Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.35 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Kova
Yazar Mesaj
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Rep Puanı: 0

RE: AY KOVA
(06-21-2011 04:25 PM)Yıldırım Yazılan:  
(06-21-2011 04:04 PM)jet Yazılan:  kız kardeşim ay kovası. burcu ve yükseleni yengeç. yükselen çizgisi aslanla yengeç sınırında. gülüşü bile çok dikkat çekicidir, aslan özelliklerini yoğun şekilde taşıdığını düşünüyorum. duygusal biridir ama soğuk bir yapısı var. bir ay yengece göre daha az duygusal bence (annem ay yengeç, güneş kova, yükselen ikizler) çabuk alınır, çabuk sinirlenir ama bunun yanında deli dolu, eğlenceyi seven bir yapısı var.
çok arkadaşı vardır ama genelde kendine meşgale yaratıp yalnız olmayı sever.
ay düğümü oğlakta bu arada.

yengeç-kova kombinasyonu zor bir ikili.

biri duygusal , diğeri akılcı

biri bağlanma ihtiyacında , diğeri özgürlük

bu özellikler aynı kişilikte olunca dengelemek zor olmalı.

Zor gülücük
Yükselenim yengeç ayım kova bi de üstüne güneşim koç ki esasında sen çok iyi biliyorsun Yıldırım gülücük gerçekten zor kombinasyonlar...

[Resim: defnenatalchart.th.gif]
06-21-2011 04:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jet
Kayıtsız

(06-21-2011 04:31 PM)Yıldırım Yazılan:  
(06-21-2011 04:26 PM)jet Yazılan:  asabi biridir zaten. çok çabuk sinirlenir, kendini ifade etmekte zorlanır. sanki ifade edeceği sözcükler, duygularını karşılamıyor izlenimi elde ediyorum.

böyle zor kombinasyonlarda , her iki farklı enerjiyi bilinçli olarak sırayla ( biraz ondan , biraz diğerinden ) kullanmaya çalışmasını önerebilirim.

örneğin yengeçin duygusal tarafı öne çıktığında ay kovası içten itiraz edecektir oysa kardeşin o an kovayı susturup yengeçini deneyimlemeli.
1 gün sonrada kendine bir kitap armağan edip kova tarafının gönlünü yapabilir mesela gülücük

şöyle bir özelliği de var, duygusal olarak yaklaşmak istediğinde ödüllendirici bir şekilde ilgilenmeye çalışıyor. ve ansızın, hiç beklenmedik bir anda yapmayı tercih ediyor.
yani aslında hiç beklemiyorsun onun seninle ilgilenmek istediğini ama aniden seni çok değerli hissettirebiliyor.
06-21-2011 05:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jet
Kayıtsız

(06-21-2011 05:12 PM)vatansever Yazılan:  bende ansızın değilde stratejik yapıom ,benziomuş biraz huyumuz gülücük

benim birader de ay koçu senin gibi. kesinlikle duygusal tepki veremez tepkileri daha çok sinirseldir gülücük ama eğer karşısındaki insan duygusalsa hassas davranır sadece. Duygusal insanlarla iletişime geçmeyi sevmez (aslında asosyaldir) burcu kova, yükseleni yay.

haritası da bu
http://www.astro.com/tmpd/cqkwfilez7HoCD....gif?31369

bir ara genel bir yorum yapabilirseniz sevinirim.
06-21-2011 05:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(04-21-2011 12:19 AM)ginka Yazılan:  ay kovası olarak çevremde genelde ister istemez bi mesafe vardır... hiç guruplara uymaya gelemem... millete uyarak birşeyler yapmak beni çok geriyor nedense ama bi okadarda imreniyorum bu tip insanlara... ama rahat edemiyorum sürü olaylarında... mutlaka bi isyanım ve herkesten farklı yada ayrı olmak isteyen yanım vardır

Bunları ben de hissediyorum ..

Ayrıca sohbet ettigim kimselerin beni anlamadıgını düşünüyorum cogu zaman sanki ben başka dünyada onlar başka dünyada yaşıyor gibi geliyor ayrıca cok basit ugrasıları basma kalıp fikirleri var gibi geliyor cogu zaman bu nedenle yalnız hissediyorum kendimi ve ben de şu da var beni anlamayacak olana kendimi anlatmaya ya da fikirlerimi anlatmaya calısmıyorum ısrar etmiyorum zaten anlamıyacak konusmaya deger bulmuyorum gözlemleyenlerden bu durumu su tepkiyi alıyorum neden sebebini anlatmıyorsun cevabım su oluyor " laf anlayana anlatılır, anlatsam da anlamıycak boşver " gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
06-22-2011 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(06-22-2011 09:56 PM)nisan15 Yazılan:  
(04-21-2011 12:19 AM)ginka Yazılan:  ay kovası olarak çevremde genelde ister istemez bi mesafe vardır... hiç guruplara uymaya gelemem... millete uyarak birşeyler yapmak beni çok geriyor nedense ama bi okadarda imreniyorum bu tip insanlara... ama rahat edemiyorum sürü olaylarında... mutlaka bi isyanım ve herkesten farklı yada ayrı olmak isteyen yanım vardır

Bunları ben de hissediyorum ..

Ayrıca sohbet ettigim kimselerin beni anlamadıgını düşünüyorum cogu zaman sanki ben başka dünyada onlar başka dünyada yaşıyor gibi geliyor ayrıca cok basit ugrasıları basma kalıp fikirleri var gibi geliyor cogu zaman bu nedenle yalnız hissediyorum kendimi ve ben de şu da var beni anlamayacak olana kendimi anlatmaya ya da fikirlerimi anlatmaya calısmıyorum ısrar etmiyorum zaten anlamıyacak konusmaya deger bulmuyorum gözlemleyenlerden bu durumu su tepkiyi alıyorum neden sebebini anlatmıyorsun cevabım su oluyor " laf anlayana anlatılır, anlatsam da anlamıycak boşver " gülücük

Aynen verygood
06-22-2011 11:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
allstar Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

herhangi bir insanla tanışıp "bu kesin ay kovası" deyip tersinin çıktığını görmedim. çok karakteristik özellikleri var, böyle soğuk, mesafeli, hiç bir şeyi beğenmeyen, sanki kraliyet soyundan gelir gibi bir hava mevcut hepsinde.

sanki kimse ona söz geçiremeyecekmiş gibi bir asaleti var bu insanların.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...&rs=0&ast=
09-19-2011 04:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Ay kova yorumlarını bastan sona okudum evet tıpkı tıpa tıp ben hatta bundan 8-10 yıl önceye kadar ruyamda uzay gemielrinin dünyaya indigini ve benim de icerisine girip inceledigimi bile görürdüm rüyalara kadar ay kovaymışım meğer ahh anne salı günü soğdun diye 2 yılönce söyleseydin ay oğlakla aramda bu kadar bağlantı kurmaya ugraşmıyacaktım ..

Hatta iş yerinden bir abinin yorumu şöyle benim hakkımda tuhaf biri bir bakıyorsun sohbeti cok hos her seyden konusabiliniyor ama bir o kadar soğık anlayamıyorum hoşş ben de digelerini anlayamıyorum ya otoriteye isyan bende saatli işte basmakalıp her gün aynı seylerin yapıldıgı iste calısmak beni öldürüyor ait olma duygusu ile yanıp tutusurken ait olamama indanların ne kadar sacma seylerle ugrastıklarını düşünüp dünyanın tepesine cıkıp onları izleme bende neyse işte koyu bie ay kovaymışım meğer

Şimdi buraya link ve resim ekleyeniyorum bu yetersiz bilgisayar beni deli ediyor zaten doğım haritamı 16 nisan 1974 manisa saat 04.37 olarak imzama eklemem gerek bunu nasıl becerebilirim?

HARİTAM

04-17-2012 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(04-17-2012 11:20 PM)Derin Yazılan:  
(04-17-2012 09:38 PM)By Ceykp Yazılan:  Ufolara inanırdım ama bitti, inancım kalmadı gülücük Galiba hepsi gizli örgütlerin uydurmaları.

Bu arada nisan 15 haritasını imzasına eklemek mi istemiş anlayamadım?
imzanızda harita var ama eklemeyimi bilmiyorsunuz, galiba yanlış anladım ben gülücük

hayallermi yiktin ByCeykp evrende yalniz degiliz bence :( nisan imzasina haritasina haritasini eklemis ben gorebiliyorum

Kuran'da bu konu hakkında yazıyormu bilmiyorum. Oradakine inanırım.
Nisan haritasını imzasına eklemiş evet.
04-18-2012 12:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(04-17-2012 09:38 PM)By Ceykp Yazılan:  Ufolara inanırdım ama bitti, inancım kalmadı gülücük Galiba hepsi gizli örgütlerin uydurmaları.

imzanızda harita var ama eklemeyimi bilmiyorsunuz, galiba yanlış anladım ben gülücük

hayallermi yiktin ByCeykp evrende yalniz degiliz bence :( nisan imzasina haritasina haritasini eklemis ben gorebiliyorum

Sorun şu gülücük

Doğum günümün 16 nisan 1974 manisa saat 04:37 olduğunu öğrendim dün ve tabi bu nedenle ay burcum değişti şimdi bu taka bilgisayar foruma ne limk ne de resim yüklüyor yeni haritamı eklemem lazım demek istedim imzamda görünen harita 15 nisana ait harita ben 16 nisanda doğmuşum gülücük

HARİTAM

04-18-2012 07:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(04-18-2012 07:31 PM)nisan15 Yazılan:  

Sorun şu gülücük

Doğum günümün 16 nisan 1974 manisa saat 04:37 olduğunu öğrendim dün ve tabi bu nedenle ay burcum değişti şimdi bu taka bilgisayar foruma ne limk ne de resim yüklüyor yeni haritamı eklemem lazım demek istedim imzamda görünen harita 15 nisana ait harita ben 16 nisanda doğmuşum gülücük

Ay kovan 12. evdeymis demek...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
06-13-2012 03:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir