Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.35 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Kova
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: AY KOVA
Höh ne yazıymış parça parça okudum ama o bile içimi daralttı.Yazarın tarzımıdır nedir.Yeminlen zaten ay kovamdan hafif kıllanırım iyiden iyiye yaralarımı deşti.Ah be anne 1 gün daha içinde tutsaydın beni ne olurdu.Neyse Allahın işine karışılmaz.Kombinasyonlar değişince işler ters tepebilir.Yağmurdan kaçarken doluya tutulabilinir dil çýkarma Kova mevzularında bu yakınlık-uzaklık sıkıntısı içimi fena daraltmakta yalnız.
04-19-2011 09:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Bu yakınlık uzaklık tek başına kova olsa inan bu kadar batmaz, yormaz.. Aslan-kova aksı bağlantısı oldu mu kişide, müthiş bir dengesizlik oluyor.. Aslan sıcacıklık isterken, kova buz gibi kaçabiliyor. Kişi birini yaparken diğerini ıskalıyor.. Kısır döngü gibi. bir öyle bir böyle.. Denge bulmak zorlaşıyor.
04-19-2011 09:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

ay kovası olarak çevremde genelde ister istemez bi mesafe vardır... hiç guruplara uymaya gelemem... millete uyarak birşeyler yapmak beni çok geriyor nedense ama bi okadarda imreniyorum bu tip insanlara... ama rahat edemiyorum sürü olaylarında... mutlaka bi isyanım ve herkesten farklı yada ayrı olmak isteyen yanım vardır
04-21-2011 12:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-20-2011 12:24 PM)aeon Yazılan:  ay kovası bir arkadaşım var güneşi de başak.

bana insanlarla samimyeti gereksiz bulduğundan , insanlar hakkında kişisel bilgileri almaktan çok rahatsız olduğunu söyledi.

yakınlaşmayı gereksiz buluyormuş.üstelik güney amerkalı devrimci markosun yanına gitme planları kuruyor :D

gülücük

04-21-2011 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venusshine Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

GENÇ AY KOVASI ; genç bi çocuk ve bi kız çok iyi arkadaştırlar. zamanın çoğunu bir arada geçiriyorlar. zamanla çocuk kıza gönül veriyor ve o'nun açısından duygusal bi birlikteliğe dönüşüyor. kıza açılmaya karar veriyor ve duygularını ifade ediyor. kız bir ay kovası , çocuk ne bilsin , astrolojiden bi haber tühhh!!!
kız selamsız sabahsız bundan uzaklaşıyor. mesafe koyuyor. çocuk anlıyor ki kızın gönlü yok... ona söyleyin yanlış anlamış.!!
ay kovaları arkadaş canlısıdırlar. eğer arkadaşlığınıza duygularınızı karıştırırsanız size net bi şekilde ''arkadaş kalmak'' istediklerini söyleyeceklerdir. pekiiii ; hiç bişey söylemeden uzaklaşırlarsa !!??
bilinki sizden hoşlanıyordur... TUHAFMI ??? işinize gelirse , uranüste aşklar , böyle başlar... ay kovası enteresan insan :( suan tamda o durumdayım heh tam oldu dedim cekti gitti birden bire peki bu ana kadar ay kovasının sevgisini anladımda peki ya bundan sonrası.. ay kovasına nasıl davranılmalı aðla...

[Resim: astro2gw01venusshineven.th.gif]
04-21-2011 09:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(04-21-2011 09:03 PM)venusshine Yazılan:  GENÇ AY KOVASI ; genç bi çocuk ve bi kız çok iyi arkadaştırlar. zamanın çoğunu bir arada geçiriyorlar. zamanla çocuk kıza gönül veriyor ve o'nun açısından duygusal bi birlikteliğe dönüşüyor. kıza açılmaya karar veriyor ve duygularını ifade ediyor. kız bir ay kovası , çocuk ne bilsin , astrolojiden bi haber tühhh!!!
kız selamsız sabahsız bundan uzaklaşıyor. mesafe koyuyor. çocuk anlıyor ki kızın gönlü yok... ona söyleyin yanlış anlamış.!!
ay kovaları arkadaş canlısıdırlar. eğer arkadaşlığınıza duygularınızı karıştırırsanız size net bi şekilde ''arkadaş kalmak'' istediklerini söyleyeceklerdir. pekiiii ; hiç bişey söylemeden uzaklaşırlarsa !!??
bilinki sizden hoşlanıyordur... TUHAFMI ??? işinize gelirse , uranüste aşklar , böyle başlar... ay kovası enteresan insan :( suan tamda o durumdayım heh tam oldu dedim cekti gitti birden bire peki bu ana kadar ay kovasının sevgisini anladımda peki ya bundan sonrası.. ay kovasına nasıl davranılmalı aðla...

duygusal açıdan onu boğmayınız ,
yinede gitmesi halinde arayıp sormayınız.

06-21-2011 03:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
jet
Kayıtsız

kız kardeşim ay kovası. burcu ve yükseleni yengeç. yükselen çizgisi aslanla yengeç sınırında. gülüşü bile çok dikkat çekicidir, aslan özelliklerini yoğun şekilde taşıdığını düşünüyorum. duygusal biridir ama soğuk bir yapısı var. bir ay yengece göre daha az duygusal bence (annem ay yengeç, güneş kova, yükselen ikizler) çabuk alınır, çabuk sinirlenir ama bunun yanında deli dolu, eğlenceyi seven bir yapısı var.
çok arkadaşı vardır ama genelde kendine meşgale yaratıp yalnız olmayı sever.
ay düğümü oğlakta bu arada.
06-21-2011 04:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

benimde yukselen yengec .. yukselen yengec degilde duygusalligim ve ince fikirliligim sanirim neptun kavusum gunesimden dolayi...

yengeclerle ben pek anlasamiyorum.. s1k1l1yorum.. baliklarla surekli didisiyorum ama tatli didismegülücük) bi balik arkadasla ayni ortamda bulunsak millet kirilir gulmekten koptum.w

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-21-2011 04:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-21-2011 04:04 PM)jet Yazılan:  kız kardeşim ay kovası. burcu ve yükseleni yengeç. yükselen çizgisi aslanla yengeç sınırında. gülüşü bile çok dikkat çekicidir, aslan özelliklerini yoğun şekilde taşıdığını düşünüyorum. duygusal biridir ama soğuk bir yapısı var. bir ay yengece göre daha az duygusal bence (annem ay yengeç, güneş kova, yükselen ikizler) çabuk alınır, çabuk sinirlenir ama bunun yanında deli dolu, eğlenceyi seven bir yapısı var.
çok arkadaşı vardır ama genelde kendine meşgale yaratıp yalnız olmayı sever.
ay düğümü oğlakta bu arada.

yengeç-kova kombinasyonu zor bir ikili.

biri duygusal , diğeri akılcı

biri bağlanma ihtiyacında , diğeri özgürlük

bu özellikler aynı kişilikte olunca dengelemek zor olmalı.

06-21-2011 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(06-21-2011 04:26 PM)jet Yazılan:  asabi biridir zaten. çok çabuk sinirlenir, kendini ifade etmekte zorlanır. sanki ifade edeceği sözcükler, duygularını karşılamıyor izlenimi elde ediyorum.

böyle zor kombinasyonlarda , her iki farklı enerjiyi bilinçli olarak sırayla ( biraz ondan , biraz diğerinden ) kullanmaya çalışmasını önerebilirim.

örneğin yengeçin duygusal tarafı öne çıktığında ay kovası içten itiraz edecektir oysa kardeşin o an kovayı susturup yengeçini deneyimlemeli.
1 gün sonrada kendine bir kitap armağan edip kova tarafının gönlünü yapabilir mesela gülücük

06-21-2011 04:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir