Anket: 7.evinizde kaç gezegen var ?
yok
1 tane
2 tane
3 tane
4 ya da daha fazla
[Show Results]
Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu hangi seçeneğe verdiğinizi görebileceklerdir.

Değerlendir:
  • 51 Oy - 3.12 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz
nadya Yazılan:Yada Yıldırım senden istesem!

şimdilik şu kadarını söyleyebilirim ( müsait olduğumda daha detaylı bakarız ) ;

7.evin Aslan burcunda görünüyor ve Venüsün 7.evde görünüyor..

popüler sayılabilecek kişilere doğru çekilmen muhtemeldir diyelim.

oysa Venüsün oldukça sert etkiler altında ve ilişki + ortaklıklar konusunda hayatında beklenmedik gelişmeler olması muhtemel.

özellikle venüs-uranüs karesiyle , venüs-mars karesi etkilerini forum içinde incelemeni öneririm.

07-04-2009 05:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz
hilal-e Yazılan:Asc insanların seni nasıl algıladığını gösterir iken...

Dc senin insanları nasıl algıladığını gösteriryormuş
veya kendind olan hasletleri karşındakine projekte ediyormuşunhımm[/u]

benim Dc balık....o halde insanları balık gibi şaşkın mı algılıyorum demekhımm

Balık kişilerine çekiliyorsun demek.Aslında dsc yani 7.ev bizim partnerlerimiz,ortaklarımız ve başkaları vasıtasıyla deneyimleyeceğimiz enerjiyi gösterir.Demekki siz neptün enerjisini partnerleriniz aracılığıyla deneyimleyeceksiniz,açılar önemli olmakla beraber ilişkileri idealize etme(neptün) özelliğiniz olabilir ki başaksınız ince eleyip sık dokursunuz buda geç evlenme yada hiç evlenmeme gibi sonuçlar doğurabilir.Açılar ve gezegenlerde önemli.gülücük
08-22-2009 04:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz
7.evim yengeçle başlamış,bu benim duygusal,duygularını ifade edebilen,belki romantik gülücük , ev kavramını seven yengeç potansiyeli birilerine çekilebileceğim anlamına geliyo..hatta güneşi ya da ayı mars ya da venüsü yengeçse hühuuh :D burda aynı zamanda gezegen de yok..o zaman yönetici ayımıza bakıyoruz 11.evde yayda.. bu kişi aynı zamanda sosyal biri ya da arkadaş ve sosyal ortamlardan tanışacağım biri olabilir..bu kişi oldukça duygusal olmasına karşın yay etkisiyle özgürlükçü de biri gülücük ay-jüpiter 90 derecesi bu çekim duyacağım kişinin patavatsız ve dili yüzünden çeken birinin göstergesi ki bunu ; ay-merkür 150sinden de anlayabiliriz gülücük

toparlarsak sosyal,duygusal,özgürlüğüne düşkün biri karşımıza çıkıyor..mars ı yengeçse şayet özgüven eksikliği ve öfkesini içine atma meyili olur ki bu hiç hoş olmaz ama venüs yengeç süper olur ;)

kendimle ilgili yaptığım ilk yorumlardan biri gülücük eksik ya da hatalı yerleri söylerseniz sevinirim kendimi geliştiriyorum gülücük isteyen olursa yorum da bile bulunabilirim gülücük

08-30-2009 02:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

sessizgidiş Yazılan:7.evim yengeçle başlamış,bu benim duygusal,duygularını ifade edebilen,belki romantik gülücük , ev kavramını seven yengeç potansiyeli birilerine çekilebileceğim anlamına geliyo..hatta güneşi ya da ayı mars ya da venüsü yengeçse hühuuh :D burda aynı zamanda gezegen de yok..o zaman yönetici ayımıza bakıyoruz 11.evde yayda.. bu kişi aynı zamanda sosyal biri ya da arkadaş ve sosyal ortamlardan tanışacağım biri olabilir..bu kişi oldukça duygusal olmasına karşın yay etkisiyle özgürlükçü de biri gülücük ay-jüpiter 90 derecesi bu çekim duyacağım kişinin patavatsız ve dili yüzünden çeken birinin göstergesi ki bunu ; ay-merkür 150sinden de anlayabiliriz gülücük

toparlarsak sosyal,duygusal,özgürlüğüne düşkün biri karşımıza çıkıyor..mars ı yengeçse şayet özgüven eksikliği ve öfkesini içine atma meyili olur ki bu hiç hoş olmaz ama venüs yengeç süper olur ;)

kendimle ilgili yaptığım ilk yorumlardan biri gülücük eksik ya da hatalı yerleri söylerseniz sevinirim kendimi geliştiriyorum gülücük isteyen olursa yorum da bile bulunabilirim gülücük

bence gayet güzel bir başlangıç sessizgidiş verygood

08-30-2009 06:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz
bence de cok güzel yorumlamışsınız... peki boyle bir tipi kendinize tarif ederken, acaba hic dusundunuz mu, ya aksi , yani bunların tersi niteliklerde birileri cıkarsa karsınıza ne olacak? Vaz mı gececeksiniz... gülücük))

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
08-30-2009 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

nuray esen Yazılan:bende yorum alabılırmıyım sessızgidiş benım 7 evım aslan basak kesıyor ayım aslanda 7 evde .tesekkur ederım.

her şeyden önce 7.evdeki ay ;

annenin ya da ailenin evlilikte etkisini,ailesine benzeyen bir eşin olması ve evliliğe bir ihtiyaç olarak baktırabilir..evlilikte anaç duygularınız olabilir eşe şevkat vs..

7.evin aslanla başlaması aslan ve aslan potansiyeli olan insanlara çekileceğiniz ve hoş bulabilceğiniz anlamına gelir ya da güneşi saağlam konumda biri gülücük evli misiniz bilmiyorum ama utandım yani bu demek olur ki ;

zevkine düşkün gülücük , egosu biraz yüksek,sevecen ve ılımlı bir adam karşımıza çıkıyor..başakla devam etmesi yine aynı şekilde bu özelliklere detaycı,ince eleyip sık dokuyan,zeki ve işine düşkün bir kişilikte çıkıyor..kısacası bunların harmanlaması birisidir büyük ihtimal gülücük

evliyseniz eğer eşinizin burcunu merak ettim gülücük

08-30-2009 09:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

uranus Yazılan:bence de cok güzel yorumlamışsınız... peki boyle bir tipi kendinize tarif ederken, acaba hic dusundunuz mu, ya aksi , yani bunların tersi niteliklerde birileri cıkarsa karsınıza ne olacak? Vaz mı gececeksiniz... gülücük))

genelde zaten karşıma duygularını belli etmeyen tipler çıkıyo gülücük ki vaz geçmem sonuçta astroloji hayatı kolaylaştırmak içindir gülücük bulunan durumun en iyisini bulmak lazım vazgeçmek olmaz gülücük yükselen oğlak gözkýrpma

08-30-2009 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

KoçAslanı Yazılan:7. evim kova ve üzerinde mars-saturn kavuşumu var gülücük

şimdiii koçAslanı herşeyden öte bu satürn-mars kavuşumu üstünde durmalııym gülücük

;

ani parlamalar ya da öfkeler,hırslar ortaya çıkabilir bu açıda..7.evinde olması bunu ilişkine yansıtabileceğin ya da bu tip kişilere çekilebileceğini söyleyebilirim..kova olması değişik fikirleri olan,arkadaşlık kavramına önem veren,gelenek karşıtı ( tabi bu genelleme),asi gülücük,ya da en olmadık kova potansiyel kişilerden hoşlanacağın anlamına geliyor..mars ve satürn potansiyeli olan kişilerin seni çok etkileyebilceğini düşünüyorum..mesela marsınyen ya da saturnyen kişiler..

08-30-2009 11:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Cvp: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz
Revenge Yazılan:benim merak ettiğim benim ds kova burcu.burdaki duruma göre kova burçlarına çekilmem lazım sanırım.aksine kovalardan hiç hoşlanmıyorum ben? hımm

açık düşmanlar evi de aynı zamanda..yani siz de olmayan taraf o..sevmemeniz de normal sankigülücük bakış açısı..

08-30-2009 11:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

optimus_prime Yazılan:mars-güneş kavusumu olan birisinin dişi özellikleri fazla olmaz sanıyorum ben..

size katılıyorum.
hatta bayansa ; erkek fatmalık artargülücük
08-31-2009 06:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir