Değerlendir:
  • 17 Oy - 3.06 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lost dizisinin oyuncuları
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Lost dizisinin oyuncuları
Nihan Yazılan:En başından beri takip ettiğim ve sıkı bir yapım olduğuna inandığım kaliteli bir dizi.Sezon araları 9 aya yakın sürüp,bıkkınlık getirsede,izlemekten vazgeçemediğim bir fenomene dönüştü.5.sezon ilk bölümü sanırım bugün izleyebileceğim nete düştü.

Sevgili Yıldırım,bir bayan olarak ben bile Kate'i çok hoş buluyorum.Aynı fikirdeyiz.Milla'ya ayıp olmaz mı?Senin hatun profilinde kesinlikle 'action' tiplerden hoşlanma durumu var.

Hayatımda daha önce sarışın bir adamı çekici bulmamıştım Sawyer'a kadar.Bence çok etkileyici,çekici.John ve Jack'i de hoş bulsamda,Sawyer diyorum.Küçücük bir yorum onun içinde rica ediyorum müsait olduğunda.

Hocam,5.sezona kadar elimde tüm bölümler var.Acele bir şekilde Kate'in her halini bir an önce görmek istersen,hepsini getireyim sana.Elinde yoksa tabigülücük

Sawyer ; çekiciliğinin göstergesi olarak , Terazi burcunda ki Ay-Jüpiter-Uranüs stelyumunu gösterebiliriz..
sert açı almayan ve satürnü baskın olmayan Ay Terazilerinin doğal bir çekiciliği olduğunu söyleyebiliriz. ( mel gibson , orlando bloom , leonardo di caprio vs.)
Sawyer'in Ay Terazisi hem sert açı almıyor hemde Jüpiter ve Uranüs gibi HIZLI YÜKSELİŞLERİN iki gezegeninden destek alıyor..

ayrıca filmdeki Sawyer ile Terazi burcundaki Ay-Uranüs kavuşumunun çok uyduğunu söyleyim. Ketum , Cool takılan , Bağımsız gibi görünen ama aslında Aşk odaklı vb..

Jack ile Sawyer'in astrolojik olarak ciddi bir ortak noktaları var ; her ikiside Yengeç burcu ve her ikisininde Yengeçteki Güneşi Neptünüyle 120 derecelik güzel açıyla besleniyor.. bu konum DUYARLILIK adına önemli bir vurgudur arkadaşlar.
Neptünyen bir Yengeç Güneşine sahipler diyebiliriz.
bu duyarlılığı film içinde Jack karakterinde görüyoruz ancak Sawyer'de henüz göremedim , belki ilerleyen bölümlerde görebiliriz , bakalım..

Sawyer'in yani Holloway'in haritasında yine ilginç bir konum var buna değinip bitireyim ; Güneş-Neptün üçgeninden sözetmiştim. şimdi KAD'e bakarsanız aslında Güneş-Neptün-KAD arasında Büyük Şans Üçgeni olduğunu görürsünüz..
nerede Büyük Şans Üçgeni varsa orada UÇURTMA var mı diye bakmanızı öneririm..
KAD'ın karşısında GAD var biliyorsunuz..
ve Sawyer'in GAD ile Plüto Kavuşum yapıyorlar..!?
yani GAD üzerindeki Plüto , aynı zamanda Sawyer'in uçurtmasının KİLİT GEZEGENİ..
birileri onun ölümle alıp veremediği olduğunumu söylemişti.. ,,, gülücük

Kate ile ilgili yorumumda , oyuncularla rolleri arasında BAĞLANTI olduğundan bahsetmiştim ;)

Jack ile ilgili olarak ; sağlam bir evlilik yapmasının haritadaki göstergesi olarak Yengeç burcundaki Vurguyu gösterebiliriz bence + mars-satürn karesi de var tabii..

------------------

ben Lost'u http://www.diziizleyelim.com adresinden takip ediyorum ve 4 sezonuda oraya eklemişler gördüğüm kadarıyla.
teklifin için teşekkür ederim Nihan , eğer söylediğim adresle ilgili problem olursa senden isterim diğer bölümleri ok gözkýrpma

01-10-2009 05:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Aquar
Kayıtsız

kendinize zaman ayırdığınızı görmek, keyifli, Sevgili Yıldırım gülücük bunu lost oyuncularına borçluyuz sanırım, sevimli ve atletik Kate ve diğerleri kalplerimizi fethetmeyi başardılar hakkaten, özenli bir oyuncu seçimi ve senaryo kalitesi..

dizide izleyiciyi en uç heyecan noktasına getirdikleri anda, arkasından gelen sahne olagan ve inanılmaz durgun. iki uçluluk, bipolar bozuklukta olduğu gibi iki aşırı uca salınma yaşattıklarını farketmiş olmalısınız. filmin böyle bir ruh hali yaşatması onu unutulmaz yapıyor ..
01-11-2009 02:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Nihal Yazılan:kendinize zaman ayırdığınızı görmek, keyifli, Sevgili Yıldırım gülücük bunu lost oyuncularına borçluyuz sanırım, sevimli ve atletik Kate ve diğerleri kalplerimizi fethetmeyi başardılar hakkaten, özenli bir oyuncu seçimi ve senaryo kalitesi..

dizide izleyiciyi en uç heyecan noktasına getirdikleri anda, arkasından gelen sahne olagan ve inanılmaz durgun. iki uçluluk, bipolar bozuklukta olduğu gibi iki aşırı uca salınma yaşattıklarını farketmiş olmalısınız. filmin böyle bir ruh hali yaşatması onu unutulmaz yapıyor ..

evet bende bu filmin senaryosunu ve kurgusunu yapan ekibin hem çok zeki olduklarını hem de bir tür strateji kullandıklarını düşünüyordum.

seçici biri olduğum için , bir yapımın uzun süre ilgimi muhafaza etmesi zordur , eğer aynı tempoyu ve kaliteyi diğer sezonlarda da sürdürebilmişlerse ( henüz 3. ve 4.sezonları izlemedim , evde spor yaparken izliyorum gülücük ) perde arkası ekibinin de haritalarını buradan incelemeyi düşünüyorum , unutursam hatırlatın ;)

01-11-2009 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:
Nihan Yazılan:En başından beri takip ettiğim ve sıkı bir yapım olduğuna inandığım kaliteli bir dizi.Sezon araları 9 aya yakın sürüp,bıkkınlık getirsede,izlemekten vazgeçemediğim bir fenomene dönüştü.5.sezon ilk bölümü sanırım bugün izleyebileceğim nete düştü.

Sevgili Yıldırım,bir bayan olarak ben bile Kate'i çok hoş buluyorum.Aynı fikirdeyiz.Milla'ya ayıp olmaz mı?Senin hatun profilinde kesinlikle 'action' tiplerden hoşlanma durumu var.

Hayatımda daha önce sarışın bir adamı çekici bulmamıştım Sawyer'a kadar.Bence çok etkileyici,çekici.John ve Jack'i de hoş bulsamda,Sawyer diyorum.Küçücük bir yorum onun içinde rica ediyorum müsait olduğunda.

Hocam,5.sezona kadar elimde tüm bölümler var.Acele bir şekilde Kate'in her halini bir an önce görmek istersen,hepsini getireyim sana.Elinde yoksa tabigülücük

Sawyer ; çekiciliğinin göstergesi olarak , Terazi burcunda ki Ay-Jüpiter-Uranüs stelyumunu gösterebiliriz..
sert açı almayan ve satürnü baskın olmayan Ay Terazilerinin doğal bir çekiciliği olduğunu söyleyebiliriz. ( mel gibson , orlando bloom , leonardo di caprio vs.)
Sawyer'in Ay Terazisi hem sert açı almıyor hemde Jüpiter ve Uranüs gibi HIZLI YÜKSELİŞLERİN iki gezegeninden destek alıyor..

ayrıca filmdeki Sawyer ile Terazi burcundaki Ay-Uranüs kavuşumunun çok uyduğunu söyleyim. Ketum , Cool takılan , Bağımsız gibi görünen ama aslında Aşk odaklı vb..

Jack ile Sawyer'in astrolojik olarak ciddi bir ortak noktaları var ; her ikiside Yengeç burcu ve her ikisininde Yengeçteki Güneşi Neptünüyle 120 derecelik güzel açıyla besleniyor.. bu konum DUYARLILIK adına önemli bir vurgudur arkadaşlar.
Neptünyen bir Yengeç Güneşine sahipler diyebiliriz.
bu duyarlılığı film içinde Jack karakterinde görüyoruz ancak Sawyer'de henüz göremedim , belki ilerleyen bölümlerde görebiliriz , bakalım..

Sawyer'in yani Holloway'in haritasında yine ilginç bir konum var buna değinip bitireyim ; Güneş-Neptün üçgeninden sözetmiştim. şimdi KAD'e bakarsanız aslında Güneş-Neptün-KAD arasında Büyük Şans Üçgeni olduğunu görürsünüz..
nerede Büyük Şans Üçgeni varsa orada UÇURTMA var mı diye bakmanızı öneririm..
KAD'ın karşısında GAD var biliyorsunuz..
ve Sawyer'in GAD ile Plüto Kavuşum yapıyorlar..!?
yani GAD üzerindeki Plüto , aynı zamanda Sawyer'in uçurtmasının KİLİT GEZEGENİ..
birileri onun ölümle alıp veremediği olduğunumu söylemişti.. ,,, gülücük

Kate ile ilgili yorumumda , oyuncularla rolleri arasında BAĞLANTI olduğundan bahsetmiştim ;)

Jack ile ilgili olarak ; sağlam bir evlilik yapmasının haritadaki göstergesi olarak Yengeç burcundaki Vurguyu gösterebiliriz bence + mars-satürn karesi de var tabii..

------------------

ben Lost'u http://www.diziizleyelim.com adresinden takip ediyorum ve 4 sezonuda oraya eklemişler gördüğüm kadarıyla.
teklifin için teşekkür ederim Nihan , eğer söylediğim adresle ilgili problem olursa senden isterim diğer bölümleri ok gözkýrpma

Teşekkürler Yıldırım,vakit ayırıp yorum yazdığın için.
Sawyer'ın terazideki vurgusu,aşk odaklı bir yapı veriyor,ay uranüs özgürlük dürtüleri katıyor.Bu adamın gudubet Asyalı hatunu ile 5 yıldır evli oluşu,ve röportajlarında sadakat timsali bir yapı sergilemesi beni şaşırtıyor.Sadece güneş yengeci bunu açıklamaya yeterli gelmiyor bana.
01-11-2009 02:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Lost dizisinin oyuncuları - Benjamin Linus
bir ara Benjamin Linus'un burcunu filan tahmin etmeye çalışmıştık , o mesajlarımız silindimi bilmiyorum ama dün Lost 5.sezon finalinde hangi burçtan olduğunu öğrendik , bizi duymuş olmalılar gülücük

John Locke - sana sormam gereken bir şey var

Benjamin Linus - Balık Burcuyum..

gülücük

05-26-2009 05:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: Lost dizisinin oyuncuları - Benjamin Linus
Yıldırım Yazılan:bir ara Benjamin Linus'un burcunu filan tahmin etmeye çalışmıştık , o mesajlarımız silindimi bilmiyorum ama dün Lost 5.sezon finalinde hangi burçtan olduğunu öğrendik , bizi duymuş olmalılar gülücük

John Locke - sana sormam gereken bir şey var

Benjamin Linus - Balık Burcuyum..

gülücük

Evet Yıldırım,bu dizi felsefe,inançlar, bilim astroloji her telden çalıyor.Açıkçası balık burcunu onunla bağdaştıramasam da,kendini jacob'a sorgusuz,sualsiz adaması,kötü gözükse de her şeyini feda etmesi,veee Jacob'ı yalnış imajine edip aldanması balık burcu ile açıklanabilir.Sen jacob diye,git blacksmoke'la temas kur,kötü adamın sözünü dinle,tam bir kandırılma...
05-26-2009 05:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: Lost dizisinin oyuncuları
(02-01-2012 05:54 PM)euxaristo Yazılan:  bence jack daha çok koç burcu gibi görünüyor, liderlik özelliği çok baskın iilişkilerini yarım bırakıyor, ve çok inat.
Bence biraz Yengeç'lik var gibi.
Duygusal ve hataları için üzülüyor.Bencil biri değil.Kendini eleştirebiliyor.Korumacı.
02-01-2012 06:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  EZEL dizisinin oyuncuları NinMeSarRa_ 11 13,186 01-22-2012 08:51 PM
Son Mesaj: xclsx
  melekler korusun dizi oyuncuları SoL@RÎ$ 13 16,210 08-20-2009 11:06 PM
Son Mesaj: Derin

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir