Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.35 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Kova
Yazar Mesaj
roky1978 Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: AY KOVA
ay kovadaki erkekler hiç çekilmio tam hoşlandım dersin kendini geri çekerler.gıcıktır böleleri.kırk yılda hoşlanmışım iki ay kovası da bana denk geldigülücük)

aslan aslan
06-24-2010 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Ben bu başlıkta Ay Kova erkekleri kadında fiziksel özelliklere pek önem vermiyor demiş Tarkan ve David Beckham'ı da buna örnek göstermiştim.Zaman içinde Tarkanın çok yüksek bir ihtimalle Gay olduğunu ,Beckham'ın Ayının da Oğlakta olduğunu öğrendimdil çýkarma

Elimde tek örnek kaldı o da Fergie ile evlenen Josh Duhamel:
[Resim: fergie240.jpg]

Ay Kova erkekleri kadında düşünce yapısına daha çok önem veriyor pek çok erkeğin aksine.

Nin.Me.Sar.Ra
06-25-2010 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

(07-23-2010 12:33 AM)misnur Yazılan:  
(07-23-2010 12:28 AM)Mavi Yazılan:  bir ay kovası olarak ben de katılıyorum, görünüşten önce düşünceleri ve bakış açısı önemli

Ben de ay kovasıyım,bende geçerli değil bu, beyni de fiziği de yakışıklı da olsun :D

Venüsüm de kovada benim,belki bununla irtibatlandırılabilir bu güzellik yakışıklılık merakıhehee
dediysem de eli ayağı da düzgün olmalı:P
ama fikri yoksa düzgün fiziği onu kurtaramaz:D

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
07-23-2010 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(07-23-2010 12:50 AM)Vena Yazılan:  Venüs kova genelde tiple çok alakalı değildir, Mars terazi daha ilişkili bunla.

Kesinlikle çok doğru tespit..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
07-23-2010 09:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Bir Ay kovasi olarak yasamak gercekten zor, yada duruma göre degisiyor... okula gitmeden yaziyi vs.. ögrenmis oluyorlar... ve anlasilmamaktan yiliyor insan... ve gercekten kendine soruyor..ya ben anlatamiyorum ya insanlar anlamiyor gülücük, bu ara cogu ünlünün ay burcunun kova oldugunu farkettim...

Örnek olarak: Sharukh Khan, Michelle Jenner, Hugo Silva, Serenay Sarikaya..

Genelde bu kisiliklere karsi bir sempatim olusmustu, baska etkenlerdende olabilir haritadaki ama, Ay'larinin Kova oldugunu hissetmistim ve baktigimda da yanilmadigimi gördüm...
Ay Kovasi, ay kovasini cekiyor ve dert cekenin halinden dert ceker anlar misali... gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
08-02-2010 09:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(08-02-2010 09:53 PM)Mavisahram Yazılan:  Bir Ay kovasi olarak yasamak gercekten zor, yada duruma göre degisiyor... okula gitmeden yaziyi vs.. ögrenmis oluyorlar... ve anlasilmamaktan yiliyor insan... ve gercekten kendine soruyor..ya ben anlatamiyorum ya insanlar anlamiyor gülücük, bu ara cogu ünlünün ay burcunun kova oldugunu farkettim...

Örnek olarak: Sharukh Khan, Michelle Jenner, Hugo Silva, Serenay Sarikaya..

Genelde bu kisiliklere karsi bir sempatim olusmustu, baska etkenlerdende olabilir haritadaki ama, Ay'larinin Kova oldugunu hissetmistim ve baktigimda da yanilmadigimi gördüm...
Ay Kovasi, ay kovasini cekiyor ve dert cekenin halinden dert ceker anlar misali... gülücük

Aynen zor bi durum ayın kovada olması..bende okula gitmeden okuma yazmayi öğrenmiştim :P... Kendini kimseye anlatamazsın üşenirsin bi kere gülücük iplemezsin aman boşvermeler insanlar arasında mesafe oluşmasına neden olur falan filan gülücük ipleme kimseyi boşver gitsin ya :D
08-08-2010 04:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Bizim marjinal ve özgür düşünce tarzımızı kimse anlamıyor ve anlamasını da beklemeyelim artık . Çünkü insanlar sıradan olandan hoşlanıyorlar , onlara daha kolay hitap ediyor. Bizi anlamak onlara çaba sarfettirir .

Biz onlara uymuyoruz , onlarda bizi anlamak için çaba göstermiyorlar buda arada mesafe yaratıyor ve bizi anormal olarak tanımlıyorlar ama olsun kovalar daima kendileriyle mutludur farklı olmak müthiş bir duygu .

Mavisahram , ginka verygood

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
08-08-2010 08:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
intrinsic Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Rep Puanı: 0

(08-08-2010 04:39 AM)ginka Yazılan:  Aynen zor bi durum ayın kovada olması..bende okula gitmeden okuma yazmayi öğrenmiştim :P... Kendini kimseye anlatamazsın üşenirsin bi kere gülücük iplemezsin aman boşvermeler insanlar arasında mesafe oluşmasına neden olur falan filan gülücük ipleme kimseyi boşver gitsin ya :D

üşenmek, evet evet işte bu!
o kadar nafile bir çaba gibi geliyo ki çoğu zaman ben de üşenirim, karşı tarafta iplenmediğini düşünüp arada mesafe oluyo , harika yazmışsın gülücük

zayi olmaz gül temennasiyle vermek hare su...
08-09-2010 03:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

zor doğumun ay kovasıyla ilgisi yoktur .asc , birinci evdeki gezegenler / veya 1. ev yöneticisiyle ilgilidir.
pluto ve satürn bu noktlara açı yaparsa olabiliyor.

asc algol kavuşumu olan biriyim.doağrken kordon dolanmış.ceset gibi bir çocukmuşum.
neyseki yönetici venüs jupiyle kavuşum yırtmışım gülücük
10-27-2010 04:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(10-27-2010 05:12 PM)guldenizket Yazılan:  peki ay burcu freudun self teorsindeki id denen parcamızı oluşturdugu için, ayın karanlık yüzünün kova olmasından dolayı gizli kalmış istekler hani, diğer her burçtan daha çok uyuşturucuya meyil verdiği dogru mudur?

Zevk veren ya da bir şeylerden kaçmak için insanı uyuşturan şeylerin genelde neptünle ilgisi var.. Bence Freudun id'i ile ay burcumuz ne kadar güdülerimizi, bilinçaltımızı temsil etse de tam olarak paralel değil.. Her bastrılmış istek karanlık değildir.. Ama freudyen yaklaşım da bastırılan her şey cinsellikle alakalıdır, o yüzden karanlık görülür.. Bazen kişinin ay burcu aşırı derecede sevgisini göstermek istemesine rağmen, kaybetme, bağlanma korkusu gibi hiçte karanlık olmayan duyguları da bastırabilir...
10-27-2010 06:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir