Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lost dizisinin oyuncuları
Yazar Mesaj
çilekli süt
Kayıtsız

Cvp: Lost dizisinin oyuncuları
Aynen dersem ayıp olmaz di mi gülücük) Yahu ben ki meraklı melahat biriyimdir ama bütün arkadaş çevrem ve internetteki dostlarım -hatta dişçim- bu filmi methede methede bitiremezken ben merak edip de bir bölümünü bile baştan sona izlemedim.. Hayret diyorum kendime!! gülücük)
06-18-2008 02:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Lost dizisinin oyuncuları
Yıldırım ve Çilekli Süt bende lost konusunda aynı sizler gibi ilgisizdim 1 ay öncesine kadar.Ama sonra bir forumda dizinin felsefi yorumunu okuyunca merak etmeye başladım neyin nesi bu dizi diye.Birisi link vermişti o sitede bende orda izledim.Sizde aşağıda linkini verdiğim sitede izleyebilirsiniz:

http://lost-photoboy.blogspot.com/

İlk 4 bölüm Türkçe dublajlı diğerleri Türkçe altyazılı

Nin.Me.Sar.Ra
06-18-2008 02:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Cvp: Lost dizisinin oyuncuları
Vulcan Yazılan:4. Sezon finalinde Sawyer'ın yüzerek sahile çıktığı sahneye bakın,tipik yengeç yürüyüşü gülücük

Katılıyorumgülücük

Vulcan Yazılan:Bu arada astrotheme sitesinden eskiden harita çıkartılıyordu şimdi "your birth chart" linki kaldırılmış.Yeri mi değişti acaba?

Astrotheme de harita çıkartmak için sol taraftaki Ascendant and natal chart 'ı tıklaman gerekiyor.Yalnız haritanın linkini kullanamayabileceğimizi(silinebilir) düşündüğüm için haritayı kaydedip ayrı bir sitede host ettirip öyle gönderdim buraya.

Nin.Me.Sar.Ra
06-18-2008 02:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
galaxia
Kayıtsız

bende sizin gibiyim arkadaşlar şimdi nin.me.sar.ra nın linkten seydeceğim sinir olmuştum herkesin ağzında bir lost tur almış gidiyordu muhalef bir yapım var ya moda olana gıcık olurum

bir ara josh holloway beyaz show a konuk oldu (sırf herife bakmak için gecenin 12 sine kadar bekledim) filmin konusunu orada öğrendim herif de o biçim yaneee yine de ha bugün ha yarın kaldı neyse izleyim bakem ne var ne yok
06-18-2008 02:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Vulcan
Kayıtsız

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:
Vulcan Yazılan:4. Sezon finalinde Sawyer'ın yüzerek sahile çıktığı sahneye bakın,tipik yengeç yürüyüşü gülücük

Katılıyorumgülücük

Vulcan Yazılan:Bu arada astrotheme sitesinden eskiden harita çıkartılıyordu şimdi "your birth chart" linki kaldırılmış.Yeri mi değişti acaba?

Astrotheme de harita çıkartmak için sol taraftaki Ascendant and natal chart 'ı tıklaman gerekiyor.Yalnız haritanın linkini kullanamayabileceğimizi(silinebilir) düşündüğüm için haritayı kaydedip ayrı bir sitede host ettirip öyle gönderdim buraya.

buldum,teşekkürler gülücük
06-19-2008 07:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Bu arada az önce yine youtube'da lostla ilgili videolar izliyordum aklıma geldi Lost'un aşırı kilolu oyuncusu Jorge Garcia'yı unuttuğum:

Jorge Garcia (Hugo) :

[Resim: Q7m73n8Z7KEv.png]

Kendisi belirttiğim gibi aşırı kilolu. Hemen dikkatimi Güneş burcunun Boğa ,Ay burcununsa Balık olması çekti.Kilo almaya ,tembelliğe müsait burçlar bunlar.Ama burda daha önemli bir konum var ki bu konum hem aşırı kilolu insanlarda hemde şeker hastalarında gözlemlediğim bir durum:Venüs-jüpiter karesi.

Nin.Me.Sar.Ra
06-21-2008 01:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: Lost dizisinin oyuncuları
evet Nin.Me.Sar.Ra kilo olayına katılıyorum bende.yemeyi seven,damak tadı çok gelişmiş bir boğa burcu kişisi venüsün jüpiterden aldığı bu açı sayesinde kendini enine olarak genişletebiliyorgülücük

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-21-2008 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

ay_se Yazılan:evet Nin.Me.Sar.Ra kilo olayına katılıyorum bende.yemeyi seven,damak tadı çok gelişmiş bir boğa burcu kişisi venüsün jüpiterden aldığı bu açı sayesinde kendini enine olarak genişletebiliyorgülücük

Sevgili ay_se,

Pierce Brosnan'ın karısı biraz kilolu bir hanım olduğu için merak etmiştim acaba bu kadar ünlü ve kadınların çok beğendiği bir insanın eşi zayıflamak için hiçbir yöntem denemiyor mudur diye.Onunda haritasına bakmıştım ve yine Venüs-Jüpiter karesi görmüştüm.Bence bu açı normal bir kilo almanın dışında şeker hastalığı veya ona benzer bir rahatsızlık yüzünden kilo verememe ya da obeziteye neden olabiliyor.Siz de belki incelemek istersiniz :

http://www.astrotheme.fr/en/portraits/gT3k43DVvuvf.htm

Bu da kendisi ve eşinin bir resmi :

http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawl...rosnan.jpg

Eskiden bir Astroloji kitabında Ayın Balıkta olmasının salgı bezi bozukluğu yüzünden kilo almaya müsaitlik verdiğini okumuştum belki doğrudur bu da.

Nin.Me.Sar.Ra
06-21-2008 05:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:
ay_se Yazılan:evet Nin.Me.Sar.Ra kilo olayına katılıyorum bende.yemeyi seven,damak tadı çok gelişmiş bir boğa burcu kişisi venüsün jüpiterden aldığı bu açı sayesinde kendini enine olarak genişletebiliyorgülücük

Sevgili ay_se,

Pierce Brosnan'ın karısı biraz kilolu bir hanım olduğu için merak etmiştim acaba bu kadar ünlü ve kadınların çok beğendiği bir insanın eşi zayıflamak için hiçbir yöntem denemiyor mudur diye.Onunda haritasına bakmıştım ve yine Venüs-Jüpiter karesi görmüştüm.Bence bu açı normal bir kilo almanın dışında şeker hastalığı veya ona benzer bir rahatsızlık yüzünden kilo verememe ya da obeziteye neden olabiliyor.Siz de belki incelemek istersiniz :

http://www.astrotheme.fr/en/portraits/gT3k43DVvuvf.htm

Bu da kendisi ve eşinin bir resmi :

http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawl...rosnan.jpg

Eskiden bir Astroloji kitabında Ayın Balıkta olmasının salgı bezi bozukluğu yüzünden kilo almaya müsaitlik verdiğini okumuştum belki doğrudur bu da.

bende birşeyler eklemek istiyorum müsadenizle ;

öncelikle haritasında güçlü terazi - boğa etkisi olan bayanların balık etli olabilecekleri gözlemimi ifade edeyim.

resimdeki bayan hem ay boğası , hemde jüpiter boğada.. jüpiterin bulunduğu burca genişleme , büyüme , bolluk getirdiğini biliyoruz.
boğa potansiyeli güçlü bayanların mutfakta ki becerisini de biliyoruz ;)
genelde tatlılarla aralarının iyi olduğunu da söyleyebiliriz ;)

şimdi gelelim venüs - jüpiter karesinin psikolojik yaklaşımına..

jüpiterin sert açıları , satürn gibi kısıtlama getirmez aksine ABARTILI BİR GENİŞLEME getirebilir..
yani venüs - jüpiter karesine sahip olanlar -özellikle venüsün- burç ve ev durumlarına göre abartılı tutumlara girebilirler..
bu abartı alışverişte abartıya kaçmak şeklinde de olabilir , aşkta ve sosyal arena da ki davranışlara yansımak şeklinde de olabilir.
sözkonusu bayanın venüsü aslan burcunda , jüpiter karesini ve güçlü boğa potansiyelini de hesaba katınca oldukça RAHATINA DÜŞKÜN bir yapısı olabilir , KEYFİNE DÜŞKÜN biri olabilir..

bu yorumum olayın psikolojik yönüydü ve tabii Nin.me.sar.ra'nın söylediği biçimde sağlıkla ilgili sorunlarında olmasıda muhtemeldir.

06-21-2008 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:1 aydır vakit buldukça internette Lost dizisini izliyorum.Sonunda bitirdim bütün bölümleri.Tabii bir diziyi bu kadar ilgiyle izleyince oyuncuların haritalarını da merak ettim.Dikkatimi çeken çoğunda Yengeç ve Jüpiter/Yay etkisinin güçlü olmasıydı.

Benimde Lost dizisi hakkında açmak istediğim konu başlığıydı, çok teşekkürler Nin.Me.Sar.Ra

1 senedir bitiremedim daha 3. sezonu.İzlemediğim 3. sezonun son bölümleri ve 4. sezon kaldı , bende küçük küçük yorumlarda bulunurum. Hata ben çevirilerini yaparım astrotheme den.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
06-22-2008 03:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »