatif düşünen kişilerle birarada kalırsan onların olumsuzluğunda kaybolacak,kurban olabilirsin.çünkü bu tür insanlar seni şüpheci,entirikacı yapabilirler.

yani şöyle bir düşündüğün zaman bir harita ve bir insan.açı aynı ;ama inan yetişme ortamı,kendini geliştirmesi ve çevresi öylesine önemliki.insanlara yardıma koşan bir insan,onlarla mutlu olabilen bir insanda olabiliyorsun.ama tam tersi entrikacı,kuşkucu bir kişide oluyorsun.
neyse yıldırım benden bu kadar.10. evin hayırlı olsun...melek

çok teşekkür ederim ayşe abla böyle arada sürprizlerle beni şaşırtıyorsun ve çok hoş oluyor -ok

08-21-2008 05:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

aytaşım Yazılan:yıldırım:
Alıntı:mesela Aytaşım üye arkadaşımızında lilith-MC kavuşumu vardı ve evlilğinin yada benzer olumsuz şartların çalışma hayatını etkileyip etkilemediğini soralım ?
yahu kusura bakmayın buralarda degildim uzun zamandır.bu sebeple bakamadım yazılanlara.yeni gördüm yıldırım beyin sorusunu.
çalışma hayatım konusunda çok dertliyim çoook.:( sormayın...
senelerdir atama bekliyorum ama bu yüzden boş duruyor degilim. yine ögretmenlik yapıyorum ama kadrolu degil ve hep farklı yerlerde.nedense bi türlü şu iş konusunda şansım yaver gitmedi.ögretmenlikten önce de farklı sektörlerde çalıştım ama devamı gelmedi o işlerin.evlilik henüz olmadıgı için etkisi yok pek tabii.ama iş durumu böyle sürüncemede oldugu için ben pek evlilige sıcak bakamıyorum.ev hanımı olmak da istemiyorum ama gel bunu evlendigin insana anlat.hayatım boyunca bu şekilde bir çalışma hayatım olacaksa habire kendime iş bakacaksam bunu anlatma derdimin olmayacagı bi eş lazım bana.

içten paylaşımınız için teşekkür ederim sevgili aytaşım. lilith'in kariyer noktasında olmasının olumsuzluklara yol açabileceğini tahmin ediyordum ve sizin anlattıklarınız teyit niteliğinde oldu.

sizinle ilgili müsait bir zamanda daha detaylı bir analiz yapmaya çalışırım ok

08-21-2008 08:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Aprilios Yazılan:Mc, Kova, 10. Ev, 01 Dereceye 45 '

Aldığı Açılar :

90 derece Güneş
120 derece Ay
90 derece Merkür
Kavuşum Mars ( özellikle bu kısmı çok merak ediyorum, çünkü aynı evde bir tek Mars konumlu. )
90 derece Jüpiter
180 derece Ic
90 derece Ep ( doğu noktası )

Kova'nın yönetici gezegeni olan Uranüs, Oğlak burcunda, 8. evde ve Satürn ile kavuşum yapar durumda.
Diğer zorlu açıları, 150 derece Ic ile,
180 derece Şans Noktası olan Şiron'da.

Diğer sağlıklı açılarda 120 derece Güneş, Merkür gezegenleri ve Ep noktası var.

- Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

merhaba aprilios ;

1.evindeki ay ile venüs ikizlerinin + MC üzerindeki kuvvetli marsın sebebiyle oldukça sabırsız ve pratik biri olduğunu düşünüyorum.
zaten ikizler + mars etkileriyle foruma atak bir başlangıç yaptın ve bu çok iyi ;)

yaz mevsimi sebebiyle pek çok yorumcu arkadaşımız ya tatilde ya da başka işleri sebebiyle kısmen katkıda bulunabiliyorlar ve bizler yetişebildiğimiz kadarıyla yorumlar yapmaya çalışıyoruz.
eğer biraz sabredebilirsen seninle ilgili yorumlrımızda olacaktır , tabii şimdi sırada başka arkadaşlarımız var.

ben yinede MC üzerindeki marsın hakkında bişeyler söylemek istiyorum ; sana agresif ve bağımsız bir yapı kazandırıyor olmalı marsın.
girişimci , dikkatsiz , gerilimli ve belkide en önemlisi başkalarından kolay etkilenmeyen yüksek bir enerjin olduğunu söyleyebiliriz.
bence sevgili aprilios mars kovasının sana kazandırdığı tüm özellikleri dikkatli bir şekilde okuyarak kendine mars kovasına has hedefler seçebilirsin.
spor , yöneticilik , mühendislik gibi seçeneklerden söz edebiliriz mesela.

08-22-2008 02:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: Kariyer Evini irdeleyelim - Hades için
Hades yıldız haritası ;

[Resim: hadesch9.th.gif]

equal ev sistemine göre aldım haritanı bu sebeple farklı gelebilir ok.

öncelikle MC'yi başak burcunda görüyoruz sevgili hades. mütevâzi bir sosyal imaja sahip olabilirsin. başbakan bile olsan alçakgönüllüğünü koruyacaksındır.
aynı zamanda hangi alanı seçersen seç kolay tatmin olmayacağını söyleyebiliriz. sende mükemmelliyetçi bir ruh vardır ve yapacağın işleri mükemmel yapayım derken yada şartların dört dörtlük biçimde olmasını beklerken fırsatları kaçırmamanı öneririm.

başak burcundaki merkür-jüpiter kavuşumun oldukça pratik bir zeka verecektir ve eğitimde başarı kapasitesi verecektir diyebiliriz.
iyi bir öğrencisindir ve iyi bir öğretmen olma potansiyelinde vardır bence. aynı zamanda hukuk alanında detayları gözden kaçırmayan bir avukat yada mahkemeyi yöneten hakim olma olasılığından sözedebiliriz.

haritanın tepesinde görülen güneş ise sana yönetme arzusu verir. gösterinin kahramanı olmak için yanar tutuşursun. başak burcunun alçakgönüllüğünü hesaba katarsak sen ''sessiz şampiyon'' olmayı arzularsın diyebiliriz.

güneşini 12.evden güçlü açılar besliyor. yani Ay-plüto kavuşumun..
çok derin bir içsel dünyan olmalı ve bunu pek fazla insan bilmiyor bence. duygularını ve tutkularını ifade etme konusunda çekimser olabilirsin.
oysa sağlam bir psikoloji eğitimi alsan ve 12.evindeki Ay-plüto enerjilerini olumlu yönde kullanabilsen müthiş bir psikoloji kariyeri yapabilirsin. 12.evindeki Ay-plüto enerrjilerini güzelce araştırmanı öneririm. özellikle 12.evi irdeleyelim konusunu oku bence.

bu karanlık evdeki enerjilerinin kariyer evine olumlu açı yapması , gizemli konulara eğilim göstermene sebep olabilir.
casusluk , MİT gibi istihbaratlarda çalışma potansiyellerinden sözedebiliriz.

tüm bu seçenekleri bazen destekleyecek bazende köstekleyecek yoğun bir 2.ev enerjisine sahipsin. mesela bazen sihirli bir değneğin seni hedefine doğru ittiğini hissedebilirsin , finansal kaynaklar açısından farklı türde durumlarla karşılaşabilirsin. sıkıntılar , âni gelişmeler ve sürprizler bir arada olabilir.
2.evdeki uranüs-neptün kavuşumun hem sanat potansiyeli hemde bilgisayar-elektronik vb. teknik uzmanlık potansiyeli verecektir diyebiliriz.

yolun açık olsun Hades ;)

08-22-2008 04:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Yıldırım Yazılan:merhaba aprilios ;

1.evindeki ay ile venüs ikizlerinin + MC üzerindeki kuvvetli marsın sebebiyle oldukça sabırsız ve pratik biri olduğunu düşünüyorum.
zaten ikizler + mars etkileriyle foruma atak bir başlangıç yaptın ve bu çok iyi ;)

yaz mevsimi sebebiyle pek çok yorumcu arkadaşımız ya tatilde ya da başka işleri sebebiyle kısmen katkıda bulunabiliyorlar ve bizler yetişebildiğimiz kadarıyla yorumlar yapmaya çalışıyoruz.
eğer biraz sabredebilirsen seninle ilgili yorumlrımızda olacaktır , tabii şimdi sırada başka arkadaşlarımız var.

ben yinede MC üzerindeki marsın hakkında bişeyler söylemek istiyorum ; sana agresif ve bağımsız bir yapı kazandırıyor olmalı marsın.
girişimci , dikkatsiz , gerilimli ve belkide en önemlisi başkalarından kolay etkilenmeyen yüksek bir enerjin olduğunu söyleyebiliriz.
bence sevgili aprilios mars kovasının sana kazandırdığı tüm özellikleri dikkatli bir şekilde okuyarak kendine mars kovasına has hedefler seçebilirsin.
spor , yöneticilik , mühendislik gibi seçeneklerden söz edebiliriz mesela.

Sevgili Yıldırım,

Üyelerin doğum haritalarının asılı olduğu bölümde yer alan yıldız haritamla alakalı genel yorumlarınızda (10. ev kapsamında da) daha detaylı yorumlarınıza rastlayabilirim umarım.

Beklemede olacağım...

Değerli vaktinizden ayırıp yazdığınız notlar için tekrar teşekkür ederim.

08-22-2008 02:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
tamamdır aprilios , yei üyelerimizin genel yorumlarını paylaşımına göre 1-2 hafta içinde yapmaya çalışıyoruz ok

08-22-2008 03:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: Cvp: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Hades Yazılan:Teşekkür ederim Yıldırım gülücük Bİrde birşeydaha soracağım 10. evimden satürn geçiyorya şimdi eylül sonundada güneşimle kavuşacak ne gibi etkiler olur ?
Benimle aynı transitleri yaşayan arkadaşlar varmı ?

Alıntı:Transit Satürn 10. Evinizden Geçerken : Satürn transitleri bize geçmişteki eylemlerimizin sonuçlarını verir. 10. ev kariyerimizi, toplumdaki imajımızı, pozisyonumuzu, patronumuzu ve hayatımızdaki hedefleri yönetir. Satürn buradan geçerken hayatınızın doğru yolda olup olmadığını söylemeye muktedir olacaksınız demektir. Şefinizle süregelen ya da askıya alınmış sorunlar aynı şekilde kariyer konularındaki benzer durumlar şimdi yüzeye çıkacak demektir. Harekete geçmeniz gereken zamanda bunu yapmadıysanız bu süreç “keşke yapsaydım, yapmalıydım” diyeceğiniz bir zamandır. Satürn Bill Gates’in tepe noktasından geçtiğinde mahkeme Microsoft aleyhine açılacak davaya hazırlanıyordu. Tavukların evdeki horoza dönme zamanıydı. Gates, herkes ona bu denli cephe almışken savunmasında savunmasında zaten çokta iyi olabileceğini hesaba katmıyordu ama yine de “biz işe mahkumları almıyoruz” stratejisi ona ufakta olsa bir kazanma şansı sunmuştu. Olumlu tarafından bakarsak şunu söyleyebiliriz, eğer işinizi planladıysanız ve planınızı uyguladıysanız işte bu hasat zamanı. Satürn zirveye ulaşmanızı sağlayacaktır. Ancak konumunuzu koruyabilmek için yine çok çalışmanız gerekmektedir. Ve tüm zamanınızı işe verme konusunda dikkatli olun çünkü bu durumda hayatınızın aile ve arkadaş alanları acı çekebilir. Buradaki dengeyi sağlamak için ekstra efor sarf etmekten kaçınmayın.

aynı zamanda transit satürn 10.evine dokunacak ve bu alıntıyı okumanı öneririm.

satürnün güneşe yapacağı kavuşum ise hayat enerjinde kısıtlanma yaşayacağın bir döneme işaret eder. bunun olasılıklarını çok çeşitlendirebiliriz. illa ki şu olacak bu olacak demiyelim. Allah korusun hastalıktan tutta , babanla yada aile büyüklerinle aranın açılması yada bir gönül yarası yada ders vb. çalışmalarının sana vereceği yükümlülükler gibi sebeplerden dolayı pek coşkulu bir dönem olacağını söyleyemeyiz..
ancak şunuda ilave edeyim ; asıl yapmak istediğin şeyler konusunda oldukça çalışkan ve verimli bir dönemde olabilir eğer satürnün disiplin isteğini yerine getirirsen ve belki sıkıntı ve baskı yaşayacağın o dönemin sonunda müthiş başarı meyveleri yiyebileceksin.

ben 6-7 sene önce transit satürn , güneşime zıt bakarken işimden çıkmıştım ve ekonomik anlamda oldukça sıkıntı çekmiştim. satürn hayatı bir şekilde kısıtlıyor ama inan genç dostum bir güzelliğide var ki seni olgunlaştıracaktır. daha olgun ve karizmatik olacaksın transit sonunda ;)

08-23-2008 01:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kariyer MC memati 15 27,556 06-30-2012 04:14 AM
Son Mesaj: Reinarubia

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir