Değerlendir:
  • 26 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Balık
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Ay Balık
ay balık, ellerim ayaklarım her yerim buzdur.. bu soğujlukdan hiç rahatsız olmam, azıcık ısınsın, elimde ayağımda sıcaklığı hissedeyim, soğuk bi yer ararım gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
03-05-2011 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Ben özellikle ellerim yandığı için doktorada gittim bişey bulamadılar ama yazın çok kötü oluyor buzdolabından buz alıp avcuma koyuyorumda rahatlıyorum biraz öyle yani.
03-05-2011 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

ay balığımı daha iyi anlamak istiyorum anladım ki herşeyin önüne geçmiş bu balık..

ay balık 7. evde

venüsle 60,

marsla 120,

jüpiterle 120

uranüsle 60 lık açısı var bi yorumu olan var mı acaba ?

03-06-2011 02:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

ay balık olup da göbeği olmayan var mı evill en azından vücudunun oranına göre :D

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
03-06-2011 07:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

(03-06-2011 07:59 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  ay balık olup da göbeği olmayan var mı evill en azından vücudunun oranına göre :D

bitane var asc başakgülücük benim kemiklerim çok acayip sayılıyo bilek kalınlığımı filan ölçtürmüyorum kimseye

u_u
03-06-2011 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Erkek arkadaşim da ay balık,yukselen yay.placidus'a gore ay 3.evde, 10.evde pluto,4.evde jüpiter var. Çocukluğu normal cekirdek aile kıvamında geçmiş.Lisenin belli bir kısmından sonra ailesinden ayrı oturmak zorunda kalmış.Üniversitede de tek başına kalıyordu(Tabi yılda 2 ay ailesiyle).

Erkek arkadaşimin da cok aile özlemi çektiğini gormedim.

3-4 aydır ablasının yanında kalıyor mecburiyetten,orda baya misafir geliyor gidiyor pek boş kalmıyorlar,1yaşında yeğeni de var.Biraz daha farklı tam aile ortamı gibi olmasa da.1 ay sonra kendi evine cıkacak, iple cekiyor.

Ay'ın saturn ve uranus'den karesi var.Oyle pohpohlama pek yok.Guvenirler ona,kendi aileme gore daha ciddi bir aile gibi geliyor.

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1275758828

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
03-08-2011 02:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Bence balık diğer iki su burcuna göre geçmişe (yengeç , akrep) takıklığı çok çok daha az.
Maşallah yengeçlerdeki hafıza bir de fillerde var .Akreplerin unutamama durumu daha farklı gibi.Sanki bir yedirememe veya daha zehirli bir duyguyla unutmuyorlar.Obsesif yani.

Balıkta ne arar o hafıza.:D Bence balık geçmişten çok hayallerde yaşıyordur.dil çýkarma

Ama ben ay balığına hep sempati duymuşumdur.4 tane yeğenimin ayı balık.Ay balıkta böyle sıcak ve yumuşak bir his varask Ya da bana öyle geliyor :D
04-19-2011 08:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
penelope Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

(04-19-2011 08:58 PM)JoMaJa Yazılan:  Bence balık diğer iki su burcuna göre geçmişe (yengeç , akrep) takıklığı çok çok daha az.
Maşallah yengeçlerdeki hafıza bir de fillerde var .Akreplerin unutamama durumu daha farklı gibi.Sanki bir yedirememe veya daha zehirli bir duyguyla unutmuyorlar.Obsesif yani.

Balıkta ne arar o hafıza.:D Bence balık geçmişten çok hayallerde yaşıyordur.dil çýkarma

Ama ben ay balığına hep sempati duymuşumdur.4 tane yeğenimin ayı balık.Ay balıkta böyle sıcak ve yumuşak bir his varask Ya da bana öyle geliyor :D

çok doğru söylemişsin bende de balık hafızası var gerçekten hiç takılmam geçmişe takılanlara da hayret ederim bi akrep olmama rağmen.. aynen dediğin gibi hayallerde yaşıyorum, gelecekte gülücük)

04-21-2011 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(04-21-2011 12:35 PM)Félicé Yazılan:  
(04-19-2011 08:58 PM)JoMaJa Yazılan:  Ama ben ay balığına hep sempati duymuşumdur.4 tane yeğenimin ayı balık.Ay balıkta böyle sıcak ve yumuşak bir his varask Ya da bana öyle geliyor :D

:D Mühürlü ve kutsal haritanı görseydik, balık sempatini anlamak daha kolay olabilirdi. Aslan-kova aksı sahibi olarak bu kadar gizeme gerek yok. Güneşini aç bırakma, o öyle gizemden hoşlanmaz. Açıkça sergiler. Güneşini yansıtmazsan yakıtın biter, çabuk deprese olursunhehee

Sıradan fanilere göstermiyorum haritamı bendil çýkarma aslında ben gizemli değilimde sendeki merak fena felice :D üstelik eklersem haritamı işin ne ilginçliği kalır(aman bu muydu? dersin) , bu kötülüğü sana yapmam.evill Aslında balık sempatim yok.Mesela güneş balıklarla pek muhabbetim yoktur.Ben daha çok ay balık konumuna sempati duyuyorum.
04-21-2011 05:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cigdempsa Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(03-05-2011 12:08 AM)eylülmavi Yazılan:  ay balık, ellerim ayaklarım her yerim buzdur.. bu soğujlukdan hiç rahatsız olmam, azıcık ısınsın, elimde ayağımda sıcaklığı hissedeyim, soğuk bi yer ararım gülücük)

el ayak soguklugu da mı ay balıktannn,senelerce kansızlıktan şuphelenıp tahlil yaptırdımmm,buzdolabı gıbıdır ellerim ayaklarımm yazınn cokk guzelll,ama kısınnn pek cekilmiyoo

eşim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang....y=7&go=Go
benim
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=14&go=Go
05-01-2011 08:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir