Değerlendir:
  • 48 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
Yazar Mesaj
Arkadaş
Kayıtsız

RE: Kariyer Evini ( 10.Evi ) irdeleyelim
(05-19-2012 08:53 PM)Neptunian Yazılan:  
(05-19-2012 08:14 PM)By Ceykp Yazılan:  Önceki mesajlarda, haritanın altı için içsel gelişim... üstü içinse toplumsal gelişim denilmiş..

İçsel gelişim derken, ne tür bir gelişim bu merak ettim...

Asc - Dsc aksının alt tarafı BEN ile alakalı içsel deneyimlerle daha çok ilgili.

1.ev = benim davranışlarım, görünümüm

2.ev = benim param, sahip olduklarım

4.ev = benim evim, ailem, geçmişim-köklerim

vb.

aksın üst bölümü daha ziyade sosyal deneyimlerle alakalı

Teşekkürler Neptünian gülücük
05-19-2012 09:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

Arkadaşlar bende 10. evim için yorumlarınızı alabilirmiyim.
En uzun sure çalıştığım iş 1 yılı geçmez. Bi dikiş tutturamadım. İş konusunda pek şanslı değilim, bişekilde tam oldu derken işim olmuyor, hiç umut yokken başka bir iş oluveriyor, iyi gidiyor rahatım derken bi şekilde işte bir değişiklik oluyor bırakmak zorunda kalıyorum. genelde ekip işlerinde,yada kalbalık iş ortamlarında iş arkadaşlarım tarafından sevilirim ama yoneticilerle hep papaz. kendi başıma yaptığım işlerde daha huzurluyum, mesela boya badana işleri yapıyorum iyide kazanıyorum ama surekliliği yok.
Yuksek okul terk. Kpss kursuna gittim 78 alabildim haliyle yerleşemedim. Geçen sene liman cuzdanı çıkardım tam gemiye gidecekken yine işim olmadı gidemedim.
Surekli iyi bir iş tutturucam gibime geliyor ama olmuyor.
Galiba venus neptun karesi boş heves veriyor. merkur koçta iyi çalışır, kotu açısıda yok ama 12. evin yoneticisi olduğundan heralde iş başlatmak değilde bitirmekte daha başarılı. (patronlarla tartışma)
guneş yukselen ve ay'ı goz onune tutaraktan ne tur bir işte başarılı olma ihtimalım var bi tavsiyede bulunurmusunuz
Bide çok sakarım işte hep bi tarafımı yaralarım
05-19-2012 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(05-19-2012 06:37 AM)Neptunian Yazılan:  
(05-17-2012 09:40 AM)zeynep_muteal06 Yazılan:  Yıldırım Bey,
Benim 10. evim yay (26 derece) İçinde kuzey ay düğümü ve lilith var. Yöneticisi jüpiter de 11. evde kovada. MC'nin açıları güzel, sadece satürnle zıt ve satürn 4. evin girişinde. Ben milletvekili adayı oldum, kazanamadım. politikayla uğraşmak istyorum, sosyal çevrem de geniş. Devlet memuruyum, yönetici statüsünde. ne dersiniz böyle bir potansiyel var mı haritamda.
(haritayı eklemeyi bilmiyorum. doğum bilgilerim 26/08/1973 19.35 Ardahan)
teşekkür ederim.

Selamlar

Önce potansiyel varmı ona bakalım

* Ay Aslan burcunda = Liderlik etme hüneri, organizasyon becerisi.

* Toprak elementinde Güneş-Mars üçgeni = Kararlılık, irade, hevesleri konusunda sebat eden

* Güneş-Satürn açısı = Yöneticilik potansiyeli

* Güneş-Neptün açısı = İdealizm

Bu kadarı yeterli , zaten milletvekili olmasanız bile yaptığınız işin yöneticilikle alakası olduğunu düşünürsek doğum haritanıza uygun sayılabilecek bir yolda yürüdüğünüzü söyleyelim bu çok güzel.

Siyasete dair nacizane bir iki düşüncemi paylaşayım, sonra bağlayayım

Gerek ülkemiz gerek ABD dahil dünya ülkeleri ( dünya halkları ) demokrasi denen ağızlara sakız olmuş bir sistemle yönetilmiyor

Demokrasi bir tür ambalaj

GÜCÜ elinde bulunduran elit kesim kendi sözünden çıkmayan-çıkmayacak olan siyasetçileri MEDYA benzeri araçlarla destekleyip halkın önüne sunuyor ve bizlerde sanki koca ülkede başka insan yokmuş gibi hep aynı profillerin ülkeyi yönetmesi için sandıklara koşuyoruz

Oysa realite şu ki Obama'yı besleyen elit grup ile G.Bush'u desteklemiş olan grup AYNI.
Benzer realite ülkemiz içinde geçerli.

Siz Güneş-Neptün açınızın verdiği İDEALİST bir kimlikle siyasi arenada birşeyler yapma ateşini içinizde taşıyorsanız , stratejinizi yukarda ifade ettiğim realiteye göre ince bir ayardan geçirmeniz iyi olabilir.

AKP hükümeti sözünü ettiğim GÜÇ tarafından desteklenirken siz mesela MHP adayı olursanız , elbette kazanma şansınız da olmakla birlikte bu şansın AZ olduğu realitesine hazırlıklı olmanızı önerebilirim

* Bu sadece bir örnekti , AKP milletvekili olsanız bile içinizdeki idealist tarafınızı besleyecek görev ve eylemleri milletvekili olarak yapabilecek misiniz daha doğrusu siz yapmaya hazır olsanız bile sizin önünüzü açarlarmı orası tartışılır ( bahsi geçen gücün kriterlerine uymayan hedefleriniz varsa muhtemelen birileri sizi frenleyecektir )

Kısaca siyaset yolunda astrolojik göstergelerin dışında başka faktörlerin de çok önemli olduğunu düşünüyorum.

SOLAR ARC MC noktanız geçtiğimiz seçimlerde doğum haritanızdaki Jüpiterin üzerindeymiş.

Kaybetmiş görünsenizde önemli bir deneyim olmuştur sizin için

Solar Arc MC noktası birkaç yıl sonra doğum haritanızdaki Venüs ile üçgen açı yapacak ve bunu olumlu bir gösterge olarak kabul edebiliriz.
Yani Polyannacılık etmek istemem ama Venüs Terazinin MC ile hoş bir bağlantı kurmasıda gayet güzel bir görünüm.

Transit Satürn önümüzdeki 5-6 yıllık süreçte doğum haritanızın üst bölgesinde görülecek.
Transit Satürnün klasik ifadesi DARALTMA prensibidir yani sosyal konumunuzla ilgili sıkıntıyı ve daralmayı işaret etmesi OLASILIĞI var.

Satürnün olumlu yanı da var, bir diğer Satürn prensibi '' ne ekersen onu biçersin ''

Siz sosyal olarak ve mental olarak önümüzdeki 5-6 yıllık periyodu İYİ HAZIRLANIP bir amaca odaklanırsanız ( bugüne kadar yaptığınız emekleriniz de dahil ) ürünlerini alabileceğiniz bir döneme de işaret edebilir.

Doğum haritanıza kahve fincanında fal bakar gibi basit mantıkla baksaydık şunu söyleyebilirdik (yazmam gerekiyor )

Satürn transitinin sosyal evlerde yükselecek olması (9. 10. ve 11.evler ) / Transit Jüpiter ve Uranüsün ise Asc-Dsc aksının altında kalması durumunu düşünürsek

Önümüzdeki 5-6 yıllık süreçte GELİŞMENİN BİREYSEL ALANDA OLUP, DARALMANIN SOSYAL ALANDA OLACAĞI yorumunu yapabilirdik.

Dolayısıyla siyaset benzeri sosyal hedefleriniz GECİKMEYE uğrayabilir

Şu da var siz siyaseti SEVEREK YAPARIM diyorsanız olası gecikmeler yaşasanız bile küçük adımlarla da olsa sahneden inmeyin derim ve Satürnün sosyal evlerden çıkıp Jüpiterin sosyal evlere giriş yapacağı yıllarda beklediğiniz GELİŞMELER olabilir.

Çok bilmişlik yapan bir Yay insanı olarak bir de tavsiye niteliğinde fikrimi ifade edeyim gülücük

Siyaset sabır işidir, beğenirsiniz beğenmezsiniz Ecevit çook uzun yıllar kenarda durmuştu ve halk 1990'ların sonlarına doğru onu Başbakan yaptı.
Benzer durum diğer bilindik siyasetçiler içinde geçerli ( erbakan, demirel vb.)

Şu önemli : severek yapmak ( işin içindeyken keyif almak )

Yoksa sırf statü bir adım daha yükselsin gibi bir hevesle siyasete girip ilk seçimde kaybedince VAZGEÇEN insanlar çook sayıda bu ülkede

tüyo : vazgeçmemek , sabırla beklemek , tabii beklerken hep aynı şeyleri yapmamak , gerektiğinde manevra değişikliği yapabilmek

diyorum.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YORUMLARINIZ İÇİN. HAKİKATEN HARİKASINIZ YILDIRIM BEY. SİZİNLE BU PLATFORMDA TANIŞTIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUĞUMU BİLMENİZİ İSTERİM. BAŞARILAR DİLERİM TÜM YAŞAMINIZDA.
BEN ŞU ANDA YÖNETİCİLİK YAPIYORUM BİR KAMU KURUMUNDA TAHMİN ETTİĞİNİZ GİBİ. SİYASETLE UĞRAŞMAYI DA HIRS YAPMAMAKLA BİRLİKTE İSTİYORUM, ÇÜNKÜ BENDE İNSANLARA FAYDALI OLMA GİBİ BİR HIRS VAR. ÇAYCILIK DA YAPSAM ELİMDEN GELENİN FAZLASINI YAPMAYA ÇALIŞIRIM. FAKAT BİR NOKTADAN SONRASI GÜÇ VE OTORİTE İSTER VE BUNUN İÇİN DE SİYASİ ARENAYA GEÇMEK GEREKİYOR.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
05-21-2012 10:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-21-2012 10:51 AM)zeynep_muteal06 Yazılan:  
(05-19-2012 06:37 AM)Neptunian Yazılan:  
(05-17-2012 09:40 AM)zeynep_muteal06 Yazılan:  Yıldırım Bey,
Benim 10. evim yay (26 derece) İçinde kuzey ay düğümü ve lilith var. Yöneticisi jüpiter de 11. evde kovada. MC'nin açıları güzel, sadece satürnle zıt ve satürn 4. evin girişinde. Ben milletvekili adayı oldum, kazanamadım. politikayla uğraşmak istyorum, sosyal çevrem de geniş. Devlet memuruyum, yönetici statüsünde. ne dersiniz böyle bir potansiyel var mı haritamda.
(haritayı eklemeyi bilmiyorum. doğum bilgilerim 26/08/1973 19.35 Ardahan)
teşekkür ederim.

Selamlar

Önce potansiyel varmı ona bakalım

* Ay Aslan burcunda = Liderlik etme hüneri, organizasyon becerisi.

* Toprak elementinde Güneş-Mars üçgeni = Kararlılık, irade, hevesleri konusunda sebat eden

* Güneş-Satürn açısı = Yöneticilik potansiyeli

* Güneş-Neptün açısı = İdealizm

Bu kadarı yeterli , zaten milletvekili olmasanız bile yaptığınız işin yöneticilikle alakası olduğunu düşünürsek doğum haritanıza uygun sayılabilecek bir yolda yürüdüğünüzü söyleyelim bu çok güzel.

Siyasete dair nacizane bir iki düşüncemi paylaşayım, sonra bağlayayım

Gerek ülkemiz gerek ABD dahil dünya ülkeleri ( dünya halkları ) demokrasi denen ağızlara sakız olmuş bir sistemle yönetilmiyor

Demokrasi bir tür ambalaj

GÜCÜ elinde bulunduran elit kesim kendi sözünden çıkmayan-çıkmayacak olan siyasetçileri MEDYA benzeri araçlarla destekleyip halkın önüne sunuyor ve bizlerde sanki koca ülkede başka insan yokmuş gibi hep aynı profillerin ülkeyi yönetmesi için sandıklara koşuyoruz

Oysa realite şu ki Obama'yı besleyen elit grup ile G.Bush'u desteklemiş olan grup AYNI.
Benzer realite ülkemiz içinde geçerli.

Siz Güneş-Neptün açınızın verdiği İDEALİST bir kimlikle siyasi arenada birşeyler yapma ateşini içinizde taşıyorsanız , stratejinizi yukarda ifade ettiğim realiteye göre ince bir ayardan geçirmeniz iyi olabilir.

AKP hükümeti sözünü ettiğim GÜÇ tarafından desteklenirken siz mesela MHP adayı olursanız , elbette kazanma şansınız da olmakla birlikte bu şansın AZ olduğu realitesine hazırlıklı olmanızı önerebilirim

* Bu sadece bir örnekti , AKP milletvekili olsanız bile içinizdeki idealist tarafınızı besleyecek görev ve eylemleri milletvekili olarak yapabilecek misiniz daha doğrusu siz yapmaya hazır olsanız bile sizin önünüzü açarlarmı orası tartışılır ( bahsi geçen gücün kriterlerine uymayan hedefleriniz varsa muhtemelen birileri sizi frenleyecektir )

Kısaca siyaset yolunda astrolojik göstergelerin dışında başka faktörlerin de çok önemli olduğunu düşünüyorum.

SOLAR ARC MC noktanız geçtiğimiz seçimlerde doğum haritanızdaki Jüpiterin üzerindeymiş.

Kaybetmiş görünsenizde önemli bir deneyim olmuştur sizin için

Solar Arc MC noktası birkaç yıl sonra doğum haritanızdaki Venüs ile üçgen açı yapacak ve bunu olumlu bir gösterge olarak kabul edebiliriz.
Yani Polyannacılık etmek istemem ama Venüs Terazinin MC ile hoş bir bağlantı kurmasıda gayet güzel bir görünüm.

Transit Satürn önümüzdeki 5-6 yıllık süreçte doğum haritanızın üst bölgesinde görülecek.
Transit Satürnün klasik ifadesi DARALTMA prensibidir yani sosyal konumunuzla ilgili sıkıntıyı ve daralmayı işaret etmesi OLASILIĞI var.

Satürnün olumlu yanı da var, bir diğer Satürn prensibi '' ne ekersen onu biçersin ''

Siz sosyal olarak ve mental olarak önümüzdeki 5-6 yıllık periyodu İYİ HAZIRLANIP bir amaca odaklanırsanız ( bugüne kadar yaptığınız emekleriniz de dahil ) ürünlerini alabileceğiniz bir döneme de işaret edebilir.

Doğum haritanıza kahve fincanında fal bakar gibi basit mantıkla baksaydık şunu söyleyebilirdik (yazmam gerekiyor )

Satürn transitinin sosyal evlerde yükselecek olması (9. 10. ve 11.evler ) / Transit Jüpiter ve Uranüsün ise Asc-Dsc aksının altında kalması durumunu düşünürsek

Önümüzdeki 5-6 yıllık süreçte GELİŞMENİN BİREYSEL ALANDA OLUP, DARALMANIN SOSYAL ALANDA OLACAĞI yorumunu yapabilirdik.

Dolayısıyla siyaset benzeri sosyal hedefleriniz GECİKMEYE uğrayabilir

Şu da var siz siyaseti SEVEREK YAPARIM diyorsanız olası gecikmeler yaşasanız bile küçük adımlarla da olsa sahneden inmeyin derim ve Satürnün sosyal evlerden çıkıp Jüpiterin sosyal evlere giriş yapacağı yıllarda beklediğiniz GELİŞMELER olabilir.

Çok bilmişlik yapan bir Yay insanı olarak bir de tavsiye niteliğinde fikrimi ifade edeyim gülücük

Siyaset sabır işidir, beğenirsiniz beğenmezsiniz Ecevit çook uzun yıllar kenarda durmuştu ve halk 1990'ların sonlarına doğru onu Başbakan yaptı.
Benzer durum diğer bilindik siyasetçiler içinde geçerli ( erbakan, demirel vb.)

Şu önemli : severek yapmak ( işin içindeyken keyif almak )

Yoksa sırf statü bir adım daha yükselsin gibi bir hevesle siyasete girip ilk seçimde kaybedince VAZGEÇEN insanlar çook sayıda bu ülkede

tüyo : vazgeçmemek , sabırla beklemek , tabii beklerken hep aynı şeyleri yapmamak , gerektiğinde manevra değişikliği yapabilmek

diyorum.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YORUMLARINIZ İÇİN. HAKİKATEN HARİKASINIZ YILDIRIM BEY. SİZİNLE BU PLATFORMDA TANIŞTIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUĞUMU BİLMENİZİ İSTERİM. BAŞARILAR DİLERİM TÜM YAŞAMINIZDA.
BEN ŞU ANDA YÖNETİCİLİK YAPIYORUM BİR KAMU KURUMUNDA TAHMİN ETTİĞİNİZ GİBİ. SİYASETLE UĞRAŞMAYI DA HIRS YAPMAMAKLA BİRLİKTE İSTİYORUM, ÇÜNKÜ BENDE İNSANLARA FAYDALI OLMA GİBİ BİR HIRS VAR. ÇAYCILIK DA YAPSAM ELİMDEN GELENİN FAZLASINI YAPMAYA ÇALIŞIRIM. FAKAT BİR NOKTADAN SONRASI GÜÇ VE OTORİTE İSTER VE BUNUN İÇİN DE SİYASİ ARENAYA GEÇMEK GEREKİYOR.

rica ederim ve siyaset yolunda başarılar verygood

05-21-2012 12:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

10.ev Boğa ve burada Merkür Jüpiter kavuşumu bulunmakta.
1.Boğa meslekleri;Toprak,yapı,güzel sanatlar,para,gayrimenkul ile ilgili meslekler.
2.Merkür Jüpiter kavuşumu=Merak duygusu,Güneş Jüpiter kavuşumu da var zaten.
3.Güneş(İkizler)-Mars(Başak)karesi.Yine bilgi-iletişim alanında enerji+mücadele.
4.Güneş-Neptün (Balık) karesi,sanatta yetenek.
5.Kazanç evi Başak burcu ve Mars var,para kazanmaya,biriktirmeye hırsı,hevesi,isteği var,Başak burcu para ile ilgili meslekleri+Sağlık ile ilgili meslekleri kapsıyor.
6.Altıncı ev Oğlak,yükselmeye,en tepede olmaya istekli.Yine yapı ile ilgili mesleklerle uyuşuyor.
7.Onuncu ev yöneticisi Venüs 11.evde İkizler'de.

Bütün bunları düşününce mimarlık-mühendislik en baskını gibi görünüyor bana..
05-22-2012 07:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler

(05-22-2012 07:25 PM)Mahinur Yazılan:  10.ev Boğa ve burada Merkür Jüpiter kavuşumu bulunmakta.
1.Boğa meslekleri;Toprak,yapı,güzel sanatlar,para,gayrimenkul ile ilgili meslekler.
2.Merkür Jüpiter kavuşumu=Merak duygusu,Güneş Jüpiter kavuşumu da var zaten.
3.Güneş(İkizler)-Mars(Başak)karesi.Yine bilgi-iletişim alanında enerji+mücadele.
4.Güneş-Neptün (Balık) karesi,sanatta yetenek.
5.Kazanç evi Başak burcu ve Mars var,para kazanmaya,biriktirmeye hırsı,hevesi,isteği var,Başak burcu para ile ilgili meslekleri+Sağlık ile ilgili meslekleri kapsıyor.
6.Altıncı ev Oğlak,yükselmeye,en tepede olmaya istekli.Yine yapı ile ilgili mesleklerle uyuşuyor.
7.Onuncu ev yöneticisi Venüs 11.evde İkizler'de.

Bütün bunları düşününce mimarlık-mühendislik en baskını gibi görünüyor bana..

Kariyer evinin yöneticisi 11. evde ikizler burcunda ise iletişim ve halkla ilişkiler gibi bir meslek verebilir diye düşündüm.

05-23-2012 10:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler

(05-23-2012 11:50 PM)Kaktüs Yazılan:  10.evin yoneticisi 8.evde mezar kazıcısıkoptum.w

10. evin yöneticisi neptün 6. evde görülüyor. Siz diğer yönetici jüpiteri aldınız herhalde. Neptünü dikkate alırsak 6. evde tıp veya genel hizmetler alanında memuriyet tarzı bir iş olabilir. jüpiter 8. evde polislik, dedektiflik, muhasebe gibi dikkat, araştırma ve gizlilik isteyen işler verebilir diye düşünüyorum.

05-24-2012 10:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

(05-24-2012 10:32 AM)zeynep_muteal06 Yazılan:  
(05-23-2012 11:50 PM)Kaktüs Yazılan:  10.evin yoneticisi 8.evde mezar kazıcısıkoptum.w

10. evin yöneticisi neptün 6. evde görülüyor. Siz diğer yönetici jüpiteri aldınız herhalde. Neptünü dikkate alırsak 6. evde tıp veya genel hizmetler alanında memuriyet tarzı bir iş olabilir. jüpiter 8. evde polislik, dedektiflik, muhasebe gibi dikkat, araştırma ve gizlilik isteyen işler verebilir diye düşünüyorum.

haklısın oncelikle neptune bakmak gerek, bizimki birazda işin espirisi. Ama klasik astrolojide saturn otesi gezegenler yok mesela
05-25-2012 05:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Haritamda en sevdiğim kısım. Benim hayat umudum. Astrolojiyi bilmeden önce daha mc kendini bana çok iyi göstermiş olmalı. Eskiye bakıyorum da doğduğumda jupiter ve güneş çocukken de Uranüs ve şimdi neptün 10. Evime konuk oluyorlar.biraz anlatmak istiyorum af buyurun kendimce anlatmak isterim ;

6 yaşındaydım seda sayanı alışverişmerkezinde gördüğümde , mağazada annem kıyafet denerken beni cok sevmişti yanaklarımı sıkmıştı birden annem kolumdan tutup çekmişti , o gün anneme sormuştum bu kim diye annemde ünlü o demişti ancak ünlülere aşırı derecede olumsuz bakış açısını yansıtarak bize göre değil sakın onlara özenme demeye getirmişti.

Çok iyi hatırlarım , magazinleri izleyip ünlü olmak isterdim. Paranın önemini bilmediğim yaşlarda Ego yada toplum önünde bulunmak da değil bambaşka bir şey bir gün yine Teyzem beni tarkanın imza gününe götürdüğünde ona hayran olmuştum tarkana ve bana göz kırpmıştı (Terazi burcu hoş hayran olmama hiç şaşırmadım ayrıca ne şanslıymışım belkide hayatımın en şanslı yıllarıydı)

Daha o günlerden ünlüleri çok sevmeye başlamıştım sonradan çok değişti bu , 10 yaşıma kadar drama kursuna gittim çok başarılıydım. sürekli hocalarım anneme beni dizilerde oynamamı hiç değilse daha üstün tiyatro eğitimi almamı yada ajansa kaydolmamı söylemişler ve annemde sert şekilde karşı çıkıp beni tiyatrodan almıştı , ve o günden sonra ünlü olmak , tiyatro , oyunculuk tarzı şeyleri konuşmayı yasaklamıştı (ay oğlak olarak zor bir çocukluğumun bir anne yansıması) annem hep karşı çıktı bu durumlara bana hep engel oldu. Ben tiyatrocularla tanışırdım. Benim onlarla görüşmemi yasaklardı. Sürekli böyle devam etti. Bir gün şansın beni bulması dileğiyle bir köşeye umutlarımı atmıştım. Anneme de hak veriyorum. 140 IQ 'um olunca akademik başarı yapmamak sanırım beynimi çöpe atmak olarak düşünmüştür.

Çok gariptir. 4 sene önce annem sporda tanıştığı astrolog arkadaşına benden bahsetmiş , kadınla randevu ayarladı ve görüştük. ben konuya fransız şekildeyim ve bana "10. Evinde jupiter ve güneşten bahsetmek istediğini söyledi ardından Mesleğimde zirve yapacağımı , hatta hayal gücümü kullanacağım sanat veya spor alanında ünlü olucağımı ve sürekli magazinlerden düşmeyeceğimi söylemişti. Annem birden bire "olmaz öyle şey " desede şimdi bakınca

Mc : balık (hayal gücü ve şans)
Güneş burada : egomu , kendimi daha doğrusu hayatımın anlamı kariyerim
Jupiter burada ve mc ye çok yakın : tamamen ünlü olmayı buraya bağlamış olmalı
1. Evimin yöneticisi , 11. Evin yöneticisi 11. Evde olunca burda da magazinlerden düşmeyeceğimi ;
Ay oğlak olunca da mesleğimdeki hırsımı düşünerek. Bana emin bir şekilde gelecekte ilerde çok ünlü biri olucağımı söylemesine hak vermiyorum değil.

Tabiki allahın işi , umarım umutlarım beni asla yanıltmaz ancak tabiki insan büyünce değişiyor. Şimdi iç mimar olmak için ösymnin harika sınav sistemi ile uğraşıyorum. oyunculuk mu şahsen kendisine allah nasip ederse üniversitede devam ediceğim...

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
05-04-2016 01:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Mc yay yöneticisi Jüpiter yine bu evde oğlakta 1. evdeki Satürn jüpiterle kare açı yapıyor.
Öğrenmeye keşfetmeye bayılıyorum. Yeni bir şeyler üretmek araştırmalar yapmak kariyer hedefim. Ama gel gör ki hep bir ben yapamam, kesin beceremem, zaten uğraşamam, kesin sıkılır bırakırım gibi düşünceler yüzünden konunun üstüne gidemiyorum fakültede herhangi bir projede yer almıyorum.

7. evde başaktaki Güneş Ay ve Merkür kavuşumu da Mc ye kare açı yapıyor. Her halükarda bazı sürtüşmeler yaşayacağım gibi duruyor.

=>Haritam<=
05-07-2016 07:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kariyer MC memati 15 27,498 06-30-2012 04:14 AM
Son Mesaj: Reinarubia

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir